Preseed kullananlar

a.s merhaba canım hoşgeldin şimdilik bir haber yok ben bugün reglimi bekliyorum kasık ağrılarım dünden başladı geldi geliyor yani a.s

topic uzun zamandır habersiz inşallah şu günlerde güzel haber vermeye glen olur:Saruboceq:hihoyyyt

a.s merhaba canım hoşgeldin şimdilik bir haber yok ben bugün reglimi bekliyorum kasık ağrılarım dünden başladı geldi geliyor yani a.s

yaa belki de gelmezzz birçok kişi geldi geliyor derken hamiş kalmış kk daa
ayrıca hakkımızdada hayırlısı canımm yaa valla takıyoruz takmasınada aslında ama nasip kısmet birazda rahat olmakta fayda var nasıl başarıcaz onuda bilmiyorum ama başaranlar genelde daha çabuk hamiş kalıyorr CADIARZU

valla canım taktığımı söyleyemem ama bir hamilelikte söz konusu olursa herhalde şaşkınlıktan donar kalırım 13 yılın içinde o kadar çok taktığım olduki yıllardır genişim bu konuda hayırlısını versin rabbim veriyorsa :Saruboceq: yerimseniben

valla canım taktığımı söyleyemem ama bir hamilelikte söz konusu olursa herhalde şaşkınlıktan donar kalırım 13 yılın içinde o kadar çok taktığım olduki yıllardır genişim bu konuda hayırlısını versin rabbim veriyorsa :Saruboceq: yerimseniben

walla burda öyle hikayeler okudumki mimkinatı olmayan o kadar kişi hamiş kalmışki evlatlarını hayırlısıyla kucaklarına almışlarki eminim sende alıcaksın canım birer birer alıcaz hepimiz allahında izniyle biraz olumlu olalım başka türlü geçmez valla bu hayat değil mi ama opuyorumnanaktan

walla burda öyle hikayeler okudumki mimkinatı olmayan o kadar kişi hamiş kalmışki evlatlarını hayırlısıyla kucaklarına almışlarki eminim sende alıcaksın canım birer birer alıcaz hepimiz allahında izniyle biraz olumlu olalım başka türlü geçmez valla bu hayat değil mi ama opuyorumnanaktan

Öyle tabi canım hayat mucizelerle dolu vaktiyle mucize yaşamış biri olarak inanıyorum ancak insan zaman geçince soğukkanlı oluyor ilk zamanlar adet olduğumda 1 hafta kendime gelemiyordum yıllar birbibirini kovalamaya başlayınca artık anormal gelmiyor bana yani demek istediğim kendimi yıpratmıyorum sonuçta allahın dediği oluyor ..Rabbim dileyen herkese versin canım benide sıkıştırsın hayırlısı olacaksa bir araya aminnnnnn:Saruboceq::1hug:

Öyle tabi canım hayat mucizelerle dolu vaktiyle mucize yaşamış biri olarak inanıyorum ancak insan zaman geçince soğukkanlı oluyor ilk zamanlar adet olduğumda 1 hafta kendime gelemiyordum yıllar birbibirini kovalamaya başlayınca artık anormal gelmiyor bana yani demek istediğim kendimi yıpratmıyorum sonuçta allahın dediği oluyor ..Rabbim dileyen herkese versin canım benide sıkıştırsın hayırlısı olacaksa bir araya aminnnnnn:Saruboceq::1hug:

aminnn canımm aminnnn inşallah sana bebişin tez zamanda gelirrrr :Saruboceq:

:ecrin_bebek: kizlar ne muhabbetler etmissiniz böyle.
bana gelen paket mavili yesilliydi. icindeki 6 tüp ayri ayriydi ve seffafti. bakalim bu defa gelen nasil olacak.

müjde almayali uzun zaman oldu. benim bugün 4. günüm.
insallah birisi müjde verir. insanin umudu artiyor.
durucum insallah seninkiler gelmez. senin tüplerin acikti degil mi?
anjelic canim sende full pozitifsin masallah. hep imreniyorum böyle pozitiflere. masalllah valla :nazar:

:ecrin_bebek: kizlar ne muhabbetler etmissiniz böyle.
bana gelen paket mavili yesilliydi. icindeki 6 tüp ayri ayriydi ve seffafti. bakalim bu defa gelen nasil olacak.

müjde almayali uzun zaman oldu. benim bugün 4. günüm.
insallah birisi müjde verir. insanin umudu artiyor.
durucum insallah seninkiler gelmez. senin tüplerin acikti degil mi?
anjelic canim sende full pozitifsin masallah. hep imreniyorum böyle pozitiflere. masalllah valla :nazar:

meyram hoşgeldin ben gelince çenem düşüyor biliyorsun kaydirigubbakcemile3 iyi dileklerine katılıyorum birtanem Şeniz..Benim antikor harici bir sorunum yok canım herşey çok normal birazda kaderci olma lazım bu hayatta bu hayata daha ılımlı bakmaya yarıyor yaşanılanlara

Aaaaa gece kuşları yok mu bu gece? Haftasonu olunca erkenden kaçmışsınız ama :KK43: Kıslar valla ben sölemesi ayıp nerdeyse 1 yıla yetecek preseed depoladım, önümüzdeki 1 yıl çalışmalar tan gaz... Bugün de çıktık kocişle tatil için birkaç elbise aldım şirin mi şirin keyfim yerine geldi, bir de şu göbeği versem, mekik yapıp inceltmem gerekiyor ama biraz süre geçmesi gerek oraya hareket çalışmam için, beden ince bi göbek kaldı komik duruyo. Eeee sizler napıyorsunuz, anlatın yaaaaa.

Meyracım canım pozitif bir insan değilim aslında ama durumumu değerlendirince iyileşmek için kendimi istemesem de zorluyorum bazı şeylere ve iyi geliyor, olağan hayata ne kadar çabuk adapte olursam o kadar iyi benim için, kndime üzülmek için fırsat tanımamaya çalışıyorum, benim taktiğiğm de bu:)

ayıp ettin bidenem gece kuşluğumu bırakırmıyım kız bacım kaydirigubbakcemile3

canim bundan sonra her iki gunde bir iliski. yumurtlama zamani her gun.

simdi 13 tesin. 13-15'i preseed ile degerlendir.16 veya 17. gun yumurtlayacaksin. 15. gun koyu cikar. 15 ve 16 yi da iliski ile degerlendir. koyu cikan gun ve bir sonrasini.

eger sansin varsa sabah veya gunduz iliskiye girmeye calis. ya da gec olmadan. cok gec olunca spermler de artik hizini falan kaybediyor. esin isten gelir gelmez:) sonra yemeginizi yersiniz:)

eger 16. gun koyulasirsa 16 ve 17. gunu degerlendir.

yani 4 kez preseed kullkanmis olacaksin.

canım çok teşekkür ederim..a.s. bugün başlamaya çalışıcam..bundan sonrada sorularım olabilir..:kedi:

herkesmi tatilde ya..CADIARZU birde kriz var diyorlar kaydirigubbakcemile3

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.

preseed kulananlar beklenen adet tarihi
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
cicekcik
dila06......................12/temmuz
ayrederya ...............18/temmuz
minipisi
SadeceMeyra
babylove
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
selmas88
gamze-su
ceylan83
duducan
aymes
nehir01
osmaniye80
cnnsnyrt
starsuzie
made
Moonlight

Son düzenleme:
cicekcik bugün ne yapcanı bütün topic biliyor yane....
neyse canım bebek için her yok mübah...
şimdik kibeleden aldığım teknik bilgileri aktarayım...sık preseedini biraz bacaklarını havaya kaldırki ileri gitsin hemen akmasın...
haa bu arada bir fikrim daha var kızlar...kullanan herkes regli tarihinide yazsınki ona göre bekleyelim mesela benim 12 temmuz da olmam lazım.
karnımdada inanılmaz kasılmalar var ama ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum cuma çok hastalandım boynum tutulmuştu ve yediğim hamburgerden zehirlendim bağırsaklar fenaydı yani ondan olabilir pek hevesli değilim anlayacağınız...
hadi bakalım herkes tarihini yazsında listeyi yapan arkadaş eklesin yanına kim önce hasta olacak kimlerden haber beklicez bilelim.

X