Preseed kullananlar

anjeli canım ara ara giriyorum mutlaka sayfaya, sen nasılsın?

hayırlı cumalar ayşem, valla 2 gün arkadaş kaldı bende bi o ara giremedim bide izin dönüşü malum temizlik işleri derken giremedim ama aklımdasınız hep

hoşgeldin özgemmm, tahmin ettim işlerinin oldugunu, nasılsın iyi misin?

yok canım benim hiç bişi yapmadım
azcık damla preseedim kalmıştı onu kullandım
zaten kafamdan silmiştim bu ay rabbim nasip etti
inşallah sonuda iyi olur inşallah
sen nasılsın???

iyiyim ben de, yavastan bebek hazırlıklarına basladık, allah herkese kısmet etsin, pek zevkli bir iş valla:) sen kacıncı haftadasın? doktora gitin mi? inşallah herşey yolunda gider canım benim yaaa

kızlar bana bi fikir verin yaaa,

şimdi evlendiğimizde emremin annesi bize bi yün yorgan yaptırdı, ama ben kullanamadım cünkü hep yünü nevresimin dısına cıkıyordu. öyle kaldırdım duruyo, gecen duvarda kurtcuk gibi bişii gördüm, fotosunu cektim, anneme gönderdim, güve dedi, sonra bazayı actırdım emreye, o yorganın üstünde güve gördü, allahtan kendi gördü...ben onu gecen hafta tüm gün boyunca havalandırdım. ayh öyle yatagı yorganı balkona atmak hiç bana göre bişey deildi, tam sivaslı oldum:)) e naftalin de kimyasal, bana yasak, sabun koysam zaten benim her camasırın her yatagın yorganın arasından sabun cıkıyo... napcam ben. yorganı atayım dedim, emre attırmadı, ben ona unutturup da atana kadar bi çözüm bulmam lazım:KK43:(

hilalbebik hayırlı olsun canım ya çok sevindim nasıl oldu dogal mı?

ayşem aslında her yaz yorganları havalandırmak gerekiyo valla bende çok anlamam bu işlerde ama naftalin falan koy istersen içine sonra tekrar havalandırırsın naftalin güvelerin düşmanıymış,geçen benim evde de uçuşuyodu bişeyler çok tırstım baktım yorganlara bişey yok sonra gıdalara baktım içim rahat etmedi herşeyi attım bende,şimdi açıkta bişey bırakmaıyorum
bugünde rüyamda allah hayırlara getirsin tüp bebek yaptırmışım test sonucumu ögrenmeye gidiyoruz ve hamile çıkıyorum nasıl seviniyorum rüyamda inanamıyorum ya düşerse falan diye korkulara kapılıyorum allahım inşallah gerçektede yaşatır bu duyguyu

ayşem aslında her yaz yorganları havalandırmak gerekiyo valla bende çok anlamam bu işlerde ama naftalin falan koy istersen içine sonra tekrar havalandırırsın naftalin güvelerin düşmanıymış,geçen benim evde de uçuşuyodu bişeyler çok tırstım baktım yorganlara bişey yok sonra gıdalara baktım içim rahat etmedi herşeyi attım bende,şimdi açıkta bişey bırakmaıyorum
bugünde rüyamda allah hayırlara getirsin tüp bebek yaptırmışım test sonucumu ögrenmeye gidiyoruz ve hamile çıkıyorum nasıl seviniyorum rüyamda inanamıyorum ya düşerse falan diye korkulara kapılıyorum allahım inşallah gerçektede yaşatır bu duyguyu
ayyyy inşallah, içine doguyor işte, güzel rüyalarını git suya anlat:) annem öyle der:) şimdi zaman belli mi tedavi için, allahım o günlere gelmeden müjdeni vermeyi nasip etsin özgem yaaaa, o kadar istiyorum ki, hayırlısıyla olacak inşallah.

ayyyy inşallah, içine doguyor işte, güzel rüyalarını git suya anlat:) annem öyle der:) şimdi zaman belli mi tedavi için, allahım o günlere gelmeden müjdeni vermeyi nasip etsin özgem yaaaa, o kadar istiyorum ki, hayırlısıyla olacak inşallah.

inşallah ayşem inşallah

canım eşine koydur istersen naftali sen elini sürme,sorma buara bende taktım kimyasallara bulaşık,çamaşır bütün deterjanları bitkisel kullanıyom artık kimyasal kullanmacam bundan sonra

güve konusunda da salon takımının bir koltugu sandıklı, naftalinleyip oraya kaldırayım, hem de tenessüf etmemiş oluruz diyorum ama bakalım. çok sinirim bozuldu, çünkü ben böcekten cok korkarım ya, yatagın altındaki bazada o kurtcugu görünce senaryolar yazdım kendime, böceklerin üstündeyatıyormusum gibi kabuslar gördüm:KK43:((

güve konusunda da salon takımının bir koltugu sandıklı, naftalinleyip oraya kaldırayım, hem de tenessüf etmemiş oluruz diyorum ama bakalım. çok sinirim bozuldu, çünkü ben böcekten cok korkarım ya, yatagın altındaki bazada o kurtcugu görünce senaryolar yazdım kendime, böceklerin üstündeyatıyormusum gibi kabuslar gördüm:KK43:((

bişey olmaz korkma sadece biranönce kurtul onlardan yoksa çogalıyomuş canım

özgem öyle bişey ki şimdi yeni hamile kalınca hep o endişeyi yasıyosun, ama ne zamanki kıpırtıları vuruyo böyle hafif hafif..o zaman oh diyosun bebegim benimle. dün gece mesela yatınca acayip hareketlendi bebek, emre bile biliyo seninle ceydayı, allahım onlara da nasip et nolur diyorum, amin amin diyo:) sağlıkla, uzun ömürlü hayırlı evlatlar diliyorum hepimize.

insan rüyasında bile endişeli oluyo haklısın, inşallah somut olarak o günleri yasaman cok yakındır canım benim. inşallah

bişey olmaz korkma sadece biranönce kurtul onlardan yoksa çogalıyomuş canım

evde kelebek görmek ilk belirtisi de mi? tükendigini nasıl anlarım ki? gardroba da detanın kokusuz ilaclarından attım...uamrım cok sürmez, ödüm patlıyo, kışlıkları falan da naftalinle bavullara kaldırayım, onlardan koku da cıkmaz nasılsa...

iyiyim ben de, yavastan bebek hazırlıklarına basladık, allah herkese kısmet etsin, pek zevkli bir iş valla:) sen kacıncı haftadasın? doktora gitin mi? inşallah herşey yolunda gider canım benim yaaa

valla canım öğleden sonra gitcem doktora
sabahtan ameliyatı varmış
muhtemelen 4 haftalık:))
inşallah bende son aylarımda başlarım hazırlıklara şimdi bile içim gidiyo her baktığımda:)))
bu sefer inşallah sorunsuız bi şekilde devam eder hamileliğim inşallahhhhhhh

inşallah bi hayasak o duyguyu allatan en büyük istegim bu ama bide ya hiç olmazsa korkusu varya o mafediyo insanı
ama eminim hepimiz çok iyi anne olcaz benim bir arkadaşım 3 yıl bebegi olmadı sonra ilk aşılamasıyla hamile kaldı bebişi dogdu nasıl titriyor anlatamam üstüne en son gördügümde çocugu yere bile koymuyo mikrop kapacak diye emekleyemiyo artık fazla ilgiden biraz da zarar veriyo farkında olmadan valla benimde olunca neolur eminim çok kıymetli olacak

ayşem bide bulaşık makinesinde parlatıca kullanma o çok zararlıymış en son parlatıcıyı aldıgı için yapışıyomuş tabaklara bardaklara ben elma sirkesi kullanıyorum hatta detarjan kullanmıyorum bitkisel şeyler kullnıyorum sonuçta en önemli şey yedigiz şeyler

çok sağol canım darısı tüm isteyenler olsun inşallah
evet doğal oldu zaten ben ümidi kesmiştim yaza aşılama diyodum rabbim böyle nasip etti...

evde kelebek görmek ilk belirtisi de mi? tükendigini nasıl anlarım ki? gardroba da detanın kokusuz ilaclarından attım...uamrım cok sürmez, ödüm patlıyo, kışlıkları falan da naftalinle bavullara kaldırayım, onlardan koku da cıkmaz nasılsa...

canım yorganlar güvelendigi zaman duvara yapışıyomuş sanırım o daha başıma gelmedi ama gıdalar güvelenince evde kelebek uçuşuyo

valla canım öğleden sonra gitcem doktora
sabahtan ameliyatı varmış
muhtemelen 4 haftalık:))
inşallah bende son aylarımda başlarım hazırlıklara şimdi bile içim gidiyo her baktığımda:)))
bu sefer inşallah sorunsuız bi şekilde devam eder hamileliğim inşallahhhhhhh
inşallah ommancım hayırlısıyla inşallah
inşallah bi hayasak o duyguyu allatan en büyük istegim bu ama bide ya hiç olmazsa korkusu varya o mafediyo insanı
ama eminim hepimiz çok iyi anne olcaz benim bir arkadaşım 3 yıl bebegi olmadı sonra ilk aşılamasıyla hamile kaldı bebişi dogdu nasıl titriyor anlatamam üstüne en son gördügümde çocugu yere bile koymuyo mikrop kapacak diye emekleyemiyo artık fazla ilgiden biraz da zarar veriyo farkında olmadan valla benimde olunca neolur eminim çok kıymetli olacak

ayşem bide bulaşık makinesinde parlatıca kullanma o çok zararlıymış en son parlatıcıyı aldıgı için yapışıyomuş tabaklara bardaklara ben elma sirkesi kullanıyorum hatta detarjan kullanmıyorum bitkisel şeyler kullnıyorum sonuçta en önemli şey yedigiz şeyler
ayh ben o kadar üstüne düşmem yaaa, gebelikten önce aman herseyi programlı yaparım diyordum ama öyle olmuyor, bebekte de ne olursa olsun birine bırakıp gidicem, allaha emanet sonucta.

elma sirkesini parlatıcı yerine mi koyuyorsun? biz hiç elde yıkamayız kiii hep makinede yıkanıyo bulasıklar. detejan diye de bitkisel ne kullanayım ki???

canım yorganlar güvelendigi zaman duvara yapışıyomuş sanırım o daha başıma gelmedi ama gıdalar güvelenince evde kelebek uçuşuyo
evet ben duvarda da gördüm işteeee:KK43:(( ayy saol özgecim yaaa ben bişi bilmiyom bu güveyle ilgili..

Kızlar biz düktordan geldik keseyi gördük haftasına göre kesenin gelişimi normal, ancak sabah kalktığımda hafif lekelenmem oldu, bir süre dinlenmem gerekiyor giremeyeceğim kendinize iyi bakın öptüm

Kızlar biz düktordan geldik keseyi gördük haftasına göre kesenin gelişimi normal, ancak sabah kalktığımda hafif lekelenmem oldu, bir süre dinlenmem gerekiyor giremeyeceğim kendinize iyi bakın öptüm

aman girme, canım benim, gözünüz aydın olsun keseyi görmüşsünz ama tuvalet harici kalkmamaya calıs ayaga, inşallah artmaz lekenmelen bebek sımsıkı tutunucak içini ferah tut gamzelim...

inşallah ommancım hayırlısıyla inşallah
ayh ben o kadar üstüne düşmem yaaa, gebelikten önce aman herseyi programlı yaparım diyordum ama öyle olmuyor, bebekte de ne olursa olsun birine bırakıp gidicem, allaha emanet sonucta.

elma sirkesini parlatıcı yerine mi koyuyorsun? biz hiç elde yıkamayız kiii hep makinede yıkanıyo bulasıklar. detejan diye de bitkisel ne kullanayım ki???

evet ben duvarda da gördüm işteeee:KK43:(( ayy saol özgecim yaaa ben bişi bilmiyom bu güveyle ilgili..

ayşecim elma sirkesini servis söyledi bana ben parlatıcı gözüne elma sirkesini koyuyorum ama bir arkadaşa söyledim o koydu bulaşıklar sirke kokuyo dedi benim kesinlikle öyle koku olmuyo başka arkadaşlarda kullanıyo onlardada olmadı sadece bir arkadaş begenmedi,izinden izine bitkisel deterjanları alıp geliyorum burda bulamıyorum yani pek kimyasal şeyler kullanmmaya gayret ediyorum tabi bukadar dikkatliyken bide üstüne sigarayı bırakamıyorum iyi mi,sana adını özelde yazıyım

aman canım dikkat bol bol dinlen inşallah hiçbirşey olmaz

Kızlar bugün ben de ilk doktor ziyaretimi yaptım. Sabah çok açık kahverengi lekelenmem oldu benim de. Korktum. Bir daha gelmedi ama aklım gitti yine düşük olacak diye. Doktora gittik öğlen, kesemiz düzgün, bebiş iyi. Tam 6 haftalık olduk. Şimdi iyiyim ama sabah perişan oldum ağlamaktan yine gidecek diye. Boyutu normal çıktı, kese de olması gereken yerde, sevindim şimdi. Aaaa bu arada doktor vajinal muayene yaparken kayganlaştırıcı olarak preseed kullandı. Gebelik için kullandığımı söyledim, güldü, ne de acelecisin siz kadınlar dedi. Sakıncası var mı dedim, yok dedi. Öyle yani.

arkadaşlar belki hatırlarsınz beni geçen haftalarda girmiştim veee HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMM:nazar::nazar::nazar: şükürler olsunnnn aşılama olumlu sonuç verdi Allah isteyen herkese bizede sağlıklı,mutlu,hayırlı evlatlar versin inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

X