Preseed kullananlar

canım bugün evde deyildim annemle sohbete gittim. evet canım yumurtlama için bide ben eşim için keçiboynuzu pekmezi alacağım oda sperm sayısını artırıyor diye biliyorum

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sermavi06: (Açıklanamayan infertilite...5 senedir istiyoruz. Bu ay ilk kez kullandım.) BAT 29-30 ARALIK

lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,bu ay ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

aysunayy bu ay ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

kuvvel: (7 aylık evliyim istememıze ragmen olmadı bir sorunumuzda çıkmadı kısmet bakalım ilk denemem ınşallah nasip olur):) BAT OCAK 11

umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

cennetkokulum91: (preseedi bu ay ilk defa deneyeceğm ikimizde sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.

canım kayganlaştırıcı sperm dostu jel biz bebek isteyen bazı arkadaşlara sebeb olmuş bizde deniyoruz.internette preseed yazarsan gösterir.

Anladım canım..Bende deniyorum ama benim daha yeni kısmet bakalım...

Forumları araştırıyorum gebe kalmak için o kadar denenen şeyler var ki kürler , içecekler vs.. gözüm korktu Allah ım doğal yoldan kalan yokmu die üzülüorum..

PEk bakmakta istemiyorum moralim bozulmasın diye(( Gözüm korkuyor resmen..

canım bugün evde deyildim annemle sohbete gittim. evet canım yumurtlama için bide ben eşim için keçiboynuzu pekmezi alacağım oda sperm sayısını artırıyor diye biliyorum

sağol cnm evet öğrendim ve dün başladım yemeye... bu ay takip yaptıracağm ya inş güzel yumoşlarım olsun.
birde keçiboynuzu pekmezinin kendisi kanı temizliyormuş. keçi boynuzunun kendisini yemek baya bi arttırıyormuş cnm
şöyle iki bardaklık su kaynatıyorsun ve kaynadıktan sonra bi tane keçi boynuzunu ikiye bölüp suya atıyorsun 5 dk kaynadıktan sonra keçi boynuzunun kendisini yiyorsun. şimdi onu deneyeceğiz.
bir de kürü var üç ay boyunca yapılan ama benim eşim içemedi midesi bulandığı için.

birde hacamat yaptırdı eşim belinin dört yerinden, 3 hafta daha gidip yaptıracak inş. hacamatı yapan kişi senin kanında iltihap var o yüzden spermeler düşük olyor demiş, bu hacamatla kandaki iltihap kanla beraber akıp gidiyor. ve hücreler yenilendiği için spermler harekete geçiyormuş. hacamat kan aldırmak demek.Peygamber EFendimiz (sav)'in sünneti O'da hacamat yaptırırmış ve ümmetine bunu tavsiye etmiştir...eğer ben bu ay güzel bi sonuç alırsam ve eşimde artış olursa herkesi bilgilendireceğim bu konu da inş senin de bilgin olsun istedim.......

selam kızlar bu ay preseedi 2. kez kullandım adetime 7 gün var..adet belirtilerim başlaı ama yinede umudumu yitirmiyorum..hamile kalırsam haber vericem burdan

selam kızlar bu ay preseedi 2. kez kullandım adetime 7 gün var..adet belirtilerim başlaı ama yinede umudumu yitirmiyorum..hamile kalırsam haber vericem burdan

slm öncelikle hoşgeldin inş bu ay güzel haberler alırız cnm bende bu ay ilk defa kullanacağım Rabbim hayırlısyla bütün isteyenlere ve bana nasip etsin bizim bi listemiz var istersen seni ekleyelim...........

canım eşinde problem var ise..benimde var ve 5 aydır keçiboynuzu kürü uyguladık benimki içebildi...

eğer eşleriniz içemiyorlarsa...keçiboynuzu tozu var un gibi kakao gibi..onu sütle karıştırıp içirin hem çokta güzel onu mutlaka içerler...
sayı hız üzerinde çok etkili bişey oda..

benim elimde son bir haftalık falan keçiboynuzu var..onu bitirince tozunu alcam..
birde eşlerinize incir yedirin sizde yiyin...yumoşlara çok etkili..

sana da hayırlı sabahlar cnm
benim eşim onu da içemez pekmezini bile zor içiyordu ama kendisini yiyeceğim dedi bugün başlayacağız inş bakalım inciri de zeytinyağında bekletip yediriyorum oda baya faydalı hem zeytinyağı da çok faydalı e vitamini deposu cnm.......

canım tek tek yemesi çok zor ama...ozaman küre koyduğun kadarını yedir..1 tane değilde şöyle 2-3 tane yesin hergün..

tozu da aslında kahve tozu gibi tatlı olurdu..neyse madem öyle yapsın..

1.5 aydırda z.yağında incir yediriyorum...
5 aydırda keçiboynuzu kürü...
bu ayda adetim gelirse eğer vitamin aldım gnc arginmax çok iyi bir vitaminmiş..

öyle canım sizin değerler nasıldı??eşinin..

inş hayırlısı olur cnm
benim eşimin değerleri geçen hafta yaptırdık cnm
sayı 5 milyon hareketli % 50 lerde morfolaji 2 maalesef bakalım yarın dr a gideceğim benim prolaktin yüksek oun için kan vereceğim ve eşimin değerlerini de göstereceğiz inş hayırlı sonular alırız nasip bakalım...

canım sen ne yap ne et..kürü uygula eşine bak çok iyi gelecek..benimkide içememişti alıştı sonra baktı başka yolu yok..
zorla biraz kürü çok daha etkili..sayınızı çok artıracaktır..morfolojiye de iyi gelecek...

bizde testimizi ocakta tekrarlatıcaz bakalım 5 aydır işe yaramışmı kürler..

prolaktini yüksek olan arkadaşlarım hep hayıt suyu kaynatıp içtiler..hatta ferda prolaktini yüksekti ve hayıtı içtiği ay hamile kaldı.duymuşsundur gerçi hayıtı..

inşallah tatlım inşallah güzel haberlerle dönersin..

amin cnm evet duydum hatta hapı varmış dr a soracağım yarın bakalım bende içireceğim ama bakalım bugün gelsinde inş sizinde sonuçlar güzel çıkar cnm Rabbim ikimize de en hayrılı zaman da mucilerimizi gödersin.....

slm öncelikle hoşgeldin inş bu ay güzel haberler alırız cnm bende bu ay ilk defa kullanacağım Rabbim hayırlısyla bütün isteyenlere ve bana nasip etsin bizim bi listemiz var istersen seni ekleyelim...........

amin canım benide ekle listeye..ilk ay olmadı preseedle bakalım bu ay ne olacak..bu ay tam yumurtlama günü 1 kere kullandım..adet olucam hissediyorum inşallah olmam... kızlar bu arada bende eşime bu ay keçiboynuzu yedirdim, bu ay spermiogram iin örnek verdi 3 hafta sonra gelir sonuçları..
toz keçiboynuzu sanki daha iyi,sütle karıştırıp içirebilirim..bu ay da olmasa onu yapalım..ben çörek otu bal tarçın karışımını yapmayı düşünüyorum bide ..

kızlar preesedeniz baby smart mı??
bi kaç tane daha varmış..ben bunu bulabildim...

canım eşiniz kürünü içmiyorsa tozu çok iyi...hattaben bu ay kürü bırakıp tozunu içircem..

ateş ölçme yöntemi başlığındaki bi ark..19 ay sonra bu tozu kullandığı aybebişi geldi...içir mutlaka hem kahve gibi bişey..içer onu..

o karışımda senin için çok iyi evt..

cennet benide eklermisin 2yıllık ewlıyım sebepsiz inferti çörek otu bal ve tarçın karısımından sonra günüm geçti ama ne yazıkkı bebeğim tutunamadı 1aydır preseed kullanıyom adet tarihim 2 ocak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…