Preseed kullananlar

hiç bi sorun olmamasına rağmen hamile kalamıyorum preseed aldım bu ay kullancam yararını gören warmı arkadaşlar...

hiç bi sorun olmamasına rağmen hamile kalamıyorum preseed aldım bu ay kullancam yararını gören warmı arkadaşlar...

cnm aynen bende senin durumundayım nedensiz olmuyor 1 yılı geçti yeni kullandım preseed i faydası olursa yazıcam buraya inş faydasını görürüz

canım bende bu ay aldım ilk kullanacağım sonucunu bildiririm bide sen kaç yıllık evlisin

canım 2 yıl oldu ewleneli test falan yapıldı sorun yok deniliyo olmazsa mikroenjeksyon olcak bu gidişle çünkü yaşta geçiyo nerden aldın preseedi? ben gitti gidiyordan aldım aynı ürün çünkü arkadaşım ordan aldı hamile kaldı dur bakim hayırlısı diyelim

hayırlısı olur canım inş. bende gg den aldım. arkadaşının problemi varmıydı? o kaç yıllık evliydi. ben 8 yıldır uğraşıyorum ama vakti yetmemiş demekki. inş. preseed bizede sebeb olur. bende 2 ay preseedi deneyip tüp bebek yaptıracağım inş. gerek kalmaz.

7yıllık ewliydi kullandığı ay gebe kaldı.bide aklında bulunsun genellikle vajinadaki sıvılarda spermi öldürebiliyomuş bu bazı testlerde çıkmıyomuş bu preseed vajinadaki spermi öldüren asit denilen akıntıyı önlüyomuş spermlerin yaşamasını sağlıyomuş bugun 4 düncü günüm adetimin 12.ci günü kullanmaya başlıcam hayırlısı bakalım

kızlar ben de aldım şu an adet dönemindeyim kullanıp sonucu haber vericem inşallah sağlıklı bebişleimiz olur.

ay canım çoooooook sağol nasıl ümitlendim anlatamam inş. bizede sebeb olur . canım bide o arkadaşının problemi neydi? canım çooook sağol

slm bende 2 aydır kullanıyorum düşünsene lojmanda oturyorum ve tam 16 daire 10kişi ya doğum yada hamile haberi artı yakın cevremde benden başka herkez kafayı yicek gibi oluyorum bazen kıskanmıyorum ama herkezden uzaklaştım...................

arkadaşlar ben de alacağım ama artık ay sonuna doğru kullanırım bu ay geçti çünkü.hayırlı bir şekilde dualarımızı kabul etsin Allah'ım ve hamile kalıp sağlıklı,hayırlı evlatlarımız olsun.

arkadaşlar şu ateş ölçme işini tam oalrak anlatr mısınız?

merhaba kızlar,
geçen ay sadece 2 kez kullanmıştık preseedi. bu ay kullanmak kısmet olmadı. tam ovulasyon günlerimde iken annem ameliyat oldu memlekete gittim. bugün döndüm evime. ama bugün de adetimin 22. günü. yumurtlayıp yumurtlamadığımı da bilmiyorum. normalde 28 günde bir adet olan ben temmuzdaki histereskopiden sonra sapıttı. son reglim 45. günde geldi. preseedle denesem mi yoksa şansımı tamamen gelecek aya mı kullansam? boşa harcamış mı olurum?

canım ben yumurtlamamı tahmin edebiliyorum kasıklarımda ağrı oluyor yumurta akına benzer akıntı oluyor. sende kendi belirtilerine göre değerlendir bence. Allah gönlümüzün muradını versin hepimizin inş.

canım zor ama herkesin farklı farklı sıkıntıları var. ben 8 yıldır bekliyorum bir tanıdığım bana şöyle demişti "sen aslında çok şanslısın senin çocuğun çok hayırlı olur senin için o kadar çok dua eden varki dualarla olacak çocuğun. " bunu düşündükçe seviniyorum sonu güzel olacak diye inş. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inş.

canım çok merak ettim biliyorsan o 7 yıllık evli olan arkadaşının sorunu neydi sağol canım .inş. hayırlı haberler verirsin sende bu ay

aslında ben de yumurtladığımı hissederdim ama bu tedavilerden sonra benim bütün düzenim şaştı canım. bir de yumurtluyorum galiba dediğim günlerde preseedle gelen ovulasyon testlerinde pozitifi göremedim. çook silik bi şekilde 2. çizgiyi görebildim 1 kez. o yüzden ateş ölçme yöntemini denedim bu ay ama o da yarım kaldı
senin problem ne umut? bizimki sebebsiz denildi. 7 yıllık evliyim. son 2 yılda 1 aşılama, 2 tüp, 2 donma çözme işlemi yapıldı ama hiç gebelik oluşmadı.
şimdi umudum preseed ve ateş yöntemi. en azından bir daha ki tedaviye karar verene kadar boş geçmesin dedik.

kızlar ebay den ürün almakta zorlananlar olmuş sanırım. gerçi bizim preseed i ben almadım eşim sipariş etmişti, ama kısaca şöle özetleyebilirim;
ebay.co.uk yani ingiltere ebay inden almak ürünün elinize erken ulaşması için daha iyi.
kredi kartınızı internet alışverişlerinizde kullanmak istemiyorsanız pay pal hesabı oluşturmanızı öneririm. paypal.com.tr türkçe sayfasından kolayca hesap açabilirsiniz.
sorun yaşayan arkadaşlar bana mail atarsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…