Preseed kullananlar

arkadaşlar belki hatırlarsınz beni geçen haftalarda girmiştim veee HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMM:nazar::nazar::nazar: şükürler olsunnnn aşılama olumlu sonuç verdi Allah isteyen herkese bizede sağlıklı,mutlu,hayırlı evlatlar versin inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

tebrikler sibelcim,inşallah hayırlı uğurlu olur herşey....çok çok mutlu oldum allah yardımcın olsun hep...:nazar::nazar::nazar::nazar:

arkadaşlar belki hatırlarsınz beni geçen haftalarda girmiştim veee HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMM:nazar::nazar::nazar: şükürler olsunnnn aşılama olumlu sonuç verdi Allah isteyen herkese bizede sağlıklı,mutlu,hayırlı evlatlar versin inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

tebrikler canım.allah sağıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:.......:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:....:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar::nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar::nazar:.....:nazar::nazar:eyoooooo...ilk tüple oldu bitti maşallah:nazar::nazar: :128:

49- :nazar:güneş88.......preseed ile ilk denemede
50- :nazar:senemgy.....pre seed ile ilk deneme,darısı başınıza kızlar
51-:nazar:omman(hilalbebik'imiz)............3. kez hamiş,bu sefer başaracak!!:nazar:
52- :nazar:sibel1982......aşılaması tuttu
53- :nazar:KADSER:nazar:......çoooook kararlı hamiş kalacak bu ay:KK49:

:nazar::KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6::nazar:

bebeğim_01 :78:...............................
kalbimin :97:................................
tayf :KK47:....................................20 nisan tüp bebek için start vericez inşallah
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
beyazpati :90:...................................
passifloraa :KK3:.................................
ahsenneva :KK62:.................................
dyg34 :KK4:........................................
masal_naz :18:...................................
ilkayçocuk :111:...................................
sevdalinka06 :KK37:................................
selina23 :95:......................................
sofyan :kk77:...................................
medicalsecreter :KK35:..........................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:

tebrik ederim canımm.rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin :d

Ayyy listeyi görünce nasıl mutlu oldum anlatamam:)))
inşallah başaracağım....

eneslena yaaa
özel mesaj atamıyorum...
Merhaba öncelikle şunu söyleyeyim.Bizde sorun yoktu ama olmuyordu.İlaçtı doktordu derken 2yıl 2 ay sonra hamile kalabildim.Hikayemi zaten anlattım.Bizde artık aşılamaya geçecektik.En son gittiğim doktora aslında kontrol amaçlı kist oluşup oluşmaması ile ilgili gidiyordum.Oda ilaçsız yumurta takibide yaptı.Ben Orduda oturuyorum ve ordu sevgi hastanesinden emine hanım.(soğan ve incir kürleri bence önemli tabii durumunuza göre İnşallah en kısa zamanda Allah size de nasip eder...

yeni hamişleri allah sağlıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin
darısı bizim başımıza benim presed gelmedi biraz zaman istiyor satıcı gümrükte takılmış olabilir diyor sanırım birdaha türkiyeden alıcam uğraşamm böyle:KK20:

yeni hamişleri allah sağlıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin
darısı bizim başımıza benim presed gelmedi biraz zaman istiyor satıcı gümrükte takılmış olabilir diyor sanırım birdaha türkiyeden alıcam uğraşamm böyle:KK20:

canım bende ebaydan girdim 25 inde bekliyorum bakalım ayyy gümrükte kalıyormu kuzum ya gelmezse sende paypallamı ödeme yaptın? ingilizcem yok yaptım bişeyler bakalım inş. sorun olmadan gelir

canım bende ebaydan girdim 25 inde bekliyorum bakalım ayyy gümrükte kalıyormu kuzum ya gelmezse sende paypallamı ödeme yaptın? ingilizcem yok yaptım bişeyler bakalım inş. sorun olmadan gelir

canım ayın 16sında sipariş verdim 17sinde kargoya verilmiş paypal ile ödedim casnım bunun için sırf hesap açtırdım benimde ing yok ama kullandığım sayfayı türkçeye çaviriyorum devamlı yarım yamalak işte eğer gelmezse 1 ayda parayı iade ediyorlar ama ben ürünümü istiyorumm bari bu ay yumurtlamaya gelsiinn

tebrık ederım bende yakında asılama yaptırıcam rıca etsem asılamanda ne ılaçlar verdı doktor sölermısın banada asılamadan sonra mesela jel felan verdımıı cunku kımı doktorlar verıyo kımısı vermıyoo benım tek tupum tıkalı bıde onun ıcın asılama yaptırıcam :nazar::nazar::nazar::nazar::KK49:

canım ayın 16sında sipariş verdim 17sinde kargoya verilmiş paypal ile ödedim casnım bunun için sırf hesap açtırdım benimde ing yok ama kullandığım sayfayı türkçeye çaviriyorum devamlı yarım yamalak işte eğer gelmezse 1 ayda parayı iade ediyorlar ama ben ürünümü istiyorumm bari bu ay yumurtlamaya gelsiinn

ben ilk global ebay diye arattırıp girdim orası türkçe üstelik sadece türkiyeye yollayan ülkeler çıkıyor satın alırken zorlanmadım ama ödemede paypalda hesap açtım ama onaylı olun diyorya ekstrede 4 haneli kod veriyorlar onuda yaptım inş. sorun olmaz canım kargoya verildiğini nasıl anlıyorsun?:KK17:

ben ilk global ebay diye arattırıp girdim orası türkçe üstelik sadece türkiyeye yollayan ülkeler çıkıyor satın alırken zorlanmadım ama ödemede paypalda hesap açtım ama onaylı olun diyorya ekstrede 4 haneli kod veriyorlar onuda yaptım inş. sorun olmaz canım kargoya verildiğini nasıl anlıyorsun?:KK17:

mail geldi canım paypaldan kargo takip yazıyor bi no var ama takip edilmiyor valla bide ebayda satın aldığın ürünlere bakınca yanında kutu işareti var kargo yani

mail geldi canım paypaldan kargo takip yazıyor bi no var ama takip edilmiyor valla bide ebayda satın aldığın ürünlere bakınca yanında kutu işareti var kargo yani

bende öyle bir kutu göremedim tatlım ödediğime dair para sembolü renkli ama kutu yok neyse sağol tatlım

buay zaten aksilik oldu presedim gelmedi yumurtladım testle baktım eşim hastalandı bişi yapamadık kısmetten öteye geçilmiyor

tebrık ederım bende yakında asılama yaptırıcam rıca etsem asılamanda ne ılaçlar verdı doktor sölermısın banada asılamadan sonra mesela jel felan verdımıı cunku kımı doktorlar verıyo kımısı vermıyoo benım tek tupum tıkalı bıde onun ıcın asılama yaptırıcam :nazar::nazar::nazar::nazar::KK49:

tabiki söylerim canımm adetimin 3. günü ganol f diye iğnelere başladık ultrasonla yumurta takibi yapıldı ve istenen büyüklüğe gelince gelince çatlatma iğnesi ovitrelle iğnesi yaplıdı 36 saat sonrada aşılamam oldu aşılamdan 2 gün sonrada hemen jele başladık gebelik olursa düşüğü engellemek için aşılamadan 11 gün sonrada kanda baktırdım çok şükür çıktı Allahım isteyen herkezee nasipp etsin inşallah jellere hala devam ediyorum doktorum kes diyene kadar Allah yardımcın olsun inşallah olumlu sonuçlar alırsın sabret sadece....

Kızlar bugün ben de ilk doktor ziyaretimi yaptım. Sabah çok açık kahverengi lekelenmem oldu benim de. Korktum. Bir daha gelmedi ama aklım gitti yine düşük olacak diye. Doktora gittik öğlen, kesemiz düzgün, bebiş iyi. Tam 6 haftalık olduk. Şimdi iyiyim ama sabah perişan oldum ağlamaktan yine gidecek diye. Boyutu normal çıktı, kese de olması gereken yerde, sevindim şimdi. Aaaa bu arada doktor vajinal muayene yaparken kayganlaştırıcı olarak preseed kullandı. Gebelik için kullandığımı söyledim, güldü, ne de acelecisin siz kadınlar dedi. Sakıncası var mı dedim, yok dedi. Öyle yani.

nasıl yani kızz.ilk defa drçların preesed kullandıgını duydum onlar normalde beyaz bir şişede jel kullanırlar.ay bir daha gidersen preseedle hamile kalan bayanlarda bebekte probleme veya soruna veya düşüge neden oluyormu diyede sor buna çok takılıyorum senem :KK43: bende beklenmeyen günü bekliyorum .insaallah hamile kalırımda gerek kalmaz preseede :)

tabiki söylerim canımm adetimin 3. günü ganol f diye iğnelere başladık ultrasonla yumurta takibi yapıldı ve istenen büyüklüğe gelince gelince çatlatma iğnesi ovitrelle iğnesi yaplıdı 36 saat sonrada aşılamam oldu aşılamdan 2 gün sonrada hemen jele başladık gebelik olursa düşüğü engellemek için aşılamadan 11 gün sonrada kanda baktırdım çok şükür çıktı Allahım isteyen herkezee nasipp etsin inşallah jellere hala devam ediyorum doktorum kes diyene kadar Allah yardımcın olsun inşallah olumlu sonuçlar alırsın sabret sadece....

cok saol canım bılgılerın ıcın benım doktorum klomen kullandırtıyo 5 gun hastalının sonra yumurta takıbı sonrada catlatma ınesı sonrasında dedın gıbı asılama ama hıc jelden felan bahsetmedı mesela yada ıgneden sende yumurtlama sorunumu vardı pekı ıne verdı cok soru soruyorum ama bende ona göre bılınclı olumkı ıstıyorumm ona göre doktorla konuscam canım

kızlar benimkinin geleceği yok başka sipariş vercem 2 tane bana sizin aldığınız satıcıları söylermisiniz en kısa zamanda elinize ulaşanı istiyorum ve global ebaydan alan başka kimse varmı?

Son düzenleme:
X