Preseed kullananlar

sabahın uyku sersemliği ile yazmışım kusura bakmayın cnm...neyse doktora gitmek istemiyorum ....gitsem zorla devlet hastanesinde rahim filmi çekecekler...

sabahın uyku sersemliği ile yazmışım kusura bakmayın cnm...neyse doktora gitmek istemiyorum ....gitsem zorla devlet hastanesinde rahim filmi çekecekler...

ilkaycım,bu kanama ilk kez mi başına geldi yoksa daha öncede yaşamışlığın varmı acep?ilk kez olmadı ise doktora gitmende elbet fayda var ama ilk kez oldu ise de bi takip et tekrarlarsa doktora git..anlıyorum seni doktorlardanda bay geldi hepimize ama yapacak bişey yok bi tanem,sağlık bu sonuç olarak tedbiri elden bırakmamak lazım...nede olsa hassas konular bunlar....ancak ben tekrar söylemek isterim ki preseed kullanırken hiç böyle birşey yaşamadım ve kimsedende duymadım topicte...bence pre seed yüzünden olmamıştır başka bi nedeni vardır..çünkü pre seed doğal bir ürün ve rahime zarar verebilecek bişey yok içinde...

:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:nazar::emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek::nazar:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:.......:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:....:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar:.....12 mart transfer günümüz hadi hayırlı olsun :KK49:

:nazar::KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6::nazar:

gunesea :KK9:...............................haberlerini bekliyoruzzzz
tayf :KK47:......................................allak allak!!! iki gün geçti hala adet olmadım noluyo bana yahuu?????:KK47:
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
sofyan :kk77:...................................bu yavruda yeni düştü aramıza:KK23:
medicalsecreter :KK35:......................................
eneslena :KK55:................................................
bebeksan :KK37:..............................................
elfem :KK53:.................................................. ....
toobe :84:.................................................. .....?
nehir1974 :97:.................................................. ?
zorxx :86:.................................................. ...........?
crafty :81:.................................................. .........?
callcenter :63:.................................................. ....?
akıllıbıdık :KK36:............................................... .......?
güneş88 :80:.................................................. ......?
ekin79 :87:.................................................. ...........?
duru :21:.................................................. ..............?
patikli :76:.................................................. ............?
senemgy :KK8:.................................................. ........?
esra8 :KK76:.................................................. .............?
beyazeke :KK52:.................................................. .........?
kadser :78:.................................................. .................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:
kızlarrr günaydınlarr...:KK16:
yarın benim transferim yapılıyo.:KK62:.5. gün transferi allahım yar ve yardımcım olsun..:KK25:
ne olur dularınızı eksik etmeyin bol bol dua edin benim içinn cünki buna cok ihtiyacım var..:KK49:
sizleri öpüyorum.:KK54:.5 gün orda kalıcaz bir süre internete giremicem haberiniz olsun..:KK53:
ceydacım msj kutumu temizlerken numaranı almayı unutmuşum yine yazarsan sevirim msj,la haberdar ederim seni sende kızlara söylersin..:KK69:
şimdilik kendinize iyi bakın kocamann kocamannnnnn öpüyorummmm..:KK9:.
kalbinizle benimle olduğunuzu biliyorum..:KK70:

gamzeli hadi vatana millete hayırlı olsun inşallahta yavrucuğunla geri dön evine...ama bence oldu bu iş yorma kafanı heeeeee...5. gün transferi olsun diye dua etmiştim sana kalbim temizmiş ki 5. gün olucan...bak derya'yada 5. gün transfer oldu,dana sımsıkı tutundu hatuna:nazar::nazar:..inşallah senin danada sana sımsıkı tutunacak bu kez içini ferah tut ve transfer sırasında bol bol dua et...biz herzaman duacıyız biliyosunki sana...bol şanslar diliyorum canım...ok numaramı yeniden yazıyorum...

yarın benim transferim yapılıyo.:KK62:.5. gün transferi allahım yar ve yardımcım olsun..:KK25:
ne olur dularınızı eksik etmeyin bol bol dua edin benim içinn cünki buna cok ihtiyacım var..:KK49:
sizleri öpüyorum.:KK54:.5 gün orda kalıcaz bir süre internete giremicem haberiniz olsun..:KK53:
ceydacım msj kutumu temizlerken numaranı almayı unutmuşum yine yazarsan sevirim msj,la haberdar ederim seni sende kızlara söylersin..:KK69:

gamzeli hadi vatana millete hayırlı olsun inşallahta yavrucuğunla geri dön evine...ama bence oldu bu iş yorma kafanı heeeeee...5. gün transferi olsun diye dua etmiştim sana kalbim temizmiş ki 5. gün olucan...bak derya'yada 5. gün transfer oldu,dana sımsıkı tutundu hatuna:nazar::nazar:..inşallah senin danada sana sımsıkı tutunacak bu kez içini ferah tut ve transfer sırasında bol bol dua et...biz herzaman duacıyız biliyosunki sana...bol şanslar diliyorum canım...ok numaramı yeniden yazıyorum...

gamzeli sana bol şanslar diliyorum . allah yardımcın olsun güzelim . duacınız .
sana kendi yaptıklarımı özetliyim .
ben sadece ilk gü yattım . sonra sürekli yatmadım . evde ufak ufak dolaştım . yemegimi mutfakta yedim öyle yataga almadım :)
dut kurusu , gün kurusu kayısı ,kuru üzüm , ceviz ye..portakal suyu iç yada ye.. ıspanak , baklagillerden ye.. her gün bir öğün en az protein ye ( et ) . balık ye.. bal,pekmez iç sabah aç karnına..
uzun istirahatler yap . ama yürümeyi de ihmal etme. bagırsakların hareket etsin. bol bol su iç .
ilaçlarını vaktinde al .
ignen olursa saatini asla şaşırtma. mümkünse giderken araçla ve sarsılmadan git. eve gelen olursa süper olur.
ilk 3 gün yıkanma. sonra da ılık ayakta duş al . ben şöyle yaptım . dizimin üzerine oturdum eğilldim küvete annem saçlarımı yıkadı . sonra da hemen duşa girip fazla oyalanmadan yıkanıp abdestlenip çıktım . cuma günü yasin okumuştuk rahat hiseetmedim kendimi .
öyle işte güzellik . pembe akıntı olabilirmiş korkma bende olmadı bende kahve leke oldu sadece çok az. benim muhtemelen ilk 2-3.günde tutundu . kramp girer gibi bıçak saplannır gibi 3-5 sn lik bir acı oldu . ara ara belimde hafif agrı oldu. bir de hale devam eden yine ara ara olan böyle kasıklarımdan vajinama doğru kan çekilir gibi bir his oluyordu . hala da oluyor.

hee birde sola dön yat. ben hep sola yattım yada tv izlerken sırt üstü . saga yatma. karnının altına hafifden küçük yastık koyabilirsin rahat etmek için yükseltiyor daha rahat uyursun.

allah yardım etsin.

allah tedavi gören , görecek olan tüm anne adayı arkadaşlarımın dualarını kabul etsin. tedavilerini başarılı sonuçlandırsın. emeklerini boşa çıkartmasın inşallah. güzel haberler aldırsın inşallah .
allah hepinizin yardımcısı olsun. . .
allah hamile olan tüm arkadaşlarıma ve bana yardım etsin . sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alalım . allah onları bize bagışlasın .

duacınım canımm allah yardımcn olsun derya bana bi söz bile bırakmamışş haiiiinnnnnnnn:63: yapman gereken herşeyi sölemiş sağolsun dualarımdasın bolca haydi hayırlı olsun şimdideeeeeenn
ha bu arada ben kurban kesicem ama sendende baklava isterim unutmaaaaaa:KK53:
:KK60::KK60::KK60::KK60:yok ilkaycım hiç böyle bi durumu yalamamıştım ama belki yalayan başka arkadaşlar vardır:KK60:[QUOTE
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: alemsin sen ya :KK1::KK1:
döktürmüşsün yine listeye tamam benim danayı sıkı tutun heeeeeee
senden de bi müjde bekliyoruz haydi patlat ortalığı :KK52::KK52::KK52:

ilkaycım,bu kanama ilk kez mi başına geldi yoksa daha öncede yaşamışlığın varmı acep?ilk kez olmadı ise doktora gitmende elbet fayda var ama ilk kez oldu ise de bi takip et tekrarlarsa doktora git..anlıyorum seni doktorlardanda bay geldi hepimize ama yapacak bişey yok bi tanem,sağlık bu sonuç olarak tedbiri elden bırakmamak lazım...nede olsa hassas konular bunlar....ancak ben tekrar söylemek isterim ki preseed kullanırken hiç böyle birşey yaşamadım ve kimsedende duymadım topicte...bence pre seed yüzünden olmamıştır başka bi nedeni vardır..çünkü pre seed doğal bir ürün ve rahime zarar verebilecek bişey yok içinde...

cnm ben olayımı tam anlatmadım ...benim bundan 1 yıl önce büyük bir kist şikayetim vardı 10 cm kist vardı yumurtalığımda ve az kalsın sağ yumurtalığı aldırcaktım..sonra güçlü bri iğne ve ilaç tedavsinden sonra benim kist yok oldu 3 ayda...bu 3 aydan sonra ben günü gününe adet oldum şaşmadı bile...
ama geçen ay pcosuma iyi gelir diye soğan suyu içem dedim..15 gün içtim ve bıraktım...
neyse ben hastaneye günüm 9 gün geçti fiye gittim.doktor kan testi ve bazı hormon testleri istedi ve beta 20 çıktı.doktor allttan ultrasona soktu ve kese var ama dağılmış bekle adet olacaksın dedi. 3 gün lekelenme şeklinde oda 1 damla kahve leke gördüm...sonra 3 günde adetim geldi...sonra biranda kesildi.normalde 5 gün sürerdi.ama en son gittiğimde kist çıktı gene 5 cm ...soğan bende kist yapmış...ve ben doğudayım burdaki doktorlar hemen kesmeye kalkıyorlar hastaneye gittiğimde ilaç tedavisi düşünülmüyor ve ben korkuyorum hastaneye gitmekten ....yazın yaz tatilinde gideceğim nasipse memleketim aydına ve orda gerekli tedaviyi yaptırmayı planlıyorum ve bu sıra olursa doğal yolla kalam diye uğraşıyorum.
bu ay adet bitince ben 2 kere ilişikye girdim.bişey olmaıd ama dün pressed tarafından leke gelince korktum ne oluyor diye düşünmeye başladım....artık doktora gidip canımı sıkmak istemiyorum:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

cnm ben olayımı tam anlatmadım ...benim bundan 1 yıl önce büyük bir kist şikayetim vardı 10 cm kist vardı yumurtalığımda ve az kalsın sağ yumurtalığı aldırcaktım..sonra güçlü bri iğne ve ilaç tedavsinden sonra benim kist yok oldu 3 ayda...bu 3 aydan sonra ben günü gününe adet oldum şaşmadı bile...
ama geçen ay pcosuma iyi gelir diye soğan suyu içem dedim..15 gün içtim ve bıraktım...
neyse ben hastaneye günüm 9 gün geçti fiye gittim.doktor kan testi ve bazı hormon testleri istedi ve beta 20 çıktı.doktor allttan ultrasona soktu ve kese var ama dağılmış bekle adet olacaksın dedi. 3 gün lekelenme şeklinde oda 1 damla kahve leke gördüm...sonra 3 günde adetim geldi...sonra biranda kesildi.normalde 5 gün sürerdi.ama en son gittiğimde kist çıktı gene 5 cm ...soğan bende kist yapmış...ve ben doğudayım burdaki doktorlar hemen kesmeye kalkıyorlar hastaneye gittiğimde ilaç tedavisi düşünülmüyor ve ben korkuyorum hastaneye gitmekten ....yazın yaz tatilinde gideceğim nasipse memleketim aydına ve orda gerekli tedaviyi yaptırmayı planlıyorum ve bu sıra olursa doğal yolla kalam diye uğraşıyorum.
bu ay adet bitince ben 2 kere ilişikye girdim.bişey olmaıd ama dün pressed tarafından leke gelince korktum ne oluyor diye düşünmeye başladım....artık doktora gidip canımı sıkmak istemiyorum:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

ilkaycım,geçmişler olsun..sanırım lekelenmenin nedenini bilemiyorum hayatım..ama diğer pcolu arkadaşların tecrübelerinden yola çıkarak şu kadarını söylemeliyimki kist tedavilerinden sonra soğan kürü pek hayırlı olmuyor,hatta hiç sorunu olmayan arkadaşlar soğan kürü yaptıktan sonra kistle karşılaşabiliyor...kısaca soğan kürü işleyen düzenini insanların bozabiliyor,bu yüzden kürlere karşı biraz mesafeliyim...bende hiç kahverengi lekelenme olmazdı ilk kez bu ay aşılamadan sonra oldu ve sanırım aşılama için kullandığım ilaçlar benim de düzenimi bozdu...bugün adetim geçeli 4. gün oldu anca adet oldum ve adetim biter bitmez doktora gidicem çünkü bu kahverengi lekelenmeler acaba ilaçlar kistmi yaptı şüphesi uyandırdı bende...son kez tekrar edeyim, preseed ile bu tür bir şikayet ben hiç yaşamadım yaşayanda duymadım,bilemiyorum yavrucum...

kızlar ebaydan alınca kargo ücreti nekadar oluyor toplam kaç paraya geliyor ürün

Preseed Lubricant + 1 pregnancy test + 1 ovulation test - eBay (item 270714090816 end time Mar-31-11 13:05:22 PDT)

bak buraya tıkla bu satıcı kargo ücretsiz gönderiyor...ebaye üye olduktan sonra yukarda verdiğim linke tıkla ve satın al hayatım....ama zaten kargo ücreti türkiyeye 4-5 dolar filan ve ebaye ödüyosun kapına getirdiklerinde bişey ödemiyorsun....posta yolu ile geliyor...

:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:nazar::emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek::nazar:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.......silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:95:
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:.......:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:....:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba................yavrucum düşmez ooooo..biz tutarızzzz!! korkma seeenn:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar:.....12 mart transfer günümüz hadi hayırlı olsun :KK49:

:nazar::KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6::nazar:

gunesea :KK9:...............................haberlerini bekliyoruzzzz
tayf :KK47:......................................ohhh..sonunda oldummmm...:KK47:
love27 :103:........................... ........hadi özgeeeeemmm, asıl bombayı senden bekliyorum bu aralar
ilkayçocuk :111:...................................
sofyan :kk77:...................................bu yavruda yeni düştü aramıza:KK23:
medicalsecreter :KK35:..........................
eneslena :KK55:....................................
bebeksan :KK37:..................................
elfem :KK53:.......................................
toobe :84:......................................
nehir1974 :97:................................
zorxx :86:......................................
crafty :81:.....................................
callcenter :63:................................
akıllıbıdık :KK36:.................................
güneş88 :80:.................................
ekin79 :87:...................................
duru :21:......................................
patikli :76:....................................
senemgy :KK8:..................................
esra8 :KK76:.....................................
beyazeke :KK52:................................
kadser :78:...................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

haydin kızlarrrrr....üst listeye eklenelim ufak ufak....

Son düzenleme:
ilkaycım,geçmişler olsun..sanırım lekelenmenin nedenini bilemiyorum hayatım..ama diğer pcolu arkadaşların tecrübelerinden yola çıkarak şu kadarını söylemeliyimki kist tedavilerinden sonra soğan kürü pek hayırlı olmuyor,hatta hiç sorunu olmayan arkadaşlar soğan kürü yaptıktan sonra kistle karşılaşabiliyor...kısaca soğan kürü işleyen düzenini insanların bozabiliyor,bu yüzden kürlere karşı biraz mesafeliyim...bende hiç kahverengi lekelenme olmazdı ilk kez bu ay aşılamadan sonra oldu ve sanırım aşılama için kullandığım ilaçlar benim de düzenimi bozdu...bugün adetim geçeli 4. gün oldu anca adet oldum ve adetim biter bitmez doktora gidicem çünkü bu kahverengi lekelenmeler acaba ilaçlar kistmi yaptı şüphesi uyandırdı bende...son kez tekrar edeyim, preseed ile bu tür bir şikayet ben hiç yaşamadım yaşayanda duymadım,bilemiyorum yavrucum...
cnm bak bu soğan suyu hakkiketen adetleir düzenli bayanlar için kötü bişeymiş...
ben kendimi tanıtmadım kızlar size...şuan doğu görevini yapan bir öğretmenim..25 yaşındayım adım ilkay. bakalım kısmete bir dahaki, aya bu kist geçmiş olursa bende aşılama yaptıracağım...bide rahim filmi oolayından çok korkuyorum...
ama cnm bak incir kürü bende çok işe yarıyor.yumurtladığımı ve yumurtanın çatladığını hissediyorum

arkadslar preseed kullananlar lutfen amerıkada kı sıteye ulasmam ıcın bana bı yardımda bulunun 7 aydır gebe kalamıyorumm lutfennn.kıbelaa sen hamıle kalmıssın o sekılde yardımcı olursanız sevınırım
tesk ederım.turkıyedekılerı almak ıstemıyom tarıhı gecmıs heppp

Preseed Lubricant + 1 pregnancy test + 1 ovulation test - eBay (item 270714090816 end time Mar-31-11 13:05:22 PDT)

bak buraya tıkla bu satıcı kargo ücretsiz gönderiyor...ebaye üye olduktan sonra yukarda verdiğim linke tıkla ve satın al hayatım....ama zaten kargo ücreti türkiyeye 4-5 dolar filan ve ebaye ödüyosun kapına getirdiklerinde bişey ödemiyorsun....posta yolu ile geliyor...

teşekkür ederimcanım ama bu 1 adet ben 6 lı istiyorum

:nazar::nazar::nazar::nazar:kızlar gamzeli mesaj attı az önce bebişi transfer olmuş sonunda ve embryo 1. kalite imiş ve 5. gün transferi biliyosunuz ki...haydi bakalım gamzeli için dua edelim beraber bebişi sımsıkı tutunsun bırakmasın annesini...:nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
X