Preseed kullananlar

kızlar benimkinin geleceği yok başka sipariş vercem 2 tane bana sizin aldığınız satıcıları söylermisiniz en kısa zamanda elinize ulaşanı istiyorum ve global ebaydan alan başka kimse varmı?

masal_naz,ben alalı çok oldu satıcıyı hatırlamıyorum ama yanında altın madalyon olupta top rated seller yazanları tercih et canım ve tıkladığında sağda satıcı ile ilgili kutucukta %99.9 positive feed back yazanlara sipariş ver...bu madalyalılar en sorunsuz satıcılar oluyor...ürünü müşteriye en düzgün şekilde ulaştıranlar onlar yani...

Son düzenleme:
ben 4 kez sipariş ettim ve sadece bir kez ürün postada kayboldu ama paramı 30 gün bitince iade ettiler bence sen yenisini sipariş et bunu iade edebilirsin zaten...ben her alışımda 3 kutu aldım ki her ay geldi gelmedi sorunları yaşamayayım diye...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:.......:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:....:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar::nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar::nazar:.....:nazar::nazar:eyoooooo...ilk tüple oldu bitti maşallah:nazar::nazar: :128:

49- :nazar:güneş88.......preseed ile ilk denemede
50- :nazar:senemgy.....pre seed ile ilk deneme,darısı başınıza kızlar
51-:nazar:omman(hilalbebik'imiz)............3. kez hamiş,bu sefer başaracak!!:nazar:
52- :nazar:sibel1982......aşılaması tuttu
53- :nazar:KADSER:nazar:......çoooook kararlı:KK23: hamiş kalacak bu ay:KK49:

:nazar::KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6::nazar:

bebeğim_01 :78:...............................
kalbimin :97:................................
tayf :KK47:....................................20 nisan tüp bebek için start vericez inşallah
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
beyazpati :90:...................................
passifloraa :KK3:.................................
ahsenneva :KK62:.................................
dyg34 :KK4:........................................
masal_naz :18:...................................
ilkayçocuk :111:...................................
sevdalinka06 :KK37:................................
selina23 :95:......................................
sofyan :kk77:...................................
medicalsecreter :KK35:..........................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:
senemgy,sibel1982...nasılsınız bakalım sizi gidi hamişlerrrrr:KK53:

nasıl yani kızz.ilk defa drçların preesed kullandıgını duydum onlar normalde beyaz bir şişede jel kullanırlar.ay bir daha gidersen preseedle hamile kalan bayanlarda bebekte probleme veya soruna veya düşüge neden oluyormu diyede sor buna çok takılıyorum senem :KK43: bende beklenmeyen günü bekliyorum .insaallah hamile kalırımda gerek kalmaz preseede :)

Kayganlaştırıcı olarak kullanıyor doktor. Adam genelde yuvarlak konuşuyor. Ben biliyorum, sorsam kesin, bu yeni bir ürün, bu şekilde doğan ilk bebeklerden istatistik yapmak lazım falan diyecek. Hadi bakalım canım, bu kez de senin güzel haberini bekliyorum. Ne zamandı beklenmeyen adetin?

Son düzenleme:
senemgy,sibel1982...nasılsınız bakalım sizi gidi hamişlerrrrr:KK53:
Valla Tatlım bebişi görmeden hamileyim diyemedim kendime bile. Çok şükür dün ilk randevumuza gittik. Özellikle bekledim 6 hafta olmasını, kalp atışı için. İyiyiz, bakalım. Geçen sefer 6+5 de düşük olmuştu, şu lanet haftayı geçsem, daha rahat olucam ama genel olarak keyfim yerine geldi biraz. Çok sağol ilgine.

kızlar bana bi fikir verin yaaa,

şimdi evlendiğimizde emremin annesi bize bi yün yorgan yaptırdı, ama ben kullanamadım cünkü hep yünü nevresimin dısına cıkıyordu. öyle kaldırdım duruyo, gecen duvarda kurtcuk gibi bişii gördüm, fotosunu cektim, anneme gönderdim, güve dedi, sonra bazayı actırdım emreye, o yorganın üstünde güve gördü, allahtan kendi gördü...ben onu gecen hafta tüm gün boyunca havalandırdım. ayh öyle yatagı yorganı balkona atmak hiç bana göre bişey deildi, tam sivaslı oldum:)) e naftalin de kimyasal, bana yasak, sabun koysam zaten benim her camasırın her yatagın yorganın arasından sabun cıkıyo... napcam ben. yorganı atayım dedim, emre attırmadı, ben ona unutturup da atana kadar bi çözüm bulmam lazım:KK43:(

canım orda da vardır muhakkak yorgancılara ver onlara içini açmalarını söyle hatta emreye bahane üstüne satenden kılıf mı deniyo bilmiyorum üzerine geçirilip dikiliyor yaa hani gelin yorganlarında ..öyle yaptırt yadaaaaaa
yine yorgancıya ver ikiye bölsün bir tane bebegin altına serip üstünde oyun oynasın diye bi yer yatagı gibi koruma yatak yapsın kalanlarına da yastık :) böylece hem temizlenmiş havalanmış olur hem de bebegine yerde oynarken yerden soguk almasın diye serecegin bişey olur... üzerie de cıvıl cıvıl bişeyler geçirtirsin emrenin de gönlü olur..

naftalin neden zararlı ?? ben herşeyi kaldırırken bu tablet naftalinlerden attım hep . oda koktu orda yattık 2 gece..
blaşık yıkıyorum elimde ,temizlik yapıyorum . eldiven giyiyom genelde ama unuttuğumda oluyoooo

bu arada mailini okudum cvp yazamadım kötüydüm ( hasta) haklsın , sana kızmadım.. ok... sorun yok ...

Kızlar biz düktordan geldik keseyi gördük haftasına göre kesenin gelişimi normal, ancak sabah kalktığımda hafif lekelenmem oldu, bir süre dinlenmem gerekiyor giremeyeceğim kendinize iyi bakın öptüm
allahım kucagına almak nasip etsin inşallahhh

arkadaşlar belki hatırlarsınz beni geçen haftalarda girmiştim veee HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMM:nazar::nazar::nazar: şükürler olsunnnn aşılama olumlu sonuç verdi Allah isteyen herkese bizede sağlıklı,mutlu,hayırlı evlatlar versin inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

allahhhhhımmm süper....... allah dualarını kabul etmiş . kucagına almak nasip etsin...
:KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Valla Tatlım bebişi görmeden hamileyim diyemedim kendime bile. Çok şükür dün ilk randevumuza gittik. Özellikle bekledim 6 hafta olmasını, kalp atışı için. İyiyiz, bakalım. Geçen sefer 6+5 de düşük olmuştu, şu lanet haftayı geçsem, daha rahat olucam ama genel olarak keyfim yerine geldi biraz. Çok sağol ilgine.

içini rahat tutmaya çalış . bol bol dua et.. allah bebeklerimizi kucaklarımıza almak nasip etsin...

kızlar yarın öglen taşınıyorum ... o nedenle yeni evimde internet açılana dek offline olcam ...
kendinize iyi bakın...

deryacım sana iyi taşınmalar...ayyğğğğ,taşınma deyince tüylerim tiken tiken oluyo bee...kolaylıklar versin allah...ne diyim,yorma kendini fazla...

içini ferah tut bu kez bişey olmıycak bak gör...sonuna kadar sağlık ve sıhhatle gideceksin inşallah:nazar:

cok saol canım bılgılerın ıcın benım doktorum klomen kullandırtıyo 5 gun hastalının sonra yumurta takıbı sonrada catlatma ınesı sonrasında dedın gıbı asılama ama hıc jelden felan bahsetmedı mesela yada ıgneden sende yumurtlama sorunumu vardı pekı ıne verdı cok soru soruyorum ama bende ona göre bılınclı olumkı ıstıyorumm ona göre doktorla konuscam canım

tabi doktordan doktora farkeder ben bundan önce 3 aşılama daha olmuştum farklı bı doktor yapmıştı ama tutmadı aşılamalardan sonra benden rahim filmi istedi ama en başta bunun çekilmesi gerekiyomuş artık bilemiyorum nasip gerçi herşey ama iice araştır bende ve eşimde hiç bi sorun gözükmüyodu canım tahlillerimiz herşey normaldi ama 2,5 yıl sonunda Rabbim çok şükür yüzümüzü güldürdü inşallah sanada diğer arkadaşlarımada en kısa zamanda nasip eder soracağın şeyler olursa hiç çekinmene gerek yok bildiğim bişey olursa mutlaka cevap veririm

şimdilik iim tatlım saol daha biz çok miniğizz 3haftalık daha adet tarihim bile geçmedi aşılama olduğu için erken tahlil yaptığımız için erken öğrendik:nazar::nazar::nazar::nazar: ama şimdide keseyi ve kalp atışlarını görmekte sabırsızlanıyorum İnşallah herşey yolunda gider 9 ayı hayırlısıyla tamamlar sağlıklı hayırlı evlatlar dünyaya getiririz inşallah Allahın izniyle:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

allahım kucagına almak nasip etsin inşallahhh

allahhhhhımmm süper....... allah dualarını kabul etmiş . kucagına almak nasip etsin...
:KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

inşallah arkadaşımm evet çok şükür dualarımızı kabul etti Allahım inşallah bundan sonrasına problemsiz geçer dün ishal oldum çok endişelendim doktorum bişi olmaz bol bol sıvı al dedi sendede hiç olmuşmuydu?

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:.......:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:....:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar::nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar::nazar:.....:nazar::nazar:eyoooooo...ilk tüple oldu bitti maşallah:nazar::nazar: :128:

49- :nazar:güneş88.......preseed ile ilk denemede
50- :nazar:senemgy.....pre seed ile ilk deneme,darısı başınıza kızlar
51-:nazar:omman(hilalbebik'imiz)............3. kez hamiş,bu sefer başaracak!!:nazar:
52- :nazar:sibel1982......aşılaması tuttu
53- :nazar:KADSER:nazar:......çoooook kararlı:KK23: hamiş kalacak bu ay:KK49:

:nazar::KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6::nazar:

bebeğim_01 :78:...............................
kalbimin :97:................................
tayf :KK47:....................................20 nisan tüp bebek için start vericez inşallah
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
beyazpati :90:...................................
passifloraa :KK3:.................................
ahsenneva :KK62:.................................
dyg34 :KK4:........................................
masal_naz :18:...................................
ilkayçocuk :111:...................................
sevdalinka06 :KK37:................................
selina23 :95:......................................
sofyan :kk77:...................................
medicalsecreter :KK35:..........................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

ya benim avatara bayıldım ya ne tatlı seçmişsin teşşekkürler canım listeye aldıgın için :KK70:günümüde yazım 13 nisan beklenmeyen gün

Son düzenleme:
kızlar müsait olan biri listeyi devralsın lütfen,pazartesinden itibaren tempolu bi hayat yine beni bekliyor sanırım artık topice pek uğrayamam...umarım hamişler çoğalır ve alt liste önümüzdeki ay hepten boşalır..:KK53:

slmmmmmmm:KK3: mekanın güzelleri nabersiniz deryam taşınıyoo gamzelim allah bebeğini sağlıkla san abağışlasın kucağına almak nasip etsin en güzel günlerini gör inşallahhhhi
tayfım şekercim sen neyin temposuna kapılıyon bakem dikkat et bebek anneye konmak için hazırlanıyo yorma kendini çok
yeni hatunlar var yeni hamişler varr ayyyysüper bereketi bol olsun sıra tayfta olsun innnşalllllaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh:KK49::KK49::KK49:
eveeeeett tubiyegelince zor günler geçiriyorum hala iki gün önce hastanelik oldum yoğum ağrılardan şükür daha ityiyim bulantılarıma gelince tam gaz 220 km de devammmm öğğğğğğğğğğğğ demeden geçen bir saatim bile yokkkkkk:KK50: ama çok şükürü bunada ne yapalım anne olmak gerçekten zormuş kiii daha yolun çok başındayız ilerisini dşünmeyeyim şimdiden
herkesleri çok öperimmmm kendimi çok daha iyi hissedince sizlerleyim şeker parçalarııı:KK16::KK16:

Kızlar biz düktordan geldik keseyi gördük haftasına göre kesenin gelişimi normal, ancak sabah kalktığımda hafif lekelenmem oldu, bir süre dinlenmem gerekiyor giremeyeceğim kendinize iyi bakın öptüm

çok dikkat et canım kendine ...keseyi görmüşsünüz hadi hayırlısı olsun allahım tamamına erdirsin canım benim:KK70::KK70::KK70:

kıslar merhaba bu preseed nerden aldınız gg de satılıyor ama sahteside olduğu için tereddütte kaldım birde yumurtlama zamanımı kullanmamız gerekiyor

kızlar bende bu ay preseed kullanmaya baslayacagım beni de eklermisiniz listeyeeee:KK8::KK16:

iyi akşamlar kızlar ben de pre seed kullananlardanım ..bu ay da kullandım ve adetim 2 gün gecikti şu an..lütfen dua edin inş hamişimdir:KK49:

iyi akşamlar kızlar ben de pre seed kullananlardanım ..bu ay da kullandım ve adetim 2 gün gecikti şu an..lütfen dua edin inş hamişimdir:KK49:

ınsallah hamılesındır valla ben 5 aydan berı kullanıyom nerden baksan bende tıkyok daha ıns senın tutmusdur genelde cok var cunku ılk ayda hamıle kalann

X