Preseed kullananlar

inşallah canım hakkımızda hayırlısı olsun

umut galiba benimde bu ay olmadı azonce sancıyla kalktım bı baktım krem şeklinde bişi geldi hafif pembe daha adetıme 11 gun wardı neyse bu ayda olmadı sanırım

canm klomen falan kullandınmı?doktor hiçmi 8 yıl içinde ilaç tedawisi wermedi böyle olmazki

canım klomende kullandım gonalf da daha başka ilaçlarda iğnelerde. 6 kere felan yumurta çatlatma 3 defa da aşılama oldum ama hiç gebelik olmadı.zaten ben ilaç kullanınca sadece yumurtlama olayı 2-3 gün erken oluyordu pek bişey fark etmiyordu.

umut galiba benimde bu ay olmadı azonce sancıyla kalktım bı baktım krem şeklinde bişi geldi hafif pembe daha adetıme 11 gun wardı neyse bu ayda olmadı sanırım

canım ya çok erken daha belli olmaz. ama sana tavsiyem çok fazla düşünme ben bu ay netden sürekli araştıdım okudum ama çok kötü etkiledi dün gece felaket mide ağrısı çektim
olamayan hamilelikte başım döndü halsizleştim yani günlük hayatım altüst oldu. bu ay artık preseedimi kullanıp incirimi yeyip senindediğin çörek otu bal tarçın karışımını yeyip eşimede keçi boynuzu pekmezi içirip yoluma devam edeceğim düşünmemeye araştırmamaya çalışacağım. sende lütfen belirtileri felan takip etmemeye çalış çok zor ama zorla kendini 11 gün var daha. bana 1 gün 1 hafta gibi geçiyordu oyüzden dedim canım

erken olcam belli

ya kızlar yapabilen varsa bi liste oluştursak ben anlamam yapabilseydim yapacaktım.preseed kullananlar :hamile kalanlar adet günleri, beklenen adet günleri diye. yeni kullanan da çok arkadaş var hepsini takip ederiz .bide kaç yıllık evli sorunları ne diyede yazılırsa araştıran arkadaşlarada faydalı olur yapabilen varsa süperrr olur.

erken olcam belli

hayırlısı canım "Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler" sen sadece içini rahat tut hiç bir şekilde canını sıkma moralini bozma. ben adet olduktan sonra baya rahatladım belirsizlik beklemek daha zor Rabbim içine huzur rahatlık versin inş.tutucuk sen bu listeden anlarmısın?

kızlar bu preseed dedınız jelmı??

fıyatı ve kımler kullanabılıyo bı yazarsanız cok memnun olucamm

hayırlı olsun canım sende inş. hayırlı haberler verirsin inş. Rabbim dualarımızı kabul etsin

canım preseed jel yazıp internetden araştırırsa daha iyi olur çünkü baya bi uzun. biz bebek istiyoruz bazı arkadaşlarda preseed sebeb olmuş oyüzden deniyoruz kayganlaştırıcı bir jel ama spermleri öldürmüyor ve yumurtaya daha hızlı gitmesini sağlıyor ben gg den aldım 96 tl ye geldi herhalde. sen kaç yıllık evlisin sorununuz ne?

wajinanın kendi sıvısıyla birebir yapılandırılmış bi jel gg da 79 tl dığer sitelerde 120 falan canım

walla canım bu konu sayfası sahibi kimse onun yapması gerekir biz açamayız galiba

hayırlı olsun canım sende inş. hayırlı haberler verirsin inş. Rabbim dualarımızı kabul etsin

aminn canım çook teşekkürederim inş ben de çok umutlanmak istemiyorum (tabi bu biraz zor ama) inş herşeyin hayırlısı olur.
sende çok üzme tatlı canını Rabbim bize bizden daha çok merhametli ne zaman nasipse o zaman gelecek melekerimiz inş. ben bu sabah regl oldum ve hiiç üzülmedim hatta tam günüm de olduğıum için sevindim. şimdi kendimi bir daha ki aya endeksledim yine çok umutlanmayayım dyom ama maalesef biraz zor şimdiden başladım bile hayaller kurmaya neyse ne yaparsak yapalım Rabbim neyi yazmışsa onu yaşayacağız bende bu preseedi sadece sebeb olarak görüyorum aslında üç aydır bu sitede geziyorum ama ve preseedi de duymuştum ancak bu ay çok dikkatimi çekti nendendir bilme acaba diyorum bu ay takip yaptıracağım meleğim gelecek diye mi bu kdar dikkati mi çekti bilemiyorum. tam da ezan başladı sözümün üstüne nasip neyse inş seninde bi dahaki ay olur. cnm çenem açıldı yine.:)))))))))))))

cnm gg de 79 tl ama amzn da 19.50 dolar hem de aynısı anlaymadım hangisini almak lazım yani 19.50 daha ucuz olduğu için ben onu düşünüyorm

canım bu dedığın site yabancı sitemı? bu urunler turkıyede pahalı çunku gümrüğe takılıyo dediğin sitede preseed kutusunun üzerıne bı bak bakım baby star yazıyomu

bizim yaptığımızı yapıp kendini çok inceleme .beraber olduğunda çocuk yapma psikolojisiyle onu yapma inan tutmuyor busefer doktorum bana oyle dedı kendını şartlandırdığında olmaz dedı kendını serbest bırak çocuk muhabbetını kafandan at dedı

canım bu ay kullanacaksan bende dün gece belli etti bugün adetim oldum seninle aynı takip edeceğiz hayırlı sonuçlar alalım inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…