Preseed kullananlar

ayın kaçında olcaksın?

ayen arkadaşım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik darısı başımıza :)

hamilelerin duası kabul olurmuş ayen:)

napim kızlar ya acayip başım ağrıyor hergün... sürekli uyuyorum bu aralar ama bunlara razıyım :) hayırlı sağlıklı olsunda sizlere hep dua ediyorum zaten bu topiğe girmemin nedeni sizleri takip edebilmek varmı bi güzel haber diye bakıyorum hep... sizler nasılsınız hadi biriniz verin ya müjdeyi inşalllaaaahhhhhhhhhhhhh bekliyorum canlarımm :)

belli zaten sabahtan akşama kadar uyuyosun heralde :)) şakalasıyoz canım kendı aramızda yanlış anlamadın umarım

olsun canım ya geçer demı :) inşallah guzel haberler bı versek uyuyan guzel oldun o zaman sen canım nasıl belirtilerin vardı senın

ben sizi meraktan netten ayrılmayim birde duyduklarıma bakın :):) ah cnm ah sizleri cok cok iyi anlıyorum inşallah hasretleriniz bitecek bunu yürekten istiyorum umut2012 de kayıppp ama ben onuda dualarımda unutmuyorum hiç hepinizi öpüyorumm

olsun canım ya geçer demı :) inşallah guzel haberler bı versek uyuyan guzel oldun o zaman sen canım nasıl belirtilerin vardı senın

cnm benim ilk belirtim aşırı ıslaklık hissiydi iç çamaşırım ıslanıyordu akıntım aşırı artmıstı birde cok şiddetli olmayan bel ağrım vardı adet olcam gibi hissediyordum şu erken gebelik testlerinden alsanız bi baksanız yaa ben adetten 4 - 5 gün önce öğrendim hamile olduğumu yanlıs hatırlamıyorsam

kuzummmm alınma şaka yaptım yemınkı:) dualarını eksık etme rabbim seni we bebişini korusun inşallah

inşalahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh canım ya bizde senı opüyoruz demı kızlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…