Preseed kullananlar

Slm kızlar gamzelıkıs bıse sormak ıstıyorum sana sen asılama yaptrıdınya buay bende adetımıbeklıyorum yaaptırıcam ama jelmı verdı sana doktor bana jel felan bahsetmedı hıc daha önce kıs arkadsımda oldu aynı doktorda asılama ama onada jel vermedıı senın doktorun verdıgı jelın adını yazarmsısın doktordan ıstıcem bende banada versın asılamadan sonra

canımm ben aşılama yaptırmadım tüp bebek benim..
sen diğer başka bir arkadaşla karıştırdın galiba..
ama vajinaden fitil gibi progestan kullanıyorum..

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:kızlarrrrrrrrrrrrr ben bugün idrar testi hatta akşam idrarımla silikte olsa cift cizgiyi gördüm..:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
allahıma bin şükür dualarımızı kabul ettiii.:KK70:..
ayyyyy ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm::KK49::KK49:
inşallah kan değerimde iyi cıkarsaaa değmeyin keyfime..:KK64::KK64::KK64::KK64:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:kızlarrrrrrrrrrrrr ben bugün idrar testi hatta akşam idrarımla silikte olsa cift cizgiyi gördüm..:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

:118::118::118::119::119: süpersinnnnn...ay çok mutlu oldum gamzeli,değerinde iyi çıkacak eminim ben veeeeeeeeee artık bebişin hiç bırakmayacak seni bak gör...allahım tamamına erdirsin inşallahhhhh...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: tuğba,derya ve sen üçte üç:KK76: maşallah arkadaşlarıma benim:nazar::nazar::nazar:

:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:nazar::emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek::nazar:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:.......:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:....:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar:.....:nazar:eyoooooo...ilk tüple oldu bitti maşallah:nazar: :KK49:

49- :nazar:güneş88.......:nazar:preseed ile ilk denemede
50- :nazar:senemgy.....pre seed ile ilk deneme,darısı başınıza kızlar

:nazar::KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6::nazar:

sibel1982 :KK53:.............................aşılama sonucumuzu bekliyoruz heyecanla
tayf :KK47:......................................tüp bebek için bekliyorum
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
beyazpati :90:...................................
passifloraa :KK3:.................................
ahsenneva :KK62:.................................
dyg34 :KK4:........................................
masal_naz :18:...................................
ilkayçocuk :111:...................................
sevdalinka06 :KK37:................................
selina23 :95:......................................
sofyan :kk77:...................................
medicalsecreter :KK35:..........................
kadser :78:...................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:
gamzelikız çoook sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah yeni üye olduğum için senin hakkında pek bişi öğrenemedim sakıncası yoksa sizde problem neydi ve ne kadardır çocuk istiyordunuz biz 2 yılı geçti çocuk isteyeli herhangi bi sebeb gözükmüyo tahlillerimde aşılama yaptırdım bu ay ama çok ümitsiziz nedense bundandan negatif sonuç alırsam tüpbebeği düşünüyoruz ama çook korkuyorum inşallah gerek kalmaz Allahım yardım et:18:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallah bebenin pıt pıtlarınaaaaa:KK66:darısı isteyen dileyen tüm arkadaşlarımın başınaaaa

aferim hiçbişey demiyorum yada dur bi yuh deyip öle npktalayayım herifinin yerinde olsam seni falakaya yatırırdım senin neyine çocuk kucaklamak ben içi 1 lt su dolu çaydanlığı kaldırmıyor,karşı komşumu arıyorum yardım edermisin diye evetabartıyorum çünkü şak diye hamile kalamıyoruz biz aay bi türlü noktaayı koyamadım ne kızmışım yaaaa:KK47:o bebeğe sahip çıkkkkkkkkkkkkk:KK20:

burdayım ama inan sadece slm yazıp çıkmak için geldim ben ölüyorum galiba ama sürünerek ölücem durumum vahim az grip olmuşum ve midem beni öldürdü banyoya yatak açıp orada yatmam gerekiek galiba bugün sallana sallana dışarı çıktık eşim gebelik hedayesi almış problemli çıktı ürün kuyumcuya giren tubina baktıbuna baktışunu denedi bunu denedi o olmaz bu olsun dedii tam çıkarken ne olmuş olmuş gebesin çıkar acısını deidm birde yüzük bakayım dedim çok takıcakmışım gibi geri dödüm yüzüklere bakayım d,ye adamlar gül suyu dökmüş dedim lokum kokuyo yok dedi gül suyu o sıradayanımdan bi amca geçti aysenin ebene dedim keçi kemirmiş sanki midem allak bullak zaten kuyumcunun ortasında ööğğ diye içimi çıkarı verdim sonrada sokağa çıkmayasağı aldım anlayacağın fenayım özelikle bugün kötüyüm yaprak gbi titriyorum yAZIK CUMA KONTROLÜM VAR KURTA BENİ TOHHHTOOOR DİYCEM
ŞİMDİLİK ÇOK ÖPÜYORUM ALLAHA EMANETİMSİNİZ ŞEKER KZILARRRR:KK16:

CANIII GÖNÜLDEN YÜREKTEN AMİNNNNNNNNNNN

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
DUALARIMIZ,DİLEKLERİMİZLE İNŞALLAH SIRA SİZLERDE bende kooomacan :KK54:

manyak karı..erzurum sokaklarını kirletmeeeeeeeeeeeeeeeeee

walla benimde bulantılar başladı fenayıMMMMMm . heryere çıkartabilirim bundan sonra :)) serbessstttt HAMİLEYİMMMMMMMMMM

KUZUMMMMMMMMMMMMMMM BİZ SANA DEMEDİK Mİ OLDU BU İŞ DİYEEEEEEEEEEEEEEEE
ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL ETTİ . YÜZLERİMİZİ GÜLDÜRDÜ..ŞÜKÜRLER OLSUNNNNN
:nazar::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK9::KK9::KK9::KK9:

:118::118::118::119::119: süpersinnnnn...ay çok mutlu oldum gamzeli,değerinde iyi çıkacak eminim ben veeeeeeeeee artık bebişin hiç bırakmayacak seni bak gör...allahım tamamına erdirsin inşallahhhhh...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: tuğba,derya ve sen üçte üç:KK76: maşallah arkadaşlarıma benim:nazar::nazar::nazar:

ARKADAŞIM TAHMİNLERDE BOMBASIN...SIRA SENDEEEEEEEEEE YAWRUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.... HAYDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ BAKALIM BEKLETME BİZİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

kızlar ben bugun birazzz yordum kendimi ..şirketimde taşınıyor ya orda klasörler eşyalar taşınacak onları topladım... eve geldim evdeki eşyaları topladım. sonra da kendimi kötü hissettim korktum...
önce devlet hastanesine gittik . aptallar illaki alttan bakcaz diye tutturdu istemedim. üsten baktılar 3 doktor bir araya geldi değil bebepimi keseyi bile göremediler. alttan bakalım dediler yine alete bi baktım kan var üzerinde jeli sürüüp pis pis bırakmışlar istemiyorum enfeksiyon kaparım dedim kalktım .
özel hastaneye gittik . o doktorda tutturdu alttan bakalım diye amma meraklısınız dedim . bu hastane gündüz geldiğim hastane ve altelere temizliğine ve teknolojisine güvendiğim için eşimde tamam dediği için izin verdim . baktı doktor burda işteee dedi sesini de açtı kalbini de dinledik ... ama kızdı..kıymetli bebek tamam ama böyle stres yaparsan bu gebelikten sana hayır gelmez. vesvese yapma dedi...tamam dedim . içim rahatladı geldim evime... hemen boy abdestimi aldım ve hem şükretmek için hemde sizler ve hepimiz için yasin-i şerif okudum . allahım kabul ederse...

h451la9.gif
benimdanszfenertvue0ru6.gif
300u1li.gif

3021eom.gif
images

42sexy0cd5rp9au.gif

image001sas.gif

image006yky.gif
image007u.gif
009.gif
008.gif

image005s.gif
image004vib.gif
image001qcg.gif
image002eqo.gif
image003ujx.gif

GAMZELİMMMM HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEE....OOHHHH OHHHHHHHH OOHHHH ELLER HAVAYAAAAAA
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66:

Son düzenleme:

Maşallah subanallah canım
cooooooooookkkkkkkk tebrik ederim
Rabbim tamamına erdirsin
darısı bizim basımıza

Deryacim doktor çok doğru söylemiş
sadece kendine dikkat et ama çok fazla vesvese yapma
banada doktorum aynı seyi söylemişti bu kadar endiseyle 9 ayı bitiremezsin demişti
hep iyi seyler duşun sakın ola paniğe kapılma canım
fazla yorma kendini

gamzelıkız tebrık ederım benım doktorum herzaman der bunlar kıymetlı bebekler ona göre kendınıze dıkket edınder hep ıns 9 ayın sorunsuz gecer masallahhh:nazar::nazar:

gamzeliiiiim canım sabah direkt bugün cuma gamzeliye dua edelim diye girdim topiğe, haberini gördüm:nazar::nazar::nazar: maşallah cnaım benim yaaaa, hadi inşallah kan testinde de degein düzenli yükselir, çok sevindim, rabbim saglıkla kucagıona almayı da nasip etsin. gözünüz aydın, kırk bir kere maşallah canım yaaaa :nazar::nazar:

özgeeeem tayfım anjelim selmam deryam:) nasılsınız güzel hatunlar:KK3:

herkese hayırlı cumalar, rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın, tüm hamilelerimize saglıklı hayırlı dogumnlar nasip etsin, allah evlatlarımızı bize bağışlasın inşallah

Merhaba arkadaşlar,
Ben Preeseed i arastirirken burayı tesadüfen buldum. Iyiki de bulmusum :))) Size birsey sormak istiyorum. Bu preseed i iliskiden 15 dk once kullanmak gerekiyor anladığım kadarıyla. Yalniz anlamadığım şey, kullandıktan sonra ayağa kalkmada sakınca var mı yoksa zerkettikten sonra hiç kalkmamak mi lazım?? Biraz acayip bir soru oldu ama sanirim derdimi anlatabildim :)

Cevaplayabilirseniz cok sevinirim. Tesekkürler

canım hoşgeldinnnnn...

evet hayatım transferimiz yapıldı cok sağol..
inşallahhhh allahım pozitifi görmeyi nasip etsin..

sende iyisin maşallah bu sıralar ankaralar falan iyi gezmişsinn..
bebişinde cicilerini almışsınız güle güle kullanın darısı bizlere olsun inşallahhhhh...
amiinnn gamzelim, gerci güzel sonucu aldık ben yazana kadar ama olsun ben yine de amiiinimi cekeyim:)

valla aynen dediğin gibi canım saldık çayıra bakalım...
daha kürtajım çok yeni bu ay oldum dr korunun dedi ama biz dinlemedik dr amcayı :KK61::KK61::KK61:
herşeyin hayırlısı bakalım..
aferim canım, rahim kendini toparlamadan hamile kalırsan allah korusun ya düşükle sonuclanırsa:KK4: doktorunuzu dinleyin kızlar yaaa, adamların bi bildikleri var demek ki...

şişşşt tayyyf bacım naber kıııss?

Bana rahim inceliği ile ilgili soru soran arkadaşım, maalesef ne femera ne de estrofem arttırmadı, problem kürtaja bağlı hafif fe olsa rahim içi yapışıklıklar olmasıymış ve bu durumda ilaçlar hiçbir işe yaramadfığı gibi hamile kalırsan da bebek gelişemiyor maalesef, netice olarak ben histereskopi oldum yücel karamanda, benim yapışıklıkları halletti ve izleyen ay Allahın izniyle ikizlerime gebe kaldım, darısı başıma güzelim.:nazar:
yerim ben senin ikizlerini maşallah:nazar::nazar:

CANIMCIM BEN DÜN 6+6YDIM . KALBİNİ DUYDUM . GECEN HAFTA GİTTİĞMDE KESE GÖRMÜŞTÜM SADECE. .

GÖĞÜSLERİNDE HASSASİYET VARSA KORKMA... UYUKLUYORSAN YORULUYORSAN KORKMA....

ÖPTÜMMMMMMMMMMMM:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
oyyyyyyyy ne güzel oluyor de mi ilk pıt pıtları maşallah deryacım yaaaa, bir de sesini duy, gözlerinden yaşlar akacak:nazar::nazar::nazar: rabbim herkese nasip etsin inşallah

kızlarr duam bitti sizlerde amin dersenizz mutlu olurumm...
canım ben amine de geç kaldım:KK59: ama bugün cuma, ben yine de amin diyoruuum:KK69:
selam kızlar

uzun zamandır giremedim izindeyiz sayılı gün çabuk geçiyi,cumaya dönüyoz evimize

gamzeli hayırlısıyla sonuca kaç gün kaldı canım?

ayşem sende alışveriş yapmışsın güzel kızımız güle güle giysin inşallah,benimde bogaz sorunu geçtı,reflüden kaynaklıymış,asit yemek borusunu tahriş etmiş ,1 hafta canım çok yandı su bile içerken zorlanıyodum çok şükür geçti canım

ceydacım sen nasılsn?bu ay başloyosun degil mi tedaviye?

derya ve tugba taze anneler sizleride çok öpüyorum
ben iyiyim özgecim, sen de ben de kükçü dükkanımıza döndük işte:KK4: reflün varsa gebelikte iyice çektirecek sana, haberin olsun:)

evet canım seninle konustugumuzda işte annemle carsı pazar geziyorduk, en kısa zamanda darısı başına özgemmm tez vakitte hayırlısıyla inşallah

Ayşecim nasılsın bakalım bebişin nasıl...iyi yapmışsın giysilerini alarak,aklına gelen kötü şeyleri artık unut,sen maşallah ilk üç ayı rahatça atlattın artık kolay kolay bişey olmaz,korkma canım arkadaşım...
tayfıımmmm kötü rüyalar falan bitiyor bi zamandan sonra cok sükür, artık onu kucagımda göğsümde yatagında tasavvur ediyorum gözlerimi kapadıkca. sonra pıt diye seğiriyor karnımda:emir_bebek: biliyorum benimle ve en saglamı en güçlüsü beni en seveni oydu ki sıkı sıkı tutundu bana.
senin de öyle olacak canım benim, digerleri sağlıklı hayırlı olmadıgı için kalmadı, ama bundan sonraki sarıp sarmalayacak olanı en güzel sağlıklı bebegin seninle kalacak ve bu günleri unutup gebeliğinden bebeklerimizden konusucaz inşallah

canım benim yaaaaa gamzeli şipşirin bir evlat gelecek inşallah:nazar::nazar:

kızlar ben bugun birazzz yordum kendimi ..şirketimde taşınıyor ya orda klasörler eşyalar taşınacak onları topladım... eve geldim evdeki eşyaları topladım. sonra da kendimi kötü hissettim korktum...
önce devlet hastanesine gittik . aptallar illaki alttan bakcaz diye tutturdu istemedim. üsten baktılar 3 doktor bir araya geldi değil bebepimi keseyi bile göremediler. alttan bakalım dediler yine alete bi baktım kan var üzerinde jeli sürüüp pis pis bırakmışlar istemiyorum enfeksiyon kaparım dedim kalktım .
özel hastaneye gittik . o doktorda tutturdu alttan bakalım diye amma meraklısınız dedim . bu hastane gündüz geldiğim hastane ve altelere temizliğine ve teknolojisine güvendiğim için eşimde tamam dediği için izin verdim . baktı doktor burda işteee dedi sesini de açtı kalbini de dinledik ... ama kızdı..kıymetli bebek tamam ama böyle stres yaparsan bu gebelikten sana hayır gelmez. vesvese yapma dedi...tamam dedim . içim rahatladı geldim evime... hemen boy abdestimi aldım ve hem şükretmek için hemde sizler ve hepimiz için yasin-i şerif okudum . allahım kabul ederse...
allah kabul etsin canım. deryam o neymiş öyle beee, allah o acillere düşenlere yardım etsin. gerizekalılar. en hijyenik olması gereken yere önceki muayene aletiyle mi bakıyo dangalaklar. köylerde bile dogumalrda kaynar kaynar sularla yıkarmıs dezenfekte edilirmiş aletler, ne kör cahil adamlar yaaa, çok sinirlendim heee.

ama alttan muayeneden korkmayın kızlar, ben 4 haftalıktım ankaradaki doktorum alttan baktı, kesesini daha kısa zamanda görüyorsunuz, o yüzden içiniz daha da rahatlıyor. iler ki aylarda zaten onlar da bayılmıyor bizim şeylerimize, hep göbekten bakacaklar:KK1:

ayrıca da sen de bi karar ver anacım bi elin cocugunu yükleniyosun, bi dosya kaldırıyosun sonra da aksam doktor doktor geziyosun, rahat mısın vesveseli misin:) ne içine kurt düşürecek işlere mahal ver, ne de evhamdan uykularını kacır. başlarım öyle şirkete heee, hiç mi hizmetlisi müsdahtemi yokmuş, sen masa başında yapacagın işini yap çekil kenara. allah esirgesin seni, tamam duanı et abdestini al da rabbim onu koruyup kollama görevini de bize verdi, sen in ilk ve tek görevin öncelikle budur kafamı kızdırma ula benim:KK64:

Merhaba arkadaşlar,
Ben Preeseed i arastirirken burayı tesadüfen buldum. Iyiki de bulmusum :))) Size birsey sormak istiyorum. Bu preseed i iliskiden 15 dk once kullanmak gerekiyor anladığım kadarıyla. Yalniz anlamadığım şey, kullandıktan sonra ayağa kalkmada sakınca var mı yoksa zerkettikten sonra hiç kalkmamak mi lazım?? Biraz acayip bir soru oldu ama sanirim derdimi anlatabildim :)

Cevaplayabilirseniz cok sevinirim. Tesekkürler
canım ben kulladıgım zaman kalkmadım, çünkü jel de olsa dısarı cıkıyor, hem napcan ki 15 dakika bekleyiver sırtüstü:82:

canım ben kulladıgım zaman kalkmadım, çünkü jel de olsa dısarı cıkıyor, hem napcan ki 15 dakika bekleyiver sırtüstü:82:

:) Çok tesekkür ederim. Siz Preseed ile mi hamile kaldınız? Kaçıncı denemeniz de ? :KK3: Bir de yurt disindan mi siparis mi etmistiniz?

:) Çok tesekkür ederim. Siz Preseed ile mi hamile kaldınız? Kaçıncı denemeniz de ? :KK3: Bir de yurt disindan mi siparis mi etmistiniz?

canım ben preseedı dönem dönem kullandım bıraktım, temmuzda tüp bebek yaptırdım olmadı. sonraki dönemde birlikteliklerde kuruluk yasayınca elimde az kalan preseedı sadece nemlendirme amaclı elimle o bölgeye uygulamıştım. sonra da geldi bebiş:) darısı basına olsun arkadasım, ben preseedı pahalanmadan önce türkiyedeki distiribitörden sonrasında da iki kez eb.ydan aldım. her almamda da bir haftada elime ulaştı.

tebrikler canım inş kan sonucundada pozitifi görürsün ay ne güzel çoğalıyoruz Allaha şükürler olsun:nazar::nazar:

özgeeeem tayfım anjelim selmam deryam:) nasılsınız güzel hatunlar:KK3:

herkese hayırlı cumalar, rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın, tüm hamilelerimize saglıklı hayırlı dogumnlar nasip etsin, allah evlatlarımızı bize bağışlasın inşallah

amin canım amin....

amiinnn gamzelim, gerci güzel sonucu aldık ben yazana kadar ama olsun ben yine de amiiinimi cekeyim:)

aferim canım, rahim kendini toparlamadan hamile kalırsan allah korusun ya düşükle sonuclanırsa:KK4: doktorunuzu dinleyin kızlar yaaa, adamların bi bildikleri var demek ki...

yerim ben senin ikizlerini maşallah:nazar::nazar:

oyyyyyyyy ne güzel oluyor de mi ilk pıt pıtları maşallah deryacım yaaaa, bir de sesini duy, gözlerinden yaşlar akacak:nazar::nazar::nazar: rabbim herkese nasip etsin inşallah

canım ben amine de geç kaldım:KK59: ama bugün cuma, ben yine de amin diyoruuum:KK69:
ben iyiyim özgecim, sen de ben de kükçü dükkanımıza döndük işte:KK4: reflün varsa gebelikte iyice çektirecek sana, haberin olsun:)

evet canım seninle konustugumuzda işte annemle carsı pazar geziyorduk, en kısa zamanda darısı başına özgemmm tez vakitte hayırlısıyla inşallah

tayfıımmmm kötü rüyalar falan bitiyor bi zamandan sonra cok sükür, artık onu kucagımda göğsümde yatagında tasavvur ediyorum gözlerimi kapadıkca. sonra pıt diye seğiriyor karnımda:emir_bebek: biliyorum benimle ve en saglamı en güçlüsü beni en seveni oydu ki sıkı sıkı tutundu bana.
senin de öyle olacak canım benim, digerleri sağlıklı hayırlı olmadıgı için kalmadı, ama bundan sonraki sarıp sarmalayacak olanı en güzel sağlıklı bebegin seninle kalacak ve bu günleri unutup gebeliğinden bebeklerimizden konusucaz inşallah

canım benim yaaaaa gamzeli şipşirin bir evlat gelecek inşallah:nazar::nazar:

allah kabul etsin canım. deryam o neymiş öyle beee, allah o acillere düşenlere yardım etsin. gerizekalılar. en hijyenik olması gereken yere önceki muayene aletiyle mi bakıyo dangalaklar. köylerde bile dogumalrda kaynar kaynar sularla yıkarmıs dezenfekte edilirmiş aletler, ne kör cahil adamlar yaaa, çok sinirlendim heee.

ama alttan muayeneden korkmayın kızlar, ben 4 haftalıktım ankaradaki doktorum alttan baktı, kesesini daha kısa zamanda görüyorsunuz, o yüzden içiniz daha da rahatlıyor. iler ki aylarda zaten onlar da bayılmıyor bizim şeylerimize, hep göbekten bakacaklar:KK1:

ayrıca da sen de bi karar ver anacım bi elin cocugunu yükleniyosun, bi dosya kaldırıyosun sonra da aksam doktor doktor geziyosun, rahat mısın vesveseli misin:) ne içine kurt düşürecek işlere mahal ver, ne de evhamdan uykularını kacır. başlarım öyle şirkete heee, hiç mi hizmetlisi müsdahtemi yokmuş, sen masa başında yapacagın işini yap çekil kenara. allah esirgesin seni, tamam duanı et abdestini al da rabbim onu koruyup kollama görevini de bize verdi, sen in ilk ve tek görevin öncelikle budur kafamı kızdırma ula benim:KK64:

anaaaaaaaaaaaaaaa hatuna bak yaaa gelmedi gelmedi bastı fırçayı... tamam yaaa tamam... hep içimden dua ediyorum allahım bebeğimi verdin sen koru yarabbim diye. dikkat ediyorum korkmayın yaa. ee hep yatacak degilim ya.. doktor kızıoyr. sen hasta degilsin normal yaşantına devam et diyor... kafam karışıyor yawwwwwww
allah sağ salim kucagımıza almak nasip etsin inşallah .

bugunku programım da bebegim olacagının tarihiyle müjdesini veren arkadaşımla buluşmak . ona müjde hediyesini vericem . biraz kız kıza dedikodu edelim :)))

görüşürüz akşama kızlar....

kızlar şükürler olsun dün kalp atışlarını duyduk gerçekten bu bambaşka bi duyguymuş eşimle ultrason aletini eve götürebilirmiyiz diye bile sorduk doktorumuzda sağolsun hemen paketleyebiliriz dedi:KK1: inş. Allahım herkese nasip eder

kızlar şükürler olsun dün kalp atışlarını duyduk gerçekten bu bambaşka bi duyguymuş eşimle ultrason aletini eve götürebilirmiyiz diye bile sorduk doktorumuzda sağolsun hemen paketleyebiliriz dedi:KK1: inş. Allahım herkese nasip eder

canımmmmm gözünüz aydın, maşallah, ben diyorum ya o cihaza sarılıp uyurum ben evde olsa:KK52:

X