Preseed kullananlar

inş. gelmez canım inş. ayen senin belin ağrıyormu ne zaman başladı hatırlıyormusun

benim belim adetten 1 hafta önce adet olcakmısım gibi ara ara ağrıdı ama çok şiddetli değil adetlerimde çok sancılı olmaz cnm zaten o hafif ağrıları hissetmiştim

tutucuk kıs sen yaptınmı bunları sende durum ne :)

canım bu adeti yakın olanlar için weya adeti geçmişler içinmiş benım daha adetime war yaklaşsın saba akşam göbeğimi kontrol edecem:) sen bi denesene hamilesin nekadar doğru olup olmadığını anlarız hiç olmazsa.sadece parmağını göbeğine koy kıpırdamadan sabit yat bakim damar atacakmı atmıcakmı:))

canım bu adeti yakın olanlar için weya adeti geçmişler içinmiş benım daha adetime war yaklaşsın saba akşam göbeğimi kontrol edecem:) sen bi denesene hamilesin nekadar doğru olup olmadığını anlarız hiç olmazsa.sadece parmağını göbeğine koy kıpırdamadan sabit yat bakim damar atacakmı atmıcakmı:))

cnm inanma bence böyle şeylere helede parmak yöntemini hiç denemeyin allah korusun bişe fln olur hadi onlar ebe yolunu yordamını biliyordur ters bişe filan olur benimde göbeğim atıyor cnm hergün test yapıyorum cnm hep pozitif yani hamileyim çok şükür

cnm inanma bence böyle şeylere helede parmak yöntemini hiç denemeyin allah korusun bişe fln olur hadi onlar ebe yolunu yordamını biliyordur ters bişe filan olur benimde göbeğim atıyor cnm hergün test yapıyorum cnm hep pozitif yani hamileyim çok şükür

demek buda yalanmış:))

sağol ayen ya ben de sendede olacakmı diye merak etmiştim bendede oldu ozaman bende hamileyim mi şaka şaka aman takılıyoruz işte onlara felan inanamam dr bana hamilesin demedikten sonra zor.

Arkadaşlar göbek hep atıyooo yok öyle bişeyyy kim uyduruyo bunları bilmiyorumm ben

kızlar ben çıkıyorum eşim geldi annemlere gideceğiz akşama ordayız bi gelişme olursa ben gelince size haber ederim kendinize iyi bakın

sağol ayen ya ben de sendede olacakmı diye merak etmiştim bendede oldu ozaman bende hamileyim mi şaka şaka aman takılıyoruz işte onlara felan inanamam dr bana hamilesin demedikten sonra zor.

cnm ben keyfi hergün test yapıyorum:) dün oncomed diye bi test oldım 3 liraydı hassaslığı 20ml hemen çıktı çizgiler sende al bak bakim bii

ozaman sırt üstü yat parmağını göbeğine koy eğerki atma hissedıyosan adet olacan ama damar atmıyosa gebesin
canım onun gebelikle ilgisi yok.göbekte bulunan atar damar var.Ben bazen aniden bir ağırlık kaldırdığım zaman göbeğim düşer.Annem düştüğünü göbeğimdeki damar atmıyorsa anlar.sonra ovarak bardakla çeker.O damar tekrar atmaya başlar:))

canım sen yanlış anlamışsın ben gebelik testi yapmadım ovulasyon testi yaptım o da bazen hamilelerde pozitif sonuç veriyormuş. ama duan için sağol canım inş. hepimiz bebişlerimize kavuşuruz:KK34:

ewet canım yanlış anlamışım.hayırlısı olsun.bir kaç ay önce internette ben de okumuştum ovulasyon testinin gebelik gösterdiğini adetten bir gün önce gece yaptım.bende de ikinci çizgi çıktı çok koyu olmasa da vardı.o kadar umutlandım ki hemen hamile moduna girdim.testi yatmadan önce yapmıştım sabaha kadar uyuyamadım.sabah gebelik testi yaptım.sonuç hüsran hemen arkasından da adet geldi.ama çok üzülmüştüm.umutlanıp boşa çıkması gerçekten çok kötü.sonradan öğrendim ki ovulasyon testi zaten hep çift çizgi silik olurmuş...o nedenle güvenmemek lazım.umarım sen hamilesindir.merakla bekliyorum sonuçlarını.

kızlar çok üzgünüm size umut olmak isterdi ama adet oldum :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ben adetim gelmeden önce kandan bhcg ye baktırdım ama sonuç çıkmadı daha hayırlısı bakalım bu ay bir daha deneyeceğim ovulasyon testi ile birlikte inş. siz hayırlı haberler verirsiniz

Hayırlı cumalar cumanız mübarek olsun arkadaşlar.sonuçda geldi bhcg 0,1 gebelik olmadığı kanıtlanmış oldu. kızlar siz sonuçları bildirin ben bu ay bir daha deneyeceğim. ama bu ay kafamı başka şeylerle meşgul edeceğim sürekli gebeliği düşünmek çok yıpratıyor. sizin sonuçları takip ederim duanıza beni de katın.Rabbim hepimize anne olmayı en kısa zamanda nasip etsin. hayırlı ,müjdeli haberlerinizi bekliyorum.

Hayırlı cumalar cumanız mübarek olsun arkadaşlar.sonuçda geldi bhcg 0,1 gebelik olmadığı kanıtlanmış oldu. kızlar siz sonuçları bildirin ben bu ay bir daha deneyeceğim. ama bu ay kafamı başka şeylerle meşgul edeceğim sürekli gebeliği düşünmek çok yıpratıyor. sizin sonuçları takip ederim duanıza beni de katın.Rabbim hepimize anne olmayı en kısa zamanda nasip etsin. hayırlı ,müjdeli haberlerinizi bekliyorum.

canm klomen falan kullandınmı?doktor hiçmi 8 yıl içinde ilaç tedawisi wermedi böyle olmazki

Hayırlı cumalar

selam arkadaşlar topici bir kaç günüdür takip ediyorum ve preseedi inş bende bu ay kullnmaya karar verdim. kısaca kendimi anlatayım. üç buçuk yıllık evliyim ve en başından beri bebek istiyoruz. bende prolaktin yüksek ve bir aydır dos..... kullanıyorum. bugün adet oldum ve pazartesi inş kan vereceğim prolaktin için ve dr um yumurtalık takibi dedi inş onu yapacağm. ve yumurtlama zamanlarım da preseedi kullanacağm bana dua edin kızlar inş hayırlı haberlerle gelirim şu anda ocak 2012 yi bekliyorum yani bir ay kadar bir süre var Rabim sen hayırlısını ver. Sen Ol buyurursan olur bunlar sebeb sadece........................:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
X