Preseed kullananlar

hamileyimmmmmmmmmmmmmm il kullanımımdı bu preseed le hemde film çekilmiştim ovülasyon testleri pozitif çıkınca kanda yaptım 104 çıktı değer adetimin 25.günüydü gelmiş kuzumm allah hepinize nasip etsin
şimdi korkuyorum preseedle düşük ve kalp atımı duyulmuyor diye okumuştum ona taktım inşallah bu defa sorunsuz geçer hamileliğim

Selam
Preesed ile ilgili araştırma yaparken burayı keşfettim ve hamile kalanlar varmış sevindim. Bende pressed almak istiyorum. Bir sürü sitede satılıyor. Ama benim ilgimi çeken yer gittigidiyor oldu. Orda da satılıyormuş ve fiyatı 59 TL. Yani burdan alan varmı fiyatı ucuz olunca şüphe ettim. Acaba aynı ürünmüdür.
aynı ürün canım korkmadan alabilirsin ... rastgele ...
hamileyimmmmmmmmmmmmmm il kullanımımdı bu preseed le hemde film çekilmiştim ovülasyon testleri pozitif çıkınca kanda yaptım 104 çıktı değer adetimin 25.günüydü gelmiş kuzumm allah hepinize nasip etsin
şimdi korkuyorum preseedle düşük ve kalp atımı duyulmuyor diye okumuştum ona taktım inşallah bu defa sorunsuz geçer hamileliğim

canım öncelikle hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin inş.Korkma öyle şeyerden okuma, presedsiz hamile kaan bizlerde düşük yatık.Düşüğün presedle ilgisi yok olacaksa oluyor o kadra,aklını karıştırma hiç.gönlün rahat olsun inş sağlıklı gebelikler olsun ...

Kimsenin moralini bozmak ve olumsuz etkilemek istemem ama testin pozitif çıkması bişi ifade etmiyor. Ben preseed'e kesinlikle güvenmiyorum ve bir daha kullanmayı kesinlikle düşünmüyorum. Bebeğim 8. haftadaydı ve kalp atışının durduğunu bugün öğrendim. Ağlamaktan gözlerim şişti. Ben de preseed kullanmıştım. Preseed kullananların bu kadar düşük yapıyor olması tesdaüf değil. Ben de bu işleri okuyan, anlayan ve içinde olan bir insanım. Zaten preseed iyi birşey olsa şimdiye kadar heryerde duyulur ve peynir ekmek gibi satılırdı. Yine biz gelişmemiş ülke insanları üzerinde denenen, tepkileri ölçülen, deney sonuçarı toplanan bir ürün daha...Benim doktorum türkiyenin en iyi üniveristesitelerinden birinde doçent ve bu jeli daha önce hiç duymamış. Bunla ilgili olabilir mi diye sorduğumda "bence bir daha kullanma" dedi. Düşük yapmak ve ya kürtaj olmak bir daha anne olma ihtimalini azaltan kötü bir tecrübe olduğu için ben şansınızı böyle bir ürünle denemeyin derim. ben kullandığıma gerçekten çok pişmanım... Allah benim acımı hiç kimseye yaşatmasın :KK43:

Kimsenin moralini bozmak ve olumsuz etkilemek istemem ama testin pozitif çıkması bişi ifade etmiyor. Ben preseed'e kesinlikle güvenmiyorum ve bir daha kullanmayı kesinlikle düşünmüyorum. Bebeğim 8. haftadaydı ve kalp atışının durduğunu bugün öğrendim. Ağlamaktan gözlerim şişti. Ben de preseed kullanmıştım. Preseed kullananların bu kadar düşük yapıyor olması tesdaüf değil. Ben de bu işleri okuyan, anlayan ve içinde olan bir insanım. Zaten preseed iyi birşey olsa şimdiye kadar heryerde duyulur ve peynir ekmek gibi satılırdı. Yine biz gelişmemiş ülke insanları üzerinde denenen, tepkileri ölçülen, deney sonuçarı toplanan bir ürün daha...Benim doktorum türkiyenin en iyi üniveristesitelerinden birinde doçent ve bu jeli daha önce hiç duymamış. Bunla ilgili olabilir mi diye sorduğumda "bence bir daha kullanma" dedi. Düşük yapmak ve ya kürtaj olmak bir daha anne olma ihtimalini azaltan kötü bir tecrübe olduğu için ben şansınızı böyle bir ürünle denemeyin derim. ben kullandığıma gerçekten çok pişmanım... Allah benim acımı hiç kimseye yaşatmasın :KK43:

Canım ya çok üzüldüm geçmiş olsuunn.Aslında haklı olabilirisin ama ülkemizdeki gebeliklerinin % 80 inin düşük olduğu bir gerçek.Bende 6 ay evvel yaşadım bu kaybı.Ama sakıncası olsaydı dr.lar mutlaka uyarırdı diye düşünüyorum ama olmazda demiyorum, eğer ki sebeb preseed ise veballeri büyük olacak....

Dilerim 2. bebeğin sağlıcakla dünyaya gelir.... Çok geçmiş olsun tekrarında esirgesin rabbim inş ....

şimdi gelde korkmaa çok kötüyüm çokkk keşke kullanmasaydım şimdi ya düşerse ya kalbi durursa diye 3 ayım dolana kadar yerim kendimi offfffffffffffffffffffffffffff elimde 2 kutu var presed çöpe atıyorum iyilik olsun diye vericektim isteyen arkadaşlarıma ama vermem kimsenin günahına girmem

ya çok üzgünüm böyle yazmak istemezdim ama ben de korkunç kötüyüm. gözlerim balon gibi oldu ağlamaktan. ve gerçekten sebebi preseed ise veballeri günahları onlara. sonuçta bunu ispatlama gibi bi şansımız yok keşke olsa ama yok. tek bildiğim bu kadar olayın tesdaüf olmaması ve doktorumun beni tekrar kullanma diye uyarması. zaten bitkisel ürünlerden oldum olası nefret ederdim, nasıl böyle bir hataya düştüm bilemiyorum. umut işte... ama artık benim preseed de çöpte...ben bundan sonra kullanmaya teşebbüs eden insanlara yazmak istedim aslında. herkes dikkatli olsun diye. sonuçta bir umutla, çaresizlikle insan denemek istiyor ama herkeste sonu hüsransa hiç denememek daha iyi. yazık değil mi bize ya...

ya çok üzgünüm böyle yazmak istemezdim ama ben de korkunç kötüyüm. gözlerim balon gibi oldu ağlamaktan. ve gerçekten sebebi preseed ise veballeri günahları onlara. sonuçta bunu ispatlama gibi bi şansımız yok keşke olsa ama yok. tek bildiğim bu kadar olayın tesdaüf olmaması ve doktorumun beni tekrar kullanma diye uyarması. zaten bitkisel ürünlerden oldum olası nefret ederdim, nasıl böyle bir hataya düştüm bilemiyorum. umut işte... ama artık benim preseed de çöpte...ben bundan sonra kullanmaya teşebbüs eden insanlara yazmak istedim aslında. herkes dikkatli olsun diye. sonuçta bir umutla, çaresizlikle insan denemek istiyor ama herkeste sonu hüsransa hiç denememek daha iyi. yazık değil mi bize ya...

canım yinede buna bağlamayalım, tamam önermeyelim ama kesinliği kanıtlanmamış.Dr söylediği için insna o zman kesin preseeddendir diye düşünüyor ama preseedle hamile kalan, sağlıklı gebelik geçirip meleklerine kavuşanlarda var.Dilerim ki onla alakası olmasın.... BENimde elimde 1 tüp var ve bu ay kullanmayı düşünüyodum, muallakta kaldım ....

Peki kürtaj olacak mısın? yoksa düşük gerçekleşti mi ? keşke yaşamasak bunları ama çağımızda kaçınılmaz oldu bu düşükler... bende 2. yi de kaybedersem diye hamile kalmadan karaları bağladım.Gerçekten ona ulaşmak bi mucizeymiş, rabbim bizide mucizelrimize kavuştursun inş ....

öncelikle çok geçmiş olsun
allah birdaha yaşatmasın...
arkadaşlarında dediği gibi eğer bu olaylar preseed den kaynaklı ise günahları boyunlarına olsun...
ama şöylede bi gerçek var artık düşük ve kalp durması olayı aslında kullandığımız telefondan kucağımızdaki bilgisayardan
soluduğumuz havadan..
yediğimiz içtiğimiz yapay gıdalardan olabiliyor...
ben ilk tüp bebek tedavisinde hamile kaldım..
8. hafta kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum..
aynı dönem bi arkadaşımda tüp bebek yaptırdı..9. haftaya kadar normal gitti ve kalp atışı durdu..
daha dün başka bi arkadaşında tüp bebekle hamile kaldığı bebeğin kalp atışının durduğunu öğrendik...
yani diyeceğim o ki artık hamile kalmak değil sağlıkla kucağımıza almak önemli..
eskiden hiç sorunsua çocuklar doğarmış..
şimdi ise daha testi pozitif görünce insanın içini kurtlar kemiriyor oylemi boylemi diye...
allah kimsenin hevesini yarıda bırakmasın...
biraz uzun oldu kusura bakmayın...

öncelikle çok geçmiş olsun
allah birdaha yaşatmasın...
arkadaşlarında dediği gibi eğer bu olaylar preseed den kaynaklı ise günahları boyunlarına olsun...
ama şöylede bi gerçek var artık düşük ve kalp durması olayı aslında kullandığımız telefondan kucağımızdaki bilgisayardan
soluduğumuz havadan..
yediğimiz içtiğimiz yapay gıdalardan olabiliyor...
ben ilk tüp bebek tedavisinde hamile kaldım..
8. hafta kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum..
aynı dönem bi arkadaşımda tüp bebek yaptırdı..9. haftaya kadar normal gitti ve kalp atışı durdu..
daha dün başka bi arkadaşında tüp bebekle hamile kaldığı bebeğin kalp atışının durduğunu öğrendik...
yani diyeceğim o ki artık hamile kalmak değil sağlıkla kucağımıza almak önemli..
eskiden hiç sorunsua çocuklar doğarmış..
şimdi ise daha testi pozitif görünce insanın içini kurtlar kemiriyor oylemi boylemi diye...
allah kimsenin hevesini yarıda bırakmasın...
biraz uzun oldu kusura bakmayın...
duygularıma tercüman olmuşsun :) rabbim kimselere yaşatmasın diyeceğim ama :KK43:((

duygularıma tercüman olmuşsun :) rabbim kimselere yaşatmasın diyeceğim ama :KK43:((

evet canım kimselere yaşatmasın..boyle yarım kalan mutluluk....
sen ne kadar zamandır istiyorsun....
ben 6 yıl bitti...
sadece bir kez tüp bebekle hamile kalabildim...onunda sonu hüsran:KK50::KK50::KK50::KK50:

3.5 yıldır bekledim geçen yıl kendiliğinden hamile kaldım ama kalbi durdu kürtaj oldum bu ay rahim filmi çekildim 2 kere preseed kullandım ve tuttu preseed mi rahim filmimi etken oldu bilmiyorum ama çokm kötüyüm hele son yorumu okuyunca bittim ben 3 ayı nasıl geçiricem rahat bilmiyorum dua ediyorum bol bol başka çarem yok cuma doktora gidicem kese görmeye inşallah aynı şeyleri yaşamam ççok zor çokk beklemekten daha zormuş hamile olarak beklemek kalıcakmı gidicekmi diye düşünmek

bu arada çok geçmiş olsun canım aynı şeyleri yaşadım hep suçlu aradım kendimi bile suçladım inşallah meleğin çok bekkletmeden gelir

3.5 yıldır bekledim geçen yıl kendiliğinden hamile kaldım ama kalbi durdu kürtaj oldum bu ay rahim filmi çekildim 2 kere preseed kullandım ve tuttu preseed mi rahim filmimi etken oldu bilmiyorum ama çokm kötüyüm hele son yorumu okuyunca bittim ben 3 ayı nasıl geçiricem rahat bilmiyorum dua ediyorum bol bol başka çarem yok cuma doktora gidicem kese görmeye inşallah aynı şeyleri yaşamam ççok zor çokk beklemekten daha zormuş hamile olarak beklemek kalıcakmı gidicekmi diye düşünmek

canını sıkma şimdiden......
daha ortada bişey yok henüz...
sen ne kadar sağlıklı düşünürsen o kadar sağlıklı olur herşey...
bende hamile kaldığımda senin gibiydim..
acaba şoylemi boylemi derken..
ne düşündüysem başıma geldi..
hatta ilk kontrole gittiğimde doktorum beni endişeli görünce..
bana bakış açını değiştir..
bu şekilde 9 ay geçiremezsin ruh sağlığın bozulur demişti....
sende gönlünü ferah tut...
tamam angel arkadaşımız bundan kaynaklı olduğu düşünüyor olabilir...
ama preseed ile hamile kalıp doğuran onlarca arkadaşımızda var....
sen iyi olanı düşün....

canını sıkma şimdiden......
daha ortada bişey yok henüz...
sen ne kadar sağlıklı düşünürsen o kadar sağlıklı olur herşey...
bende hamile kaldığımda senin gibiydim..
acaba şoylemi boylemi derken..
ne düşündüysem başıma geldi..
hatta ilk kontrole gittiğimde doktorum beni endişeli görünce..
bana bakış açını değiştir..
bu şekilde 9 ay geçiremezsin ruh sağlığın bozulur demişti....
sende gönlünü ferah tut...
tamam angel arkadaşımız bundan kaynaklı olduğu düşünüyor olabilir...
ama preseed ile hamile kalıp doğuran onlarca arkadaşımızda var....
sen iyi olanı düşün....

sağol canım iyi düşünmeye çalışlıyorum allaha emanet artık veren de o alanda o ne yaparsak yapalım sonuç değişmiycek nasıl olsa

canım ya gerçekten çok üzüldüm sen lekelenmem var diye yazdığında sana mesaj yazmıştım ve durumunu merak ediyordum ve senden haber var mı diye baktım inan cok üzüldüm malesef bende preseed maduruyum ve benim diğer bebeğimi ocak ayında kaybetmiştim bunsa preseed le ilk ay hamilelik ve direk lekelenme olmuştu ve sende de o yuzden korktum bende ilkinde korkunç hale geldim bir daha toparlanamam diye düşünüyordum ama ağlama ağlamayı getirir eşimin varikosel olduğunu öğrendik o korkuyla kendime geldim sende içini karamsarlığa düşürme bak ben 2. yi bile yaşadım artık umudumu yitirmeye bile başladım derken içimde yine bir umut var sende kaybetme sakın bizim kaderimizde de bu varmış allah ne bize ne başkasına bu acıyı yaşatmasın

bende 3 senedir hamile kalabilmek için uğraşıyorum.2 aşılama ve 1 kez tüp bebek denedim.tüp bebek denemesi tutmayınca büyük hayal kırıklığı yaşadım doktorum 2 ay sonra tekrar deneyelim dediği halde ben istemedim.son günlerde tesadüfen preseed ile ilgili yazılanları gördüm vetakip ediyorum kararsız kaldım.bu ayın 13 de adet olucam eğer başaramadıysak tabiki.ben adetim sonrasında preseede kullanmayı planlıyordum ama preseedin düşüğe sebep olabileceği ihtimali beni kararsız bıraktı.ne yapsam bilemiyorum.artık bende anne olmak istiyorum ve her ay bu stresi yaşamak çok yoruyor.ne olur yardımcı olurmusunuz.herşeyi göze alıp denesemmi???????????????:KK43:(((((

Son düzenleme:
bende 3 senedir hamile kalabilmek için uğraşıyorum.2 aşılama ve 1 kez tüp bebek denedim.tüp bebek denemsi tutmayınca büyük hayal kırıklığı yaşadım doktorum 2 ay sonra tekrar deneyelim dediği ahlde ben istemedim.son günlerde tesadüfen preseed ile ilgili yazılanları takip ediyorum ve kararsız kaldım.bu ayın 13 de adet olucam eğer başaramadıysak tabiki.ben adetim sonrasında preseede kullanmayı planlıyordum ama preseedin düşüğe sebep olabileceği ihtimali beni kararsız bıraktı.ne yapsam bilemiyorum.artık bende anne olmak istiyorum ve her ay bu stresi yaşamak çok yoruyor.ne olur yardımcı olurmusunuz.herşeyi göze alıp denesemmi???????????????:KK43:(((((

canım geçmiş olsun öncelikle....
bende 2 aşılama denedim..
1 tüp bebek..
tüp bebekle hamile kaldım fakat 8. hafta kalp atışı olmadığı için kürrtaj oldum...
kürtaj sonra ilk adetimi oldum..
doktoruma sorup preseed kullandım ..
fakat hamile kalamadım
bu 2. ayım yine kullanmayı düşünüyorum...
kısmet elbette...

angel76 çok üzüldüm allah yardım etsin. ben 1.5 yıldır evliyim hiç hamile kalmadım 5 kere yumurta takibi yapıldı işe yaramadı ne eşimde nede bende sorun yok dün bu yazıyı okuyunca çok sinirlendim kendime neden kullandım ki diye sonra düşündüm tüp bebekte bile bu sorunlar görünüyor normal yolla bi arkadaşım hamile kalmıştı dogumuna 20 gün kala bebegi öldü yani olacaksa oluyor hepimiz anne oluruz inşllh.

burada bir liste yapmıştı arkadaşlar bende preseed di ilk kullandım 2 gün sonra belli olacak işe yarayım yaramadıgı benide listeye eklermisiniz tşk.

X