Preseed kullananlar

evet canım mayıs 2. hafta belli olur valla nasıl heyecanlanıyorum inşallah iyi bir yere gideriz,siz yazdınız mı bitlisi?

istbul cum,eğer preseed i ebayden alırsan ovülasyon testi hediyeli olanları var onlardan al derim böylece hem pre seed i ucuza alırsın hemde ovülasyon testlerini bedavaya getirirsin...ben bu işe ilk giriştiğimde almıştım ovülasyon testi ancak 5 tanesi 25 lira gibiydi ve çok pahalıydı..marka hatırlamıyorum kanada malı olduğunu hatırlıyorum sadece...
PRESEED 9 PACK + 25 PREGNANCY/OVULATION TESTS PRE-SEED - eBay (item 310222577630 end time Apr-20-11 0557 PDT)
tıkla bak buraya

kızlar ebay dan sipariş verirsem kac günde gelir benim reglimin 2.günü bugün..
birdee nette arastırırkenn dış yüzeyi pembemsi preseed var birde mavi arasındaki fark nedir biliyormusunuz? tşkler yanıtlar iiçin kızlar

canım ebayden alırsan 1 hafta sürer...mavi renkli pre seedi alacaksın pembe olanı diil....

gamzelim allah razı olsun güzelim yaaa...valla ençok içten gelen dualara ihtiyacım var,şimdiden sağolasın...inşallah sizin uğurunuz(sen,tubiş,derya)bizede bulaşmıştır da ben ve özgemde artık şu hamiş kervanına eklenelim istiyorum çok....haberini bekliycem bak ihmal etmede yaz....

deniz ismini oldum olası severim,hele de kızlara çok yakışıyor valla...inşallah deniz gibi engin,deniz gibi dolu dolu,deniz gibi sonsuz olsun ruhu..ve deniz gibi koksun,misssss....ankara'da doğdum büyüdüm ve orda en büyük özlem hep deniz özlemidir belki bi ankaralı olarak bilirsin,ankaralıların denizi bambaşka olur,nerde başladığı nerde bittiği bilinmez,o şehrin sakinliği ve vakarlığı insanın içini hiç bilinmeyen denizlerle doldurur,herkesin bi denizi vardır ve herkes kendi denizinde varolur..senin kızın,adı tabii ki deniz olsunnnnnn...

KARDEŞİMİN İSMİ DENİZ.. ADINI TAM YAŞATIR. BZEN HIRÇIN DALGALARLA KÖPÜRÜR BAZEN DE DUP DURU SAKİNDİR..DİNLENDİRİR...
KARDEŞİMİN ADI AMA BELKİ 2.İSİM BEN DE DENİZ KOYARIM ....

ALLAH TÜP İSTEYENE NE VERSİN ÖZGE :)))) ÇOK GÜLDÜM ..ALLAH TÜP İSTEYENE VERSİN YAZMIŞIN YAA:)))

ALLAHIM ANNE OLMAK İSTEYEN KULLARININ ELLERİNİ BOŞ BIRAKMASIN.... RABBİM SANA DA CEYDAMA DA YARDIM ETSİN...

BAYAN PİMPİRİK...SEN TUTTURDUN TÜP ÖNCESİ NE VARSA YAPTIRAYIM . HSG DE YAPSINLAR . AŞILAMA DA YAPSINLAR. TÜPE GEÇİNCE BUNU YAPMADINIZ MI DEMESİN KİMSE UĞRAŞAMAM DEDİN... SEN AŞILAMAYI ONU BUNU YAPTIRDIN ANAM İÇİN RAHAT OLSUN DİYE....

BEN SANA AKŞAM DEMEDİMMİ ARA KANAMADIR BU MEVSİMSEL DİYE. ALLAHIN ANTALYASINDASIN KIŞTAN YAZA BİZDEN DAHA KESKİN GEÇTİNİZ ...NORMAALLLLL ... ALLAHIM YÜZÜNÜ GÜLDÜRCEKKKKKK DUALARIM SENLE GÜZEL ARKADAŞIMMMMMMMMMM 41.5 YAŞINDA BEBİŞ KUCAGINDA OLCAAAKKKK ALLAHIN İZNİYLE..

DUACINIZIZ...

WAYYY BEEEE BENİM ARKADAŞIM AMMA ŞAİRANEYMİŞ BEEEEEEEEEEEEEEEE

SİZİ GİDİ ANKARALI DENİZ GÖRMEMİŞLERRRR :))) SULANIN DENİZİMİZEEEE:)) OHHH İSTANBULDA EVİMDEN DENİZ GÖRÜNÜYORDU ..YÜRÜYEREK DE 5-10 DK YOL... ŞİMDİ DE İZMİRDE EVİMDEN YÜRÜYEREK 500MT DENİZ.. BALKONUMDAN DA DENİZ MANZARALI :) BEN SİZİN YERİNİZE YOSUN KOKLAR YAKAMOZ SEYREDERİM KIZLARR ÜZÜLMEYİN :)))
ANKARALILAR :)
CEYDA ŞAKA Bİ YANA ANKARADA 11 YIL YAŞADIM . ORDA BÜYÜDÜM . KARDEŞİM ANKARA DOĞUMLU...

VE ADI DENİZ :)))

AMA DENİZE ÖZLEMDEN DEGİL DERYAYA UYSUN DİYE :)))

YUKARDA DA DEDİM DENİZ ÇOK GÜZEL . UÇSUZ BUCAKSIZ... DENİZLER HEP ÖYLE ..YA ÇOK DALGALI HIRÇIN ÖFKELİLER YADA ÇOK DİNGİN SAKİNLER SIĞINIRSIN YANLARINA... EV ARKDAŞIMDA DENİZDİ O DA ÖYLEYDİ ...

ALLAH HERKESE "BEBEK" SAHİBİ OLUP ANLAMLARIYLA YAŞAYACAKLARI ADLARINI KOYMA FIRSATI VERSİN İNŞALLAH....

ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETSİN . . . .

Sabah kadın dogum hastanesine gittim . Bildiğim ne kadar kan tahlili varsa hepsini yazım kagıda ben bunları istiyorum dedim . Eşim alcak birazdan sonuçları . O sonuçlarla izmirdeki doktora gideyim de kontrollerime orda devam edeyim dedim . . .

Allah hepimizin yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin . Rabbim hepimizin yüzlerini güldürsün inşallah....

merhaba kızlar.bende 4 ay önce almıştım bana 6 gün içinde geldi.eger merkezde iseniz işiniz kolay olur.enfazla 7 gün içinde elinize geçer merak etmeyin.bende ebaydan sipariş verdim.ben önce Allah tan sonra preseedden fayda gördüm yine sipariş verecem insaallah yine hemen sonuç alırım

KIZLAR TESTLERIMI YAPTIRDIM . NORMAL CIKTI DEGERLERIM AILE HEKIMINE GOSTERDIM . ILACDA YAZDIRDIM BITENLERI ... IGNEMI YAPTIRDIM . BUGUN OFISIMIZ YENI BINASINA TASINDI ONU YERLESTIRDIM TEMIZLEDIM DOSYALARI DOLAPLARI DUZENLEDIM . EVE GELDIM EVDE DE BIR SURU KOLI YAPTIM TOPLADIM . SONRA MIDE BULANTISI ILE YATTIM . SIMDI ESIM TOST YAPTI ANCAK ONU YIYEBILDIM . BOYLE SEYLER YIYEBILIYORUM HERSEY KOKUYOR MIDEMI KALDIRIYOR.YEMEK BILE YAPAMIYORUM MUTFAGA SU ICMEYE GIREMEZ OLDUM ...

oh oh maşallah derya hanım,ne çok iş yapmışsın böyle...canım mide bulantın için biraz daha sabret üçüncü aydan sonra kalmaz bişeyin...deryoşşşş,bişi sorucam,bugün doktorumla konuştumda tüpe önce doğum kontrolü ile başlıycaz dedi yani uzun protokolmü oluyo bu?sormayı unuttum telefonda adama...

yanlış hatırlamıyorsam sende benim gibi pre seed mağduru idin diil mi canım yaaa...inşallah bu kez tekrar tutar ve hiç bırakmaz seni bebişin...

bugun doktor mide bulantısı için bi bilaç yazdı ama eczacı çok mecbur kalmazsanız almayın dedı... Almıcam .

Canım uzun ptorokol. Ayşenin oldugu gibi. Bazı merkezlerde böyle bir uygulama oluyor. Sanıyorum doktorun tedbir almak istiyor. Yani bu ara kanama kistti vs gibi bişey yaptı ise bu dogum kontrol hapı ile hem onu atmış olacaksın hem de tam 28 gün ara ile 28-30 gün zaman aralığında regl olcaksın . Yani zamanlamayı klasikleştirmiş olcak . Olası bi ara kanamayı önlemiş olacak . Adet göreceksin . Sonrada 2 yada 3.gününde ignelerine başlıcaksın . . .

Böylece şu anda doktorun saglıklı bir yol almak istemiş. Tarz ...

Allah yardımcın olsun ... Uzun protokol için şu an doğum kontrol hapına başlaman gerek yani bu adet kabul edilen kanamanda ??? Vermedi mi ?
Dıana35 - yasmın yada gınera verecektır...

Allah yardımcın olsun guzel arkadaşım . . . . Olacaaaakk benım beneklıyı almadan kıvırcan bu işi ...

yanlış hatırlamıyorsam sende benim gibi pre seed mağduru idin diil mi canım yaaa...inşallah bu kez tekrar tutar ve hiç bırakmaz seni bebişin...

insaallah kuzum.benimkisi preesedden deildi ama bende kan pıhtılaşması varmış onu ögrendik canım.
insaallah sende en kısa sürede kavusursun canım

insaallah kuzum.benimkisi preesedden deildi ama bende kan pıhtılaşması varmış onu ögrendik canım.
Insaallah sende en kısa sürede kavusursun canım

ben de bugun kan pıhtılaşma sürelerine baktım aile hekimi hamilelerde bu yükseliyo falan dedi ama anlamadım . Hangi degere bakmam ve ne olması gerek ???*
coraspin alıyorum her gün ama???

Allah yardımcın olsun yüzüne gülsün inşallah

evet canım mayıs 2. hafta belli olur valla nasıl heyecanlanıyorum inşallah iyi bir yere gideriz,siz yazdınız mı bitlisi?
valla sorma bende cok heyecanlıyım inşallah iy yerlere gideriz..
yok canım yazmadı eşimm..elazığ,erzurum,van,van,kars bakalım hangi tercihimiz cıkıcak..
siz nerleri yazdınız bakalım..

canımm olucak inşallahhh nasıl bizler için dua ettiysen hepimizde senin için edicezz sen rahat ol yeterki...
inşallahhhh özgede sende hamiş olucaksınn cok az kaldı...

ohh ohhh maşallahhh sizeeeee herşeyin yolunda sevindiğimmm...
miğde bulantılarıda başlamışşş amann olsun boşver bu demekki bebişin sağlıkla büyüyo annesi..
bu arada kendini cok yormaaaa bebişimin arkidişine iyi bak..

canım coraspin alıyosan sorun olmazz...bende kullanıyorum günde 1 tane ama bende cok gebelik kaybı olduğu için ekstra iğnede kullanıyorum..

inşallahh canım rabbim bu yolda kimseyi sınamasınnn...evlatlarımızı sağ salim kucaklamayı nasip etsinn..

inşallahtaaaaa en kısa zamanda evlat isteyen arkadaşlarımada nasip etsin...

bu arada kızlarrr kan değerim katlamış cok şükürrr...

yok canım bu adetle başlamıyoruz,şimdi bu beklenmeyen bi durum olduğu için diğer adetime kadar gözlem yapıcaz,yani bakalım kanamam gerçekten adet kanamasımı ki eğer adet kanaması ise 6 günden fazla sürmemesi lazım,eğer 6 günden fazla sürerse sorun var demektir bu arada ağrım sızım olmamalı, neyseki yok...eğer normal adet kanaması gibi seyrederse diğer adetimi beklemeye başlayacağız ve adetimin ilk günü haberleşerek harekete geçeceğiz,tabii diğer adete kadar yine böyle abuk bir durumla karşılaşmaz isem yani anlayacağın nisan 20 ye sarktı tüp tedavim..ama adetim bir bitsinde muayeneye gideceğim...neyse ki biraz sakinleştim,sabah çok canım sıkılmıştı ama vardır bunda da bir hayır diyorum artık,valla derya ''saldım çayıra mevlam kayıra'' modunu birden pek bi benimseyiverdim,ne dengesiz bir kadınım yaff bi yerdeyim bi gökteyim valla...aşılama yüzünden olmuştur filan diyorum ama azıcıkta strese girmiş olabilirmiyim diye sormaya başladım kendime çünkü ne kadar sakin gibi görünsede biraz sıkıntılı birkaç ay yaşadım ve farkında olmadan stres yapmışta olabilirim...

n
canım coraspin kullanıyorum evet. Ben de igne kullanıyorum progynex .. Sen ??? Doktor progestran fitilde vermişti . Ikisinden birini seç digerini bırak dedi. Ben fitili bırakıp igneyi seçtim . Fitil işe yaramıyor gibi geliyor içime sinmiyordu. Igneyi seçtim . Heryerim morardı delik deşik oldu bugun 40.falan ignem ama olsun yeterki bebegim benimle olsun . . .

Degerin katlamış çok sevindim . Allah herşeyi sonuna kadar hepimizin bebişi için yolunda götürsün kucaklarımıza almak nasip etsin inşallah.

kuzummm hakkında ne zaman hayırlısı ise o zaman olsun . Olabilir biliyorsun bende başlıcaaz derken adetim gecikmişti deliriyordum hatırlasana... Strese farkına varmadan giriyoruz sanırım . Eee sen bir de ne kadar zaman evinden falan uzaktaydın iş stresinde yormuştur. Hormonların dengesini bozdu haliyle. Ters zamana geldi demekki . Evindesin huzurlu huzurlu bekle vakti . Takma artık o nasılsa gelecek .gününü gün et.. Kızım yüzmeye spora falan git.. Ne yiyebiliyorsan yeee. Sonra miden bulanıp yiyemicennnnn :)))

öptümmmmmmmmmmmm

aşağı yukarı aynı şeyleri kullanıyoruz canımcım..
bende günde 1 tane coraspin 1 tane iğne,3+1 progestan vajinadan ve 3+1 folik asit kullanıyorum..
progestan ağızdan alındığı zaman gercekten cok bir anlamı yokmuş ama vajinada damarlar acık olduğu için emilimi daha fazla olduğu için faydası varmış sözde gerci kullanırken korkuyorumm bişey olucak diye ama dr. ben söyleyene kadar devam dedi aspirin,iğne,progestan 3,lüsü ilk aylarda cok önemli dedi..sorma varyaaa artık karnımın karın dicek yeri kalmadı artık cok acıyo bugün kola gecicez cünki göbüşte iğne yapıcak yer kalmadı...bu arada senin iğnenden ben daha önceki gebeliğimde kullanmıştım progestan içerikli bir iğene haptan daha etkili olduğunu biliyorum..
ama benim iğnem kan sulandırıcı clexsan 04 kullanıyorum deri altından...
allahım kuzucuklarımızı korusunn...
bu arada sen ilk keseyi ne zaman görmeye gitmiştin..
dr. cumaya cağırdı bakalım ne görücez..

bu arada cok sağol evet cok şükür katladı inşallah hep böyle sağlıklı ilerler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…