Preseed kullananlar

aaaa tabiki edicez biz pozitifi aldıktabittimi iş kendimden önce başkalarına istemeliyimki klendi velediminde hayrını göreyim innşalllaaaahh...
canım kolay değil bu tedaviler sabır ister güç ister moral ister birde yürekten yapılan dua ister bunu yapmak elimdeyse nedne sakınayımki merak etme ensenderi içimde geln dualar inşallah hayırlısonuç alacaksın
he valla kurbanda keserişm nuri alçoyuda oynatırım :KK1: aşkolun biriniz bana kutlama yapmadınız gerçi hakkını yiyemem deryanın senin halaylar çektiniz neyyse cuma allah izin verirde kalp atışını duyarsam isterim sizden ufacık bi kutlama acık şımartın beni yaaa:84:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallllaaaaaaaaahhhhhhh
şimdi sana bişeyler sölesem bana kızmazsın umarım inanki çok düşündüm yazsammı yazmasammı kafaya takarmı ama yazmazsam kendimidesuçlu hisserdim neden yazıyorum onudasöliyim doktoruna özelikle danışmanı rica ediyorum neyimi bak şimdi şeker parçası oku
ben ilktedavide düşük dozla 39 tane yumurta çıkardım ne argo bi tabirdir ya rabbimm çıkardımda ne yahuuu :KK17:toplandı yani:KK1:ilk önce bunun 27 si döllenebilir kalitede dendi sonra 24 e düüştüen son 14ü döllendi yaşamını sürdürmeyi başaran 11 tane 1.kalitede embriyomuz oldu çokşüküür bu arada toplamadan çıktığımda yalvarırım beni kurtarın çocuk mocuk istemiyorum ben diye inlemiştim ağrım feciydi neyse karnım fena şişmişti nefes alırken zorlanabiliyodum çok azıcıkta bulantım vardı transferöncesi bunlar ..transfer günü geldi çattı doktorumuz bana dediki tuğba hanım transferi yaparsak tutabilirama hamileliğiniz çok sorunlu geçer nasıl dedi,m karnın şiler karından sıvı almak zorunda kalırızx dedi vücuda sürekli serum yoluyla su takviyesi gerekir fişlan deid bende az dik başlı dediğim dedik bihatunumdur ya ne olursa olsun bu aşamaya gelmişim erteletmem dedim yapın dedim peki dedi neyse yapıldı trasfer oldumu ne yazıkki hayır benim doktorcum sağolsun bana ohhs olduğumu ve fazla yumurtadan dolayı ödem olduğunu sölememiş araştırdım sonra başka bi hekim tanıdığımız dediki keşke dondursaydın bir ay sonra transfer yapılsaydı rahim dinlenmiş olurdu vücut hormonu atmış olurdu ve daha kolay olurdu dedi ameliyat yok iğne yok ilaç vs yok neyse bekledimpsikolojim düzeldi start verdim ikincide dondurulmuşla şükür pozitifi gördüm...
bunu moralin bozulsın diye yazmıyorum deryayada anlatmıştım galiba sende pco varbu tüp bebekte avantaj ama lütfen doktoruna bu tehlikeyle karşılaşma oranım nedir diye sor eğer öyle bi drum varsa allah korusun sakın derim arkadaşım riske atma bir ay ertele ha kızma sakın ben yaşadım bi çok kişi yaşado send eyaşıcan diye bişi yok belkide doktorunsa herşey yolunda demiştir ama sen hatırlatki bu hasta bilinçli desin sölediklerimi lütfen sadece bi arkadaşımın tecrübesi ordakalmış bende olucak diye bişi hok ama temkinli olmakta fayda var diye değerlendir lütfen yanlış anlama kızma olurmu amacım seni üzmek değil asla kiiii üzülecek bişeyde yok :KK16::KK16: herşeyin en hayırlısı en güzeli senin olsu allah yardımcın olsun pozitifle gel :KK64:

canımmmm sen hoşsun ya ben birinin olduğundan şüpheliyken sen ikiz demişsin haydi bakalım cuma ola hayrola :KK62:
şimdi kızarsınız bana neden şüpeliyim dedi bu çatlak diye hemen söliyim bugün yatakta kıvrandım ağrılardan allah korusun ama ağrılar düşük riskinin belirtisiymiş netten okudumda:KK61: allah korusun olmasın öle bişi kocamın sıpası beni bırakmasın onunlşa hayat bulmuşken huzura koşmuşken yarım bırakmasın dua edin kızlar lütfen :KK59:

canım benim yazdıklarını bir bir okudum ve asla kızmadımm.:KK9:.sonucta sen olabilecek tehlikeri söylüyorsun..:KK19:
bunu bir arkadaş daha söyledi hiç şüphen olmasın ben bunu dr,uma gidince mutlaka sorucam ve öyle birşey varsada hiç riske atmıcam.:KK36:.gelicek ay denicem..:KK53:
ama bende pko filan yok..:18:
dr. bu sürec zarfında herhangi bir olumsuzluktan bahsetmedi hatta e(2) değerlerim cok iyiydi..tabiki bunun iyi olması böyle bişeyin olmuca anlamına gelmez..:KK19:
her ney olursa ben pozitifim böyle birşeyde varsada erteleriz ne yapalım ölüm yokya ucunda sonucta..:94:
bu arada bu dondurma işlemi ücretlimi oluyor..:26:
umuyorum böyle birşeyle karşılaşmam allahım korusunn.:KK25:.bu zaman kadar gelipte böyle birşeyle karşılaşmak kolay değil..:KK50:
hakkımda hayırlısı ne diyelim..:KK31:
canımcım verdiğin nacizane bilgiler için cok teşekkür ederimm..:KK70:
ama şunu söylüyim ben herşeye rağmen cok olumluyumm hehehehh..:KK1::KK1:

canım benim bu arada dularım seninle inşallahh bebişinin kalp atışını duyucaksın..
hiç olumsuz düşünme o ağrılarıda hiç düşük deyipte kafana takma sakınn...allahım seni bebişini korusun...

Son düzenleme:
arkadaşlar yakın zamanda evayden preseed sipariş eden var mı?
ya da nerden alıyorsunuz?özelden yazabilir misiniz?

arkadaşlar yakın zamanda evayden preseed sipariş eden var mı?
ya da nerden alıyorsunuz?özelden yazabilir misiniz?

canım yakın zamanda preseed i ebay den alan oldu hatırladığım kadarıyla..ben hep ordan aldım mesela

1-preseed.com.tr den alabilirsin 140 tl
2-gittigidiyordan alabilirsin 80 tl idi en son hatırladığım
3-ebay.com dan alabilirsin hediye testleriyle ve posta ücreti ile toplam 45-50 tl civarı idi en son...

canımmmm sen hoşsun ya ben birinin olduğundan şüpheliyken sen ikiz demişsin haydi bakalım cuma ola hayrola :KK62:
şimdi kızarsınız bana neden şüpeliyim dedi bu çatlak diye hemen söliyim bugün yatakta kıvrandım ağrılardan allah korusun ama ağrılar düşük riskinin belirtisiymiş netten okudumda:KK61: allah korusun olmasın öle bişi kocamın sıpası beni bırakmasın onunlşa hayat bulmuşken huzura koşmuşken yarım bırakmasın dua edin kızlar lütfen :KK59:

tuğbacım ağrı sadece düşük belirtisi diildir bitanem...ayrıca 3 düşük tecrübeme dayanarak şu kadarını söyleyim ağrı kanama ile beraber başlıyor hatta kanamadan sonra azıyor...boşuna evham yapma yat dinlen ilaçlarını kullanmayı da ihmal etme...bu arada bence ikiside tuttu, ikiz olucakkkkk:KK53:...ben deryanın tek embryosundan bile ikiz çıkarmaya çalışıyorum kaldıki senin iki tane biraz zorlasak dördüze kadar yolu var yaniiiiiii:111:

canım yakın zamanda preseed i ebay den alan oldu hatırladığım kadarıyla..ben hep ordan aldım mesela

3-ebay.com dan alabilirsin hediye testleriyle ve posta ücreti ile toplam 45-50 tl civarı idi en son...

canım presed in sitesi ile gitti gidiyor arasında neden buckadar fark var
çakması olmasın ya da çin malı :)

tayf bu hamişler presedle mi hamile kaldı acaba beni aydınlatırmsın

cok sağol hayatımmmm aynen dr. öyle dedi bu kadar düşük dozla bu kadar yumurta söylecek söz yok dedi..:nazar::nazar::nazar::nazar:
darısı inşallah size canım benimm inş. sizlerinde bundan fazla sağlıklı yumoşları olsun..:KK66::KK66:
senin dediklerin oluyo inş. allahım izin verirse bende vericem müjdeli haber.:KK49::KK49:
sanırsam 5. gün olucakl trasnfer 3. gün pgt giricene göre işlem ne kadar sürer onu bilmiyorum ama bakalım artık tlf gelince belli olur..:97:
ayyy heyecan yaptım sen böyle hopppp bebiş kucakta deyince.:KK9:.allahım bana ve bütün isteyenlere kucaklamayı ve o cennet kokularnı koklamayı nasip etsinn..bunu yürekten diliyorum rabbimden..:emir_bebek::emir_bebek:

bu arada listeye yazdığın dana kelimesine bayıldım.:KK1:
inşallah gercek anlamda o listeye gecmek nasip olur..

valla sırayla gidiyoruz bakalım neler olucak ama bence senin işlem tamamdır...bizi habersiz bırakma haaaa...

canım benimm cokk sağoll..:KK19:.inşallah senden sonra sıra bende,benden sonrada ceyda ve özgeye geliyo sıra..:KK62::KK62:

cok sağol hayatımmmm aynen dr. öyle dedi bu kadar düşük dozla bu kadar yumurta söylecek söz yok dedi..:nazar::nazar::nazar::nazar:
darısı inşallah size canım benimm inş. sizlerinde bundan fazla sağlıklı yumoşları olsun..:KK66::KK66:
senin dediklerin oluyo inş. allahım izin verirse bende vericem müjdeli haber.:KK49::KK49:
sanırsam 5. gün olucakl trasnfer 3. gün pgt giricene göre işlem ne kadar sürer onu bilmiyorum ama bakalım artık tlf gelince belli olur..:97:
ayyy heyecan yaptım sen böyle hopppp bebiş kucakta deyince.:KK9:.allahım bana ve bütün isteyenlere kucaklamayı ve o cennet kokularnı koklamayı nasip etsinn..bunu yürekten diliyorum rabbimden..:emir_bebek::emir_bebek:

bu arada listeye yazdığın dana kelimesine bayıldım.:KK1:
inşallah gercek anlamda o listeye gecmek nasip olur..

canım oldu bu iş hiiiiiçççç kafana takma gönül rahatlığı ile ol transferini.....

tayf bu hamişler presedle mi hamile kaldı acaba beni aydınlatırmsın
bir kısmı pre seed ile hamiş kaldı bir kısmı kendiliğinden ama son bir aydır bi tüp bebek rüzgarı var,en son deryaberil ve s.tuğba tüp bebekle hamiş kaldı şimdi gamzelinin transferini bekliyoruz ve bende mart sonu gibi tüp bebeğe geçicem...yalnız gamzeli ve ben pre seed mağduru olarak artık preseed den umudumuzu kestik çünkü gamzelinin 5 düşüğü var ve son düşükte pre seed ile hamiş kalmıştı,benimde 3 düşüğüm var son ikisi yakın zamanda pre seed ile yaşadığım hamileliklerdi,kısacası gamzeli ve ben artık pre seed e olan güvenimizi yitirdik ve bunca düşükten sonra tüpe karar verdik...ama pre seed ile hamiş kalıp sağlıklı bir şekilde doğuran arkadaşlarda var topicte...

Son düzenleme:
valla sırayla gidiyoruz bakalım neler olucak ama bence senin işlem tamamdır...bizi habersiz bırakma haaaa...

inşallah canım öyledir..:KK49:
şimdide kafama ohss takıldı.:44:.gerci belirtilerini okudum bende hiçbişey yok..:KK53:
sonucta ilk gün başlıyomuş ohss belirtisi allahıma bin şükür benim herhangi bir sorunum yok..:KK66:
tabiki dr. gidince belli olucak herşey..:94:
tabiki canım haber veririm mutlaka.eğer gelemicek gibi olursak msj atarım tlf..:KK69:
herşeye rağmen pozitifim pozitif düşünüyorumm....:KK62:
amannn ohss,de neymiş o korksun benden allah allahhh..:63:

canım oldu bu iş hiiiiiçççç kafana takma gönül rahatlığı ile ol transferini.....

bir kısmı pre seed ile hamiş kaldı bir kısmı kendiliğinden ama son bir aydır bi tüp bebek rüzgarı var,en son deryaberil ve s.tuğba tüp bebekle hamiş kaldı şimdi gamzelinin transferini bekliyoruz ve bende mart sonu gibi tüp bebeğe geçicem...yalnız gamzeli ve ben pre seed mağduru olarak artık preseed den umudumuzu kestik çünkü gamzelinin 5 düşüğü var ve son düşükte pre seed ile hamiş kalmıştı,benimde 3 düşüğüm var son ikisi yakın zamanda pre seed ile yaşadığım hamileliklerdi,kısacası gamzeli ve ben artık pre seed e olan güvenimizi yitirdik ve bunca düşükten sonra tüpe karar verdik...ama pre seed ile hamiş kalıp sağlıklı bir şekilde doğuran arkadaşlarda var topicte...

sen böyle deyince ikileme düştüm şimdi :KK43:(
çünkü ilişkide bir kayganlaştırıcı şart o olmazsa tükürük öldüryor
kimyasal olduğu için spermin kalitesini mi bozuyor da düşük oluyor acaba

sizin kaç aydır olmuyor tüp düşünüyorsunuz
umarım Allah herkesin yüzünü güldür

inşallah canım öyledir..:KK49:
şimdide kafama ohss takıldı.:44:.gerci belirtilerini okudum bende hiçbişey yok..:KK53:
sonucta ilk gün başlıyomuş ohss belirtisi allahıma bin şükür benim herhangi bir sorunum yok..:KK66:
tabiki dr. gidince belli olucak herşey..:94:
tabiki canım haber veririm mutlaka.eğer gelemicek gibi olursak msj atarım tlf..:KK69:
herşeye rağmen pozitifim pozitif düşünüyorumm....:KK62:
amannn ohss,de neymiş o korksun benden allah allahhh..:63:

ohss olsa kaç yazar bir ay sonraya ertelersin transferi olur biter...yanlış anlamadım dimi ohss dediğin şey tuğbanın sözünü ettiği şey oluyor galiba:26:

ohss olsa kaç yazar bir ay sonraya ertelersin transferi olur biter...yanlış anlamadım dimi ohss dediğin şey tuğbanın sözünü ettiği şey oluyor galiba:26:

yani bende en kötü ihtimalle o olur dedim ne yapalımm.:KK69:.1 ay gec başlamış oluruz..:KK37:
evet canım tuğbanın söylediği oluyor..:KK53:

sen böyle deyince ikileme düştüm şimdi :KK43:(
çünkü ilişkide bir kayganlaştırıcı şart o olmazsa tükürük öldüryor
kimyasal olduğu için spermin kalitesini mi bozuyor da düşük oluyor acaba

sizin kaç aydır olmuyor tüp düşünüyorsunuz
umarım Allah herkesin yüzünü güldür

ikileme düşme hiç şekercim,bence şansını dene...ayrıca süper bi kayganlaştırıcı....topicimizde pre seed ile hamile kalıp düşük yapanların sayısı az diil ama hamiş kalıp doğuranlarında sayısı az diil...ben artık doğal yolları deneyemeyeceğim çünkü yaş problemim var elimi çabuk tutmalıyım,pre seed ile denedim düşük oldu iki kez artık zorlamanın bi anlamı yok diye düşünüyorum ve artık preseed kullanmıyorum sadece nemlendirici gibi kullanıyorum...şansını dene bence hayatım..sen ne kadardır uğraşıyorsun ve herhangi bir sorunun varmı ki?

yani bende en kötü ihtimalle o olur dedim ne yapalımm.:KK69:.1 ay gec başlamış oluruz..:KK37:
evet canım tuğbanın söylediği oluyor..:KK53:

tuğba gibi acele etme bak kendisi ne güzel anlatmış sana....bence doktorunla bu konuyu etraflıca konuşup netleştir...

sorun yok diyorlar ama innamıyorum sorun olmasa olurdu ben de 26 yaşındayım ağustosta 27 olucam

1 yıl 7 aydır deniyorum 19 ay yani :KK43:((

sorun yok diyorlar ama innamıyorum sorun olmasa olurdu ben de 26 yaşındayım ağustosta 27 olucam

1 yıl 7 aydır deniyorum 19 ay yani :KK43:((

sorun yoksa yoktur niye inanmıyosun hayatım yaaaa...pek çok arkadaşımız sebepsiz kısırlık yaşayabiliyor..olmayınca olmuyor ama eşinde ve sende sorun yok ise bence pre seed sende de işe yarayabilir kullan derim...ama 6-7 ay kullanmadan da karar verme olurmu?

Son düzenleme:
tuğba gibi acele etme bak kendisi ne güzel anlatmış sana....bence doktorunla bu konuyu etraflıca konuşup netleştir...

evet sağolsun acıkladı hiç olmassa bu konuda bilinçsiz değilim..:KK69:
gidince mutlaka dr. sorucam eğer böyle bir durum varsa tabiki ertelerim riske atmanın bir anlamı yok..:KK51:

evet sağolsun acıkladı hiç olmassa bu konuda bilinçsiz değilim..:KK69:
gidince mutlaka dr. sorucam eğer böyle bir durum varsa tabiki ertelerim riske atmanın bir anlamı yok..:KK51:

ayyyyhhhh...gamzeli valla çok heyecanlandım şimdi senin adına...hadi inşallah derya ayağını sürterek gelmiştirde bizede bulaşır şansı...

ayyyyhhhh...gamzeli valla çok heyecanlandım şimdi senin adına...hadi inşallah derya ayağını sürterek gelmiştirde bizede bulaşır şansı...

valla aynen canım aklıma gelince yüreğim carpıyo...:KK62:
inşallahh canımmm aminnn öyle olmasını cok istiyorum...:KK49:
DERYAAAAAAAAAAAAA tut sacımızıda bizide cek sıkı sıkı tamammı..:KK4::KK4:

bende geldim:KK9:

ceydacım bugün sormayı unuttum sıgara işi neoldu tamamaen bıraktın mı?

buarada sebepsiz infertilitede sorun yok degil aslında,sorun var ama günümüz şartlarıyla tıp henüz bilmiyo malesef bu konuda madurum biliyosunuz net bir sorun görünmüyo ama bendede mutlak var bişey

X