Preseed kullananlar

valla ben bi kaç tane almıştım hepside doğru sonuç verdi demekki bozuk çıkabiliyor ultrasondada bebeğimi gördük yani
ayyyyyy ne guzel kucaganada al saglıcakla inşallah olabılır bazen boyle şeyler ya ben denerım bı gene cesaretımı toplayabılırsem tebı :)

adet olcam galiba kasıklarımda batma oldu bidaki aya umarım güzel haberler werrim

tmm cnm artık face arkadsıda olduk tesettürde cok yakısmıs arkadasıma :):)
ayyyy canım benım evet çokkk memnun oldum arkadaşlıgımıza çokta teşekkur ederim resmını gördum vavvvvvvvvvvvvvv dedım çok guzelsın canım benım ya

ayyyy canım benım evet çokkk memnun oldum arkadaşlıgımıza çokta teşekkur ederim resmını gördum vavvvvvvvvvvvvvv dedım çok guzelsın canım benım ya

ay saol cnm benimmm inşallahh kendin gibi güzel güzel minnoşlar doğurursunnn amiinnnn

hayırlı akşamlar kızlar ben bugün takibe gittim ve polikistik over var dedi.......... şimdi onu araştıracağım yani yumurtlarda tembellik oluyormuş bazen çatlamadığı oluyormuş hatta ama ben pek ihtimal vermiyorum çünkü her ay yumurtladığımı hissediyorum ve akıntımdan anlıyordum....... bilmiyorum yaa bakalım inş yumurtam çatlar ve preseed de işe yarar yaa bakalım inş dua edin..... ama moralimi bozmayacağım, Rabbim'e tevekkül ediyorum olursa da olur olmazsa da olur herşey Rabbimden.........

günaydın kızlar, benim dün ince ince kanamam oldu akıntyla,bugünde var adet oluyorum yanii bu ayda fos çıktı..

kızlar ben adet oldum dün gece
canım hakkında hayırlısı buymuş inş bi daha ki ay yılmak yokk..

canım çok merak ettim hacamat ne demek???

cnm hacamat kan aldırmak demek Peygamber Efendimiz(sav)'in sünneti, bardak çekmek gib ancak bardak çektikten sonra şişen bölgeye bi kaç cizik atılıyor ve tekrar bardak koyuluyor ve içinde ki hastalıklı kan akıyor ................

tutucuk bari sen güzel haberler ver bize:))ay kızlar bu ay bir müjdeli haber alamadık:))

5gun daha beklerım sonra test yaparım nolur nolmaz:)hiç belirtim yok yarın nolur bilemem nasip bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…