Preseed kullananlar

preseed kullanmaya cnm işte adetim 24 de başlamışştı 10. günü preseed kullandım 2 gün sonrada yumurtlladım o günlerdede kullandım cnm

bende dün kullandım 10.cu günümdü bugun kasıklarımda ağrı oluştu galiba bende yumurtluyorum erken ama hayırlısı

gg dan aldım 79tl ye dığer sıtelerde çok pahalı kullanıyorum wede memnunum

preseed kullanmaya cnm işte adetim 24 de başlamışştı 10. günü preseed kullandım 2 gün sonrada yumurtlladım o günlerdede kullandım cnm

adetın 24 dundeyse 3'ü 10nuncu gunune denk gelır sen 3ndemı basladın?

bu jel erken yumurtlatıyo olabilirmi?bugun 11.cı gunum yumurtluyorum akıntımda war dün kullandım jeli bugun yumurtladım

yok cnm sanmıyorum yumurtlamayla alakası olcanı jelin... nasıl bir akıntı uzayanmı? birde sen ne olur ne olmas bugunden başla gün aşırı ilişki yaşa anladığım kadarıyla ovulasyon testi kullanmıyosun kaç günde bir adet oluyosun??

ekim:8 kasım:5 aralık:5 adet zamanlarım bunlar test kullanmıyorum alsammı aceba

normalde 28 günde bir oluyosun sanırım ama sadece son adetin biraz geç gelmiş ama şuanda yumurtluyo olabilirsin iyi degerlendir

1 yada 2 gün oynayabiliyo buda zaten normalmiş.dün jeli kullandım bugun kasıklarımda ağrı oluştu beraberliğe gün aşırı dewammı edim yoksa 20sine kadar hergünmü?

ekim:8 kasım:5 aralık:5 adet zamanlarım bunlar test kullanmıyorum alsammı aceba

tutucuk bende de 10. günde sancılar başlamıştı ama hala devam ediyor. bu gün 20. günüm. bende ovulasyon testi kullanmadım ve pişman oldum.imkanın varsa bence ovulasyon testi yap derim.

1 yada 2 gün oynayabiliyo buda zaten normalmiş.dün jeli kullandım bugun kasıklarımda ağrı oluştu beraberliğe gün aşırı dewammı edim yoksa 20sine kadar hergünmü?

ya cnm bence sen bugünde preseed kullan ilişki olsun ondan sonra gün aşırı preseed kullanmaya 20 sine kadar devam et

tutucuk bende de 10. günde sancılar başlamıştı ama hala devam ediyor. bu gün 20. günüm. bende ovulasyon testi kullanmadım ve pişman oldum.imkanın varsa bence ovulasyon testi yap derim.

bugun alsam geç kalmış olurmuyum aceba inan hiç almak istemedim çünkü kendimi sadece yumurtlama gününe şartlandırmak istemedim strese giriyorum çünkü

bugun alsam geç kalmış olurmuyum aceba inan hiç almak istemedim çünkü kendimi sadece yumurtlama gününe şartlandırmak istemedim strese giriyorum çünkü

canım seni strese sokuyorsa kesinlikle alma çünkü stres gebeliği çok kötü etkiliyor. ayenin dediği gibi bu günden başla kullanmaya gün aşırı kullan zaten akıntıdan yumurtlamanın bittiğini anlıyorsun. biraz da içinini rahat tut canım. biz sadece sebeblere sarılıyoruz verecek olan Rabbim sen elinden geleni yap gerisini Rabbime havale et. Olumlu düşün inş. bebişlerimiz gelecek

canım benim iyiki warsınız moral oluyorsunuz bana

ya kızlar laboquick gebelik testini kullanan oldumu hiç?? neden derseneniz eski forumları okurken biri demişki ben bu testle adetime 10 gün kala hamileliğimi öğrendim hemde 2 hamileliğimdede demiş ya bu mümkünmü bukadar erken sonuç vermesi ??? ben adetime 6 gün kala yaptım aynı testten sonuç negatif şimdi hamile değilmiyim yani 10 gün önceden nasıl idrarda çıkarki sizin yorumlarınızı bekliyorum arkadslar

valla arkadaşım ben 2 ay önce internetten almıştım.. 25 tane test.. fiyatı çok uygundu.. hiç de araştırmadım.. ama aldığım testlerin çoğu bozuk çıkıyor.. bu da benim canımı sıkıyor.. düşün ki kontrol çizgisi bile 10 dakika sonra beliriyor.. daha hamile kalamadığım için ikinci çizgi tecrübesi edinemedim ama dediğim gibi sıkıntı var gibi testlerde.. ayrıca idrarda çıkması ihtimali adet öncesi çok düşük.. inanma bunlara.. oluruna bırak herşeyi..

saol cnm içimi rahatlattın ya yumurtlama adetten 14 gün önce oluyorsa yumurtladı döllendi hemen testte çıktı ozaman öyle biicat yoktr ya dimi kanda zor çıkar 10 gün kala sanırım

canım o testten ben de kullandım, bazıları bozuk çıktı gerçekten...arayınca yenilerini gönderiyolar...ama bir daha almam...güven telkin etmedi bana...core markalı ve one test markalı olanları tavsiye ediyolar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…