Preseed kullananlar

bendede herşey normal ama 3yıldır çocuk olmuyor PRESEED Jel almayı düşünüyorum

kızlar bende aldım preseed gg dan aldım.eşim varikosel ameliyatı oldu 5 ay önce hareketlilik sayı sorunu var bakalım ne olacak.bu ay kullanıcam ovülasyon testiyle beraber.

benimde 3 yil oldu olmuyor bende hersey normal sorun hic yok ...esimin ilk sperm testi sonucu iyiydi 2. test haberini bugun aldik
maleseff dusuk cikti hareketlilik sorunu var(( doktor tekrar cagiricak muayene olucakmi sormadik? ama spermini inceleyecekmis
offf anlamadim bende alsammi bu preeseed gerci doktor asilamaya yonlendirdi bizi offffff offffffffff

Son düzenleme:

bizim değerlerimize aşılama tutmaz gerek yok dedi dr.biz böyle sonuçları direk tüp bebeğe yönlendiriyoruz dedi.ama benim eşim varikosel ameliyatı olduğu için en az 6 ay beklememiz lazım.hem tüp bebek garantimi sanki kaç defa deneyip hüsran yaşayan insanlar var.o kadar para harcadıkki dr a ilaca vitamine.preseedi de denemesem olmazdı yani aldık onuda ovülasyon dönemimde kullanıcam.normal yolla olmasını çok istiyorum.tüp bebekte mutlaka bi sorun yaşanıyor bence kullan derim preseedle hamile kalan çok kişi var.

denemekten fayda cikmaz da... ebay den mi alicaz neresi guvenli hangisi orjinal bak simdi bende tereddut ettim..

Son düzenleme:
slm bende bu ay kulanmaya basladim,bakalim hayirlisi bende iki senedir ugrasiyorum hamile kalmaya burda cok hamile kalanlar oldu 20 bayan süper bence.3 nenatif tüp bebek.3 negatif asilama.yani bitmis haldeyim parada kalmadi cok zor ya.hepimize kolaylik versin allah

arkadaşlar merhaba bende preseed kullanmak istiyorum nerden temin edebilirim bana yardımcı olurmusunuz ebaydan alan varsa bana yardımcı olabilirmi lütfen

..........................................

Son düzenleme:
....................................................

Son düzenleme:
ya kızlar karar verip hala alamadım preseed eşimde yardımcı olmuyo deli olacam nerde nasıl sipariş vericem ebay iki sitesi var birinde dolarla birince başka bi para birimiyle satılıyo gg pahalı geldi ay napacam bilemedim offfffffffffffffff kızlar evinde açılmamış preseed olan varmı ya bana satsın Allah rızası için 3 gündür bişeyi beceremedim ya iyice strese girdim haaaa

slm canim ben ezaneden siparis verdim bir günde geldi dene belki olur.hadi kolay gelsin

vay be 53 bayan hamile kalmis masallah hayirli evlatlar olur insalla.darisi bizim basimiza

selam kızlar,
2. ay denememizi de yaptık preseedle. umarım bu defa olur. bi kez daha tüp deneyecek halim de param da yok.
kasım ayının ilk güzel haberi benden gelir inşallah....

Merhaba bayanlar.bende preseed almayı istiyorum.ama yurtdışından mı alıcam yoksa buradan da alabileceğim bildiğiniz güvenli bir site varmı?:26:site adı vermek istemiyorum ama yurt dışından bi siteden baktım almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.:44:

ben netten aldım botanik eczadan 115 tl bu ay kullanacam kısmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…