Preseed kullananlar

valla bende patlatacak bomba filan kalmadı özge:KK53:yazın yaşadığım iki düşükle tüm cephaneyi tükettim..artık tüp bebekle durumu zorlayacağım, sürpriz filan beklemeyin boşuna:KK53:...

kızlar bişey sorucam yurt dışında bi site varya adını yazmak yasakmı bilmiyorum yazmadım oradan sipariş edince kargo ücreti öddüyormusunuz oradan alan varmı bu ürünü ve kaç günde gelir şimdiden teşekkürler

kızlar ebaydan alsak gelirmi hemen kaç günde geliyor birde bu preseedin çeşitleri var mı?

Son düzenleme:
yabancı bir site ya bilgilerimi vermeye çekiniyorum üye olurken sorun olur mu

Son düzenleme:
:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:nazar::emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ:nazar:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..........silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:.................:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba.........................ikizi olucak bu kızın,söylemedi demeyin:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar:..................şimdilik 19:nazar: tane dana adayımız var ve yerin artık üst liste hayatım:KK49:

:KK6::nazar:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6:.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ:nazar:

gunesea :KK9:......................................haberlerini bekliyoruzzzz
tayf :KK47:..................................................mart sonu tüp bebeğe başlıyorum, bakalım nolucak
love27 :82:........................... ........ ...............
medicalsecreter:KK53: ......................................
eneslena :KK55:................................................
bebeksan :KK37:..............................................
elfem :KK53:.................................................. ....
toobe :84:.................................................. .....?
nehir1974 :97:.................................................. ?
zorxx :86:.................................................. ...........?
crafty :81:.................................................. .........?
callcenter :63:.................................................. ....?
akıllıbıdık :KK36:............................................... .......?
güneş88 :80:.................................................. ......?
ekin79 :87:.................................................. ...........?
duru :21:.................................................. ..............?
patikli :76:.................................................. ............?
senemgy :KK8:.................................................. ........?
esra8 :KK76:.................................................. .............?
beyazeke :KK52:.................................................. .........?
kadser :78:.................................................. .................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

nasıl bir liste bu yaa.. şamata gibi :))
benekli senin tamam .. kızlara da söyliyelim bari .. ceydaya göre ben ikiz doğruacam hatta üçüz :)) en begenmediğimi ; gözden çıkardığımı da ceydaya vercem ..bu o demek :)))

tuğbanın ikizi olcak haaa.? kızım şu totemlerine hastayım .. ayşeye kız dedin tuttu. şansını bizde zorlama istersen... bakalım ne çıkcak :)))

deryacım şansımı accaip zorluyorum,birilerine ikiz doğurtturabilirsem kendimi garantiye alırım diye ama tuğbacık doktora gitmiş bugün tekmiş dana....kısacası tuğbadan iş çıkmıycak bana artık gamzeliyi zorlıycam bende napiim...

aaaa tabiki edicez biz pozitifi aldıktabittimi iş kendimden önce başkalarına istemeliyimki klendi velediminde hayrını göreyim innşalllaaaahh...
canım kolay değil bu tedaviler sabır ister güç ister moral ister birde yürekten yapılan dua ister bunu yapmak elimdeyse nedne sakınayımki merak etme ensenderi içimde geln dualar inşallah hayırlısonuç alacaksın
he valla kurbanda keserişm nuri alçoyuda oynatırım :KK1: aşkolun biriniz bana kutlama yapmadınız gerçi hakkını yiyemem deryanın senin halaylar çektiniz neyyse cuma allah izin verirde kalp atışını duyarsam isterim sizden ufacık bi kutlama acık şımartın beni yaaa:84:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallllaaaaaaaaahhhhhhh
şimdi sana bişeyler sölesem bana kızmazsın umarım inanki çok düşündüm yazsammı yazmasammı kafaya takarmı ama yazmazsam kendimidesuçlu hisserdim neden yazıyorum onudasöliyim doktoruna özelikle danışmanı rica ediyorum neyimi bak şimdi şeker parçası oku
ben ilktedavide düşük dozla 39 tane yumurta çıkardım ne argo bi tabirdir ya rabbimm çıkardımda ne yahuuu :KK17:toplandı yani:KK1:ilk önce bunun 27 si döllenebilir kalitede dendi sonra 24 e düüştüen son 14ü döllendi yaşamını sürdürmeyi başaran 11 tane 1.kalitede embriyomuz oldu çokşüküür bu arada toplamadan çıktığımda yalvarırım beni kurtarın çocuk mocuk istemiyorum ben diye inlemiştim ağrım feciydi neyse karnım fena şişmişti nefes alırken zorlanabiliyodum çok azıcıkta bulantım vardı transferöncesi bunlar ..transfer günü geldi çattı doktorumuz bana dediki tuğba hanım transferi yaparsak tutabilirama hamileliğiniz çok sorunlu geçer nasıl dedi,m karnın şiler karından sıvı almak zorunda kalırızx dedi vücuda sürekli serum yoluyla su takviyesi gerekir fişlan deid bende az dik başlı dediğim dedik bihatunumdur ya ne olursa olsun bu aşamaya gelmişim erteletmem dedim yapın dedim peki dedi neyse yapıldı trasfer oldumu ne yazıkki hayır benim doktorcum sağolsun bana ohhs olduğumu ve fazla yumurtadan dolayı ödem olduğunu sölememiş araştırdım sonra başka bi hekim tanıdığımız dediki keşke dondursaydın bir ay sonra transfer yapılsaydı rahim dinlenmiş olurdu vücut hormonu atmış olurdu ve daha kolay olurdu dedi ameliyat yok iğne yok ilaç vs yok neyse bekledimpsikolojim düzeldi start verdim ikincide dondurulmuşla şükür pozitifi gördüm...
bunu moralin bozulsın diye yazmıyorum deryayada anlatmıştım galiba sende pco varbu tüp bebekte avantaj ama lütfen doktoruna bu tehlikeyle karşılaşma oranım nedir diye sor eğer öyle bi drum varsa allah korusun sakın derim arkadaşım riske atma bir ay ertele ha kızma sakın ben yaşadım bi çok kişi yaşado send eyaşıcan diye bişi yok belkide doktorunsa herşey yolunda demiştir ama sen hatırlatki bu hasta bilinçli desin sölediklerimi lütfen sadece bi arkadaşımın tecrübesi ordakalmış bende olucak diye bişi hok ama temkinli olmakta fayda var diye değerlendir lütfen yanlış anlama kızma olurmu amacım seni üzmek değil asla kiiii üzülecek bişeyde yok :KK16::KK16: herşeyin en hayırlısı en güzeli senin olsu allah yardımcın olsun pozitifle gel :KK64:

canımmmm sen hoşsun ya ben birinin olduğundan şüpheliyken sen ikiz demişsin haydi bakalım cuma ola hayrola :KK62:
şimdi kızarsınız bana neden şüpeliyim dedi bu çatlak diye hemen söliyim bugün yatakta kıvrandım ağrılardan allah korusun ama ağrılar düşük riskinin belirtisiymiş netten okudumda:KK61: allah korusun olmasın öle bişi kocamın sıpası beni bırakmasın onunlşa hayat bulmuşken huzura koşmuşken yarım bırakmasın dua edin kızlar lütfen :KK59:

kızım bi yaşayamadın şu bebeğinin varlığını.. allah aşkına normal hayatına dön.. gezmene git. evinle ilgile n. kocana yemekler yap . duanı eksik etme ama kendini bunca dinleme.
bebegin seinle sen de ona sıkı sıkı sarıl onu üzmeeeeeee

takıntılı kadın..yarın arıcam seni ...öptümmmmmm

tuğbacım ağrı sadece düşük belirtisi diildir bitanem...ayrıca 3 düşük tecrübeme dayanarak şu kadarını söyleyim ağrı kanama ile beraber başlıyor hatta kanamadan sonra azıyor...boşuna evham yapma yat dinlen ilaçlarını kullanmayı da ihmal etme...bu arada bence ikiside tuttu, ikiz olucakkkkk:KK53:...ben deryanın tek embryosundan bile ikiz çıkarmaya çalışıyorum kaldıki senin iki tane biraz zorlasak dördüze kadar yolu var yaniiiiiii:111:

offf offf ceyda senin başına derdiz.. ben yine daha az nazsızım yaffff.. bu tubiiş üzüyo bizi demi ??? dördüz de kız ona.. delirsin yattığı yerde kudursun
:)):KK1::KK1::KK1::KK1:

valla aynen canım aklıma gelince yüreğim carpıyo...:KK62:
inşallahh canımmm aminnn öyle olmasını cok istiyorum...:KK49:
DERYAAAAAAAAAAAAA tut sacımızıda bizide cek sıkı sıkı tamammı..:KK4::KK4:

tatlım sakın telaş yapma bak bende de ohss ihtimali vardı . hatta transfere gitmeden son gece karnım davul gibi şişti . kasıldım kustum . tamam dedim ertelencek kesin. doktor baktı transfer yapıldı :) sonucu biliyorsun...

allahtan hayırlı zamanı iste..

dualarımızdasın... gelceksin sırada sen ve ceyda var. sonra da özge..

ben geçen yaz hamile kalmadan bırakmıştım ne güzel düşükler üstüste gelince başlarım böyle işe deyip tekrar başladım içmeye ...en son aşılamadan önce bıraktım yine ama ara ara 1-2 içiyodum yine,yalnız bu alanya muhabbeti uzayınca günde 2-3 içiyorum ..kızıyorum kendime niye böyle yapıyosun ulan diye..allahtan şu süper slim sigaralar varya onlardan içiyorum zaten kürdan gibiler normal sigara gibi düşünürsen 3 slim sigara 1,5 tam sigara yapıyor...içmiycem ama yaaa,tüp bebek gibi zor bi sürecin sigara yüzünden bozulmasını istemiyorum...geçen sene bebeğe karar verince ben zaten slim içiyodum onuda alıştırdım bari böylece az içersin diye,onun sigaralarından otlanıyorum zaman zaman...

sigara derhal bırakılaaaaaaaa
stressten uzak kalınaaaaaaa
derhal eve dönüleeeeeeee
kırmızıyı görrür görmezz merkeze gidileeeeeee
tedaviyeee başlanaaaaaaaa
sıpalar alınaaaaaaaa
eve dönüleeeeeeeeeeeeeee
göbüş büyütülüpppppppppppp doğurulaaaaaa

öptüm hatunnnnnnn kocaman seniii

deryacım şansımı accaip zorluyorum,birilerine ikiz doğurtturabilirsem kendimi garantiye alırım diye ama tuğbacık doktora gitmiş bugün tekmiş dana....kısacası tuğbadan iş çıkmıycak bana artık gamzeliyi zorlıycam bende napiim...

aaaaaaaaaaaaaa tugba doktora yarın gitmicekmiydi ? nerde yazıyo ben götmedim yafff??se gamzeliye ikiz üçüz de.. onda yumoş çoookkk :)))

arkadaşlar beni de eklesenize listeye :))
kısaca anlatayım hikayemi 2 aşılama oldum bursa acıbadem de tutmadı 1. tüp bebek denemem oldu oda olumsuz sonuçlandı. şimdi doğal yola yani bu ay deneyeceğiz 2 senedir olmuyor .PRE-SEED deneyeceğim.fiyatı 130 tl miş.bi çok eczanede var fiyat aynı doktoruma sordum.kullan iiy olur dedi.kayganlaştırıcı dedi.kullanan ve hamile kalan var mı öpüyorum sizi moralinizi yüksek tutun.

canım benim yazdıklarını bir bir okudum ve asla kızmadımm.:KK9:.sonucta sen olabilecek tehlikeri söylüyorsun..:KK19:
bunu bir arkadaş daha söyledi hiç şüphen olmasın ben bunu dr,uma gidince mutlaka sorucam ve öyle birşey varsada hiç riske atmıcam.:KK36:.gelicek ay denicem..:KK53:
ama bende pko filan yok..:18:
dr. bu sürec zarfında herhangi bir olumsuzluktan bahsetmedi hatta e(2) değerlerim cok iyiydi..tabiki bunun iyi olması böyle bişeyin olmuca anlamına gelmez..:KK19:
her ney olursa ben pozitifim böyle birşeyde varsada erteleriz ne yapalım ölüm yokya ucunda sonucta..:94:
bu arada bu dondurma işlemi ücretlimi oluyor..:26:
umuyorum böyle birşeyle karşılaşmam allahım korusunn.:KK25:.bu zaman kadar gelipte böyle birşeyle karşılaşmak kolay değil..:KK50:
hakkımda hayırlısı ne diyelim..:KK31:
canımcım verdiğin nacizane bilgiler için cok teşekkür ederimm..:KK70:
ama şunu söylüyim ben herşeye rağmen cok olumluyumm hehehehh..:KK1::KK1:

canım benim bu arada dularım seninle inşallahh bebişinin kalp atışını duyucaksın..
hiç olumsuz düşünme o ağrılarıda hiç düşük deyipte kafana takma sakınn...allahım seni bebişini korusun...
pozitif düşünce pozitif sonuç ayy ne güzelll.dediğim gibi sadece aklının bi köşesinde olsunda hekimine sor istedim ezbere yapıllmasın..onlar için bizleirn madid manevi durumu önemsiz nasılsa ..
dondurulmuş ücreti konusunda her merkez farklı diye biliyorumbazıları tedavi fiyatına yansıtıyo bazıları alıyo ben tedavimi 4500 e yaptırmıştım dondurmalara 300 vermiştim son tedavimde dondurulmuş için 1200 transfer ücreti verdim 130 civarı ilaçlara verdim aldım sıpamı geldim:nazar:canımm dualarınkabul olsun inşallahh galiba ben aklımı yitiriyorum:KK1:nedense hep kötü şeyleri düşünüyorum yok böle bişi ya neyse veledede haksızlık ediyorum doğunca yüzüme tükürmezse iyi valla:KK1:

tuğbacım ağrı sadece düşük belirtisi diildir bitanem...ayrıca 3 düşük tecrübeme dayanarak şu kadarını söyleyim ağrı kanama ile beraber başlıyor hatta kanamadan sonra azıyor...boşuna evham yapma yat dinlen ilaçlarını kullanmayı da ihmal etme...bu arada bence ikiside tuttu, ikiz olucakkkkk:KK53:...ben deryanın tek embryosundan bile ikiz çıkarmaya çalışıyorum kaldıki senin iki tane biraz zorlasak dördüze kadar yolu var yaniiiiiii:111:
canımcım sen nekadarlıktı düşük yaptın aybunu sormakta pek zor geldi af buyur lütfeeen
bilmiyorum ya kafamın bi köşesinde hep kaybetme korkusu var herkeste vardırda bende oldukça fazla var delimiyim neeee
yok annem ben tekizle geldim bence deryadanda bir ihtimal ikiz olur bekleyekte görek

inşallah canım öyledir..:KK49:
şimdide kafama ohss takıldı.:44:.gerci belirtilerini okudum bende hiçbişey yok..:KK53:
sonucta ilk gün başlıyomuş ohss belirtisi allahıma bin şükür benim herhangi bir sorunum yok..:KK66:
tabiki dr. gidince belli olucak herşey..:94:
tabiki canım haber veririm mutlaka.eğer gelemicek gibi olursak msj atarım tlf..:KK69:
herşeye rağmen pozitifim pozitif düşünüyorumm....:KK62:
amannn ohss,de neymiş o korksun benden allah allahhh..:63:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
canım acıbadem bursa şahin zeteroğlu...
cok cici bir dr. cokta ilgili sağolsun..ve ayrıcada cok yoğun bir dr..
pgt tüp bebek ilaçlar toplam maliyeti 7500 tutuyo hayatım bilgin olsun..
çanakkalede oturuyorum bu arada..
şuana kadar yaptığım araştırmaların,aldığım fiyatların içinde tavan yapan benimde neredeyse küçük dilimi yutturan fiyat bu abuuuu ne kadarda yüksekmişböyle :KK53:
sorma ya diğer velet nirelere gittiyseartık nesini beğenmedi acaba içimin :KK17:sağlıklı hayırlı olsunda bir tanem olsun benim olsun ama üzüldüm bak tutturamadın..sana bişi diyimmi bence sen o ikizleri kendinden bekle benim içime öyle doğuyoki bizden beklerken o müjdeyi sen vericeksin haydi inşallah diyor bekliyorum sabırsızlıkla:18:

kızım bi yaşayamadın şu bebeğinin varlığını.. allah aşkına normal hayatına dön.. gezmene git. evinle ilgile n. kocana yemekler yap . duanı eksik etme ama kendini bunca dinleme.
bebegin seinle sen de ona sıkı sıkı sarıl onu üzmeeeeeee

takıntılı kadın..yarın arıcam seni ...öptümmmmmm

offf offf ceyda senin başına derdiz.. ben yine daha az nazsızım yaffff.. bu tubiiş üzüyo bizi demi ??? dördüz de kız ona.. delirsin yattığı yerde kudursun
:)):KK1::KK1::KK1::KK1:

sigara derhal bırakılaaaaaaaa
stressten uzak kalınaaaaaaa
derhal eve dönüleeeeeeee
kırmızıyı görrür görmezz merkeze gidileeeeeee
tedaviyeee başlanaaaaaaaa
sıpalar alınaaaaaaaa
eve dönüleeeeeeeeeeeeeee
göbüş büyütülüpppppppppppp doğurulaaaaaa

öptüm hatunnnnnnn kocaman seniii
biri beni dürtsün bu derya ne demiş gezmene git yemekmi yap demiş:KK53: aay düşüp bayılasım geldiii annem ben yatakta dönerken bile bıçak saplanmışcasına ağrılarla savaşıyorum kahvaltımı hazıorlamaktan aciz oldum ne gezip tozması bugün dr dan snra yemeğe gittik sonra az dolaşıp hava alayım kurtlandım evde dedim oda ne nenem gibi iki adımda bi oturacak yer aradım
ama artık allaha bırakıp bekliyorum hayıorlıysa mart ayıda geçtimi bak gör o zaman tubiyi gerçibugünden itibaren daha iyi olurum heralde tohtor kalp atışıını duyduuu:nazar:çok şükür artık b,raz daha rahatsınız benden yana
ooo dördüzmü desin aaay düşer bayılırımmm sus kız tövbe dee

he heeee sigara bırakılaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)))
aaaaaaaaaaaaaa tugba doktora yarın gitmicekmiydi ? nerde yazıyo ben götmedim yafff??se gamzeliye ikiz üçüz de.. onda yumoş çoookkk :)))
şekercim randevumuz yarındı ama doktorcum yarın çalışmıyomuş bugün çağırdı gittim karından yapğılan ultrasonla diirek ben kalp atışlarını görebiliyorumherşey yolunda dedi be adam ben sen gör diyemi aldım göbeğimi düştüm yollara bana göster banaa dedim küçükmüş benim 3mmlik bebeme küçük dedi bide yaaaa :63:15 gün sonra gel dedi ama beeeen 1 hafta sonra başka bir hastaneye gidiop ses soluk duymadan bilirsin duramam rahat :KK1:tabi nankörlük etmeyim bi nebzede olsarahatladım yani ilkultrasoonla şimdiki arasında ebat farkıda vardıı aayyy babannesi çatlasınn ne tatlıydı yaaaa:nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
tuğbacım bazı hamileliklerde ağrı olabiliyor bunun anlamı illaki düşük olacak diil...benim üç düşüğüm var ilki 2-2,5 sene önceydi ve o zaman çocuk mocuk istemediğim için farkedemediğim ve üstüne adet gördüğüm bir hamilelikti ve ağır kaldırdığım için düşük yaptım...ikinci ve üçüncü düşükleri geçtiğimiz yaz arka arkaya yaşadım,üçüncüde o kadar diil ama ikincide yoğun bir kanama ve arkasından ağrım başlamıştı,üçüncüde çok acı çekmedim ama yinede vardı biraz ve kanama başladıktan sonra sancım başlamıştı yine...ilk düşük 6-7 haftalıktı ve tabii ki kanamamla beraber çok sancım olmuştu...yani senin düşük dediğin şey en azından bende öyle günlerce ağrı çektikten sonra başlamadı, kanama ile başladı...hem sen kalp atışlarınıda gördün maşallah:nazar: bu kadar evhamlı olma lütfen,ağrının başka sebepleride olabilir hayatım,e kolay diil rahim genişlemeye başlıyor ve kimbilir daha bilemediğimiz neler oluyor...bi dur bi,rahat bi nefes al ve hep demiyomuyuz pozitif düşünelim diye...

arkadaşlar beni de eklesenize listeye :))
kısaca anlatayım hikayemi 2 aşılama oldum bursa acıbadem de tutmadı 1. tüp bebek denemem oldu oda olumsuz sonuçlandı. şimdi doğal yola yani bu ay deneyeceğiz 2 senedir olmuyor .PRE-SEED deneyeceğim.fiyatı 130 tl miş.bi çok eczanede var fiyat aynı doktoruma sordum.kullan iiy olur dedi.kayganlaştırıcı dedi.kullanan ve hamile kalan var mı öpüyorum sizi moralinizi yüksek tutun.

hoşgeldin,listeyi yenileyince ekleyeceğim...inşallah pre seed ile başaracaksın bu işi...

:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:nazar::emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek::nazar:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..........silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:.................:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba.........................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar:..................şimdilik 19:nazar: tane dana adayımız var ve yerin artık üst liste hayatım:KK49:

:nazar::KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6::nazar:

gunesea :KK9:......................................haberlerini bekliyoruzzzz
tayf :KK47:..................................................mart sonu tüp bebeğe başlıyorum, bakalım nolucak
love27 :103:........................... ........ ......hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
sofyan :kk77:...................................bu yavruda yeni düştü aramıza:KK23:
medicalsecreter :KK35:......................................
eneslena :KK55:................................................
bebeksan :KK37:..............................................
elfem :KK53:.................................................. ....
toobe :84:.................................................. .....?
nehir1974 :97:.................................................. ?
zorxx :86:.................................................. ...........?
crafty :81:.................................................. .........?
callcenter :63:.................................................. ....?
akıllıbıdık :KK36:............................................... .......?
güneş88 :80:.................................................. ......?
ekin79 :87:.................................................. ...........?
duru :21:.................................................. ..............?
patikli :76:.................................................. ............?
senemgy :KK8:.................................................. ........?
esra8 :KK76:.................................................. .............?
beyazeke :KK52:.................................................. .........?
kadser :78:.................................................. .................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:
kızlar ben bu ay erken yumurtalamay başladım diye sipariş ettiğim preesedi kullandım biraz önce.ilişkiden sonra pembe 3 damla kan geldi..sizde böyle bir durum oldu mu?? olduysa neden olmuştur

bide kızlar bu nasıl uygulanır bana anlatabilir miisniz???nereye konuyor .kaç mg konuyor...ben vajina girişine sıktım...

tatlım sakın telaş yapma bak bende de ohss ihtimali vardı . hatta transfere gitmeden son gece karnım davul gibi şişti . kasıldım kustum . tamam dedim ertelencek kesin. doktor baktı transfer yapıldı :) sonucu biliyorsun...

allahtan hayırlı zamanı iste..

dualarımızdasın... gelceksin sırada sen ve ceyda var. sonra da özge..
öyle canımm rabbim hakkımda hayırlısını nasip etsin ne diyelimm..
şimdilik bir sorunum yokk iyiyim..yarın dr. bakar zaten...

pozitif düşünce pozitif sonuç ayy ne güzelll.dediğim gibi sadece aklının bi köşesinde olsunda hekimine sor istedim ezbere yapıllmasın..onlar için bizleirn madid manevi durumu önemsiz nasılsa ..
dondurulmuş ücreti konusunda her merkez farklı diye biliyorumbazıları tedavi fiyatına yansıtıyo bazıları alıyo ben tedavimi 4500 e yaptırmıştım dondurmalara 300 vermiştim son tedavimde dondurulmuş için 1200 transfer ücreti verdim 130 civarı ilaçlara verdim aldım sıpamı geldim:nazar:canımm dualarınkabul olsun inşallahh galiba ben aklımı yitiriyorum:KK1:nedense hep kötü şeyleri düşünüyorum yok böle bişi ya neyse veledede haksızlık ediyorum doğunca yüzüme tükürmezse iyi valla:KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

şuana kadar yaptığım araştırmaların,aldığım fiyatların içinde tavan yapan benimde neredeyse küçük dilimi yutturan fiyat bu abuuuu ne kadarda yüksekmişböyle :KK53:
canımmm benim cok sağoll...
bakalım yarın kac tanesi dondurulucak..

evet yaa bizim merkez biraz pahalı gerci acıbademin bütün hastaneleri pahalı..
pgt olduğu için ekstra 2200 tl daha giriyo masrafın içine..
amann neyse sağlıklı olsunda ne yapalımm..
şu zamana kadar 5 tane için verdiğim para zaten iki tüp parası yapıyo sağlıklı gelecekse razıyım herşeye..gidincede ohss sorucamm bilgi alıcamm..

bide kızlar bu nasıl uygulanır bana anlatabilir miisniz???nereye konuyor .kaç mg konuyor...ben vajina girişine sıktım...

canım benim normalde 4 mg diyo ama 4 mg fazla geliyo 2 az oluyo 3 tam karar..
şırıngaya cekiyosun vajinanın biraz derinine sıkarsan daha faydasını görürüsün..
vajinanın girişine sıkınca geri cıkma ihtimali var..
vajinaya sıktından sonra 15 dakika yatıyosun kalkmıyosun ve sonrada ilişki..
bol şanslarr...

kızlarrr günaydınlarr...:KK16:
yarın benim transferim yapılıyo.:KK62:.5. gün transferi allahım yar ve yardımcım olsun..:KK25:
ne olur dularınızı eksik etmeyin bol bol dua edin benim içinn cünki buna cok ihtiyacım var..:KK49:
sizleri öpüyorum.:KK54:.5 gün orda kalıcaz bir süre internete giremicem haberiniz olsun..:KK53:
ceydacım msj kutumu temizlerken numaranı almayı unutmuşum yine yazarsan sevirim msj,la haberdar ederim seni sende kızlara söylersin..:KK69:
şimdilik kendinize iyi bakın kocamann kocamannnnnn öpüyorummmm..:KK9:.
kalbinizle benimle olduğunuzu biliyorum..:KK70:

pekş kızlar ben bunu vajinaya koyduktan sonra ilişkişden sonra 15 dk sonra benden uçuk pembe3 damla kan geldi bunun acaba neyle alakası var??? hiç bu durumu yalayan oldu mu

pekş kızlar ben bunu vajinaya koyduktan sonra ilişkişden sonra 15 dk sonra benden uçuk pembe3 damla kan geldi bunun acaba neyle alakası var??? hiç bu durumu yalayan oldu mu

:KK60::KK60::KK60::KK60:yok ilkaycım hiç böyle bi durumu yalamamıştım ama belki yalayan başka arkadaşlar vardır:KK60::KK60::KK60:bazen yazım hataları beni çok güldürüyor.... canım bunun preseed ile alakası yoktur sanırım:KK19:,bence bi doktora görün...bugüne dekte hiç duymamıştım...başka bi sorun filan olmasın aman haaa,dikkat et yavrucum..ben 6-7 aydan fazla kullandım hiç yaşamadım..

X