Preseed kullananlar

Arkadaşlar biz bu preseedi kapağı açıldığı ay bitirmek zorunda mıyız? Diğer aya saklarsak işlevini yitiriyor mu?

Bizim topikte cevabını bulamadıkta burdan bile vardır mutlaka diye düşündük.Cevaplarınızı bekliyoruz ....

ya preseed kullanıp düşük yapan çok mu arkadaş var bana mı ööle geldi :KK43:( forumda rastladım da bu konuda bilgisi olan???

bende öyle duydum ama doğum yapanlarada şahit oldum artık ne doğru ne yanlış bilmiyorum bende ilk preseed denememde hamile kaldım hemde 5 yıl üzerine ancak düşük yaptım ilk aşılamamdada hamile kalıp düşük yapmıştım ancak iki tüp bebek denememde hamile bile kalamadım o yüzden bebek işlerinde hiç birşeyin kesin olmadığını biliyorum

herkese merhaba,
geçen yıl ilk tüp bebek tedavimde 3 embriyo transferi ile hamile kaldım sadece 1 tanesi tuttu ve ikiye ölünmüş, ikiz oğullarıma hamileliğim sadece 16 hafta sürdü suyum geldi ve kaybettim bebeklerimi zor günler geçirdim, kürtaj sonrası rahimde yapısıklık olusmus ve geçen ay laparoskopi oldum bu ay normal denemeyi düşünüyoruz bu sayfayı
Men's Arginmax ve L-carnitine için arama yaparken buldum, bu ay bunları kullanmayı düşünüyorum
pre-seed ilk kez duydum ve ilk sayfalarda TRdeki ürünler hatamı eski tarihli gibi şeyler okudum
son sayfalara geldigimde ise hamilelik oranının arttığını gördüm..
son sayfadaki arkadaslar nerden satın adınızz?fiyatı ne kadar?özelden yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler inşallah bende aranıza katılırım

inş canım ya, hayırlısıyla hepimiz meleklerimize kavuşsaydıkta rahatlasaydık bi değil mi :)
İnş bizim topiğin bu ayki annelerinden biride sen olrsun canımsım :))

yakalandık mı tüh bee :)) hoşgekldin şekerim, bende bi bakınayım dedim nasılmış bu preseedd olayı :)
Canım ya şu streslerimiz bi bitseydidehamişliğin sıkıntılarını paylaşsaydık değil mi :)

amiiiinnnnnn

ayy canım dileğin beni ağlattı..
ne kadar gönülden dile getirdiğini hissettim..
rabbim hepimizi anne yapsın..
kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah.....

herkese merhaba,
geçen yıl ilk tüp bebek tedavimde 3 embriyo transferi ile hamile kaldım sadece 1 tanesi tuttu ve ikiye ölünmüş, ikiz oğullarıma hamileliğim sadece 16 hafta sürdü suyum geldi ve kaybettim bebeklerimi zor günler geçirdim, kürtaj sonrası rahimde yapısıklık olusmus ve geçen ay laparoskopi oldum bu ay normal denemeyi düşünüyoruz bu sayfayı
Men's Arginmax ve L-carnitine için arama yaparken buldum, bu ay bunları kullanmayı düşünüyorum
pre-seed ilk kez duydum ve ilk sayfalarda TRdeki ürünler hatamı eski tarihli gibi şeyler okudum
son sayfalara geldigimde ise hamilelik oranının arttığını gördüm..
son sayfadaki arkadaslar nerden satın adınızz?fiyatı ne kadar?özelden yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler inşallah bende aranıza katılırım

allah bu acıyı birdaha yaşatmasın canım..
ben de ilk tüp bebek tedavisinde hamile kaldım..
fakat 8. hafta küraj oldum kalp atışı olmadığı için...
benimde bu ay ilk denemem preseed le..
ağustosda dondurulmuş embriyolara geçicez o zamana kadar preseed ile denicez..
kimbilir belkide vesile olur bizede...

ben yurtdışından bi yakınıma getirttim
burdaki satıcısında epeyce pahalı
yurtdışından interenet üzerinden alan arkadaşlarda var sana yardımcı olacaklardır...

kızlar bende geçen gün pressed le hamile kaldım diye yazmıştım malesef dünden beri kahverengi akıntılarım var çok korkuyorum ilk bebeğimi kalp atışlarını duyduktan sonra karnımda ölmüştü buna da birşey olmasın çok korkuyorum kızlar

kızlar bende geçen gün pressed le hamile kaldım diye yazmıştım malesef dünden beri kahverengi akıntılarım var çok korkuyorum ilk bebeğimi kalp atışlarını duyduktan sonra karnımda ölmüştü buna da birşey olmasın çok korkuyorum kızlar

canım...gittin mi ddr.a belki yerleşme kanamasıdır...yine de git dr.a bize de haber ver.. .dua ediyorum:))

canım inşallah yerleşe kanamasıdır....
hemen endişelenme...
doktora git ilk fırsatta..
gidene kadarda yat dinlen ayakta kalmamaya çalış imkanın varsa
geçmiş olsun...

canım inşallah yerleşe kanamasıdır....
hemen endişelenme...
doktora git ilk fırsatta..
gidene kadarda yat dinlen ayakta kalmamaya çalış imkanın varsa
geçmiş olsun...

doktorumu dün aradım progestan kullanıyordum onu arttırdı salı gel dedi şimdi gelsen kese daha görünmez dedi salı bhcg ile anlarız gidişatı dedi yazarken bile ağlıyorum çok kötüyüm yatıyorum ama her tuvalette o lekeleri görünce içim acıyor allah herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin ben hamile kalmakta zorlanmıyorum ama galiba taşıyamıyorum bu da ayrı bir korku

ayy canım dileğin beni ağlattı..
ne kadar gönülden dile getirdiğini hissettim..
rabbim hepimizi anne yapsın..
kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah.....
canım allah hepimizin dualarını duyup kkabul etsin inş..
Bize düşen inancını kaybetmeden çalışmak, inş bgün nasip olacak hepimize annelik....
allah bu acıyı birdaha yaşatmasın canım..
ben de ilk tüp bebek tedavisinde hamile kaldım..
fakat 8. hafta küraj oldum kalp atışı olmadığı için...
benimde bu ay ilk denemem preseed le..
ağustosda dondurulmuş embriyolara geçicez o zamana kadar preseed ile denicez..
kimbilir belkide vesile olur bizede...

ben yurtdışından bi yakınıma getirttim
burdaki satıcısında epeyce pahalı
yurtdışından interenet üzerinden alan arkadaşlarda var sana yardımcı olacaklardır...
İnş ağustosta dondurulmuş embriyo ya gerek kalmadan meleğin bu ay sana gelir,
hem ben çok okudum tüp bebek tedavisine başlanacakken preseedle hamile kalmışlar :)
Belki vede inş biride sen olursun :))

Canım korkma hiç, hamilelerin çoğunda kanama olur ama bunun sonucu illa düşük demek değildir, sadece sen kendine dikkat et.
Ne kanamalı gebeliklerde nur topu gibi evlatlar doğuyor, gönlünü ferah tut tamam mı ?
Allaha emante olun, dualarımız yanınızda olsun .....

kızlar slm.bizde 1 senedir bebek düşünüyorduk ve sizin sayenizle pre-seed kullandım bu ay.bebişim geldi çok şükür ilk kullanışta.hamileyimmm.allahım inşaallah sorunsuz bir hamilelik geçiririm.2 hafta sonra kalp atışlarını duymaya gideceğiz.dua edin nolur.

kızlar slm.bizde 1 senedir bebek düşünüyorduk ve sizin sayenizle pre-seed kullandım bu ay.bebişim geldi çok şükür ilk kullanışta.hamileyimmm.allahım inşaallah sorunsuz bir hamilelik geçiririm.2 hafta sonra kalp atışlarını duymaya gideceğiz.dua edin nolur.

Ne güzel bir haber:KK49:İnşallah her şey yolunda gider Tatlım.

selam ızlar preseed ile ilk deneme başarısız.....
bu sabah regl oldum....
ama yılmak yok daha 3 ay yetecek kadar preseed mevcut elimde....:KK1::KK1:

slm kızlar geçen gün preseed le ilk ay hamile demiştim bu gün itibariye düşük yaptım malesef 5 ay içinde 2. düşük çok ama çok kötü durumdayım allah yalvarmıştım ilk düşükten sonra bir daha bebeğimin ömrü olduğunda gelsin diye malesef olmadı içim yanıyor kimseler yaşamasın bunu

slm kızlar geçen gün preseed le ilk ay hamile demiştim bu gün itibariye düşük yaptım malesef 5 ay içinde 2. düşük çok ama çok kötü durumdayım allah yalvarmıştım ilk düşükten sonra bir daha bebeğimin ömrü olduğunda gelsin diye malesef olmadı içim yanıyor kimseler yaşamasın bunu

canım çok geçmiş olsun...
rabbim bir daha yaşatmasın...
düşük sebebini araştırmalısın...
kanda pıhtılaşma testleri yapıldımı sana....
umarım bundan sonra sağlıklı bir gebelik ile bebeğine kavuşursun....

canım çok geçmiş olsun...
rabbim bir daha yaşatmasın...
düşük sebebini araştırmalısın...
kanda pıhtılaşma testleri yapıldımı sana....
umarım bundan sonra sağlıklı bir gebelik ile bebeğine kavuşursun....

canım teşekkür ederim doktor bu gebelik için kimyasal dedi test yapmasaydın hamile olduğunu anlamazdın bile dedi çok ama çok zor şuan eşim evde gitmesini bekliyorum yanında ağlamak istemiyorum o da çok üzülüyor artık çok korkuyorum

canım teşekkür ederim doktor bu gebelik için kimyasal dedi test yapmasaydın hamile olduğunu anlamazdın bile dedi çok ama çok zor şuan eşim evde gitmesini bekliyorum yanında ağlamak istemiyorum o da çok üzülüyor artık çok korkuyorum

ayy canım yıpratma kendini bu kadar..
eşinide kendinide üzme..
vakti saati değilmiş demekki
inan vakti geldiğinde sen ne yaparsan yap o sana sımsıkı tutunacak ve seni hiç bırakmayacak....

çok üzüldüm canım...ne desem boş biliyorum ama zaten sağlıksız bebekler tutunamıyor diye biliyorum ben...inşallah bi dahakine sağlıklı bi şekilde alırsın kucağına:KK43: bak çok şükür ki hamile kalabiliyosun en azından...hiç umudu olmayanları düşün...üzülme:KK34:

Merhaba kızlar bende bu sabah kırmızı kartı yedim ve preseed hamişi olmaya karar verdim. Kızlar ben botanikezca'dan almayı düşünüyorum, hemen geliyormuş. Burdan alıpta hamile kalan varmı. Bide kızlar ovulasyon testlerini ayrıcamı aldınız.

Canım ya çok üzüldüm bende:KK43: üzülmekte da çok haklısın ama üzülmek çare değil ki :KK43: İnş 3. meleğin sana böyle hüzünler yaşatmaz be arkadaşım, sabret ua et, ,nş meleğin tez ve hayırlı gelsin ve hiç bırakmasın ....

BAzen ne kadar du etsekte yaşanacaksa yaşanıyor kötü olaylar, vakti zamnı dolmadan olmayınca olmuyor inş :KK43: Dilerim son olsun sonun/(umuz) mutluluk olsun...
Merhaba kızlar bende bu sabah kırmızı kartı yedim ve preseed hamişi olmaya karar verdim. Kızlar ben botanikezca'dan almayı düşünüyorum, hemen geliyormuş. Burdan alıpta hamile kalan varmı. Bide kızlar ovulasyon testlerini ayrıcamı aldınız.

Canım benim bildiğim senem var ilk aydan hamiş olan, başka arkadaşlarda varmış ama onları ben bilmiyorum...

Ovulasyon testinide ayrı alıyosun...

Ama biz ebaydan aldık presedi hem daha ucuz hemde 50 tane ovulasyon testi var yanında.Yalnız yurtdışından geliyor, ankara izmir ve istanbula sanırım en geç 1 haftada geliyor, diğer şehirlerde biraz daha uzun sürüyomuş.BEnim elime 5. gün ulaştı....Fiyatı 39 usd ....

Bende bugün regl olursam hamiş dğilsem ki büyük ihtimal değilim, bu ay preseed deneyeceğim inş hepimize uğurlu gelir .....

Son düzenleme:
X