Preseed kullananlar

İns hamilesindirde Preseede gerek kalmaz bende 8 aydir istiyorum problem yok ama olmuyo preseedle gercekten hamile kalan cok ya ilk ayda Yada ikinci ayda hep hamile kalıyorlar ins bizede Mayıs ayı hayırlı olur ama benim bı sorunum var Preseedi rahimin cok icine sikamiyorum birazcık sokup sıkıyorum bu sorun olurmu acaba

walla ben de okuduklarımdan biliyorum ama tamamen dibine kadar sıkın diyordu, dibine geldi gibi hissedersiniz ama aslında değildir diyordu..gerçi birisi de şöyle yazmıştı:pahalı diye az sıkmış ilk gün hatta 2. ve 3. günler sadece krem gibi sürmüş ama hamiş kalmış..bakalım benim kutu haftaya gelsin de gene yazarım bişey öğrenirsem.:KK66:

walla ben de okuduklarımdan biliyorum ama tamamen dibine kadar sıkın diyordu, dibine geldi gibi hissedersiniz ama aslında değildir diyordu..gerçi birisi de şöyle yazmıştı:pahalı diye az sıkmış ilk gün hatta 2. ve 3. günler sadece krem gibi sürmüş ama hamiş kalmış..bakalım benim kutu haftaya gelsin de gene yazarım bişey öğrenirsem.:KK66:

Bende yumurtlama günleri dısında krem gibi kullanıyorum kayganlastirici olarak ama sen benim demek istediğimi anlamamisin yadaa ben anlatamadım rahimin icine sokamiyorum siringayi ürkuyorum bir iki milim faln sokup sikiyorum

Bende yumurtlama günleri dısında krem gibi kullanıyorum kayganlastirici olarak ama sen benim demek istediğimi anlamamisin yadaa ben anlatamadım rahimin icine sokamiyorum siringayi ürkuyorum bir iki milim faln sokup sikiyorum

haaaa....ewet ya ben anlamamışım hakkaten...yani evet insaanın kendi vajinasına bişey sokmaya çalışması biraz gerici sanırım..haklısın...bakalım ben nası yapcam..

selam kızlar....
ben 3ml şırıngaya çekiyorum..
vajinanın içine itebildiğim kadar iyiyorum..oyle sıkıyorum...

sizin elinizdeki preseed tüpler kaç ml
benim kutudan 9 şırınga çıktı..:26:

selam kızlar....
ben 3ml şırıngaya çekiyorum..
vajinanın içine itebildiğim kadar iyiyorum..oyle sıkıyorum...

sizin elinizdeki preseed tüpler kaç ml
benim kutudan 9 şırınga çıktı..:26:

Slm Canım benimde 9 şırınga var bende 3 ml çekiyorum sen nerden aldın ve kaç parYa aldın bazıları daha ucuz aliyo ama ben 130 tl ye aldım bı tüp gecen ayda kullandım bu ayada kaldı yarısı ben yumurtlama gunünü bildigim icin ayda uç gun kullanıyorum sen kaç ay denedikten sonra Preseede başladın benim 8 ay oldu

Slm Canım benimde 9 şırınga var bende 3 ml çekiyorum sen nerden aldın ve kaç parYa aldın bazıları daha ucuz aliyo ama ben 130 tl ye aldım bı tüp gecen ayda kullandım bu ayada kaldı yarısı ben yumurtlama gunünü bildigim icin ayda uç gun kullanıyorum sen kaç ay denedikten sonra Preseede başladın benim 8 ay oldu

canım benim yurtdışından bi yakınım getirdi ingiltereden..40 tl ye fln geldi bana 2 kutu getirdi..
bende bu ay 4-5 defa kullandım..ilk ayım preseed ile..
ama benim hikayem biraz uzun..
ben 8yıllık evliyim
6 yıldır bebek istiyoruz hiçbir sebep bulunamamsına rağmen bebek olmadı..
2 negatif aşılama geçirdim..
ilk tüp bebek tedavisinde hamile kaldım..
ama boş gebelik olduğu için mart ayının başında önce ilaç ile düşük yaşadım ardından parça kaldığı için kürtaj oldum...
ağustos ayına kadar dondurulmuş embriyolara geçmek istemedik..
bu süre içinde preseed denemeye başladık..
herşeyin hayırlısı ilk önce...
dilerim isteyen herkes en hayırlı zamanda kavuşsun bebeğine....

bu konuya 3-4 kere soru sormustum ama sagolsun kımse cevap yazmamıstı..

preesed ıle denedıgım ılk ay hüsran oldu

ıkıncı ay ıse hamıle kalma sebebım..

..

pressed ıle hamıle kaldım..ıkı ayda hep 2 mg kullandım

allah her ısteyene versın.

Son düzenleme:
Ben sekiz ay olmadı diye bukadar üzülürken sen kim bilir nasıl uzuluyorsundur Allah okadar büyük ki Sabrının mükafatını verir inşallah ve doğal yolla hamile kalırsın böle hamile kalan cok etrafımda benimde bundan sonra dualarımda olucaksin

Ben sekiz ay olmadı diye bukadar üzülürken sen kim bilir nasıl uzuluyorsundur Allah okadar büyük ki Sabrının mükafatını verir inşallah ve doğal yolla hamile kalırsın böle hamile kalan cok etrafımda benimde bundan sonra dualarımda olucaksin

bu mesajı bana yazmışsın sanırım canım..
allah razı olsun...
rabbim kimseyi evlat hasreti ve acısıyla sınamasın..
yaşmayan anlamaz..biz burda birbirimizi anlayabiliyoruz....
ama dışarda insanlar çok zalimce seni incitebiliyorlar....
rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin..
bizide tez zamanda mükafatlandırsın inşallah...

bu konuya 3-4 kere soru sormustum ama sagolsun kımse cevap yazmamıstı..

preesed ıle denedıgım ılk ay hüsran oldu

ıkıncı ay ıse hamıle kalma sebebım..

..

pressed ıle hamıle kaldım..ıkı ayda hep 2 mg kullandım

allah her ısteyene versın.

allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah canım...
boyle preseed li güzel haberler gelince banada umut oluyor...
rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın....

preseed lerim geldii sonunda şükür. 3 kutu var elimde 1 tane 1 ya önce sipariş etmiştim o gelmeyince 2 pakette başka satıcıdan almıştım hepsi aynı anda elime uaştı ne şans ama :KK61: ben başladım kullanmaya bol nasıl olsa :KK69: buay rahim filmi de çekildim adet ol gel dedi dr sanırım takip yapacak henüz 13.günüm bakalım işe yarayacakmı bu arada 15 dk bekletmek şartmı

allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah canım...
boyle preseed li güzel haberler gelince banada umut oluyor...
rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın....

canım Allah sağ salim kavuştursun bebişine...ben de dün aldım daha. nası kullandın sen yumurtlamanı da takip ettin mi nasıl tutturdun bana bi anlat noolur

canım Allah sağ salim kavuştursun bebişine...ben de dün aldım daha. nası kullandın sen yumurtlamanı da takip ettin mi nasıl tutturdun bana bi anlat noolur

canım yanlış alıntı yapmışsın sanırım
ama allahmı soyletti ne bende ilk kez kullandım...sonuç bekliyorum 4-5 gün kaldı regl tarihime...
ben ovulasyon kitiyle kullandım ama yumurtlama tarihimden bişey anlamadığım için..
5-6 ilişkide rastgele kullandım....
inşallah seninde bebeğine kavuşmana vesile olur....

X