Preseed kullananlar

canım sendeki sorun ne doktor nedıyo?

canım benım anlatmıştım ama gene anlatıyım :) bı sorunumuz yok ılk sperm testımız bıraz duşuk çıktı ikincısı normakdı sanırım bız perhızını yanlış yaptık ondanda oldu az çıkması ama olmadı doktrum bı ılk bahara kadar bekleyelım dedı beklıyoruz bakalım

canım benım anlatmıştım ama gene anlatıyım :) bı sorunumuz yok ılk sperm testımız bıraz duşuk çıktı ikincısı normakdı sanırım bız perhızını yanlış yaptık ondanda oldu az çıkması ama olmadı doktrum bı ılk bahara kadar bekleyelım dedı beklıyoruz bakalım

ayy ewet sormustum dimi pardon canm:) eşine keçiboynuzu ve dut pekmezi yedir.bide sabaha karşı beraberlik yasandığında spermler çok hareketlı ve kuvvetlı olurmuş

ayy ewet sormustum dimi pardon canm:) eşine keçiboynuzu ve dut pekmezi yedir.bide sabaha karşı beraberlik yasandığında spermler çok hareketlı ve kuvvetlı olurmuş
sagol canım ya keçi boynuzunu yaptık 2 aya yakın ama sagolsun beyfendı ara verdı tekrar başlatıcagm :)

slm kızlar adet olmadım haalaa adet belirtimde yok hamilelik belirtimde.adetımın 5.ci günü 1tane antıbıyotık vuruldum oda gecıktırebılır belkı

Son düzenleme:
canım benım bu ayda dene tutucugun anlattıgı çörek otlu kurude bı dene ınşallah olcak Allahın ıznıyle

saol canım ben bugün başladım bal çörek otu ve tarçın karışımına..inşallah iyi gelir..bide hayıt tohumu ve aslanpençesi varmış onları alacam

saol canım ben bugün başladım bal çörek otu ve tarçın karışımına..inşallah iyi gelir..bide hayıt tohumu ve aslanpençesi varmış onları alacam

canım karışmak gibi olmasında sadece 1 kür yap derim 1den fazla kür yapman sakıncalı olabilir

slm kızlar adet olmadım haalaa adet belirtimde yok hamilelik belirtimde.adetımın 5.ci günü 1tane antıbıyotık vuruldum oda gecıktırebılır belkı
canım pek sanmıyorum ya antıbıyotık geciktirdigini inşallah hamilesindir bugun olman gerekıyordu dimi

canım pek sanmıyorum ya antıbıyotık geciktirdigini inşallah hamilesindir bugun olman gerekıyordu dimi

ewt bugun olmam gerekıyodu ama bılmıyorum hamılelık belırtım yok o nedenle pek umutlu değilim

yok canım umutlanmam strese sokmam kendımı olursa olur olmazsa gelecek ay dewam:) çörek otum yanımda zaten
aynen boyle canım benım zaten ne kadar uzulsede insan adet bıtımıne yakın o ayın umut ve bekleyışı başlıyor guzel haberler verıcegz Allahın ıznıyle :)

aynen boyle canım benım zaten ne kadar uzulsede insan adet bıtımıne yakın o ayın umut ve bekleyışı başlıyor guzel haberler verıcegz Allahın ıznıyle :)

tabıkı canım strese gırersek bebek olacaksada olmaz o nedenle umursamıyom

tabıkı canım strese gırersek bebek olacaksada olmaz o nedenle umursamıyom
en ıyısını yapıyosun canım bende beklıyorum bakalım çok akınntım var ya su gibi perşembedeb berı hep ıslaklık hissediyorum şeffaf bı akıntı yumurtlamam bıtmıştır heralde bu ay anlayamadım ben ya

X