Preseed kullananlar

Nehircim geçmiş olsun, inşallah temmuzda topikte hamile patlaması yaşıycaz demedi deme :)

Kibelecim nasılsın canıııım? Ben düğüne gidicem az sonra oynayıp dağıtıcam :)

Herkese selamlar,

Preseedi ilk defa bu ay kullandim. Kullananlar listesindeyim ben de :))) Dun adet gunumdu fakat olmadim. Normalde adetten birkac gun once ufak lekelenmelerim olurdu hep, onlarda yok. Ayrica bacagimin arkasida tuhaf bir agri, cekilme uyusma gibi birseyler var. Goguslerim sis ama agrim yok. Arada bir kasiklarima kramp giriyor. Insallah hamileyimdir. Arkadaslar noolur dua edin bana a.s. Umarim bir preseed mucizesi daha yasariz bu topikte

Allah hepimize yardim etsin

canim ovulasyon testi ile birlikte mi kullandin? eger oyle ise cizgi koyulastiktan sonra 15-16 gun sonra geliyor. yok kullanmadi isen yumurtlaman gecikmis o yuzden adetin gecikmis olabilir.

insallah hamilesindir ama genellikle gununde veya gununden 2 gun once testler dogru bilgi veriyor.dost aci soyle ama negatif cikti ise negatiftir yani:KK43: yani yumurtlamasi duzensiz olanlar icin adetinden 10 gun sonrasina kadar bekle deniliyor. Ama tabiki insallah senin yavrucak gec tutunmus da olabilir.

Clearblue ile falan yapabilirsin. Ingiltara'da vardir marketlerde. onla kesin sonuc alirsin.

nasil bir calisma izledin? regllerin duzenli midir? ne aralikla kullandin preseed'i? herhangi bri sorununuz var mi esinde ya da sende?

Nehircim geçmiş olsun, inşallah temmuzda topikte hamile patlaması yaşıycaz demedi deme :)

Kibelecim nasılsın canıııım? Ben düğüne gidicem az sonra oynayıp dağıtıcam :)

benim yerime de oyna. en son San Diego'da bir Turk restoranina gittik. kucucuk bir yer. Encinitas'ta. plastik masa sandalye falan. demesin mi kadin aksama dansoz var diye. yabanci elektrik elektronik muhendisi bir kiz dansozluk yapiyormus zevk icin. Amerikali. E oturup izleyelim dedik. Aman Allah'im ne meme var ne bri sey. ayaklar legen gibi. Allah affetsin. dislek. yani nerde bizim yuvarlak hatli koca memeli dansozlerimiz. tulunu bir o tarafa savurtuyor bir bu tarafa. alaka yok oynamaktan. ben gectim karsisina bir oynadim bir oynadim. esim de cekti:) oynamak gobek atmak nasilmis gosterdim.

o yuzden diyorum benim icin de oyna.

Bu arada kizlar stres atmak icin evde oynamak birebir. ben ne zaman aklima bebek gelse acar shakira falan oynardim kafamdan atmak icin. hamile kalmaya calisirken. ise yaramis olabilir. bu arada hamile kalmaya calisirken kkya da girmedim o ay.

Günaydın arkadaşlar herkese hayırlı cumalar
ben bu ay pre seedi ilk defa kullanmıştım
ama bu ay olmadı ne yazıkki adetim başlamak üzere
bi dahaki tekrar deniycem şansımı
inşallah ozaman tutar bebişim

dene canim, bende 4. ay ama yine deniycem. yani ikinci bir kutu alicam ve bu sefer daha fazla günü degerlendircem. birde dr a gidip soldan mi yumurtladim ögrenmem lazim.

Herkese selamlar,

Preseedi ilk defa bu ay kullandim. Kullananlar listesindeyim ben de :))) Dun adet gunumdu fakat olmadim. Normalde adetten birkac gun once ufak lekelenmelerim olurdu hep, onlarda yok. Ayrica bacagimin arkasida tuhaf bir agri, cekilme uyusma gibi birseyler var. Goguslerim sis ama agrim yok. Arada bir kasiklarima kramp giriyor. Insallah hamileyimdir. Arkadaslar noolur dua edin bana a.s. Umarim bir preseed mucizesi daha yasariz bu topikte

Allah hepimize yardim etsin

canim insallah. bazende psikoljik olarak gecikiyor. kendini rahat birak.

benim yerime de oyna. en son San Diego'da bir Turk restoranina gittik. kucucuk bir yer. Encinitas'ta. plastik masa sandalye falan. demesin mi kadin aksama dansoz var diye. yabanci elektrik elektronik muhendisi bir kiz dansozluk yapiyormus zevk icin. Amerikali. E oturup izleyelim dedik. Aman Allah'im ne meme var ne bri sey. ayaklar legen gibi. Allah affetsin. dislek. yani nerde bizim yuvarlak hatli koca memeli dansozlerimiz. tulunu bir o tarafa savurtuyor bir bu tarafa. alaka yok oynamaktan. ben gectim karsisina bir oynadim bir oynadim. esim de cekti:) oynamak gobek atmak nasilmis gosterdim.

o yuzden diyorum benim icin de oyna.

Bu arada kizlar stres atmak icin evde oynamak birebir. ben ne zaman aklima bebek gelse acar shakira falan oynardim kafamdan atmak icin. hamile kalmaya calisirken. ise yaramis olabilir. bu arada hamile kalmaya calisirken kkya da girmedim o ay.

ayyy ilahi kibele. kaydirigubbakcemile3 oynamak iyi fikir, insan zayiflar hem. ama ben bilmem oynamayi nolcak simdi.

merhaba kızlarr yaa oynamak süper ve kibelenin dediği gibi kk ya girmemekte fayda insan dahada mı stres oluyor nee :sinifsinif:

canim ben arkadaslara bir link attim. sadecemeyra, starsuzi veyakadrish28 den attigim linkleri iste. insallah hamilesindir gerek kalmaz. ama olursa onlar Tr ye gonderi yapiyor hem de free shipping. 3-4 gunde geliyor. ben kullandim memnun kaldim.

çok sağol cnm. Sadecemeyra,starsuzie,kadrish28 sizde kibelenin ovulasyon testi için attığı linkler duruyor mu , varsa gönderebilir misiniz?

Tşk, selamlar...

canim nasip isi bence. gece gündüz burada olan ve hesap kitapla hamile kalanlarda var. sadece kendini degil baskalarini düsüneceksin. yani kendini unutup baskalarina yöneleceksin.

canim nasip isi bence. gece gündüz burada olan ve hesap kitapla hamile kalanlarda var. sadece kendini degil baskalarini düsüneceksin. yani kendini unutup baskalarina yöneleceksin.

gerçi doğru neden ben geçen ay reglim yaklaşırken elbet heyecan yaptım ama konuştukça rahatladım ve regli olduğumda daha önce yıkıldığım gibi olmadım enteresan bir şekilde çok güçlüydüm ki ben bile inanamadım bu duruma biraz kendi kafamızın içinde bitiyor sanırım kendimizi doğru yönlendirirsek belki

Bakim dedim meyram farkedecekmi farketmemesi ne mümkün dimi ama yerimseniben selam canım benim nasılsın opuyorumnanaktan

vayy beni kandirdin demek:)))

canim tam cikicaktim, biraz balkonda oturuyum dedim, seni gördüm, farketmezmiyim gece kusum

Seni kadırırmıyım sefiyorum kıss opuyorumnanaktan bende yanlızım bu akşam balkondaydım yeni girdim içeri bir bakınayım dedim öylesine a.s

tasincaz ya burdan, burlarda hep yagmurlu. hava güzelken balkonun keyfini cikariyim kocisle. sana iyi geceler canim. bende seni sefiyorum yaw a.s.

Kibelecim caaanım geldim ben oynadım ama istediğim gibi dağıtamadım maalesef, iş arkadaşları, banka çevreleri felan usulünce oynadık, eşim de gülüyo bıyık altından, bilir benim nasıl fırlama olduğumu, eve gidince bana oynarsın dedi, gerçi eve gelince uyuyup kaldı o başka :)

Harbi gece kuşusun kıs sen, napıyon bakiim? Ben limonatamı aldım bir taraftan balkonda püfürpüfür sana yazıyom.

X