Preseed kullananlar

ben gecen sene ebay den 20 euroya almistim. ilk kullanmamda hamile kaldim. 2gün sonra dogumum var insallah

maşallah yaa duydukça umutlanıyorum :) allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :)

bnde bebek sahibi oImaya caIışan biriyim, sorun nerde anIamış değiIim henüz. ama eşimin degerIeri düşük cıktı yani doktorumun söIediğine göre zor hamiIe
kaIırmışım ugraştırırmış,hemen aşıIama yapaIım dedi ama biz biraz bekIemek istedik. eşim üroIogun yazdıgı proxeed pIus kuIIandı sperm arttırıcı ve kaIitesini yükseItici bir iIaç ama işe yaradımı biImiyoruz bu hafta tekrar 2.spermiyogramı yaptırıcak. konuyIa iIgiIi araştırma yaparken gördüm bu preseed nedir nasıI kuIIanıIır kimIer kuIIanır diye sanırım sonuç aIan cok kişi var. bnm rahim fiImim çekiImedi ama diger degerIerim normaI cıktı herhangi bi sorun yok 9 aydır oImuyor. beIki kiminize göre ben daha cok yeniyim ama inanın eşimde bnde cok istiyoruz. şimdi size sormak istediğim şu bu şartIar aItında bnde preseed kuIIansam
mı? rabbim hepimize yardım etsin kucakIarımızı boş bırakmasın.sagIıkIı evIatIar nasip etsin hayırIısıyIa versin yüce rabbim.

ekIemek istiyorum preseed kuIIanıpta hamiş oIanIar geneIde düşükIe sonuçIanmış, cogu sitede bu gibi yazıIar okudum ve endişeIendim şimdi... acaba gerçekten sebebi preseed mi ki düşükIerin (( sayfa cok oIdugu için her yazıIanı okuyabiImem mümkün değiI ama topiği sık takip eden arkadaşIarıma soruyorum
preseed Ie hamiş oIupta sagIıkIa kucagına aIanIarda cok var mı acaba biIen varmı ? tşk ederim şimdiden :18:

canım ben bu sitede yeniyim sadece takipçinizdim :) ben daha yeni aldım preseed gg den aldım 10 adt ovulasyon testi ile birlikte 95.00 TL aldım İNŞALLAH faydasını görürüz

umarım faydasını görür bize müjdeli haber verirsin seninki mavi kutumu kaç günde geldi kargo ücretide varmı paranın gözü kör olsun ne yapım bütçemize fazla geliyor onun için soruyorum sanada bol şans dilerim hoşçakal

aranıza yeni katıldım ama ara ara takip ediyorum ben de çocuk sahibi olmak istiyorum 38 yaşındayım 2 yıllık evliyim geçen yıl kimyasal gebelik geçirdim ondan sonra olmadı 4 ay önce klomen kullandım işe yaramadı 4 gün önce de preseed i duydum ve hemen aldım bu ay kullanacağım umarım işe yarar geçmiş sayfaları çok okuyamadım bu preseed gerçekten işe yarıyor mu bununla hamile kalan var mı

Arkadaşım bende almak istiyorum ama sitenin adını ebay olarak mı yazıyoruz anlatırsan sevinirim

meraba canim ebay.de site.
ingiltereden gelmisti 20 euroydu, yaninda ovulasyon testleride vardi 15tane felan. 5euroda kargo odemistim.
nasil ismarlaniyo felan bilmiyorum kuzenime ismarlatmisdim :) simdi nekadar hala satiliyomu bilmiyorum canim bi sene gecti ustunden. bende 40+1 haftalik oldum sanci bekliyorum.
allah sizlerede versin insallah

kızlar mrbalarrr bende bebek sahibi olmak isteyenlerdenim doktora gittik hiç bir sorun yok bende eşimde görünmedi daha gerek duymadık şimdi ben bal tarçın çörek otunu kullanıyorum eşimde incir süt kaysı bal gbi şeyler kullnıyo şimdide bu jeli duyduk ama hangi dönemlerde kullanılıyo nasıl kullanılıyo bilgim yok bende almayı düşünüyorum bu aralar benim yumurtlama günüm hemen etkisini görürmyüm acaba kafam karıştı yaa

Arkadaşlar merhabalar.Biz de bebek düşünüyoruz,kayganlaştırıcı araştırırken farkettim bu başlığıAncak ben biraz nette araştırma yaptım ve bir iki konuda kafam karıştı.türkiyede satılan preseed (mesela gg)ile ebay da yani yurtdışında satılan preseed farklı gibi.Çünkü Türkiyedekinin üzerinde babystart yazıyor ancak ebaydakinin üzerinde hiçbir şey yazmıyor.Bu durumda hangisi orjinaldir?Bir de bazı sitelerde tek kullanımlık 6 tüp olduğundan bazı sitelerde ise 40 mglık tek tüp olduğundan bahsediyor.Mesela ebayda tek tüp 40 mg sanırım.Burda da yine orjinallik sorusu kafamı karıştırdı.Kullanıp hamile kalan ya da bu konuda bilgisi olan arkadaşlar hangisini almalıyız?yurdışı mı türkiye mi?ebayda %100 güvenirlilik almış bir firma buldum,burdan sipariş edersem max kaç günde ulaşır? bir de kargo ücreti çok fazla olur mu ? biliyorum çok soru sordum :)ama sonuçta bebek bu.Rastgele bir şeyler kullanmamalıyızcevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :))

Selam kızlar,

akşam geç vakitte haberlerin tekrarlarını izlerken bir haber ile karışlaştım. Bu günde internette bakındım ve buldum.
ve sizinle paylaşmak istedim.

Detayını alttaki linkten okuyabilirsiniz. Kıcasa mevzu şu;

para kazanmak uğruna bizleri sömürenlerle ilgili, ufak bir ilaç tedavisi ile bebek sahibi olacak çiftleri doktorlar
para karşılığı tüp bebek merkezlerine gönderiyorlarmış. Hasta başına da 500 ile 1.000 TL para alıyorlarmış

Yani çiftin ciddi bir problemi yok ama, para kazanacaklar yaaa, direk sizin tüp bebek yapmanız gerek diyorlar ve
merkezlere yönlendiriyormuş

peki gittiğimiz merkezin güvenilir olduğunu nereden bilecez yaaaaa?

ya merkzler ilkinde bilerek bişi yapıpıta bir kaç defa daha gelsinler diyee bir düşünceye sahip olabilirler mi? acep

ALLAH kahretsin buöle düşünenleri? Tüp bebek tedavisine başlıcaktım, şimdi kafamda bir sürü soru işareti çıktı.

ALLAH yardımcımız olsun, doğru insanlarla karşılaştırsın. AMİN.

Tüp bebek soygunukkkk(Türkiye) | Gazete Başlıkları | ihlas SON DAKiKA

mrb kizlar bende yaklasik 9 aydir bebisim gelsin dye bekliyorum hsg mi cektrsem napsam nye olmuyo dye dusunrken ise once hormon testiyle baslayayim dedim esimin degerleri gayet iyi hal bole olunca benim psikolojim direk bnde bi sorun var ama ne? sorusuna kilitlendi hormon testlerimin sonucunu bekliorum simdi ek olarak ne yapabilirim dye gezinirken forumda ates olcme yontemini duydum onu da uygulamaya karar verdim sonra hizimi alamadim kendimi birden burda buldum preseed dye bi jel varmis..yarim yamalak okudum gecmisi ay umitlerim depresti bi an acaba bu urunun varligini mi duymam gerekiyodu yoksa hamile kalabilmem icin dye dusunmeye basladim..ustte yazan arkadaslarin sorulariyla birebir ayni benim merak ettiklerim de guvenirliligi ve nasil temin edilebildigi... bu topigin eskileri ve bilenleri nolur duyun sesimizi bize bi cevap verin olmaz mi her gun girip kontrol etcem burayi bi umut yazarsiz diyee ....

Merhaba kızlar uzun zamandır gelmiyordum bu topinke, yazılarınızı görünce yazmadan geçemiyeceğim. Birbirlerimize yardımcı olmak için burdayız.bende tecrübelerimi yazayım. Mayıs gibi benimde çok yazışmalarım oldu bu topinkte, hamile kalınca girmeyi bıraktım. Şu an 19 haftalık hamileyim. Yukardaki sorularınıza kendi adıma cevap vereyim.

Bende çok araştırmalar sonucu preseed kulanmaya karar verdim. iyicede aklıma yattı. Ben preseedı botonikezca denilen bi site var ordan aldım.Güvenilir bi yer. Şimdide çatlak jellerimi falan ordan alıyorum. Kargo dahil 112 liraya geldi. 1 veya 2 gün içinde geliyor. Ovulasyon testi yok. Onlarıda gitti gidiyordan wondfo marka aldım 18 ovulasyon + 2 gebelik testi Not: gebelik testleri o çubuk testlerden üstelik çok hassas adetime 4 gün kala çıktı testte hamileliğim. Normal ezcaneden aldığım testte zar zor çıktı.

Preseettı aldım, ovulasyon testlerimi hazır ettim. Yumurtlama günlerimi bekledim. Çünkü benim ki belli olmuyordu. Düzensizlik vardı. O ayda regli görür görmez geziye çıktık eşimle, 1 hafta falan, gelişimde malzemeleri hazırladık. ayrıca eşimle ben arısütübalpolen karışımıda yedik 2 ay boyunca. Allahında takdiri tabi. Çok şükür ilk kullanmamda hamile kaldım. Şu an iyi gidiyoruz. İnşallah hayırlısı ile kucağımıza alırız.

Benim preseedların içinde 6 tane aplikatör vardı. Sadece 3 kere kullandım. Çalışmadan 10-15 dk önce kullanıyorsun, elinizden geldiğince rahat bırakın kendinizi, çalışmadan sonra en az 1 saat yatıp, poponuzun altına yastık koyun. ben o ay bide çok rahattım. Preseed ne kadar etkili oldu bilemiyorum tabi. 40-50 sayfa öncesi yazılarım var, o dönemde paylaştım hep. Geçmişide okuyabilirsiniz.

Allah isteyen herkese nasip etsin. Hayırlısı ile bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.

harikasın arkadaşım yazını tedirginlikle okumaya başladım olumsuz birşey varsa diye neyse ki sonra rahatladım biraz daha umutlandım çünkü bu ay ben de preseed kullanıyorum umarım işe yarar

canım ben gg dan aldım güvenilir olduğunu düşünmek istiyorum senin gibi ben de yeni duydum preseed i ve hemen aldım kullanıyorum umarım işe yarar

slm arkadaşlar bende pressed jeli almayı düşünüyorum bir arkadaşım tavsiye etti. bu ay alacam inş.umarım rabbım isteyen herkesi evlat sahıbı yapar.bol şanslar bu arada ben bir pkoluyum eçimde varıkosel amelıyatı oldu ileri hreketli sornumuz var inş.bu jel işe yarar :)

Son düzenleme:
Bu ay bende ilk defa pre-seed kullandim, senin gibi botanikeczadan aldim. Ben yumurtlama takibi yapmadim bu ay ama fertil donemde 6 kere kullandim pre-seed'i. Beklenen adet tarihim bu cuma. Cok merak ediyorum hamilemiyim diye ama hic bir belirtim yok gibi benim. Gebelikle ilgili baska topicleri de okuyorum, genelde gebe kalanlarda en az 1-2 belirti oluyor. O yuzden pek umitlenmiyorum bu ay. Bu arada bu ay klomen kullandim bir de, yoksa yumurtlamam cok duzensiz pkos'dan dolayi..klomenide, pre-seed'i de ilk defa bu ay denedim. Hayırlı bir haber bekliyorum insallah. Ve bu ay işten dolayi o kadar sıkıntılıyım ki, bir bebek haberi bana cok ama cok iyi gelecek.

zerdal;çok teşekkürler arkadaşım.yazınız çok aydınlatıcı olmuş

kızlar bende aldım preseed gg dan aldım.eşim varikosel ameliyatı oldu 5 ay önce hareketlilik sayı sorunu var bakalım ne olacak.bu ay kullanıcam ovülasyon testiyle beraber.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…