Preseed kullananlar

Canim ABD de var ya en gec 24 saat icerisinde cevap gelir. bu gibi seyler, musteri memnuniyeti vs cok onemldiri. sabah sabah acayip sinirlendim.

ya hayir gercekten tesaduf degil.

Ben bu urune %100 guveniyorum. o yuzden tavsiye ettim zaten. kendim icimde en ufak suphem olsa kimseye onermem. ama degil iste. Alin kullanin, kesinlikle memnun kalacaksiniz.

Ama TR deki firma beni dusunduruyor. her seye oldugu gibi buna da yalan karisti. uzgunum. umudu ticari kaygilari icin uc kurusa satanlardan dolayi cook uzgunum.

Dostlarim neredeyse 4 aylik hamileyim insallah. hepiniz insallah hepiniz en kisa zamanda hamile kalirsiniz. her ay bekleyip de husranin ne demek oldugunu ben de cok iyi bilirim.

Kolay hamile kalmadim.
senın hamıle kalamamanda asıl sorun neydı belkı sende sorun yoktur onemlı hamıs kalıyosun daha oncecedende bebısın var heralde senn bende aldımda ondan soruyorum merak edıyorum aslında sorunlar neler ....:KK57:

kredi kart bilgilerini ekrana girdin mi?ödeme şeklini kredi kart seçip devam ettim ama kart bilgilerini sormadı.teşekkür etti.mailime de sipariş formum geldi.acaba siparişi verebildim mi?

hiç hatırlayamadım canım bende bi arkadaşımla birlikte yapmıştım :44::44:

Kızlar merhaba. Hatırlarsınız belki, ben de preseed kullanarak hamile kalanlardanım. Bebeğime 11 kasım için sezaryen günü verildi. İlk bebeğimi 7 haftalıkken düşük sonucu kaybetmişken, 3 ay sonra preseedle hamile kalmıştım. Çok şükür sorunsuz bir hamilelik geçirdim. İnşallah bebeğim de sağlığıyla gelir, mutluluğumuz tamamlanır. Diyeceğim şu ki, bazı yerlerde preseedle sağlanan hamileliklerin sağlıklı olmadığı, düşükle sonuçlandığı falan söyleniyor.Ama ben ve benimle beraber kullanan herkes memnun kaldı. Pek çok kişiye tavsiye edip teşekkür aldığım bir ürün. Umarım sizlere de vesile olur.

kızlar bi pressed testi almıştım
tarihi geçmiş göndermişler bende onu kullanmadım birdaha sipariş
verdim yenisi geldi
skt : 2013
ben salak bu ay diğerini kullANMIŞIM YANİ skt:
temmuz ayı olanı kullanmışım
bu ay klomen kullandım vs....
şimdi ne olur kızlar ya düşükmü olur zararlımı olur
offffff nolur cevap yazın
birazdan memlekete tatile gidecez ama ben yolda açıp okuycam nolur bişey deyin bana

kızlar bi pressed testi almıştım
tarihi geçmiş göndermişler bende onu kullanmadım birdaha sipariş
verdim yenisi geldi
skt : 2013
ben salak bu ay diğerini kullANMIŞIM YANİ skt:
temmuz ayı olanı kullanmışım
bu ay klomen kullandım vs....
şimdi ne olur kızlar ya düşükmü olur zararlımı olur
offffff nolur cevap yazın
birazdan memlekete tatile gidecez ama ben yolda açıp okuycam nolur bişey deyin bana

canım hiç bişey olmaz. sadece pek işe yaramaz. hem çok geçmemiş. zaten onlarda 3-4 ay artı süre var işe bile yaramış olabilir benim ablam eczacı tarihi geçmiş ilaçları içsende zehirlenmezsin mesela ama etkisi yok olur veya azalır der. yani preseed sana zarar vermez diye düşünüyorum zaten onlar tarihi erken yazıyorlar geçsede hemen bozulmuyormuş. preseed de en kötü işe yaramaz yani. zarar vereceğini düşünmüyorum. sonuçta ben eczacı dr olmasamda sen içini ferah tut

Son düzenleme:
merhaba kızlar,
bu ay preseedle denemiştik, 2 gün gecikti benim ama test yaptım negatif:KK43:(
her an olacakmışım gibi hissediyorum ağrılar, belirtiler var ama gelen giden yok. niye böle oldu anlamadım.artık bünye alt üst oldu.

Arısütü-bal-polen karışımını aktardan mı aldın?Ben de kullanmak istiyorum ama aktardakiler işe yarar mı bilemiyorum.Siz nasıl kullandınız?

2.kullanışım preseedi.Bu ay negatif tüp bebek denemesi sonrası kullandım.32.günde aşırı sancılı adet oldum( normalde 28 günde olurum).ama kasıklarımda 10 gün önce ağrı başladı.preseed kullanıpta adeti sancılı olan varmı.birde incir kürünün 21 günlük kürünü ve civanperçemli karışık bitkisel çay kullandım.hamilelik yok ,ama normal düzenim değişti.

2.kullanışım preseedi.Bu ay negatif tüp bebek denemesi sonrası kullandım.32.günde aşırı sancılı adet oldum( normalde 28 günde olurum).ama kasıklarımda 10 gün önce ağrı başladı.preseed kullanıpta adeti sancılı olan varmı.birde incir kürünün 21 günlük kürünü ve civanperçemli karışık bitkisel çay kullandım.hamilelik yok ,ama normal düzenim değişti.

merhaba lilyum,
ben de aynı şeyleri yaşıyorum. preseedle denemiştik bu ay.8 gün geçti adetim ama hala olamadım. testler negatif diyor. yarın doktora gidicem. benim de düzenim şaştı.

benim adetim nihayet geldi çok sancılı ve çok kanamalı.preseed den kaynaklanmıyor olabilir belki çünkü tüp bebek sonrası ilk ayım.incir kürüde 21 günlük kısmını kullandım.7 günlük aradayım.bu arada adetin 2.günü bal tarçın çörek otuna başladım.bitki çayınada devam.ne duyduysam yapıyorum.

2.tüp bebek denemesi öncesi bu ayda preseed deniycem kalanlarla hayırlısı bakalım inşallah kist falan olmamıştır

Yabancı sitelerden ya da ebaydan aldım diyen akadaşlar...epey bir okudum ama kimse tam olarak bu sitelerden nasıl alındığını, ödemenin nasıl yapıldğını yazmamış..yazık türkiye de 130 lira, yurtdışında 20 euro kargo dahil..bilgisi olan varsa yazsın lüten...biz de faydalanalım. Ben ebaya üye oldum ama ödeme yapamadım...

selam bende yurtdisindan aldim preseed i, yurtdisindayim cunku.. yeni geldi, yumurtlama dönemime girdim ama yumurtlamama daha 4 gun felan var , suan akintilarim artti..preseed i yumurtlamadan kac gun önce kullaniyorsunuz? ne kadar kullaniyorsunuz? ben ilk kez kullanicam da

Kızlaaaar nerdesiniz yaaa, eskilerden kimse kalmamış, ben işe döndüm artık, kızlarım nerdeyse 11 aylık oldular, dün gibi geliyor yaaa:nazar:

benim bu konularda bilgim 0 ne kullanmalıyım ne yiyip içmeliyimbu jel işe yarıyormu nekadar kullanılmalı

selam bende yurtdisindan aldim preseed i, yurtdisindayim cunku.. yeni geldi, yumurtlama dönemime girdim ama yumurtlamama daha 4 gun felan var , suan akintilarim artti..preseed i yumurtlamadan kac gun önce kullaniyorsunuz? ne kadar kullaniyorsunuz? ben ilk kez kullanicam da

bende bilmiyorum merakdiyorum sayende cevabı ögrences :)

Yabancı sitelerden ya da ebaydan aldım diyen akadaşlar...epey bir okudum ama kimse tam olarak bu sitelerden nasıl alındığını, ödemenin nasıl yapıldğını yazmamış..yazık türkiye de 130 lira, yurtdışında 20 euro kargo dahil..bilgisi olan varsa yazsın lüten...biz de faydalanalım. Ben ebaya üye oldum ama ödeme yapamadım...

canım ebay işi kolay alırıs paypal die bi ödeme sisitemi var kredi kartınla üye oluyosun parayı ödüyosun ama o kişinin eline geçmiyo havuzda kalıyo ürün eline geçiyo sen onagöre fidbek veriyosun valla ing nasıl bilmemde işte ozaman o kişinin hesabına geçiyo güvenilir bier yani eger memnun kalmazsan yolluyosun geri ve site sana paranı iade ediyo biz türklere ordan pek satış yapmak istemiyolar çünkü yalan ve hiyle yapıyolar elime geçmedi memnun kalmaadım yolluyorum diyolar halbuki ürün ellerinde oluyo bi nevi dolandırıcılık yapıyolar biz yıllardır kullanırız elin yabancısı türkten dürüs fidbekin iyi ulursa yani olumlu yorumlar alırsan güvenip yolluyolar ben sana alabilirim yada paypala üye yapalım seni...

canım ebay işi kolay alırıs paypal die bi ödeme sisitemi var kredi kartınla üye oluyosun parayı ödüyosun ama o kişinin eline geçmiyo havuzda kalıyo ürün eline geçiyo sen onagöre fidbek veriyosun valla ing nasıl bilmemde işte ozaman o kişinin hesabına geçiyo güvenilir bier yani eger memnun kalmazsan yolluyosun geri ve site sana paranı iade ediyo biz türklere ordan pek satış yapmak istemiyolar çünkü yalan ve hiyle yapıyolar elime geçmedi memnun kalmaadım yolluyorum diyolar halbuki ürün ellerinde oluyo bi nevi dolandırıcılık yapıyolar biz yıllardır kullanırız elin yabancısı türkten dürüs fidbekin iyi ulursa yani olumlu yorumlar alırsan güvenip yolluyolar ben sana alabilirim yada paypala üye yapalım seni...

SAĞOL CANIM..İNGİLİZCEM İYİDİR AMA YİNE DE BEN GLOBAL EBAYDAN GİRDİM.. . BEN BİRAZ PAYPALDAN EMİN OLAMAMIŞTIM O YÜZDEN KREDİ KARTIMLA ÖDEMEYE KALKTIM ONDA DA BİR SÜRÜ PÜRÜZ...PAYPAL ALDIM BUGÜN..SİPARİŞİMİ VERDİM. BEN DE MERAK EDENLERE ANLATIYIM BARİ DİYORDUM Kİ CEVAP YAZMIŞSIN. TEŞEKKÜRLER.
İNGİLİZCEDE PROBLEM YAŞAYANLAR İÇİN EBAYIN TÜRKÇE SAYFASININ ADRESİ
Find PRE SEED on eBay Global Buying, with worldwide deals on items in all your top categories

VE PAYPAL ALMAK İÇİN ADRES:
https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/invoiceweb?cmd=_home-general&nav=0

bu arada sana kaç günde geldi?...

bu arada global ebay da tam anlamıyla türkçe değil ve bir paypal hesabı açtırsalar iyi olur çünkü, satıcıyla yazıştığımda "illa kartla ödemek istiyorsanız ek ödeme yapmanız gerek, ya bizi arayın ya da mail yoluyla kart bilgilerinizi yollayın "dediler. böylesi daha güvensiz.

Son düzenleme:
X