Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:.......:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:....:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar::nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar::nazar:.....:nazar::nazar:eyoooooo...ilk tüple oldu bitti maşallah:nazar::nazar: :128:

49- :nazar:güneş88.......preseed ile ilk denemede
50- :nazar:senemgy.....pre seed ile ilk deneme,darısı başınıza kızlar
51-:nazar:omman(hilalbebik'imiz)............3. kez hamiş,bu sefer başaracak!!:nazar:
52- :nazar:sibel1982......aşılaması tuttu
53- :nazar:KADSER:nazar:......çoooook kararlı:KK23: hamiş kalacak bu ay:KK49:

:nazar::KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6::nazar:

bebeğim_01 :78:...............................
kalbimin :97:................................
tayf :KK47:....................................20 nisan tüp bebek için start vericez inşallah
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
beyazpati :90:...................................
passifloraa :KK3:.................................
ahsenneva :KK62:.................................
dyg34 :KK4:........................................
masal_naz :18:...................................
ilkayçocuk :111:...................................
sevdalinka06 :KK37:................................
selina23 :95:......................................
sofyan :kk77:...................................
medicalsecreter :KK35:..........................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

beni de alır mısınız aranıza:)) preseedim dün elime ulaştı..ilk yumurtlama günümmde denicem inşallah

canım yanlış alıntı yapmışsın sanırım
ama allahmı soyletti ne bende ilk kez kullandım...sonuç bekliyorum 4-5 gün kaldı regl tarihime...
ben ovulasyon kitiyle kullandım ama yumurtlama tarihimden bişey anlamadığım için..
5-6 ilişkide rastgele kullandım....
inşallah seninde bebeğine kavuşmana vesile olur....

inşallah canım yaaaaaa.....

daha önce konuşuldumu bilmiorum geçmişe bakamadım kıslar proseedi nerden ve kaça aldınız güvenilir midir sizce ben dealmak istiorum ama internetten baktım 130 tl falan dedi güvenemedim pahalı geldi bana sanki yaa

daha önce konuşuldumu bilmiorum geçmişe bakamadım kıslar proseedi nerden ve kaça aldınız güvenilir midir sizce ben dealmak istiorum ama internetten baktım 130 tl falan dedi güvenemedim pahalı geldi bana sanki yaa

canım ben gaçen cuma gg.com dan aldım. yanında bi tane kısırlık testi 7 tane ovulasyon testi 5 tane de gebelik testi ve bir dijital termometre hediyeydi. 93 lira verdim kargo bedavaydı. benimki mavi kutu...galiba bi de pembeler varmış farkı nedir bilmiyorum ...

benim de kullananlara bi sorum var kullanmaya başlıcam bi kaç gün sonra. nası kullanıyosunuz. bazıları içine sıkınca ayağa kalkar kalkmaz aktığını söylemiş...doğru yapmak istiyorum:))

kızlar bende preseed i burdan öğrendim yorumları okudum sürekli takip ediyordum çok yazmasamda
herseyse listeye eklerseniz bende ilk defa bu ay kullandım 26 nisan da hamile olduğumu öğrendim umarım allah tamamına erdirir isteyen herkese inşallah bu arada ben sitesinden aldım hatta yarısı kaldı orda 3- 4 çizgiye kadar diyordu bana 2. çizgi bile çok gelmişti

canım ben gaçen cuma gg.com dan aldım. yanında bi tane kısırlık testi 7 tane ovulasyon testi 5 tane de gebelik testi ve bir dijital termometre hediyeydi. 93 lira verdim kargo bedavaydı. benimki mavi kutu...galiba bi de pembeler varmış farkı nedir bilmiyorum ...

benim de kullananlara bi sorum var kullanmaya başlıcam bi kaç gün sonra. nası kullanıyosunuz. bazıları içine sıkınca ayağa kalkar kalkmaz aktığını söylemiş...doğru yapmak istiyorum:))

bende ilkini ayakta yaptım hepsi aktı bende yatarak yaptım ve hiç kalkmadım yataktan

bende ilkini ayakta yaptım hepsi aktı bende yatarak yaptım ve hiç kalkmadım yataktan

hımmm. o zaman eşimin yanında yapıcam...ayy çok komik olucak yaaaa.....bu arada Allah tamamına erdirsin....çok sewindim adına:)) başka bişey denedin mi...hamile kalmanı etkileyen şeyleri paylaşırsan biz de belki faydalanırız tatlım:)):97:

Bismillah deyip yazıyorum, uğurlu gelir inş...

Bu aya eğer regl olmazsam ki olma ihtimalim çok yüksek.Mayıs ayı için preseed kullancam, nisanda yumurtlama tarihlerimde geldi preseedim ama eşim yanımda olmadığı için preseedle çalışamadık.

Şimdi batım 5 Mayıs, keşke gelmesede burdan birilerine hediye etsem preseedimi.Ama regl olursam 14-20 mayıs arası çok çalışmamız lazım.

Rabbim hepimizin kucağını doldursun inş sağlıcakla ve en yakın zamanda .....

kızlar bende preseed i burdan öğrendim yorumları okudum sürekli takip ediyordum çok yazmasamda
herseyse listeye eklerseniz bende ilk defa bu ay kullandım 26 nisan da hamile olduğumu öğrendim umarım allah tamamına erdirir isteyen herkese inşallah bu arada ben sitesinden aldım hatta yarısı kaldı orda 3- 4 çizgiye kadar diyordu bana 2. çizgi bile çok gelmişti

Canım ya bu süper bi haber, rabbim tamamına erdirsin, çok tebrik ediyorum sizi...

Darısı hepimizin başına inş :))

Son düzenleme:

Bu aya eğer regl olmazsam ki olma ihtimalim çok yüksek.Mayıs ayı için preseed kullancam, nisanda yumurtlama tarihlerimde geldi preseedim ama eşim yanımda olmadığı için preseedle çalışamadık.

Şimdi batım 5 Mayıs, keşke gelmesede burdan birilerine hediye etsem preseedimi.Ama regl olursam 14-20 mayıs arası çok çalışmamız lazım.

inşallah gerek kalmaz preseed e...
kullanırsında vesile olsun evladına kavuşmana inşallah canım...

selam arkadaşlar. presed in faydası gerçekten oluyor mu?bir şey merak ediyorum. presed ile hamile kalan arkadaşlar daha çok kız bebek mi yokse erkek bebek mi oldu?

tatatatmmm eller yukarı candaş pasiflora yakaladım sizi, :))) bebeğim01 ile candaş bir soru sormuş bende bakim dedim oda nedir tanıdık yüzler gördüm :)

hımmm. o zaman eşimin yanında yapıcam...ayy çok komik olucak yaaaa.....bu arada Allah tamamına erdirsin....çok sewindim adına:)) başka bişey denedin mi...hamile kalmanı etkileyen şeyleri paylaşırsan biz de belki faydalanırız tatlım:)):97:

valla böyle yazmak çok komik ama ben eşime dedim sen içeride bekle ben çağırınca gel yaptım 5 dakika bekledim öyle çağırdm ben ovulasyon testinde çizgiyi gördükten sonra aslında regli olacağın tarihten geri doğru 14 gün saydım 4 gün üst üste denedim jel sayesinde kurulukta yok öyle işte ve benim de eşimin sayıları düşüktü ona rağmen oldu allah herkese nasip eder ve benimde tamamını getirir inşallah bir düşük yasadığım için çok sakin olmaya calışıyorum bu sefer

valla böyle yazmak çok komik ama ben eşime dedim sen içeride bekle ben çağırınca gel yaptım 5 dakika bekledim öyle çağırdm ben ovulasyon testinde çizgiyi gördükten sonra aslında regli olacağın tarihten geri doğru 14 gün saydım 4 gün üst üste denedim jel sayesinde kurulukta yok öyle işte ve benim de eşimin sayıları düşüktü ona rağmen oldu allah herkese nasip eder ve benimde tamamını getirir inşallah bir düşük yasadığım için çok sakin olmaya calışıyorum bu sefer

ben de ööle yapıym bari...sakın kötü düşünme... üztüsete iki düşük yapma ihtimali çok düşük...alıcaksın kucağına bebişini:)

ya preseed kullanıp düşük yapan çok mu arkadaş var bana mı ööle geldi :KK43:( forumda rastladım da bu konuda bilgisi olan???

inş canım ya, hayırlısıyla hepimiz meleklerimize kavuşsaydıkta rahatlasaydık bi değil mi :)
İnş bizim topiğin bu ayki annelerinden biride sen olrsun canımsım :))
tatatatmmm eller yukarı candaş pasiflora yakaladım sizi, :))) bebeğim01 ile candaş bir soru sormuş bende bakim dedim oda nedir tanıdık yüzler gördüm :)
yakalandık mı tüh bee :)) hoşgekldin şekerim, bende bi bakınayım dedim nasılmış bu preseedd olayı :)
Canım ya şu streslerimiz bi bitseydidehamişliğin sıkıntılarını paylaşsaydık değil mi :)
inşallah hiçbirimiz tüpü bitiremeyiz bile:)

amiiiinnnnnn

X