Preseed kullananlar

deryaaaacım gözünaydın canım benim nasıl sevindim şimdi allahım kucagına aldıgın günleride göstersin inşallah,bak ne stresle başladın ama sonuç süper maşallah diyelim sana allah nazarlardan saklasın seni

hadi gamzeli ,ceyda sıra sizde sonrada ben gelicem inşallah

kızlar test yaptım tabiki negatif bende o şans nerde sinirim bozuldu çok ümitlenmiştim kısmet ya

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- rockwell................................... .................
3-- menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- wannababy.................................. .............
5-- nequelen................................... ...............
6-- nerili..................................... ...................
7-- kursatim................................... ...............
8-- kadus...................................... ...............
9-- durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- sevcangoksel............................... ...........
11- jasmin77................................... ..............
12- bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- duducan.................................... ..............
14- dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEye............................. .............
19- shyqueen................................... ................
20- gulayyusuf................................. ................
21- dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- aysouk..................................... .................
24- cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- waters..................................... ..................
26- nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- Lilyum..................................... ................
30- zehsel..................................... ................
31- 35.ay...................................... ................
32- buzma_vi................................... .............
33- sezen10.................................... .............
34- papatyaa10................................. ...........
35- catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- maviumutolsun.............................. ..........
37- anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39- krishazel.................................. ..............
40- emineu.......... silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!
41- murebdu.................................... .............
42- cetrefilli...................................Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?
43- ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- DERYABERİL' s place.................maşşşşaalllahhh arkadaşıma[/COLOR]

46- s.tuğba.........................2. transferimiz tamamdır
47- baby78.........................................

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

tayf .................................................. martta tüp bebek başlıyo
gamzelikız ............................................. şubatta tüp bebek yapıyoruz
medicalsecreter ......................................
eneslena ................................................
bebeksan ..............................................
love27 ........................... ........ ...............
elfem :97:.................................................. ....
toobe :82:.................................................. .....?
nehir1974 .................................................. ?
zorxx :81:.................................................. ...........?
crafty :80:.................................................. .........?
callcenter :76:.................................................. ....?
akıllıbıdık ............................................... .......?
güneş88 .................................................. ......?
ekin79 .................................................. ...........?
duru .................................................. ..............?
patikli :89:.................................................. ............?
senemgy .................................................. ........?
esra8 :84:.................................................. .............?
beyazeke .................................................. .........?
kadser :86:.................................................. .................?

MERHABA ARKADAŞLAR BU TOPİĞİ GÖRÜNCE VE HAMİLEYİMMM YAZILARINI OKUYUNCA ÇOK MUTLU OLDUM ALLAH TAMAMINA ERDİRİR İNŞALLAH
BEN 8. YILIMA GİRDİM VE HİÇ HAMİLELİK YAŞAMADIM SEBEPSİZ İNFERTİLİTE DEDİLER EŞİM 3 SENE ÖNCE ÇİFT TARAFLI VARİKOSEL AMELİYATI OLDU AMA HALA BİŞEY YOK 2 AŞILAMAM NEGATİFLE SONUÇLANDI TÜP BEBEK DÜŞÜNÜYORUM AMA ODA OLMAZSA HEPTEN YIKILIRIM GİBİ GELİYOR SPERM DOSTU DENEN BU JELİ BENDE KULLANSAM MI ACABA BİR UMUT DOĞDU İÇİME AMA NEREDEN ALMALIYIM BİLEMİYORUM GEÇMİŞİ OKUMAYA ÇALIŞTIM AMA ÇOK SAYFA VAR BUDA DEMEK OLUYORKİ ETKİLİ BİR YÖNTEM NE OLUR BANADA YARDIMCI OLUN?

maşallah senin yumoşlara inşallah sende güzel haber vereceksin çok inanıyorum çookkkk... senin için bi yasin okucam ve bolca tesbihler çekip dualar edicem allahım tğm isteyen arkadaşlarımın tanıdığım tanımadığım her isteyenin özlemini dindirsin amiiinnn...
bayıldım ellerine sağlık canımmmmmmmmmmmmmmmm..
dur sen daha sendede oynıcak bu dansözler hatta kurban keselim sanada ne dersin

maşallah bebik şansıyla çıktı yola uğuruyla uğurlandıırıyor bak hayırlı torun işte anneannesine uğur getirdi maşallahhhh

derya be ne buyu böle veda mektubu gibi
haydi hayırlı yolculuklar canım uğra sık sık bolca dikkat et ilküçayı biatlatsak hayırlısıyla gerisikolay evelallahallaha emanetsiniz

Selam kızlar..

Deryaberili merak etmiştim hamileymiş çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin diğer bekleyen arkadaşlarımızada tez zamanda nasip etsin inşallah.

Ama anladığım kadarıyla uzun yolculuğa çıkmış canım keşke böyle bişey yapmasaydın, neden gittin bilmiyorum ama daha minicik bi pıtırcık var içinde, böyle yolculuklar çok zararlı inşallah sağ salim dönersiniz o seninle ama artık çok dikkatli olmalısın :))

mavisim preseed kullanan arkadaşlar çok memnun sayılmaz birçok düşükler var bende kullandım bi faydasını görmedim ama alırsanda inş sende güzel sonuçlanır

güzelim idrar testlerinin üzerinde ilk 5dk dan sonra bakılmaz diye yazıyor zaten... sen 2.çizgi dediğin o beta degerinin göörülebilmesi için gerekli boya maddesini bir süre sonra gördünse onu dikkate almıcaksın

bak zamanıda bende sen gibi çok yanıldım sevinip yıkıldım . tecrübeliyim . ama birkaç sayfa geride benim 2 çizgi testime bakınca göreceksin.gercekten 2.cizginin belirmesi farklı şekilde oluyor. tek çizgi çıkmaya başlamadan 2.çizgi koyulaşıyor ... o nedenle şimdi üzme kendini şimdi doktoruna git muayenelerini ol ve yapmnan gerekenleri ögren... canın hiç sıkma..2.çizgi elbet seni de bulacak...

saol özgem...walla annem hemen dua ettirdi bana şoku atlatamadan . hemen şu anda aklından arkadaşlarını geçri duan kabul olur dedi. hemen seni ,ceydamı,gamzelimi saydım...ve bebek bekleyen el acan tüm arkdaşlarımı saydım . allah onlara da o mutluluğu taddırsın dedim

tebrık ederım canım cok ıstedın ve oldu ısde allah her ısteyene versın

yok kız veda degil burda giremem sandım da:) annemlerdeyim yani babaevinde...babam nasıl sevinmiş kıyamam durup durup gözleri yaşarıyor bana bakarken... dede olcam artık diyor :)
uçak yolculuğum çok güzel geçti rahattık. geriye bıraktım kendimi rahat geldim . bebeişimi tutup dualar ettim hep gelirken . çok çabuk yorulmaya başladım . kafamı kopydugum yerde uykluyorum:)
ev bakmaya gittik 2-3 sokak dolaştık agır vasıtanız yoruldu deyip eve getirdim hepsini:)

iyiyim alaha şükür..az sonra iş görüşmesine gidicem . . sonra da evde olcam annişle

canım teşekkür ederim .

evet izmire geldim babaevime..uçakla geldik...doktoruma da sorduk . uçakla gitmenin hiçbir sakıncası yok . güle güle git dedi..çünkü doktorumun amerikada hastaları var. uçak son aylara kadar sakıncası olmayan tek ulaşım aracı

birde fazla pimpirik olmak istemiyorum . evet zor elde ediliyor heleki tüp bebekse daha da zor amma yüce rabbim gönderdiyse rızkını da kısmetini de o verir... evham yapıp korudukca daha terslikler oluyor...

ben 12günlük bekleme sürecimde hep yatcam sandım ama yatmadım o kadar çok . tek dikkat ettiğim yavaş harket ettim oturup kalkarken hep sola yattım . annem çok güzel besleri. hep prtoein aldım c vitamini aldım . bol ceviz ve dut kurusu yedim . onun dışında dinlendim de evde ufak işler de yaptım . dışarı çıkıp yürüdüm de... ama hep bol bol dua ettim allahıma bebeğpimi bana bağışlasın diye..

kızlar izmirdeyim...çok huzurluyum burda oldugum için. ait olduğum yerdeyim . çok mutluyum.ev bakıyoruz. hayırlısı ile de nisanda taşınıcaz inşallah ve tamamen huzurlu olucam...beni geren ortamdan uzak kalarak..

dualarımdasınız...allah el açan ; tedavi gören ; tedaviye başlayacak olan tüm arkadaşlarımın bebeklerinin haberini almayı nasip etsin inşallah....
şu anda hamile olan tüm arkadaşlarımın ve benim bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza almamızı ; süt kokularını içimize çekmemezi hayırlı evlatlar yetiştirmemizi nasip eder inşallah...

ara sıra girmeye çalışcam kızlar.... giremezsem de çrş evimdeyim... işe gidip sonra bakarım topice...

ceyda,ayşe,tubiş,özge,gamzeli ve tüm arkadaşlarımmmmmmmmmmmm

kendinize iyi bakın..... hepimiz çok güzel ANNE olucaz.....

ALLAH YÜZLERİMİZİ GÜLDÜRECEK İNŞALLAH..DUALARIMDASINIZ..

Son düzenleme:

hoobaaaaaaaaa teeey teeey teeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyy

derya hamile piyuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

bugün bu sayfayı inşallah derya hamiledir diye açtım :))) gerçektende öyleymiş. Çookkkkkk tebrik ediyorum Deryacım, Allah tamamına erdirmeyi nasip etsin inşallah.Bebek sahibi olmayı bekleyenlerde bir an önce bu duyguyu yaşatır inşallah Rabbim.bende bebeğimin kalp atışlarını gördüm geçen hafta süper bir duygu o zman daha çok hamileyim diyeceksin :))))) Kendine dikkat et.

Deryacım bebişin hayırlı uğurlu olsun, inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder rabbim, darısı diğer arkadaşlarımın başına inşallah...

ayyyy canımmm temiz kalbin ne güzel bilmiş... çok saol...

yaaaa çok güzelll..kalp sesini duymaya ne zaman gittin ? o arada ne yaptın ...ben ne yapcamı bilmiyorum beklerkennnn

Deryacım bebişin hayırlı uğurlu olsun, inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder rabbim, darısı diğer arkadaşlarımın başına inşallah...

saol canım .... çok teşekkür ederim....

kızlar selamlar ...ben bugun tekrar test yaptırdım . degerim 2 katına çıkmış... iyi mi ?
bugun acayip gerildim . hiç iyi degilim..karnımı görseniz 9 aylık sanarsınız..... çok şiştim.... acayip gergin ve sert? midem de yemekten sonra çok bulandı ..berbat oldum ?

sebeeeepppppppppppppppppp?????????????

iş görüşmem berbat geçti... karar verdim koca parası yicem :))))

hadi gamzeli ,ceyda sıra sizde sonrada ben gelicem inşallah
inşallahh canımmmm...
ben inanıyorum sırayla hepimiz alıcaz müjdeli haberler..

canımmmm nasıl duygulandımmm anlatamam..allah razı olsun kuzumm yüreğine kalbine sağlık..
beni düşünüpte dua edicen için cok teşekkür ederim..
aminnn canımmm inşallahhh rabbim sizlerin sevindiği gibi bizleride sevindirsin..

keselimm canımmm..ama eminim sen burda donsöz oynattığına göre kurbanıda kesersin...

aminnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnn..
sağoll canım sende kendine iyi bakk..
bu arada değerin kac cıkmıştı..

maşallahh maşallahh sizeeee kat be kat artsın dahada..
acaba ikizmi yaa cok merak ediyorum..

iş görüşmende iyi gecmemiş sanırımm..boşver koçişin çalışsın sen yee..zaten hamişsin şimdi tadını cıkarr yat dinlen evde sonrada bebişini büyütür yine başlarsın işe..

kızlarrrr bugün yumoşlar toplandı...
biraz ağrın işlmeden sonra ama ağrı kesici yapınca gecti..
yarın arıcaklar gelişmelerden bilgi vericekler...
inşallahh sağlıklı bölünür benim minnaklarım..

günaydınnn ballı böreklerimmmmmmmm
dünya kadınlar gününüz kutlu olsunnnnn..herşey gönşümüzce mutlu,mutlu,huzurlu olsun inşallah..
öpüyorum siziii

Kimi der ki kadın
uzun kış gecelerinde
yatmak içindir.
Kimi der ki kadın yeşil bir harman yerinde dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir.
Kimi der ki ayalimdir. Boynumda taşıdığım vebalimdir.
Kimi der ki hamur yoğuran.
Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal.
O benim kollarım, bacaklarım. Yavrum, annem, karım, kız kardeşim hayat arkadaşımdır.NAZIM HİKMET

ilk kez preseed kullandım ama olmadı sanırım kızlar! herkeste olack diye bir şey yok zaten! neyse Allahım versinde nasip etsinde beklerim napalım!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…