Preseed kullananlar

kızlar ben de bu ay ilk defa kullanıcam preseedi çok merakla bekliyorum.kullananlardan ricam sonucu mutlaka bildirin de bizler de faydalanalım.Allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin...

canım çok sağol bende sana özel dua edeceğim inş. zaten her duamda tüm isteyenlerle birlikte diyorum. canım ben yumurta takibi yapmadım evde testlerde vardı ama niyeyse yapmadım.aşılama da felan hep yumurta takibi yapıldı genelde günleri aynı dek geliyordu 12-13. gün ona güvendim her halde.canım benim adetime 12 gün var. normalde 17 gün var ama benimki hep 5 gün erken gelir. 8 yıldır daha adet günüm 1 gün bile geçmedi o yüzden gebelik testini kullanmadım. o yüzden bende inş. adetim geçince test yapacağım. senin bebiş benimkinden 7-8 gün büyük olacak inş. benden önce inş. hayırlı haberler verirsin. güzel hislerin için ayrıca teşekkürler

kızlar ben de bu ay ilk defa kullanıcam preseedi çok merakla bekliyorum.kullananlardan ricam sonucu mutlaka bildirin de bizler de faydalanalım.Allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin...

hayırlı olur inş. canım. sen kaç yıllık evlisin? sorununuz ne? Rabbim seninde muradını en kısa zaman da versin inş.

hayırlı olur inş. canım. sen kaç yıllık evlisin? sorununuz ne? Rabbim seninde muradını en kısa zaman da versin inş.

canım ben 2yıllık evliyim 6 aydır korunmuyoruz bugün eşimin test sonucu kötü çıktı.biliyorsan eğer yorumlayabilir misin?

hacim:3cc
ph:8,0
1ml deki sperm sayısı:3000000
toplam sperm sayısı:9000000
normal yüzdesi:%60
1.saat hareket:
++++%:-
+++%:20
++%:20
+%:60
mikroskopi:2-3 lökosit

adetin 2.ci günü bal çörek otu ve tarçın karışımını 14 gün boyunca yerseniz klomen gibi etkisi oluyor ben yedim bu karışımı akıntım çoğaldı yumurtladığımı hissettim sol tarafımdan

canım pek anlamıyorum ama preseed sperm sayı az ve hareket azlığı olanlarda daha etkili olduğunu biliyorum. inş. preseed sebeb olur canım bebişlerimize.

canım pek anlamıyorum ama preseed sperm sayı az ve hareket azlığı olanlarda daha etkili olduğunu biliyorum. inş. preseed sebeb olur canım bebişlerimize.

inşallah herşeyde bir hayır vardır denir yaa preseedi alırken çok tereddütlüydüm ama kim bilir belki faydasını görürüm.

merhaba canım..o zorlananlardan biri de bendim ama aldım pre seedim geldi geçen hafta...:))..bu ay kullanıcam inşaalah. her ay 6 gün olurum bu ay 3 günde bitti. bugün 5. günüm...doktora gidicem yumurtalarımı görmek için..inşallah vardır..sonra kullanıcam hayırlısıyla...rabbim bunu vesile kılar hepimize inşallah...

ben son 10 gündür yoktum sermavi, tüm topiklere hızla baktım zamanına bakmadım sanırım ne zaman yazdığının. inşallah bebişini sana getirir preseed. bu ay kullanamadım ben malesef. şehirdışında olduğum süreye denk geldi ovulasyon günlerim( gelicek aya kısmet bakalım.zaten bekleye bekleye 7 yıl geçti. bir ay daha beklerim yeter ki gelsin bebişim.

yumurta takibiyle kullanmak şansını artırırır tabiki. hem boşa harcanmamış olur hem de gereksiz kullanmaktan kurtulursun canım.

inşallah doğal yolla gelir bebişin canım. ben bu ara tedavi planlamaktan vazgeçtim iyice doğal olsun diye kendime süre verdim. yoksa çok huzursuzdum. tüm denemelerim nerdeyse 2 yıl içinde oldu. sonuç alamayınca temmuzda istanbula yücel karamana giTtim. co-cultur ve imsi önerdi bize. ama co-cultur ü araştırdım baya internetten. bilimsel olarak kanıtlanmış bir şans yüzdesi yokmuş. tam olarak inanmadığım bi yönteme para dökecek dermanımız kalmadı. ankarada imsi yontemini uygulayan bi hastane de bulamadım henüz. o açıdan araştırma yapmam lazım bir de.

amin cnm amin işallah ama sen çok uzun zamandır bekliyosun benim bu ay olmassa da inşallah sen müjdeyi verirsin burdan ve hasretin biter...

canım ya ben senin dediğin yöntemleri hiç duymadım onlar ne ki? canım inş. araştırma yapmana gerek kalmadan Rabbim hemen sevindirir. en doğal yoldan en kısa zamanda bebişini kucağına alırsın inş.

amin cnm amin işallah ama sen çok uzun zamandır bekliyosun benim bu ay olmassa da inşallah sen müjdeyi verirsin burdan ve hasretin biter...

canım her şey Rabbimin elinde ol demesi yeter. inş. hepimiz en kısa zamanda müjdeleri veririz. canım her ay o kırmızıyı görmek çok zor hepimiz hasret içindeyiz. Rabbim hepimizi sevindirsin inş. bekliyorum inşallah hayırlı haberlerini......

inşallah herşeyde bir hayır vardır denir yaa preseedi alırken çok tereddütlüydüm ama kim bilir belki faydasını görürüm.

deryalcin sebebimizin neyde gizli olduğunu bilemeyiz canım araştıracağız sebeplere sarılacağız inş. hep diyorum sebebimiz preseed olur inş. hayırlarla

merhaba kizlar bende bu ay pressed aldim kullanacagim pressed i kac mg kullanmam gerek ve 9 kullanimlik bunu her birliktelikte kullanmam mi gerek lutfen cvp yazin .

hiç öğrenmene gerek kalmadan bebişin gelir inşallah canım. çok sayıda deneme yapılmasına rağmen hiç gebelik elde edilmeyen durumlarda co-cultur, pgt gibi yöntemler deneniyor. imsi ise spermin birkaç bin kat büyütülerek incelenmesi sonucu sağlıklı spermi bulup yumurtayı o spermle dölleme yöntemi.

merhaba kizlar bende bu ay pressed aldim kullanacagim pressed i kac mg kullanmam gerek ve 9 kullanimlik bunu her birliktelikte kullanmam mi gerek lutfen cvp yazin .
merhaba hatice, şırınganın 3 seviyesine kadar çekip kullanmayı öneriyor içindeki açıklmada. ama o miktar bana çok geldi, ben genelde 2 seviyesine kadar çekiyorum.

bende bu ay kullanıcam preseedi. umarım işe yarar...

inşallah burdan paylaşırız güzel sonuçlarımız....

hayırlı haberler bekliyoruz gelişme olursa yazın lütfen.bende 16sinda başlıcam 12.ci günümden itibaren rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah dualarım hepimiz için

hayırlı haberler bekliyoruz gelişme olursa yazın lütfen.bende 16sinda başlıcam 12.ci günümden itibaren rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah dualarım hepimiz için

inş. hepimiz hayırlı haberler veririz canım. ben bu ay3 defa kullandım şimdi beklemedeyim ama ovulasyon testi yapmadım şimdi biraz korku var keşke yapsaydım diye. hayırlısı olur inş. hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…