Preseed kullananlar

yok canim kazik yemezsin. eger ekstrenin kesim donemine denk geldiyse bir sonraki aya yansitilmis olabilir.

bence bankayi ara sor. boyle bir para bekliyorum hesaplarimda gorunmuyor diye. eger gelmedi ise adama kibar bir mail at. would you pls tell me when you are going to refund my money? As I checked my bank account, there is no refund since your email. pls kindly advice. yaz.

ingilizce yazdim kusura bakma. sen daha iyisini yazarsan yaz ama adama sor bence, Cinli olmadiktan sonra satici genelde guvenilir. ebaydan mi aldin bilmiyorum ama ebay'da hele customer reviewler cok onemli. herkes %100 de tutmaya calisiyor reputationunu.

şimdi atıcam mailimi ayrıca hesap kesim tarihimde dündü belki anjelicin dediği gibi bi sonraki ekstreye yansıyabilir ama yinede mail atıcam bakalım saolun kızlar ingilizcem süper değil yazmana sevindim kibelecim saol a.s.

kızlar günaydın..

ve şükür kürtajdan sonra adet olabildim.. dün doktora gittim ve kistimin yok olduğunuda öğrendim:)) ayrıca çalışmalara başlayabilirsin dedi sevgili doktorum:)

preseed leri dolaptan çıkarma vakti geldi..

dün ümraniye yi alt üst ettim yumurtlama testi için ama maalesef bir terde dijital buldum onuda almadım. eczacılar alan yok diyince şaşırdım. ümraniye de ki millet şakır şakır doğuruyor herhalde diye düşündüm..

ilk reglimi olduktan sonra başlıycam, tahminen ağustosa kadar stres yok canım.kaydirigubbakcemile3

canım çok kolay, ben öğleden sonra 4 gibi sıvı almayı bırakıyorum, 3 saat sonra testi yapıyorum, 2. çizgi hemen çıktıysa ve ilki kadar koyuysa 24 saat içinde ovulasyon olacağını gösteriyor, çizgiyi gördüğün andan itibaren denemeye başlıyorsun, o gece ve izleyen 2-3 gece daha, en azından ben öyle yapıyorum.

selam canım gece uyku problemim olduğu için pc başında sabahlıyorum neredeyse bolca topik okuyorum ve meyramla laflıyorum oda gececi benim gibi a.s
canım ben 24 günde bir regl oluyorum, bu ay şaşmassa 4. de hastalanıcam adetim 3 gün sürüyor 4. gün bir iki damla geliyor.. daha öncelerden uzun süreli tedavilerimden iyi biliyorum adetin 9. günü yumurtluyorum ..yani ayın 12 ya da 13 gibi yumurtlarım allah izin verirse

maşallah ne güzel, fazla beklemene gerek kalmıyor, benim 13-21 gün arası değişiyor maalesef.

denemeye başlayacagım bakalım pazartesi gününden itibaren...çok sagolun

kızlar günaydın..

ve şükür kürtajdan sonra adet olabildim.. dün doktora gittim ve kistimin yok olduğunuda öğrendim:)) ayrıca çalışmalara başlayabilirsin dedi sevgili doktorum:)

dün ümraniye yi alt üst ettim yumurtlama testi için ama maalesef bir terde dijital buldum onuda almadım. eczacılar alan yok diyince şaşırdım. ümraniye de ki millet şakır şakır doğuruyor herhalde diye düşündüm..

gözünaydın canımmm yeni ayın sana bebiş getirmesi dileğiylee inşallahhhhh :Saruboceq:

Günaydın arkadaşlar herkese hayırlı cumalar
ben bu ay pre seedi ilk defa kullanmıştım
ama bu ay olmadı ne yazıkki adetim başlamak üzere
bi dahaki tekrar deniycem şansımı
inşallah ozaman tutar bebişim

Üzülme güzelim, inşallah bu ay tutar hayırlısıyla, gelince sıpaların popoları şaplatmak varzemuszemus

kızlar günaydın..

selmacım ne güzel haber bu, çok sevindim regl olmana, denemeye başlamak bile insana güzel geliyor di mi? Canım neden eczaneden ovulasyon testi alıyorsun, internette sitelerde ucuz ucuz var alsana.

Herkese selamlar,

Preseedi ilk defa bu ay kullandim. Kullananlar listesindeyim ben de :))) Dun adet gunumdu fakat olmadim. Normalde adetten birkac gun once ufak lekelenmelerim olurdu hep, onlarda yok. Ayrica bacagimin arkasida tuhaf bir agri, cekilme uyusma gibi birseyler var. Goguslerim sis ama agrim yok. Arada bir kasiklarima kramp giriyor. Insallah hamileyimdir. Arkadaslar noolur dua edin bana a.s. Umarim bir preseed mucizesi daha yasariz bu topikte

Allah hepimize yardim etsin

çiçekcik, anjelik teşekkürler kızlar.. vallahi adet olmama ömrü hayatımda bu kadar sevineceğimi bilmiyordum :)) dediğin doğru anjelik bende biraz önce baktım. kıbele de yardımcı olmuştu zaten. siparişi buğun vereceğim. inşallah önümüzde ki ay sizlere müjdeli haberler verebilirim...:))

Herkese selamlar,

Preseedi ilk defa bu ay kullandim. Kullananlar listesindeyim ben de :))) Dun adet gunumdu fakat olmadim. Normalde adetten birkac gun once ufak lekelenmelerim olurdu hep, onlarda yok. Ayrica bacagimin arkasida tuhaf bir agri, cekilme uyusma gibi birseyler var. Goguslerim sis ama agrim yok. Arada bir kasiklarima kramp giriyor. Insallah hamileyimdir. Arkadaslar noolur dua edin bana a.s. Umarim bir preseed mucizesi daha yasariz bu topikte

inşallah canım yaa hamişsindirrr :Saruboceq: :Saruboceq:
dualarımız seninle ve bekleyen bütün arkadaşlarımlaa :Saruboceq:

selmascim inşallah bu ay yüzümüz güler canımm :Saruboceq:

Herkese selamlar,

viana amanin hamile misin? İnşallah hayırlısıyla diyelim, eee regl günün de geçmiş ne bekliyorsun test için? İdrar testi yap hemen çıkar yaaaav, merakta bırakma bizi.

çiçekcik, anjelik teşekkürler kızlar.. vallahi adet olmama ömrü hayatımda bu kadar sevineceğimi bilmiyordum :)) dediğin doğru anjelik bende biraz önce baktım. kıbele de yardımcı olmuştu zaten. siparişi buğun vereceğim. inşallah önümüzde ki ay sizlere müjdeli haberler verebilirim...:))

İnşallah canım, ben de zamanında 50 adet sipariş vermiştim halen onlardan kalanla var kullanıcam, bir de ceylanın söylediği tükürükle yapılan ovulasyon testi aldım, tam teçhizat savaşa gider gibiyim alla alla allaaaaaa:lepi:

Herkese selamlar,

inş. canım hamilesindir... bayadır güzel haber alamadık bekliyoruz.....:lepi:

Canim,
Bu sabah yaptim negatif cikti ama birkac gun daha bekleyip tekrarlamak istiyorum. Sizler sanslisiniz gidip kan testi yaptirabilirsiniz kliniklerde, burada yapmiyorlar maalesef. Poliklinikteki Doktorumdan randevu almam lazim, ki en az bir hafta sonraya gun veriyorlar, sonra kendisi uygun gorurse yonlendirme yapiyor. Burada bi arkadasima izin vermediler, bekleyecekmis ta ki idrar da cikana kadar, acil bi durum yokmus...( Ben Ingilteredeyim) Kadin dogumcuya bile gidemiyoruz, once pratisyen gorecek, eger yine gerekli oldugunu dusunurse kagit yaziyor doktora, onun yonlendirdigi doktora gitmek zorundasin zaten....

Smear testi talep etmek icin gitmistim, pratisyen kadin dogumcuya gondermeden direk yatirip kendi yapti testi :)))))

Ayrederyacim,

Ogrenir ogrenmez yazicam buraya. Isallah guzel haberi veririm de herkes preseedlere daha bir umutla sarilir:)))) Ben 1 yildan fazladir ugrasiyorum.........

Üzülme güzelim, inşallah bu ay tutar hayırlısıyla, gelince sıpaların popoları şaplatmak varzemuszemus

selmacım ne güzel haber bu, çok sevindim regl olmana, denemeye başlamak bile insana güzel geliyor di mi? Canım neden eczaneden ovulasyon testi alıyorsun, internette sitelerde ucuz ucuz var alsana.

Sağol canım ah bi gelseler
vurmazmıyım popolarına popolarına
beni bu kadar üzüyolar:1hug:

Herkese selamlar,

İnşallah hamişsindir canım
Hadi hayırlısı bakalım Allah yardımcın olsun:Saruboceq:

ya arkadaslar preseedi tup seklinde satan ve yaninda 25 tane ovulasyon testini kargo dahil $25 gonderen sitenin adresini aciktan yazmak istiyorum. banlarlar hemen. herkes gorsun kazik yemesin Tr'deki kopyaci siteden.

Benim aldığım site dimi canım eğer oysa topiği takip edip öğrenmek isteyen arkadaşlara ben özelden seve seve atarım linki özelden msj atıp isterlerse opuyorumnanaktan

canim nasil ciksin daha 9 gunun varken. birak idrar testini kanda bile cikmaz. ki asilama yapmissin kac defa tutmamis, yani kismet isi. preseed ile tutan da var tutmayan da. preseed kullanan herkes hamile kalmiyor ama sadece erkekten kaynaklanan sorun varsa preseed spermlere yadimci oluyor. yumurtlama vs problemin varsa ona yapilacak birsey yok.

ovulasyon testi kullanmakla iyi etmissin. keske o gunlerde hergun calissaydin. insallah hamilesindir. iyi haberlerini bekliyoruz.

KİBELECİM a.s. TEŞEKKKĞR EDERİM CEVABIN İÇİN. İNŞ. GÜZEL HABERLER VEREBİLİRİM :ecrin_bebek:

Canım inşallah bu ay tutmuştur ama en erken regline 1-2 gün kala sonuç alırsın bence, sabır biraz...Sizde bir problem var mıydı tespit edilebilen?
:

ANJELİC a.s. ZATEN BEKLEMEKTEN BAŞKA ÇARE YOK benneyaptımki
YOK CNM DOKTORLAR NE EŞİMDE NEDE BENDE Bİ SORUN OLMADIĞINI SÖYLEDİLER. laelaelaelaelae YANİ NEDEN OLDUĞUNU BİZDE BİLMİYORUZ.

selam kızlar, bende kırmızıyı gördüm bugün bu ayda olamadı :KK43:(
preseed e devam yani

kibelem sen burdamısın?
çok hastayım iki gündür boynum tutulmuştu ama dün gece hiç uyuyamadm uykusuzluk perişan etti beni.şimdi işe geldim zorla ilaç yazdırdım ağrıdan ağlıyorum neredeyse...birde yanına bağırsaklarım bozulmuş karnım gurul gurul bir yerde düşücem ma nerde allah bilir....
of bozmim moralinizi uyumam lazım yoksa kafayı yicem...koltuktaki bel yastığımı çenemin altına dayadım biraz rahatladım şimdik birde uyursam süper olucak...

canim ya ilac mi:KK43: deseydin hamile olabilirim diye ona gore yazsaydi uygun bir ilac. cok gecmis olsun. senin haberlerini heyecanla bekliyoruz haaa...

X