Preseed kullananlar

Slm

liste de listeyi takip edende.. Topicin eski adayları da yok olmuş.....

Herkese yolunda allah kolaylıkı versin... Allah herkesin yardımcısı olsun....

deryacım herkes kayboldu biranda
sen nasılsın?yeni yerine aalıştın mı?

selamm kızlarrrr ayy ben bugün topiği bulamadım...
deryacım evine yerleşmisşin güle güle iyi günlerde otur inş. bebişinde iyimiş maşallah kuzuya..pazarteside işe başlıyomuşsun kolay gelsin cok yorma kendini..

bize gelince bizde iyiyiz kanamalar falan filan baya zor gecti ama cok şükür şimdi bir sorunumuz yok sadece bulantılar dışında...

canım hayırlı ugurlu olsun çok sevindim.nasıl oldu? dogal yolla mı?en son aşılama yaptırmıştın sanırım bayadırda ugramadın ama olsun hamile haberini aldık ya çok mutlu oldum.
sağolasın canım darısı başına olsun inşallah.tedavi ile oldu canım tüp yaptırdım.bugün cinsiyetinide öğrendim kızım olacak allah nasip kısmet ederse.sen naptın tedavi falan düşünmüomusun.

preseddim hala gelmedi sinirlerim bozuk msj gönderdim bugün tam 1 ay oldu para iadesi istiyorum dedim siz siz olun türkiye dışında ucuz diye almayın kızlar en iyisi türkiye problem çıksada aynı dili konuuyoruz anlaşırdık
kızlar bu arada hormon tajlilim yapıldıı bütün hormonlarım maşllah çok iyiymiş proloktin fsh troit vs hepsi normalmiş şimdi salı günü film çekilcek dua edin çok korkuyorum gerçi fındıkzade ağrısız diyor orada olcak ama korkuyorum

canım bende spariş vermek istiyorum fakat ingilizceden pek anlamadığım için sana sorcam.
Kargo ücreti ne kadar ve kaç güne geliyor acaba ?
Birde sen sipariş vermişsin sanırım bana da yardıcı olurmusun detaylarda ....

bende anlamıyorum tatlım üye olduktan sonra paypal hesabıda açıyorsun sonra satın al ve öde işlemi yapıyorsun verdiğim linkten aldım ben ingilizce problemimide
Google Translate

bu linkle çözdüm kopyala yapıştır yaptım çevirdim.
birleşik krallıktan getirttim 5 yuro falan 7 işgünü toplam 10 günde geldi toplam 60 tl ye aldım canım merak ettiğin birşey olursa özelden msj atarsın buraya pek girmiyorum

:18::18::18: doktror rahim filmi istedi kızlar preseed hala gelmedi bu arada

preseddim hala gelmedi sinirlerim bozuk msj gönderdim bugün tam 1 ay oldu para iadesi istiyorum dedim siz siz olun türkiye dışında ucuz diye almayın kızlar en iyisi türkiye problem çıksada aynı dili konuuyoruz anlaşırdık
kızlar bu arada hormon tajlilim yapıldıı bütün hormonlarım maşllah çok iyiymiş proloktin fsh troit vs hepsi normalmiş şimdi salı günü film çekilcek dua edin çok korkuyorum gerçi fındıkzade ağrısız diyor orada olcak ama korkuyorum

canım benimki geldi kullandım bile hatta bir arkdşa girdik onunkide geldi neden sorun yaşadınkş paranı iade iste

sağolasın canım darısı başına olsun inşallah.tedavi ile oldu canım tüp yaptırdım.bugün cinsiyetinide öğrendim kızım olacak allah nasip kısmet ederse.sen naptın tedavi falan düşünmüomusun.

seninde hayırlı olsun canım valla hamile haberleri beni çok mutlu ediyo şimdiye kadar birçok kişinin hamile haberini aldım burda inşallah bizde tadarız bu duyguyu.canım ben kısmetse temmuz sonu yaptırcam tüpü inşallah bende güzel haberi veririrm burda

bende google translate aracılığıyla aldım ing. anlamadığım için hemen hemen 50 tl ye denk geldi. ama ürün henüz elime ulşamadı. geçen hafta pazartesi vermişler kargoya. ya ptt kargo ilemi geliyor kızlar ürün. aslında bu hafta içi gelse tam ovülasyon zamanıma denk gelcek inşallah gelir.

satıcı aynen şu msjı gönderdi ne yapıcam şimdi?
öğeniz verilen gümrük # başına Mart 17th.as tarihinde gönderildi. Size öğe almadık ama biz almamış veya gümrük tarafından el konulan ürün için sorumlu değildir üzgünüz.

ayyy canım gözünüz aydııın, maşallah 17 haftalık da oldunuz ha, kızını saglıkla hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah canım benim. çok sevindim:nazar:
seninde hayırlı olsun canım valla hamile haberleri beni çok mutlu ediyo şimdiye kadar birçok kişinin hamile haberini aldım burda inşallah bizde tadarız bu duyguyu.canım ben kısmetse temmuz sonu yaptırcam tüpü inşallah bende güzel haberi veririrm burda

amiiin inşallah özgecim, temmuza kadar inşallah kendiliğinden olur, olmazsa da benim dogum haberimde senin de gebelik müjdeni alırız hayırlısıyla inşallah

selam kızlar bende bu ay preseedli 3 çalışma yaptım
inşallah birinden biri işe yaramıştır.....

Merhabalar, bende surekli takip ediyorum bu formu ama yazmam yeni nasip oldu. 1,5 yıl önce dusuk yaptım ozamandan beri ugrasıyorum bende tum isteyenler gibi her ay acaba diyorum kasıklarım agrısa adet belirtileri göstersem bile acaba diyorum.. Şimdi pre seed kullanacagım ama bu urunu kullanıpta hamile kalanların sayısı nedir acaba Yine Rabbim Bilir en guzelini kullanırsak illa olacak diye bir sey yok olmayada bilir Bilemiyorum tereddütlerim var...:97:

SElam...
forumda yeniyim.34 yaşındayım ve bebek istiyorum:KK43: gerçi hiç bi zaman hesapla kitapla dikkat ederek birlikte olmadık eşimle ama artık daha dikkatli olmam gerek sanırım. bugün gg'den proseed aldım.yanında ovulasyon testi ,gebelik testi ve termometre de hediyeydi. kargo da bedava!! :))

SElam...
forumda yeniyim.34 yaşındayım ve bebek istiyorum:KK43: gerçi hiç bi zaman hesapla kitapla dikkat ederek birlikte olmadık eşimle ama artık daha dikkatli olmam gerek sanırım. bugün gg'den proseed aldım.yanında ovulasyon testi ,gebelik testi ve termometre de hediyeydi. kargo da bedava!! :))

Merhaba canım hosgeldin aramıza ama sana bı tavsiye hesaPla kitapla iliskiye girdinmi hiç olmuyo aslında en güzeli hesapsiz birlikte olmak ama ne yazık ki olmuyor bebek fikrini atamıyoruz kafamızdan benimde bu ay ikinci Preseedim ins bu ay kavuşuruz bebislerimize

Merhaba canım hosgeldin aramıza ama sana bı tavsiye hesaPla kitapla iliskiye girdinmi hiç olmuyo aslında en güzeli hesapsiz birlikte olmak ama ne yazık ki olmuyor bebek fikrini atamıyoruz kafamızdan benimde bu ay ikinci Preseedim ins bu ay kavuşuruz bebislerimize

Hoşbulduk:))canım sen nasıl kullandın preseedi. ovulasyon testi de yapıyo musun yumurtlama tarihinden emin olmak için...

Hoşbulduk:))canım sen nasıl kullandın preseedi. ovulasyon testi de yapıyo musun yumurtlama tarihinden emin olmak için...

Ben gecen ay doktoda yumurta takibi yaptırdım Preseedi ona göre kullndim ama bu ay doktora gitmedim çünkü artık biliyorum 15. Gun yumurtam catliyo zaten akıntıdan ve ağrıdan hissediyorum catladigini sen zamandir istiyorum bebek?

:merhaba preseed güzelleri
benimde ilk ayım preseed ile..
bende güya ovulasyon kiti kullanıyorum..
adet süreme göre başlamakta geç kaldım sandım..
12. gün başladım..
ama 15 gün pozitifi gördüm..
bu arada tüm ilişkiler preseed ile oldu...
banada görümcem getirdi yurtdışından 2 kutu
bol diye bende bol bol kullandım..
hayırlısı bakalım...:KK1::KK1:

Ben gecen ay doktoda yumurta takibi yaptırdım Preseedi ona göre kullndim ama bu ay doktora gitmedim çünkü artık biliyorum 15. Gun yumurtam catliyo zaten akıntıdan ve ağrıdan hissediyorum catladigini sen zamandir istiyorum bebek?

canım be 34e yeni girdim. aslında yaş epey oldu ama iş güç derken daha yeni düştü içime bu istek. ilk defa bir iki aydır dikkatli çalışıyoruz. ama nette herkesin her au farklı tarihlerde yumurtladığını öğrenince hem ovulasyon testi hem de spermlerin gücünü artırdığı için prodeed deniycem ilk kez bu ay. hamiş değilsem 3-4 gün sonra adetim gelcek. ondan sonra başlarım artık:) proseedle hamiş kaaln çok forumda...ümitlendim ben de:)

:merhaba preseed güzelleri
benimde ilk ayım preseed ile..
bende güya ovulasyon kiti kullanıyorum..
adet süreme göre başlamakta geç kaldım sandım..
12. gün başladım..
ama 15 gün pozitifi gördüm..
bu arada tüm ilişkiler preseed ile oldu...
banada görümcem getirdi yurtdışından 2 kutu
bol diye bende bol bol kullandım..
hayırlısı bakalım...:KK1::KK1:

canım inşallah işine yarar. ne zaman yumurtlaman kullanınca haberdar et bizi de:)

canım be 34e yeni girdim. aslında yaş epey oldu ama iş güç derken daha yeni düştü içime bu istek. ilk defa bir iki aydır dikkatli çalışıyoruz. ama nette herkesin her au farklı tarihlerde yumurtladığını öğrenince hem ovulasyon testi hem de spermlerin gücünü artırdığı için prodeed deniycem ilk kez bu ay. hamiş değilsem 3-4 gün sonra adetim gelcek. ondan sonra başlarım artık:) proseedle hamiş kaaln çok forumda...ümitlendim ben de:)

İns hamilesindirde Preseede gerek kalmaz bende 8 aydir istiyorum problem yok ama olmuyo preseedle gercekten hamile kalan cok ya ilk ayda Yada ikinci ayda hep hamile kalıyorlar ins bizede Mayıs ayı hayırlı olur ama benim bı sorunum var Preseedi rahimin cok icine sikamiyorum birazcık sokup sıkıyorum bu sorun olurmu acaba

X