Preseed kullananlar

bu akıntın sureklımıydı ne kadar surdu canım aaaa nerden aldın hemen alıyım :)

bu akıntın sureklımıydı ne kadar surdu canım aaaa nerden aldın hemen alıyım :)

evt cnm halada devam ediyor akıntı... gg. dan alabilirsin bugün verirsen yarın gelir yaz ultra hassas laboquick gebelik testi diye yada fortel al ilişken 5 gün sonra bile gösteriyormuş botanikeczadanda alabilirsin fortel i

evt cnm halada devam ediyor akıntı... gg. dan alabilirsin bugün verirsen yarın gelir yaz ultra hassas laboquick gebelik testi diye yada fortel al ilişken 5 gün sonra bile gösteriyormuş botanikeczadanda alabilirsin fortel i

ben cesaret edemıyorum test yapmaya

tamam canım benım 9 gun kaldı gösterırmıkı daha erken degilmi :?

Kızlar merhaba..keyifler iyiidir umarım..ben hala adet olmadım yaa..hamilelik belirtisi de yok(hastayım bugün evde yatıyorum sanırım katarin adet geciktiriyor..

Kızlar merhaba..keyifler iyiidir umarım..ben hala adet olmadım yaa..hamilelik belirtisi de yok(hastayım bugün evde yatıyorum sanırım katarin adet geciktiriyor..
canım senın kaç gun geçtı sen lıstenın başlarındaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…