Preseed kullananlar

valla mahcup oldum kusura bakma ama artık daha iyi sayılırım iki göbüş atayım gelmişken yarım kalan kutlamalara tamamlansın dimi ama

canlarım bugün itibariyle pre-seedim geldi hazırım ovülasyona adetimin 5 günü inşaallah bu ay hayırlısıyla gelir bebişimm.

valla gülüm ben fertilshoptan aldım çok pahalıya geldi ama 2 gündede elime geldi.şükür tükrük ovülasyon testiyle birlikte aldım 2 tanede erken gebelik testi uçtum ben bu ay ama ne yapayım bebişim gelsinde varsın para gitsin.

selamlar preseed güzelleri
benim preseed ler haftaya gelio
kullanmak için sabırsızlanıyorum......

allah tamamına erdirsin inşallah... allah tüm uzuvları ve organları gelişmiş , zihni ve ruh sağlığı düzgün hayırlı evlatlar doğurmamızı nasip etsin inşallah . evlatlarımızı saglıkla kucaklarımıza almamızı nasip eder inşallah...

dualarım ben ve benim gibi hamile tüm arkadaşlarımın bebeklerinin sağlığı ,
hamile adayı arkadaşlarımın da bu aşamalara gelip hayırlısı ile bebeklerine kavuşmaları için . . .

allah sesimizi duydu , yüzümüzü güldürdü . daim etsin inşallah.

sen deliisin kızımmm deliii..nerden buluyon bunları böyleee...allahım yaaaa......deliii karıııı... allah neşeni eksik etmesin.

bak limonlu çay iç . ekmek arası peynir ye . benim içimi o bastırıyor. bir de tlf da dedim . beyaz leblebi ve sarı leblebi. elinin altında olsun . . .

kızcaksınız ama bugun eşimle istanbula veda gezisi yaptık...adalara gidelim diyorduk dalga vardı...evden (maltepeden) kadıköye gittik . ordan vapurla beşiktaşa geçtik . yürüyerek ortaköye gittik ( yaklaşık 3km ) orda oranın en meşhur yiyeceginden yedik . . . orada biraz resim çekindik vakit geçirdik falan derken ...otobüse atladık ordan da eminönüne gittik. kuşumuza seyehat kafesi aradık , aldık . ordan da vapurla kadıköye geçtik . arabamıza bindik . maltepeye geldik ,ignemi yaptırdık ve evimize geldik . süper bir menü hazırladım akşam yemegi için . yemegimizi yedik ... biraz zorlandım yemek yerken sonra da midem bulandı ama bir formül buldum . limonlu çay ve ekmek arası peynir. bulantımı alan tek ilaç:))

dizilerimizi de izledik . yarın sabah kahvaltısında bir arkadaşımızla buluşacagız kızkulesine nazır , üsküdarda.. onunla vedalaşacagız. akşam üzeri de yine eşimin arkadaş grubu ile vedamız var... onlarla olucaz...

o yüzden şimdi hemen bebişim ve ben uyumamız , dinlenmemiz gerek teyzeleri ...

hepinize iyi geceler.... bebişime kardeş getiren teyzelerimizi öpüyoruzzzz arkadaşlarına iyi baksınlar bebişimin ; diğer teyzelere deeee diyoruzzz kiii haydi elinizi çabuk tuttun biz büyümeden arkadaşlarımızı getirrinnn hemeennnnnnn

öpüldünüüzzzzzzz

iyi pazarlar kızlar...

tuğba,derya,hatice derken tüp bebek maratonunda sıra nihayet bana geldi...hesaplarıma göre 5 nisan adet günüm,tabii aşılamadan sonra bozulan düzenimi hesaba katarsak belki birkaç gün sarkabilir,bilemiyorum..umarım sarkmaz ve saçmalamaz geçen ayki gibi...neyse,moralim iyi ama biraz tedirginim çünkü yumurta kalitesiyle ilgili sorun yaşayabileceğimi düşünüyorum...doktorumun yaptığı tüm tahliller çok iyi çıkmıştı,yaptığı muayenede rahim sağlığımında çok iyi olduğunu söylemişti ve bir hamileliği devam ettirememek için hiç bir sorun bulamadığını söylemişti,aynı zamanda eşime yaptığı testlerde de hiç bi sorun yoktu,kromozom testindende eşimle yüzümüzün akıyla çıkmıştık veeee durum böyle olunca geriye bir tek yumurta kalitesi kaldıııı...şimdiiii, bana lazım olan sağlıklı bir yada iki embryo ve umarım ki olur...sağlıklı embryo oluşturabilirsek nisan sonu hamileliğimin garanti olduğunu daha şimdiden söyleyebilirim amaaaaa sağlıklı yumurta çıkıp çıkmayacağı konusunda derinleşen endişelerim var ve dualarınızı şimdiden eksik etmeyin benim için heeeeeeee...umarım 40,5 uncu şu yaşımda bir iki sağlıklı yumurta ile karşılaşabileyim...

sanada iyi pazarlar tayf...
umarım herşey yolunda gider ve nisan sonunda alırız müjdeli haberini....
hakkında hayırlısı olsun canım....

ceydammm tüm dualarım seninle ama sen de olumsuz düşünme, bu kadar testi yaptırmadan önce bir sorun oldugunu düşünürken bile 2 kez hamile kaldın sen, şu an da çok sükür hersey yolunda biliyoruz, artık işini allaha havale ettik, hayırlısıyla senin de müjdeni alalım burdan inşallah, sıra da özgeme gelsin allahın izniyle:)

canımsın ayşem yaaaa....olumsuz düşünmüyorum sadece başıma gelebileceklere şimdiden hazırlıklı olmam gerektiğini düşünüyorum çünkü biliyosun olumsuzu yaşayan biri olarak işin sonunda hüsranla karşılaşmakta var ve aslında hani ''kış tutta yaz çıkarsa bahtına'' demiş atalarımız bende o hesap olabilecek ihtimalleri gözümün önünde bulundurayım diyorum ...ha yaz çıkarsa da hakkatten bahtıma olsun...özgem birkaç ay sonra %100 hamiş yav,onu hiç düşünme bile...inşallah şu tayin işi belli olduktan sonra dolup taşacak göbüşü bak gör...

sen nasılsın bakalım,herşey yolunda gidiyordur umarım ki...isim buldun mu kızına?

Son düzenleme:
kızlar testlerime bi bakarmısınız sizde bugünkü testim yok bunların içinde ama oda aynı renk

kızlar testlerime bi bakarmısınız sizde bugünkü testim yok bunların içinde ama oda aynı renk

masal_naz ovülasyon testi kullandığım zamanlarda ben de ikinci çizgiyi hiç koyu görmedim ...sen çizgi orada varolmaya başlar başlamaz çalışmalara başla bence hatta çizgi kaybolduktan sonraki iki günde dahil çalış hayatım...

yawru kuşşuummmm gönlünü ferah tuut.. yaz çıkacakkk yazzz hemde günlük güneşlikkk :))) kuşummmm dualarımız elbette seninle... sana güveniyor ve inanıyorum . .

bana bakkk yok eger kış çıkar yumurta kalitemizde sorun çıkarsa ki asla öyle bişey olmayacak allahın izniyle...benim bebişlerimden birini sana veririm zaten sözüm var kız:)))
canım öptümm seni rahat ol . güzelce uyu. nisan sonu bayram yapcazzzz..... azcıkda sen bulan böğürrde görelimmm :)))

sabah 9dan beri dışardayızzz çok yoruldum .. dinleniyorum dizi izliyorum hemmen yatcam sabah doktora gidip tahlil yaptırcam bütün kan teslerini . benden istemeden yaptırcam izmire gittiğimde zor olur hastanelerde dolanmam orda hemen göstereyim istiyorum . sabah erken kalkcam diger topicdeki özge ile gidicez.

inşallah iyi sonuçlar çıkar.
görüşürüz kızlar. byess.

inşallah dediğin gibi olur ceydam. özgemi de seni de en kısa zamanda göbüş göbüş görelim hayırlısıyla:)

ben iyiyim canım, şimdilik herşey yolunda, inşallah da hep böyle gider:) isim konusunda fikrimiz hergün deişiyor:) ikinci isim olarak deniz kesin de, ön isimde kararsısız hala..

herkese günaydınlar güzel haftalar kızlar:)

ayşem,ceyda sagolun kızlar allah tüp isteyene versin inşallah

gamzeli gözünaydın canım,inşallah bukez sagsalim kucagına alırsın canım

kızlar buara maşşallah hekes hamile şuan ceydayla ben kaldım inşallah bizmde olacak valla güzel haberler benim için umut verici.bende döndüm evime izin çabucak bitti

ayyyyy sinir oldum yaaaa bu sayfadan neden alıntı yapamıyorum ben...
öcelikle..
rose7581 arkadaşım tebrik ederim allahım sağlıklı kucaklamayı nasip etsinn..
darısı bütün arkadaşlarıma..

tuğbacım canımm telefi etmene hiç grek yoktu kuzumm sen iyi ol boşver kutlamayı..
ama şu şişko dansöze bayıldımm cok hoş oynuyo..

ceydam canım benimmm dur bakalım hemen böyle olumsuz düşünme..ben cok sevinmiştim 41 tane yumurtam oldu diye ama içinden anca iki tane kaliteli cıktı cok şükür birisi benimle..
inanıyorum kullanılan iğnelerle cok sağlıklı yumurtalara elde edilicek..sen demişsinya 2 tane kaliteli olsa yeter fazlada gözümüz yok..
inşallah onlarda annesine sıkı sıkı tutunucakk..
bu arada demişsin 40.5 yaşımda cidden o yaştamısın...ama sesin o kadar cıtır geliyoduki 20 yaşlarda diye düşündüm..
inşallah zinciri bozamadan hepimiz hamiş kalıcaz...
dualarım seninle adetin gelsin senin içinde kızlarla 313 aytel kürsi okuyalım..

deryacım
hayatım hızlı bir şekilde toparlanıyosun sanırım ama kendini yorma..
bugün tahlillerini yaptırcakmışsın inş. herşey yolundadır bir sorun cıkmaz...
haber ver gelince mutlaka...

özgecimm
teşekkür ederim canımmm darısı sana ve ceyday olsun inş. en kısa zamanda....
bu arada evinede hoşgeldinn..
tayinlerin acıklanmasınada cok az kaldı inşallah hayırlı yerlere gideriz...

kızlar bende bu ay preseed kullanmaya karar verdimmm..
çogu insan bu şekilde hamile kalmış..bende bir denemekten birşey çıkmaz diye alıp kullanıcam..
zaten her ay umut kırıklarıyla yasamaya alıştım ..
bana önerebileceginiz ovülasyon test markası varmı ben core test iyi diye duydum ama sizler ne diyorsunuz??

kızlar,valla benim bu tüp bebek mevzuu yılan hikayesine doğru evrilmeye başladı...nedenine gelince daha dün yazdığım gibi 12 mart'ta regl oldum ve 5 nisan önümüzdeki regl tarihimdi,dolayısıyla 5 nisanla beraber harekete geçecektik ancaaaaaakkk hiç beklemediğim saçma bişey oldu ve ben dün gece tekrar regl oldum yani 16. günümde...bu da bana kapak olsun,ne kadar plan yaparsam yapayım nafile çünküüüüüü hepsi elimde kalıyor...bebeğe doğru geri sayım yaptıkça tarih uzaklaşıp duruyor,can sıkıcı durumlar kısacası....az önce doktorumla görüştüm muayeneye geleyim mi diye ama normal regl sürenizi bi tamamlayalım ki bu da 6 gün demek,ondan sonra kanama devam ederse muayene ve tahlil yapalım dedi ve ekledi benim hastam olmasan ve sağlık durumunu bilmesem hemen çağırırdım ama senin durumunda biri için bunun geçici bi atak olduğunu düşünüyorum ve bu kadar kısa sürede ciddi bir sorun oluşamayacağını biliyorum,takip edelim dedi...şimdi normal regl oluyomuş gibi 6 gün bekliycem eğer kanamam devam ederse sorun var demektir eğer devam etmez ise 20 nisan gibi tüp için harekete geçicez...tabii bu arada yine abuk bişeyle karşılaşmaz isem 20 nisan,yok karşılaşırsamda neler olucak bilemiyorum....yahu bu yaşıma kadar olmayan şeyler başıma geldi şu aşılamadan sonra...ne aşılamaymış yaaaaa,çok pişman oldum yaptırdığıma ÇOOOOKKKK...saat gibi işleyen düzenimi tüp bebek öncesi bozdum ya yuhhh diyorum kendime,daha da bişey demiyorum

canım preseedi ebaydan aldım..orda yanında ovulasyn testiyle beraber olanlardan almıştım...
ben o testlerden memnun kalmıştım yani beni yanıltmadı...
ama başka arkadaşlar g.g almışlardı onlrad memnun kalmıştı...
ama sakın tükrüklü olanlardan alma onlar cok yanıltıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…