Preseed kullananlar

kızlar slm bende kullanmak istiyorum bu kremi int sipariş vercem bugün umarım sağ sağlim elime ulaşırda benim çikolata kistim var ondan dolayı gebe kalmam zorlaşıyo 2 gebelik geçirdim kendiliğiden kaldım hamile fakat 5 ve 6 haftalıkken kaybettim düşük ve kürtaj oldum eşimde sorun yok sperleri iyi çıktı ama ben bu kremi kullanmak istiyorum yardımınıza ihtiyacım var bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

ay bak ikinci fırça geliyo ne gelmedisi beeeee, kızım benim okul faktörümü unutuyosun heralde, yüksek öğretmen ve anne olicim, bu dönemin sonunda allah izin verirse. hem teeee gecen yıllarda burası can çekişirken anjelim selmam ben canlandırdık buraları heeee

yaaa ben var ya bebege bişeyler aldım ya, onları da böyle dizdim dolaba, daha yıkanıp ütülenmedi de, kullanılmayan bi yere işte, kapagı hiç kapatmıyorum, gelip gidip danamı o kıyafetlerin içinde hayal ediyor mutlu oluyorum. canlarım rabbim cümlemize nasip etsin yaaa çok çok güzel bir duygu. böyle dogunca ona söylemek istediğim ama asla kelimelere sıgdıramayacagım milyonlarca cümlem var. tek merkezim o ve onun sağlığı. deryaya abartma diyorum da ben de az değilim onun yanında aslında öptüm sizi güzeller:80:

Son düzenleme:

hoşgeldin canım, valla maşallah sana çikolata kistiyle hamile kalmışsın, düşüklerin nedenini araştırtdınız mı? bende de endo vardı ama gebelik olusmadı, kisti aldırdım anca ondan sonraki 1 yılda geldi bebiş. preseedı 3 yerden alabilirsin ama en uygunu eb.y, digerleri fertiltr idi yanlıs hatırlamıyorsam, gitti gidiyorda da satılıyormus, ben 2 kez eb.ydan getirttim, sorunsuz, 1 haftada geldi. geçmiş sayfalarda kızlar linkleri vermiş, bir arastır istersen, bir kac sayfa önce

canımmmmm gözünüz aydın, maşallah, ben diyorum ya o cihaza sarılıp uyurum ben evde olsa

teşekkürler canım gerçektende öyle düne kadar bişey hissetmiyordum ama o kalp atışlarını duymak çok güzelmiş aklıma geldikçe kendi kendime gülümsüyorum görenler ne diyodur kimbilir gerçi kafaya takanmı var inş böyle olumlu şekilde çoğalırız

kızlarrr hepinize ayrııı ayrııı cok teşekkür ederimmmm fazla kalamıcamm bugün cok yoruldummm...
kan değerim cıktı....
tescillendik cok şükür..165.66 cıktı...
pazartesi tekrarlıcaz....
hepinizi cokkk öpüyorummmmm ve sizleri seviyorummmmm...

canımmmmm maşallah sizeee:) hadi tekrar tebrik ederim, darısı tayfıma özgeme ve bekleyen herkese olsun inşallah

ben de yavastan kaçarım kızlar, herkese güzel haftasonları

canımmmmm maşallah sizeee:) hadi tekrar tebrik ederim, darısı tayfıma özgeme ve bekleyen herkese olsun inşallah

ben de yavastan kaçarım kızlar, herkese güzel haftasonları

kuzummmmmmmmmm haklısın çok güzel bi duygu olmalı...selda daha dogum yapmadan dolabı yerleştrmişti aldıklarını gösterdi o bile heycanlandırdı beni . Insna kendi evladında deliriyordur...

Bugun çok komik bişey oldu.....
Annem bana 5-6 ay geçmeden mendil bile almayalım diye sıkı sıkı tembih etti. Dün . Gidip bir erkek bir kız donu almış . Ilk don alınırmış ki donansın diye.

Bi de telefonda yaa ben dayanamadım aldım içim gitti görünce demez mi nasıl güldüm :)))

bana alma diyo ama sanırım benden sabırsız davrancak hatun :))

eeee genç anneanne olcak allahın izniyle enerji bombası :))))

allahım saglıkla kucaklarımıza alıp cicilerini giydirmek nasip etsin .

Allahım olmayanlara da bu duyguları versin . . . Allahım tüm el açıp anne olmak isteyen kullarının yüzlerini güldürsün . Dualarını kabul etsin .

Allahım hepimizin yüzlerini bahtlarını güldürsün inşallah. . . .

oh oh maşallahhhh haticecim yaaaa değerin olağanüstü!! bu sefer sımsıkı tutunmuş sıpan...daha da bişey olmaz artık hiç korkma...bu değerle sırtın yere gelmez evelallah,maşallah maşallah...artık kafanı hiç bişeye yorma ve hamileliğin keyfini çıkar doya doya...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ

1-- kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- rockwell................................... .................
3-- menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- wannababy.................................. .............
5-- nequelen................................... ...............
6-- nerili..................................... ...................
7-- kursatim................................... ...............
8-- kadus...................................... ...............
9-- durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- sevcangoksel............................... ...........
11- jasmin77................................... ..............
12- bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- duducan.................................... ..............
14- dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEye............................. .............
19- shyqueen................................... ................
20- gulayyusuf................................. ................
21- dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- aysouk..................................... .................
24- cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- waters..................................... ..................
26- nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- Lilyum..................................... ................
30- zehsel..................................... ................
31- 35.ay...................................... ................
32- buzma_vi................................... .............
33- sezen10.................................... .............
34- papatyaa10................................. ...........
35- catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- maviumutolsun.............................. ..........
37- anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- krishazel.................................. ..............
40- emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- murebdu.................................... .............
42- cetrefilli.......Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?
43- ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- DERYABERİL' s place....benekliyi kaptırmam:122:

46- s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- baby78....................................
48- Gamzeliiiiiiiiiiiii.....eyoooooo...ilk tüple oldu bitti maşallah :128:

49- güneş88.......preseed ile ilk denemede
50- senemgy.....pre seed ile ilk deneme,darısı başınıza kızlar

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ

sibel1982 .............................aşılama sonucumuzu bekliyoruz heyecanla
tayf ......................................tüp bebek için bekliyorum
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
beyazpati :90:...................................
passifloraa .................................
ahsenneva .................................
dyg34 ........................................
masal_naz :18:...................................
ilkayçocuk :111:...................................
sevdalinka06 ................................
selina23 :95:......................................
sofyan ...................................
medicalsecreter ..........................
kadser :78:...................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:

canımmmmmmmmmmmmm çok çok çok sevindimmmmmmmmmmmm biliyorum beklediğin gibi bi kutlama olmadı ama sözzzzzz telafi ediicem inan fenayım başımı kaldıramıyorum yastıktan şimdi bile ekrana baktıkça fena oluyorum allah tamamıa erdirsin çok tebrik ederim gözün aydın olsun
HAYDİ TAYFFFFARTIK DUALARIMIZ SENİN İÇİNNNNNNNNNNN

canım tebrikler.buarada bende yazdıklarınızı okudum kızlar burayada yeni yazıyorum.sizin sayenizde bende pre-seed almaya karar verdim.bizde 1 senedir uğraşıyoruz maalesef bebişimiz gelmedi.eşimdede bendede bişey yok ama rabbimin takdiri.umarım alırsınız aranıza çok mutlu olurum sipariş verdim pazartesi gelecek inşaallah.bana umut oldunuz saolun kızlar.umarım bende sizler gibi hamiş olurum.llahım bütün isteyenlere versin içindede bize.aratmasın,kucağımızı boş koymasın,o cennet kokusunu bizden esirgemesin inşaallah.

canlarım benide listeye eklerseniz sevinirim.inşaallah rabbim üst listeye geçmeyi banada nasip eder.

hoşgeldin..listeye hemen ekliyorum senide ...inşallah tez zamanda gelir bebişin...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ

1-- kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- rockwell................................... .................
3-- menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- wannababy.................................. .............
5-- nequelen................................... ...............
6-- nerili..................................... ...................
7-- kursatim................................... ...............
8-- kadus...................................... ...............
9-- durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- sevcangoksel............................... ...........
11- jasmin77................................... ..............
12- bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- duducan.................................... ..............
14- dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEye............................. .............
19- shyqueen................................... ................
20- gulayyusuf................................. ................
21- dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- aysouk..................................... .................
24- cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- waters..................................... ..................
26- nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- Lilyum..................................... ................
30- zehsel..................................... ................
31- 35.ay...................................... ................
32- buzma_vi................................... .............
33- sezen10.................................... .............
34- papatyaa10................................. ...........
35- catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- maviumutolsun.............................. ..........
37- anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- krishazel.................................. ..............
40- emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- murebdu.................................... .............
42- cetrefilli.......Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?
43- ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- DERYABERİL' s place....benekliyi kaptırmam:122:

46- s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- baby78....................................
48- Gamzeliiiiiiiiiiiii.....eyoooooo...ilk tüple oldu bitti maşallah :128:

49- güneş88.......preseed ile ilk denemede
50- senemgy.....pre seed ile ilk deneme,darısı başınıza kızlar

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ

sibel1982 .............................aşılama sonucumuzu bekliyoruz heyecanla
kalbimin :97:................................
tayf ......................................tüp bebek için bekliyorum
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
beyazpati :90:...................................
passifloraa .................................
ahsenneva .................................
dyg34 ........................................
masal_naz :18:...................................
ilkayçocuk :111:...................................
sevdalinka06 ................................
selina23 :95:......................................
sofyan ...................................
medicalsecreter ..........................
kadser :78:...................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:

çok teşekkür ederim canım listede ismimi görmek bile ümit verici çok saol.benim adete daha çok var adetimin 4. günüdeyim daha nisan 20 batım inşaallah gelmez ve bede üst listeye transfer olurum.

sağol canımm teşekkür ederim darısı bütün isteyen arkadaşlarıma..
canım benim 5 gebelik kaybım var 6 yıllık evliyim bu kayıplar nedeniyle tüp bebek yapıldı ilk denememdi ve cok şükür tuttu..
lütfen sende ümitsiz olma..
biliyosun olumsuzluk hep olumsuzluğu getiriyo..
ben ilk baştan beri hep umutluydum oldu dedim hep kendi kendime hiç stresde yapmadm...
olucak inş. seninde güzel haberlerini bekliyoruz..

evet canım hep demiştiniz oldu diyee..
cok sağolun desteğiniz içinnn hepinizden allah razı olsunn...
cok şükür rabbim güldürdü hepimizi inşallah sırada ceydam ve özgem var darısı önce onlara sonrada diğer arkadaşlarıma...
bu arada evet ceyda tahminlerinde hiç yanılmıyo...
şimdide bebişlerin cinsiyet tahmini yapsın bakalım tutucakmı...

GAMZELİMMMM HAMİLEEEEEEEEE....OOHHHH OHHH OOHHHH ELLER HAVAYAAAAAA

ohhhhhhhhhhhh süperrr bir kutlama olduuuuu sağol canımmmmm....
Maşallah subanallah canım
cooooooooookkkkkkkk tebrik ederim
Rabbim tamamına erdirsin
darısı bizim basımıza
sağol hayatımmm..inşallahh darısı sizlere en kısa zamanda...aminnnnnn....
gamzelıkız tebrık ederım benım doktorum herzaman der bunlar kıymetlı bebekler ona göre kendınıze dıkket edınder hep ıns 9 ayın sorunsuz gecer masallahhh
sağol canım inşallah sorunsuz 9 ay ve sonrada inş. sağlıklı bir şekiklde kucaklarız hepimizde..
cok sağol şekercimmmm rabbime bin şükür tutundu bebişim inşallah şimdiden sonrada sağlıklı ilerlde annesini hiç bırakmaz...
aminnnnnnnnnnn inşallahhh..

tebrikler canım inş kan sonucundada pozitifi görürsün ay ne güzel çoğalıyoruz Allaha şükürler olsun
teşekkür ederim canımmmmm sağolll....
evet inşallah hamiş kalmayan kalamıcaz...

evet maşallahhhhh....
inşallah en kısa zamanda onlardan bekliyoruz bu haberi...

sağol balımmmmmm evet dr. öyle dedi değeriniz gayet iyi ama yinede tekrarlıyalım dedik...
cok şükür içi cok rahat hiç olumsuz düşünmüyorum artık herşey cok güzel olucak...
en kısa zamanda arkamdan sizleri bekliyorum..tuttum sıkı sıkı bırakmıyom özgeyle seni..

canımm teşekkür ederimmm hiç önemli değill sen yeterki iyi ol kutlama olmasada olur...yinede sen yapacağını yapmışsın zaten...tekrardan teşekkürler...
evet şimdiden sonra tayf ve özgeye dualarımız.....

canım tebrikler..
teşekkür ederim hayatımmm....
darısı sana ve isteyenlere inşallah...

ARKADAŞALAR MERHABA
FORUMU TAKİP EDİYORUM FAKAT PEK YAZMIYORDUM.2yıl önce enfeksiyon şikayeti ile samsun MEDİKAL PARK hst.den naziye hanıma gittim.Aynın zamanda 4 aydan beride bebek istediğimizi söyledik.NAZİYE hanım enfeksiyondan ziyade bebek için HSG istedi ve maceramız balşladı.Enfeksiyon için yapılan testi labratuara hiç ulaştırmadan telefnda bana sonuç söyleyince doktoru değiştirdim.Aynı hastaneden SAFİYE hanıma devam ettim.Eşimin ve benim herşeyimiz normal olmasına rağmen 7 ayda beri bebek isteğimiz olduğunu bildiği halde aşılama ded. Onuda bıraktık.Samsunda bir çok doktoro gittim.sSerohone klomen gibi ilaçlarla yaklaşık bir buçuk yıl geçirdik.Gittiğim doktorların hiçbiriside ilaç kullanmadan yumurta takibi yapmadı.Sonunda Dr. gitmeme kararı aldık.Ozaman da kist oldu.Tekrar dr gittik doum kontrol hapı falan derken 6 ay daha geçti.Kistlerden kurtuldum.Aynı zamanda soğan kürü 2ay üstüne ilaveten 2 ayda incir kürü uyguladım.Son gittiğim doktor ilaçsız yumurta takibi yapacağını söyledi.Bu arada preseed de kullanıyordum.DUALAR EDİYORDUM.iLk ay yumurta çatladı.Sonuç negatif ama 2.ayda yine yumuta kendiliğinde çatladı ve hamileyim.Şükürler olsun.Yeni başlayanlara söylüyorum DR. iyi seçin yoksa herşey normalken bizim gibi uğraşırsınız!!!!!!!

tebrik ederim cnm seni Allah saglıklı bir sekilde kucagına da almayı nasip eder inşallahh

emeğinin karşılığını almışsın tebrikler canım sağlıcakla kucağına alırsın inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…