Preseed kullananlar

Harbi gece kuşusun kıs sen, napıyon bakiim? Ben limonatamı aldım bir taraftan balkonda püfürpüfür sana yazıyom.

Ben erken yaptım balkon sefasını girdim içeri bu gece yanlızları oynuyorum bizim bey arkadaşlarına takılacakmış acıdım haline salıverdim canım kaydirigubbakcemile3

Anaaam bu saate kadar dönmedi mi kocan? Ben hayatta bırakmazdım tek başına, ya benimle ya benimle ehhheeeezemuszemus

aklıma gelmişken bacım şimdi bunlara siparişi verince özellerinemi yazıyoz kombinasyonu görmüşken soruvereyim sana canikom :uhm:

Son düzenleme:
Hayatım erkek milletini ne sıkarsan o kadar kuduruyor en iyisimi salıyorum yakasını tikinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı yerimseniben

siparişi verdiği zaman sana bi confirmation geliyor mailine oraya reply yapıp istediğin kombinasyonu yaz canım.

Şaka bi yana da benim eşim de benden ayrı geceleri çıkmayı pek sevmez, en geç 12 de evde biter, sanırım biz birlikte vakit geçirmeyi daha çok seviyoruz, ben yalnız bir yere gitsem varlığını çok ararım, o da öyle, ayyy aayyy gece gece muhabbetim arttı, tutmayın beni heeeehihoyyyt

tamam canım dediğin gibi yaparım sağolasın
Gece muhabbetleri güzel oluyor :))
ilk 10 sene bizde öyleydik millet bize kol çantası gibi birbirinzden ayrılmıyorsunuz diyordu
bir takım şeyler oldu sonra nazar olduk galiba sağlık olsun şimdi tatil valizi gibiyiz çok ender beraber çıkarız a.s

Benim kırmızı kart yola çıktı galiba sinyal veriyor karın ve bel ağrısıyla :))

tamam canım dediğin gibi yaparım sağolasın
Gece muhabbetleri güzel oluyor :))
ilk 10 sene bizde öyleydik millet bize kol çantası gibi birbirinzden ayrılmıyorsunuz diyordu
bir takım şeyler oldu sonra nazar olduk galiba sağlık olsun şimdi tatil valizi gibiyiz çok ender beraber çıkarız a.s

tatil valizi mi, ehueee ilahi duru gece gece güldürdün kıs beni, bizim de 4 yıl bitti, bakalım 10 yılı görecek miyiz? İnsanoğlunun 1 dakika sonrası bile garanti değil ki....Amaaaan çok derine girmeyeyim gece gece sabaha kadar kapnmaz çenem valla. Ama anladığım kadarıyla epey bir sıkıntı yaşamışsın canım, sorup canını sıkmıycam, olabildiğince ileriye bakmaya ve iyi şeyler düşünmeye çalış, yaşanan acı ve tatsız şeyler unutulmuyor, en iyi yöntem unutmaya çalışmak, herşeyden önce kişinin kendisiyle mutlu olmasını öğrenmesi gerek, ben kendimi olabildiğince sevmeye çalışıyorum:lepi:

cici anjelik ciciiiiiiii:sm_cool:

İnşallahh kır yıl hatta ölünceye dek sürer canım benim bu bağlılığınız :Saruboceq:
test yapmadım canım çünkü normal regl günüm yarın vaktiyle çokk yapmıştım heyecana gerek yok sabratmeyi öğreniyorsun zamanla geçerse yaparız dimi yerimseniben
bende yeni öğrendim bir kaç gündür veriyorum rep kaydirigubbakcemile3 vereceğin kişinin terazisine geliyosun sağ üstte terazi tıklıyosun onaylıyosun hepsi bu a.s

Hadi tatlı rüyalar benim beyde geldi bende kaçıyorum ufaktan öptüm canım kocamannnn

Selam kızlar internetten az önce preseed 8 pack+25 ovulasyon testi+25 hamilelik testini 24.99$'a sadecemeyra'nın verdiği linklerden birisinden aldım. Kargo ücreti de yok,ücret oldukça makul, emalime attıkları maile göre overseas yüklemelerinde genelde 10gün içerisinde geliyormuş am yılın bu zamanında gecikmeler olabiliyor demiş, inşallah bi terslik olmadan gelir. Ama benim kafam takılan bu preseed 3 lü bir de 6lı satılmıyor muydu; 8li de nerden çıktı?inşallah yine bildiğimiz preseed'dir de kullanırken stress olmam.

canım bende aynı kişiye sipariş verdim geçen pazartesi hala bekliyorum verdiğim günü sayarsak 6 gün oldu inşallah zamanıda gelir ...Canım ben kutusuna ddikkat ettim aynılar kibelececim ve anjelic sağolsunlar yardım ettiler ürün aynı ürün sanırım aynı olmasa uyarlardı beni

hatta bu gün bir sipariş daha vereyim dedim arkadaşım için ama şu geliş süresi kafama takılıyor daha kısa sürede göndericek bir satıcı aramaktayım şu an..Yanlız benim sipariş verdiğim kişi 8 li preseed 25 ovulasyon 25 gebelik testi diyor ama testlerden sadece 25 i gönderiliyor kombinasyonu sen ayarlıyosun preseedle hangi test gelsin istiyorsan

X