Preseed kullananlar

canım ayın 16sında sipariş verdim 17sinde kargoya verilmiş paypal ile ödedim casnım bunun için sırf hesap açtırdım benimde ing yok ama kullandığım sayfayı türkçeye çaviriyorum devamlı yarım yamalak işte eğer gelmezse 1 ayda parayı iade ediyorlar ama ben ürünümü istiyorumm bari bu ay yumurtlamaya gelsiinn

canım ben bir çevirici buldum mail bile yazdım valla ondan gelenide çevirip okudum :21::21:ohh valla dünya varmış artık ingilizce sorun değil benim için istediğim cümleyi yazıp çevirip kop. Yap. Yaptım gelenide aynı şekilde okudum benim aldığım birleşik mill.pre-seed +50 ovulasyon ve geb. Kargoyla 60 falana geliyor 25 inde girdim 28inde kargoya verilmiş 5 7 gün içinde gelir diye cvp yazmışlar ayy gelsin artık yaaa :84::84::84::84:

kızlzr çoğu türiyeye nakliye yapmıyor allahım nasıl sinir bi durum

canım global ebay diye arattırırsan türkçe sayfa ve sadece türkiyeye yollayan ülkeler çıkıyor ben birleşmiş mill. ülkesini seçip ürün seç yerine pre-seed yazdım 9. sayfada pre-seeed +50 ovulasyon geb. testi hediyeli olanı 17.99 aldım türkiyeye 5 euroda kargo bedeli var canım güvenilir bir yer olduğu için ve 25 inde girdim 28.de kargoya vermişler bugün elime ulaştı canım zaten 7 iş günü dediler benim ing. yok bu altta vereceğim linkte istediğim cümleyi kop. yap. yaparak çevirdim hatta mail attım gelenide bu sayede okudum sık sık yazmamın nedeni bilmeyen arkdşlara bilgi vermek için ben çok zorlandım kurcalaya kurcalaya öğrendim :21::21:

Google Translate sormak istediğiniz herşeye yardımcı olurum

pre seed kullandım adetim 2 gün gecikmişti..4.gün yani bugün koyu kahverengi sıvı geldi..kızlar hamile olabikir miyim?yoksa geç te olsa adet mi oluyorum..hiiç böyle gecikmez normalde adetim..:KK59:

arkadaşlar preseedi nasıl edinebilirim.lütfen biri bana buradan olmuyorsa özelden link,adres vs verebilir mi?

canım global ebay diye arattırırsan türkçe sayfa ve sadece türkiyeye yollayan ülkeler çıkıyor ben birleşmiş mill. ülkesini seçip ürün seç yerine pre-seed yazdım 9. sayfada pre-seeed +50 ovulasyon geb. testi hediyeli olanı 17.99 aldım türkiyeye 5 euroda kargo bedeli var canım güvenilir bir yer olduğu için ve 25 inde girdim 28.de kargoya vermişler bugün elime ulaştı canım zaten 7 iş günü dediler benim ing. yok bu altta vereceğim linkte istediğim cümleyi kop. yap. yaparak çevirdim hatta mail attım gelenide bu sayede okudum sık sık yazmamın nedeni bilmeyen arkdşlara bilgi vermek için ben çok zorlandım kurcalaya kurcalaya öğrendim :21::21:

Google Translate sormak istediğiniz herşeye yardımcı olurum

2 tane sipariş ettim canım dediğin yerdenn diğerinin parasını nezaman iade ederler acaba ayın 17sinde kargoya verildi az kaldı 1 ay olcakk bu gelir inş hemen:KK50:

gecikmiş cvplar için özür dileriiiim

ben kendimi bebek alışverişi çılgınlıgına kaptırmıs durumdayım, listeler yapıyorum, siparişler veriyorum, begenmedim değiştiriyorum:) bir de 2011 temmuz anneleri topiğinde hep farklı giden bişeyler var mı diye orayı gözlüyorum, sizleri ihmal ettim, affediiiiin

allah hepimize bu tatlı telaşları nasip etsin canlarım benim

canım orda da vardır muhakkak yorgancılara ver onlara içini açmalarını söyle hatta emreye bahane üstüne satenden kılıf mı deniyo bilmiyorum üzerine geçirilip dikiliyor yaa hani gelin yorganlarında ..öyle yaptırt yadaaaaaa
yine yorgancıya ver ikiye bölsün bir tane bebegin altına serip üstünde oyun oynasın diye bi yer yatagı gibi koruma yatak yapsın kalanlarına da yastık :) böylece hem temizlenmiş havalanmış olur hem de bebegine yerde oynarken yerden soguk almasın diye serecegin bişey olur... üzerie de cıvıl cıvıl bişeyler geçirtirsin emrenin de gönlü olur..

naftalin neden zararlı ?? ben herşeyi kaldırırken bu tablet naftalinlerden attım hep . oda koktu orda yattık 2 gece..
blaşık yıkıyorum elimde ,temizlik yapıyorum . eldiven giyiyom genelde ama unuttuğumda oluyoooo

bu arada mailini okudum cvp yazamadım kötüydüm ( hasta) haklsın , sana kızmadım.. ok... sorun yok ...
kızlar yarın öglen taşınıyorum ... o nedenle yeni evimde internet açılana dek offline olcam ...
kendinize iyi bakın...
deryacım allah yardımcın olsun, allahtan annenle kardesin orda da, onlar yardım ederler, çok zor ev toplayıp yerleştirmek, yakın zamanda bunu bu topikte tayf sen ben tecrübe ettik, temmuzda da özgecim tasıncak. valla allah kolaylık versin...

naftalin kimyasal sonucta, yattıgın odaya koyma naftalinlediklerini. ben o gıcık yorganı salondaki bazanın altına koydum, kıslıklarımı da kaldırırken bavullara koydum, bastım naftalini:KK60: bavuldan kokusu dısarı cıkmadı, şimdilik. teneffüs etmemekte yarar var tabi..

deterjana ben de elimi değiyorum, mutfak tezgahına falan domestosu boca ediyorum zaman zaman, sonucta emre ne kadar yapabilir ki bunları. ama hiç vileda kullanmayan ben artık vileda ile siliyorum yerleri.
maile de cvp vermeni beklemedim deryacım, hepimizin hassas tarafları var, tırnak cıkarıyoz, falan, zaman zaman geliyorlar bize ama şimdi düşünmemiz gereken daha önemli şeyler var, bebeklerimiiiiz...

çok geçmiş olsun canım, grip atlatmışsın, ben de 3. gribi atlattım sayılır. dün doktora gittim, şikayetin var mı dedi, 3. kez girip oldum dedim, aynı griptir o diyo...

kızlar müsait olan biri listeyi devralsın lütfen,pazartesinden itibaren tempolu bi hayat yine beni bekliyor sanırım artık topice pek uğrayamam...umarım hamişler çoğalır ve alt liste önümüzdeki ay hepten boşalır..:KK53:
hayııııır, bu liste seninle ugurlandı, ben almam. müsait olsam da almam. sana yakıştı bi kerem liste
:KK71:

kızlar bu ürünün sahtesi filan yok dimi neden ucuz ebayda :KK59:

canım yurtdışımda herşey ucuz, bu dediğim satıcının puanı falan çok güzel bende memnun kaldıım ilgilerinden 2012 son kull.geri yorumlara bakarsan hatta bende yaptım hep olumlu canım endişe etme üründe bu pre-seed +25 ovulasyon+25 geb. testi

!B9fIf!g!Wk~$(KGrHqF,!hsEzMS6Kl1GBM5-s(OL)Q~~0_1.JPG

selam kızlarr uzun zamandır uğrayamadım kusura bakmayın..zaten kimsede gelmemiş bizim kızlardan...:26:
bana gelince baya zor günler gecirdim..:KK5:
gecen cuma lekenmelerim başladı dr. önemli değil dedi neyse salıya kadar leke şeklindeydi salı kalktımki ne göreyim kanama hemen acil gittik dr. rahimden baktı ve bahaneyle bebeğimizi gördük kalbi atıyordu cok şükür sağlıklı...:KK9:
kanamalar keseyle alakalı değil dedi keseden uzak dedi sürekli istirahat verdi wc harici kalmak yok dedi..:KK19:
sürekli yattım şimdi iyiyim lekeneme tarzında devam ediyor ama cok yoğun değil..:KK31:
inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer ve aranıza dönerizz...:KK69:
dualarınızı eksik etmeyin bebeğim sağlıklı olsun...:KK49:

gamzeli canım geçmiş olsun inşallah bir sorun olmaz

ayşem alışverişe başladın demek,gerçi ankaradayken yapmaya başlamıştın hiçbişey degilde hani tüp öncesi aldıgın tulumlar varya bak şimdi o aklıma geldi duruyo mu onlar?herşey kızlara,allah güle güle giydirmek nasip etsin ayşem

ceydam sen nereye kayboldun?

selam kızlarr uzun zamandır uğrayamadım kusura bakmayın..zaten kimsede gelmemiş bizim kızlardan...:26:
bana gelince baya zor günler gecirdim..:KK5:
gecen cuma lekenmelerim başladı dr. önemli değil dedi neyse salıya kadar leke şeklindeydi salı kalktımki ne göreyim kanama hemen acil gittik dr. rahimden baktı ve bahaneyle bebeğimizi gördük kalbi atıyordu cok şükür sağlıklı...:KK9:
kanamalar keseyle alakalı değil dedi keseden uzak dedi sürekli istirahat verdi wc harici kalmak yok dedi..:KK19:
sürekli yattım şimdi iyiyim lekeneme tarzında devam ediyor ama cok yoğun değil..:KK31:
inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer ve aranıza dönerizz...:KK69:
dualarınızı eksik etmeyin bebeğim sağlıklı olsun...:KK49:
inşallah canım, allah şifa versin. çok geçmiş olsun..

gamzeli canım geçmiş olsun inşallah bir sorun olmaz

ayşem alışverişe başladın demek,gerçi ankaradayken yapmaya başlamıştın hiçbişey degilde hani tüp öncesi aldıgın tulumlar varya bak şimdi o aklıma geldi duruyo mu onlar?herşey kızlara,allah güle güle giydirmek nasip etsin ayşem

ceydam sen nereye kayboldun?
özgeciiiimmmm canım yaa evet o tulumlar duruyor, emre kaldırmıstı ben baktıkca üzülüyorum diye, şimdi bebek için aldıklarımın arasına koydum, inşallah saglıkla giydirmek kısmet olur. darısı basına olsun canım benim, ben tecrübelerimi anlatıcam sana hayırlısıyla inşallah:)

sen nasılsın? bu aralar ya temizliğe koyuldun sen ya da gelenin gidenin eksik olmuyor, uzaksın çünkü son zamanlarda:KK66:

inşallah canım, allah şifa versin. çok geçmiş olsun..

özgeciiiimmmm canım yaa evet o tulumlar duruyor, emre kaldırmıstı ben baktıkca üzülüyorum diye, şimdi bebek için aldıklarımın arasına koydum, inşallah saglıkla giydirmek kısmet olur. darısı basına olsun canım benim, ben tecrübelerimi anlatıcam sana hayırlısıyla inşallah:)

sen nasılsın? bu aralar ya temizliğe koyuldun sen ya da gelenin gidenin eksik olmuyor, uzaksın çünkü son zamanlarda:KK66:

inşallah ayşem inşallah tecrübelerini paylaşacagımız gün de gelir
canım iyiyim şükür birkaç hastaneye gittim,bgazımda problem oldugu zaman doktora gittigimde lenf bezlerim ne büyümüş onun için ilaç vermişti küçülüp küçülmedigini kontrol için gittim ama doktoru bulamadım şans işte bide başka ilçeye gidiyorum bunun için,dünde kalabalık misafir vardı valla tam ev karısı oldum çıktım,ah bi burdan gitsek derken ben farkında olmadan burayada alışmışım üzülücem sanırım giderken iyi kötü 4 yıl sevmese alışıyo insan inşallah buraları aramayızda

sen nasılsın?çok kilo aldın mı?hani geçen sana agrısız sızısız normal dogum varmış diyodum ya o bel den sezeryandaki gibi uyuturup normal dogum yapılıyomuş neler çkıyo valla ama bilmiyorum saglıklı mı

inşallah ayşem inşallah tecrübelerini paylaşacagımız gün de gelir
canım iyiyim şükür birkaç hastaneye gittim,bgazımda problem oldugu zaman doktora gittigimde lenf bezlerim ne büyümüş onun için ilaç vermişti küçülüp küçülmedigini kontrol için gittim ama doktoru bulamadım şans işte bide başka ilçeye gidiyorum bunun için,dünde kalabalık misafir vardı valla tam ev karısı oldum çıktım,ah bi burdan gitsek derken ben farkında olmadan burayada alışmışım üzülücem sanırım giderken iyi kötü 4 yıl sevmese alışıyo insan inşallah buraları aramayızda

sen nasılsın?çok kilo aldın mı?hani geçen sana agrısız sızısız normal dogum varmış diyodum ya o bel den sezeryandaki gibi uyuturup normal dogum yapılıyomuş neler çkıyo valla ama bilmiyorum saglıklı mı
gittiğin yere alısırsın canım yaaa üzülme, sonucta sen tam alıstım derken yine bunalr oalcak, eş durumundan, üzme kendini.

lenflerde büyüme neden olurmus ki? inşallah önemli bişey deildir canım gecmiş olsun.

ben 6 kilo aldım, 60la baslamıstım, tüp bebekten kalan kiloları veremeden hamile kaldım, 72 ile falan bitiririm sanırım. valla dogal yolları istiyorum ama saglıghım ve sivas teknolojisi ne gösterir bilmiyorum ki...

gittiğin yere alısırsın canım yaaa üzülme, sonucta sen tam alıstım derken yine bunalr oalcak, eş durumundan, üzme kendini.

lenflerde büyüme neden olurmus ki? inşallah önemli bişey deildir canım gecmiş olsun.

ben 6 kilo aldım, 60la baslamıstım, tüp bebekten kalan kiloları veremeden hamile kaldım, 72 ile falan bitiririm sanırım. valla dogal yolları istiyorum ama saglıghım ve sivas teknolojisi ne gösterir bilmiyorum ki...

canım grip geçirdigin zaman büyüyebilirmiş ama ben uzun zamandırda grip olmadım küçülmediginide elle farkediyorum şuan bilmiyorum neden büyüdü

canım fazla kilo almamışsın gerçi son ay çok alınıyomuş olsun ya alsanda verirsin çatlak için bişeyler kullanıyomusun badem yagı iyi diyolar ama oda tüylenme yapıyomuş onun yerine acıbadem yagı diyolar o tüylenme yapmıyomuş gerçi çatlamaya müsaitse ne kullanırsan kullan genede çatlıyo ama genede tedbir almakta fayda var

canım grip geçirdigin zaman büyüyebilirmiş ama ben uzun zamandırda grip olmadım küçülmediginide elle farkediyorum şuan bilmiyorum neden büyüdü

canım fazla kilo almamışsın gerçi son ay çok alınıyomuş olsun ya alsanda verirsin çatlak için bişeyler kullanıyomusun badem yagı iyi diyolar ama oda tüylenme yapıyomuş onun yerine acıbadem yagı diyolar o tüylenme yapmıyomuş gerçi çatlamaya müsaitse ne kullanırsan kullan genede çatlıyo ama genede tedbir almakta fayda var

nivea bebe yagı sürüyorum banyodan sonra, zaten göbeğimde tüyler vardı benim iyiden iyiye koyulastı renkleri...annem 2. hamileliğinde catlamıs. ona cektiysem ben de şimdiden catlamam hralde:) kilo da 6 kilo bir coguna göre iyiyim ama elimde olmadan gidiyor artık, doymuyorum çünkü. aksamları havalar azcık daha düzelse yürüyüşlere başlamam lazım...

lenf konusunda da sende nodül falan yok demi? bende nodül vardı, bu yüzden troidimin üzerinde cok durmustu doktorlar bebek olmadan önce...

nivea bebe yagı sürüyorum banyodan sonra, zaten göbeğimde tüyler vardı benim iyiden iyiye koyulastı renkleri...annem 2. hamileliğinde catlamıs. ona cektiysem ben de şimdiden catlamam hralde:) kilo da 6 kilo bir coguna göre iyiyim ama elimde olmadan gidiyor artık, doymuyorum çünkü. aksamları havalar azcık daha düzelse yürüyüşlere başlamam lazım...

lenf konusunda da sende nodül falan yok demi? bende nodül vardı, bu yüzden troidimin üzerinde cok durmustu doktorlar bebek olmadan önce...

canım valla ben nodül bilmiyorum var mı,buda tesadüf çıktı yutkunma zorlugu için gittigimde dr farketti ama hala küçülmedi ay yoksa gebe kalmayı etkileyen bişeymiki bak hiç düşünmemiştim aha şimdi bide ona sararım çatlak ben
neyse ayşem görüşürüz gene ceydada iş gezisinden dönünce gelir aramıza valla liste onun şimdilik

canım valla ben nodül bilmiyorum var mı,buda tesadüf çıktı yutkunma zorlugu için gittigimde dr farketti ama hala küçülmedi ay yoksa gebe kalmayı etkileyen bişeymiki bak hiç düşünmemiştim aha şimdi bide ona sararım çatlak ben
neyse ayşem görüşürüz gene ceydada iş gezisinden dönünce gelir aramıza valla liste onun şimdilik
hay allahım özgem sar diye mi söyledim yaaaaa:KK69: anacım sen bi rahat bıraksana kendini:) tekila iç tekila en güzeli:KK9:

kızlar niye bana kimse cevap vermiyor:KK43: preseedi nerden edinebilirim diye sormuştum.sahtesi falan olur diye korkuyorum.güvenilir b,yerden almak istiyorum.nolur birisi söylesin.

X