Preseed kullananlar

onlarında dolandırıcıları oluyo çoookk nadir amam genede paypal iyi en iyiyisi için rahat olsun sen fedbag vermeden o parayı alamıyo globalebay ne? ingiltere ebay var o ebay.co.uk almanya ebay var oda ebay.co.de biz ingiltereden alışveriş yapıyoruzama son dönemde gümrük kısıtlaması geldi azcık alıyoz :) yoksa ooo herşeyimiz ordandı... için rahat olsun yani biz ankaradayız en amam en geç iki hafta belli olmuyo 3 günde gelen üründe oluyo 10 günde gelende sen o kişiden trekingnumber nasıl yazılıyo bilmiyorum işte yani takip numarası iste o numara ile aldıgın ülkenin postasının sitesinden takip ediyosun gümrükten geçincede bizim pttinin sitesinden görüyosun ürününü nerde gerçekten yollamışmı falan die

Son düzenleme:
preseed | eBay
bu siteden alın kıslar ingiltere gelmeside daha hızlı oluyoda burda çeşit çeşit ovilasyon testide diyo hangisini kullanmalıyım?

bende bilmiyorum merakdiyorum sayende cevabı ögrences :)

canim ben dun ilk kullandim...bi arkadasta sagolsun özele msj atmis..dun baska siteden kullanan arkadaslardan da ögrendim.. 2mg a kadar doldurduk biz o bile fazla geldi..10 dk beklemedik hemen calisma yaptik..pre seed disari akiyor ama ne yapsanizda heryer islak oldu.. ama iliski sonrasi hani spermler geri gelir ya bu sefer geri gelmedi..preseedden dolayi sanirmi.yumurtlamama 3 gun var ,yarin yine kullanicaz 18.de yumurtlama insallah yine kullaniriz..ovulasyon mikroskobu kullaniyorum, ona göre suan gecis dönemindeyim vucut isisina da bakiyorum beklemedeyiz ...herkese kolay gelsin umarim hamile kalirsiniz hepiniz

preseed | eBay
bu siteden alın kıslar ingiltere gelmeside daha hızlı oluyoda burda çeşit çeşit ovilasyon testide diyo hangisini kullanmalıyım?

clearblue digital ovulation kitleri daha iyi diye biliyorum. ben de ondan almaı düşünüyorum.. ebayda gerçekten yarı fiyatına nerdeyse...

global ebay da aynı site ama linkler kendi ülkenin diline çevrilmiş oluyor...verirmiyim hiç kart bilgilerimi. ebay da uyarıyor zaten site dışından böyle isteklere karşılık vermeyin diye...takip numarasını iyi hatırlattın. hemen isticem. zamanla inciğini cıncığını öğreniriz artık...

bir de başka şeyler de sipariş etmek istiyorum. gümrükte limit kaç dolar. eskiden 300 dü diye hatırlıyorum ama şimdi kaç oldu acaba...

canım 100dolar ama sen alıcıya rica edersin o paket üstüne ücreti çok düşük yazar bis öle yapıyos gümrük sorun oluyo şukadar yazarmısın diyince tabi diyolar :) ıkıntıı olmuyo postadada pazarlık et :) bide açık artırmalardan al hemen al fiyatlarına kanma valla okadar ucuz şeyler aldıkkki saysam duduagın uçuklar takip etmek gerek biz açık artırmalarda saniyeleri sayıyoruz son dakika teklif verip bizde kalmasını saglıyoruz baya ince ayrıntıları var

karasalcım,
internet ve alışveriş konusunda seni uzman gördüm bu konuda da senden öğrencez demekki:)

Son düzenleme:
karasalcım,
internet ve alışveriş konusunda seni uzman gördüm bu konuda da senden öğrencez demekki:)

kuşlar son dakika gelişmemi paylaşıyım preseed aldk 25li testleri ve 9lu jeli ile kargo dahil 51 tl tutu. global ebay dediginizin gargo süresi 1aymış haberiniz olsun deniz arışırı geliyoo taaa amerikadan ama benim verdigim ebay ingiltere bir ay sürüyo bilgileriniz :)

Son düzenleme:

şekerim şimdi eşime sordum gümrük 100 euro ya kadar sıkıntısız üstünde gümrük vergisi ödüyosun birde o ebay.com varya amerika ebaymış ve bir ayda gelirmiş taaaa oralardan en yakın ve mantıklısı ebay.co.uk
ingiltere

canım abd den 1 haftada geldi benim. ingiltere 3 gün. yani uzayabilir ama bana böyle oldu...

Son düzenleme:

gobal ebayda da nerden alacağına sen karar veriyosun amerikadan gelen de var, ingiltereden gelen de ..ben ingiltereden istedim. ürünün tanıtımında yazıyor zaten... yani yok öyle bişey...siteler aynı zaten..yani ben ebay.co.uk den üye oldum global.ebay.com dan da aynı oturumu açabiliyorum....yanlış bilgilendirmeyelim de....

ben de pre seedi 45 e almıştım.
hadi hayırlı olsun...şifa olsun...

Son düzenleme:

Arkadaşlar, bende ebay dan alışveriş yaptığım için biliyorum, satıcıya üstüne hediye yazmasını rica edin, o zaman sorun olmuyor hiç, ya da arkadşın dediği gibi çok daha ucuz yazarsa sorun olmuyor.

PRE-SEED 9 PACK + 50 OVULATION/PREGNANCY TESTS PRESEED | eBay
ben bu ürünü aldım bi bakın 51tlye geldi hesaplımı iyimi?

canım abd den 1 haftada geldi benim. ingiltere 3 gün. yani uzayabilir ama bana böyle oldu...

PRE-SEED 9 PACK + 50 OVULATION/PREGNANCY TESTS PRESEED | eBay bu iyimi? hesaplımı pahalımı? anaaam adam beni kandırıyomu kıssslar bazen bana laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor oldugu için belkide işine geldigi gibi sölüyodur valla global ebay için öle didi banauzak falan die siz kendi dogrularınızı yapın anacım benim kör topal bildiklerim bunlar paylaşıyım dedim

valla bunu okuyamam benim eşim yıllardır kullanıyo söylüom işine gelince alıyo gelmeyince unutuyo ayol söylemezmiyim tabiki fırsatları ve indirimleri söliycem

valla bunu okuyamam benim eşim yıllardır kullanıyo söylüom işine gelince alıyo gelmeyince unutuyo ayol söylemezmiyim tabiki fırsatları ve indirimleri söliycem

alemsin karasal......senin hikayeni bilmiyorum ben...daha önce pre seed kllandın mı?..siz de problem ne?..yaş kaç?...

alemsin karasal......senin hikayeni bilmiyorum ben...daha önce pre seed kllandın mı?..siz de problem ne?..yaş kaç?...

varya acayip kistliyim oramda buramda kist dolu memeler kistli bebek yap gögüs yapın çok sıkı sütlenince gögüsündeki kistlerde dagılır dediler kafa tasım çökük ordada fındık kadar kist var ama o çocukla alakasız ben 25 eşim 35 yaşında 15 aylık evliyiz ameliyat oldum ilkinde 10ar cmlik iki kist çıktı yumrtalıklarımında yarısı alındıtüpler açık ama yapılan laparaskopi esnasında yani ikinci ameliyatımda rahim ççoookk geride ve bagırsaklara yapışık dendi ve rahim tersmiş hemmen durma tüp bebek yap zırt bırt kist oluyo aşşa karışık dediler ( bu benim yorumum dr çok kibar ve bilimsel söyledi) yatüp yaptık kaçak yaptı tutmadı şimdi bekleim öyle ateş ölçmeyi ögrendim bide preseed aldık onu kullancaz bide çalışıyoz harıl harıl :)
yani olayım:
rahim ters bagırsaklara yapışık ve yumurtalıklarımın yarıdan fazlası yok ve büyüyen bir kitle yumurtalıklar ve rahim aniden alınabilir :)
nasılım ama....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…