Preseed kullananlar

ben gecen ay kullandim tutmadi arkadaslar.. bu ay yine kullanacaz yumurtlama dönemini bekliyorum

inş. bu ay hayırlı haberler veririrsin. canım sen kaç yıllık evlisin sorununuz varmı? Rabbim hepimizin muradını versin inş.

4 yillik evliyim sorunumuz yok..gecen seene dusuk yaptim..5 aydirda deniyoruz bebek icin, hayirlisi olsun vakti zamani var heralde..

arkadaşlar ben adetimin 5.ci günü 1tane antibiyotik vurulmak zorunda kaldım grip oldum mecbur kaldım vurulmaya yumurtlamamı engellermi aceba bilgisi olan varmı?engellerse bu ay preseed kullanmayım

genellikle pek bilen çıkmıyo canım..en azından devlet hastanelerinde...vajinel jel deyince kullan en azından rahat ilişki olur dedi benim doktorum..alerjin olmadığı sürece de zaten vajina sıvısıyla aynı özelliklerde...

arkadaşlar ben adetimin 5.ci günü 1tane antibiyotik vurulmak zorunda kaldım grip oldum mecbur kaldım vurulmaya yumurtlamamı engellermi aceba bilgisi olan varmı?engellerse bu ay preseed kullanmayım

canım etkileyeceğini sanmıyorum.takma bence kafana onu.sonuçta yumurtlamamızla bir alakası yoktur diye düşünüyorumgrip kalsan daha mı iyiydi dimi

maviii buldum seniii

canım bencede yumurtlamayı etkilemez Rabbim bebek verecekse hiç birşey engel olamaz. sen içini rahat tut sorun olur diye düşünürsen beyinde ona odaklanıyor.inş. hepimiz hayırlısıyla bebişlerimize kavuşacağız.

preseed ile hamile kalan arkadaşlar varsa adet öncesi hamilelik belirtileri oldu mu? belirtiler ne zaman başladı? nasıl belirtilerdi? cevaplarsanız çok sevinirim.

walla galiba benim psikolojik çunku hiç bi sorun yok yumurtlamamda nasip bakalım

bu ay ilk kez preseed kullandım ve akıntım inanılmaz arttı sürekli ıslaklık hissediyorum kokusuz su gibi... adetime bir hafta kala yani dün peçeteme pembe akıntı geldi şuan adetime 6 gün var yoğun akıntıda yaşıyorum sizce bu gebelikte olurmu halsizlikte var yumurtlama günlerimde aralık 5-6 ' dı yorumlarınızı bekliyorum

canm adetin bittikten kaç gün sonra başladın?

arkadaşlar preseed i genellikle nerdenalıyorsunuz yurtdışı olanlar daha uygun fiyatlıymış site ismini özelden yazabilir misiniz?ben zor hamile kalıyorum yani yumurtlama döneminde bile akıntım az bu yüzden kullanmayı düşünüyorum.​

canım inş. hamilelik belirtileridir bende çok akıntı yok ama kasıklarım çok ağrıyor sanki adet olacakmış yada yumurtlama ağrısı gibi . sende de ağrı varmı? benim adetimede 7-8 gün var hadi hayırlısı inş.

canım ben gg den aldım 5 ovulasyon testi 2 hamilelik testi ile beraber 95 tl ye (kargo dahil)

hayır cnm ağrı yok bek sadece belim ağrıyor biraz... adet sancılarımda olmaz zaten benim pek biraz şişkinlik var

hayır cnm ağrı yok bek sadece belim ağrıyor biraz... adet sancılarımda olmaz zaten benim pek biraz şişkinlik var

canım belirtiler herkese göre çok değişiyormuş. biraz araştırdım da yani test yapmadan belirtilerle anlamak çok zormuş. inş. hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…