Preseed kullananlar

Içim daralıyor.......... Boğazım sıkışıyor sanki . . .
Belirti diye bişey kalmadı . Ne agrı ne sızı.. Ne akıntı ne bulaşık? Hiç bişey yok .

Batma - kramp kalmadı

belimde agrı yok . Göğsümdeki hassasiyet ilk günlerde fazlaydı şimdi avuclasam acımıyo.

Kızlar bişiy deyinnnnnn

bu arada nisan 20sinde izmire taşınmış olcaz nasipse... Iş arıyorum . Bugun hep cv gönderdim . . . .
Yardım edin kısslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bebek gelcek mi bekliyom .
Iş arıyom .
Offfffffffff offffffffffffffff şiştimmmmmmmmmmmmmmm

bu arada benim herif anası gile dün izmire gidicez oraya yerleşcez demiş. O anası da hayırlısı olsun demiş ... Benim aklım almadı ..anlatıklarımdan sizin aklınız aldı mı ? :)))

HIMM ANLADIM PEKI ASILAMA YAPMADAN ONCEMI KANALLARINI KONTROL ETTI DOKTORUN BENIM KANALLARIMA BAKMADI HENUZ BEN ASILAMA ONCE SI SORDUM HANI KANALLARIM KAPALIYSA ASILAMA YAPMADAN BUNU BILMEMIZ DAHA IYI DEILMI DIYE EVET DAHA IYI AMA COK ZAHMETLI VE PAHALI BIR ISLEM OLDUGUNU SOYLEDI ONA KEZA ASILAMA DAHA CUZI DIYE SOYLEDI GEREKIRSE SONRAKI ASAMADA BAKARIZ DEDI[/Qtabikide kanallarıma daha önce bakaldı normalide bu canım masrafıda öyle pahalı değil sadece ağrılı bu sefer sonradan kanalların tıkalıysa bu aşılama masrafın boşa gidecek tabi iinş. böyle birşey olmaz ama eğerki olursa diğer aya baktır

Belirti diye bişey kalmadı . Ne agrı ne sızı.. Ne akıntı ne bulaşık? Hiç bişey yok .

Batma - kramp kalmadı

belimde agrı yok . Göğsümdeki hassasiyet ilk günlerde fazlaydı şimdi avuclasam acımıyo.

Kızlar bişiy deyinnnnnn

bu arada nisan 20sinde izmire taşınmış olcaz nasipse... Iş arıyorum . Bugun hep cv gönderdim . . . .

Iş arıyom .

bu arada benim herif anası gile dün izmire gidicez oraya yerleşcez demiş. O anası da hayırlısı olsun demiş ... Benim aklım almadı ..anlatıklarımdan sizin aklınız aldı mı ? :)))

olacak inş. ve bebeğin seninledir böyle canını sıkma herkes senin için dua ediyo ve sadece biraz daha bekle sonuca az kaldı bak izmir işinizde kesinleşmiş ne güzel

HIMM ANLADIM PEKI ASILAMA YAPMADAN ONCEMI KANALLARINI KONTROL ETTI DOKTORUN BENIM KANALLARIMA BAKMADI HENUZ BEN ASILAMA ONCE SI SORDUM HANI KANALLARIM KAPALIYSA ASILAMA YAPMADAN BUNU BILMEMIZ DAHA IYI DEILMI DIYE EVET DAHA IYI AMA COK ZAHMETLI VE PAHALI BIR ISLEM OLDUGUNU SOYLEDI ONA KEZA ASILAMA DAHA CUZI DIYE SOYLEDI GEREKIRSE SONRAKI ASAMADA BAKARIZ DEDI[/Qtabikide kanallarıma daha önce bakaldı normalide bu canım masrafıda öyle pahalı değil sadece ağrılı bu sefer sonradan kanalların tıkalıysa bu aşılama masrafın boşa gidecek tabi iinş. böyle birşey olmaz ama eğerki olursa diğer aya baktır

ANLADIM HAKLISIN YA BENDE BOYLE SOYLEDIM DOKTORUMA AMA GEREK YOK DEDI KAFAM COK KARISTI YA DOKTORUMU DEGISTIRSEM IYI OLACAK SANIRIM NEYSE BAKALIM BU AYI BI ATLATALIMDA ZAMAN NE GOSTERECEK PEKI KANALLARA BAKTIRMAK ICIN NEKADAR ODUYORUZ SSK KARSILIYOMU ASILAMAYI KARSILAMIYOYA

ANLADIM HAKLISIN YA BENDE BOYLE SOYLEDIM DOKTORUMA AMA GEREK YOK DEDI KAFAM COK KARISTI YA DOKTORUMU DEGISTIRSEM IYI OLACAK SANIRIM NEYSE BAKALIM BU AYI BI ATLATALIMDA ZAMAN NE GOSTERECEK PEKI KANALLARA BAKTIRMAK ICIN NEKADAR ODUYORUZ SSK KARSILIYOMU ASILAMAYI KARSILAMIYOYA

ben tüp bebek merkezinde yaptırdım 250tl olması lazım hangi hastaneye gittiyine bağlı canım fiyatları değişiyo belki devlet hastanelerinde daha uygundur ama aşılamadan pahalı bi işlem değil sen nerede ve ne kadara yaptırdın aşılamayı

ben tüp bebek merkezinde yaptırdım 250tl olması lazım hangi hastaneye gittiyine bağlı canım fiyatları değişiyo belki devlet hastanelerinde daha uygundur ama aşılamadan pahalı bi işlem değil sen nerede ve ne kadara yaptırdın aşılamayı

slm arkadaşlar bende 3 yıllık ewliyim ve anne olmak istiyorumm bebek hasretiyleyanıp tutuşunlardanım bende....... ama hamile kalamıyorum dr gitttim bütün tetkkler yapıldı rahimfilmide cekildi sonuç olarak doktor
TIBBEN HİÇ BİR PROBLEMİMİZ OLMADIĞINI söledi ama bende de adet düzensizliği war hep geç gelir... çok sıkıntılıyım benim gibi olan war mı?? içinizde bi çözüm yolu gösterin.........

Son düzenleme:
acaba preseed kullansam bi zararı olur mu???:KK30:

bende preseed kullandım ama ayda bi kere felan burda hamile kalıp düşükle sonuçlanan kişiler oldu arkadaşlarımız bunun farkına varmış tesadüfte olabilir diyorlar ama sağlıklı gebelik yaşayanlarda var

BEN ASILAMAYI ÖZEL HASTANEDE YAPTIRDIM ÇATLATMA İĞNEM DAHIL 350 ÖDEDİM PAHALI DEILMIS FILM BENIM DOKTORUM NEDEN OYLE SOYLEDIKI ACABA

slm arkadaşlar bende 3 yıllık ewliyim ve anne olmak istiyorumm bebek hasretiyleyanıp tutuşunlardanım bende....... ama hamile kalamıyorum dr gitttim bütün tetkkler yapıldı rahimfilmide cekildi sonuç olarak doktor
TIBBEN HİÇ BİR PROBLEMİMİZ OLMADIĞINI söledi ama bende de adet düzensizliği war hep geç gelir... çok sıkıntılıyım benim gibi olan war mı?? içinizde bi çözüm yolu gösterin.........

DOKTORUN OVULASYON TAKIBI YAPMADIMI BENIMDE HEP DUZENSIZ OLUYORDU BIRKAC AYDIR BIR PROBLEM YOK AMA BENIMDE OLMUYOR DOKTORUM BU AY ASILAMA YAPTI BAKALIM BUDA OLMMASSA TUPLERE BAKTIRICAM

YAWRUCUM EGER EŞİNİN SPERM TESTLERİNDE SORUN YOK VE SENDE DE SORUN YOKSA.. OTUR DUA ET. BAK BÖYLE DEYİP HAMİLE KALAN O KADAR ÇOK KİŞİ VE ARKADAŞIM VARKİ . SABIRLA BEKLE..TELAŞ YAPMA..AŞKAA DEVAMMM :)) EGLENCELİ HALE GETİR İŞ HALİNE DEGİL . BAK KISA ZAMANDA HAMİLE HABERİNLE GELCEN..PRESSED DE DENEME...

BENDEN DEMESİ ... .

YANLIŞ ANLAMA TECRÜBEMİZ BÜYÜK :))) KIZLAR BENİ BİLİR... :))))

KIZLAR AZ EVVEL UFAK BİR BAYGINLIK GEÇİRDİM . TANSİYONUM DÜŞMÜŞ ANNECİM ÖLÇTÜ . ŞİMDİ KAFAMDA ISLAK HAVLU İLE OTURUYORUM . AYAKLARIMDA BELİMDE AGRILARIM ARTMAYA BAŞLADI .
BUGUN SABAHTAN BERİ GERGİNDİM . HERALDE ONDAN TANSİYONUM DÜŞTÜ . . .
ANNEM TEST YAPMA BEKLE MERKEZDE ALALIM HABERİ DİYORRRR....

BEKLİCEZZ GALİBA... ALLAHIM YARDIM ETSİN ...

PAZAR SABAH GİDİYORUZ İZMİRE. . . İŞ GÖRÜŞMELERİ ALDIM . .. BİR KAÇ GÜN DURUP GELCEM . . .

GÖRÜŞÜRÜZ KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Offfffffffffffffff offffffffffffffffffffff

gerginlik hat safhada ... Kaynana her önemli olayımızda oldugu gibi evimize ateş düşürmeyi başardı..

Evlenirken düğün günümde ateş attı ortaya , ailem görmeye geldi huzursuzluk etti ateş attı... Eşimi işten çıkarttılar biz üzüntümüzden ne hale döndük o da sadece olsun bişey olmaz dedi geçti ..oğlum evine nasıl bakcak istanbul gibi yerde demedi evimize ateş attı . şimdi annemle küslerdi göya barışcaktı anneme suratla girdi odaya gariban anam dogruldu o kafasını çevirdi sonra elinin ucuyla merhaba dedi saılıp öpmeye yeltenmedi bile... Annem niye ayaga kalkmadı derdini ortaya attı ateş gönderdi evime... Izmire gidecegimizi duydu eşime artık ne söyledilerse , eşim yalan söylüyo hayırlı olsun dediler diyo ama imkansız. Eşim bugun 2 kere arabayı başka arabalara çarpmış. 3 yıldır görmediğim şey bu ... Hala inkar ediyo anasının hayatımızı nasıl kötü etkilediğini ....

Işte böyle kızlar...bebegim biran evvel gelsin istiyorum ki şu gerginlikleri unutayım sadece bebeğimi düşüneyim . Kimseler umrumda olmasın . Hayatımı bebegime bağlayayım istiyorum . . .

tubişşşşşş gerginliğin geçmtimi ?????
boşvermeye alışmış tubi, geçmesinde ne etsin dimi ama :KK31:

Batma - kramp kalmadı

Kızlar bişiy deyinnnnnn

Iş arıyom .

aaaaaaaayyyy şiştim derya artık rüyalarımın kadını olun bi dur az sabret benden beter çıktın yaaaa bune evham bu ne paniiik ne bekliyosun allah aşkına doktoruma sormuştum bende bi belirti bişi yok demiştiki maç yapmalarınımı bekliyosun off ya :KK20: oldu diyorum hissediyorum inanıyorum lütfen hayatım yaaaaaaaaaaa sabır ve dua lütfennn:18::18:
KIZLAR AZ EVVEL UFAK BİR BAYGINLIK GEÇİRDİM . TANSİYONUM DÜŞMÜŞ ANNECİM ÖLÇTÜ . ŞİMDİ KAFAMDA ISLAK HAVLU İLE OTURUYORUM . AYAKLARIMDA BELİMDE AGRILARIM ARTMAYA BAŞLADI .
:KK62::KK62::KK62::KK62::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
oldu bak görürsün olduuuuu
benimde transferden 4 gün sonra ayaklar bacaklarve belim ağrıyoduuuu:KK49:
Offfffffffffffffff offffffffffffffffffffff

gerginlik hat safhada ... Kaynana her önemli olayımızda oldugu gibi evimize ateş düşürmeyi başardı..

Evlenirken düğün günümde ateş attı ortaya , ailem görmeye geldi huzursuzluk etti ateş attı... Eşimi işten çıkarttılar biz üzüntümüzden ne hale döndük o da sadece olsun bişey olmaz dedi geçti ..oğlum evine nasıl bakcak istanbul gibi yerde demedi evimize ateş attı . şimdi annemle küslerdi göya barışcaktı anneme suratla girdi odaya gariban anam dogruldu o kafasını çevirdi sonra elinin ucuyla merhaba dedi saılıp öpmeye yeltenmedi bile... Annem niye ayaga kalkmadı derdini ortaya attı ateş gönderdi evime... Izmire gidecegimizi duydu eşime artık ne söyledilerse , eşim yalan söylüyo hayırlı olsun dediler diyo ama imkansız. Eşim bugun 2 kere arabayı başka arabalara çarpmış. 3 yıldır görmediğim şey bu ... Hala inkar ediyo anasının hayatımızı nasıl kötü etkilediğini ....

Işte böyle kızlar...bebegim biran evvel gelsin istiyorum ki şu gerginlikleri unutayım sadece bebeğimi düşüneyim . Kimseler umrumda olmasın . Hayatımı bebegime bağlayayım istiyorum . . .
bırak şu kadının negatif enerjisini çekme üzerine ona hiddetlendikçe yalvar allaha ebebn seninleolsun yeter sinir hastası olucaksın korkarım yaaaaaa:KK20:çpocuğukta psikopatolucak allah korusun :KK54:

boşvermeye alışmış tubi, geçmesinde ne etsin dimi ama :KK31:

aaaaaaaayyyy şiştim derya artık rüyalarımın kadını olun bi dur az sabret benden beter çıktın yaaaa bune evham bu ne paniiik ne bekliyosun allah aşkına doktoruma sormuştum bende bi belirti bişi yok demiştiki maç yapmalarınımı bekliyosun off ya :KK20: oldu diyorum hissediyorum inanıyorum lütfen hayatım yaaaaaaaaaaa sabır ve dua lütfennn:18::18:
:KK62::KK62::KK62::KK62::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
oldu bak görürsün olduuuuu
benimde transferden 4 gün sonra ayaklar bacaklarve belim ağrıyoduuuu:KK49:

bırak şu kadının negatif enerjisini çekme üzerine ona hiddetlendikçe yalvar allaha ebebn seninleolsun yeter sinir hastası olucaksın korkarım yaaaaaa:KK20:çpocuğukta psikopatolucak allah korusun :KK54:

KUZUUUUUUUUUUMM KUZUMMMMMMMMMMMMMM ALLAHIMMM İNŞALLAH SENİN DEDİĞİN GİBİ OLURRRR KUZUMMMMM....

WALLA ANNEM DE YAPMA TEST DİYOO..İNŞALLAH DEDİĞİNİZ OLUR KUZUM . WALLA BİLMİYOM GÜCÜM YOK SANKİ OLUMSUZA...ALLAHIM YÜZÜME BAKSIN . BU GERGİNLİĞİMİ ALSIN ÜZERİMDEN . YÜZÜMÜ GÜLDÜRSÜN RABBİM . . .

PSİKOPAT OLMAZ KORKMAA ŞEKERR KARDEŞİM PSİKOLOG..BEBİŞ GELSİN EL ÜSTÜNDEN İNDİRMEM . BENİ GERECEK HERKESİ ETRAFIMDAN UZAK TUTACAM . ONDAN İZMİRE GİDİYOM YA ZATEN KIIIII

mrb arkadaşlar bende iki yıl iki ay evliyim ve bu zaman içerisinde hep çocuk istedik...ben Allah izin verrirse cumartesi günü aşılmam olacak yalnız pre seed şipariş ettim ve elime geçti aşılamadan sonra kullanmak doğru mu?kullanmayı istiyorumm bizim hiçbir sorun yok eşimde vardı 4 aydır onunda spermlerinde iyileşmeler oldu spermler bozulmadan değerlendir mek istiyoruz..bu arada derya arkadaşımızı merakla takip eidyorum tarzını çok beğeniyorum..sanırım tüp bebek yapmışsın inşallah cumartesi günü çok güzel heberlerle gelirsin...benimde aşılamam inşallah o gün olcak

bizim sorunumuz eşimin sıpermi %98 anormal sadece %2 normal bize tedavi si yok dediler meyerki varmış şu an eşim netten bulduğumuz bi dokturda tedavi gürüyü ankarada kaan aydos diye çok hastalarını ileştirmiş 15 gün oldu başlıyalı bakalım inşallah düzelirde normal olmasa bile tüp bebekle olur .
ayy cok sevindim bak tedavisi varmış, inşallah bir daha tüpe gerek kalmadan eşinin tedavisiyle gelir bebeginiz. ama cok ciddi söylüyorum böyle kisti vardı, sol tüpüm tıkalıydı, ameliyat oldum, eşimde morfoloji % 2 çıktı, tüp yaptırdık olmadı, sonra kendiliginden geldi bebiş:nazar: yani biliyorum zor ama keşke takılmasak bu kadar, rabbim onun ne zaman gelecegini biliyor ve bize de sadece beklemek düşüyor...
arkadaşlar gebelik akıntısı nasıl ve ne zaman başlıyor bir arkadaşımda belirtileri var gibi ama emin değil daha gününede var
canım benim gebelik akıntım 6. haftadan sonra başladı, artarak da devam etti, hala da ediyor...

Merhabalar arkadaslar ben aranıza yenı katıldım aşılamayla ılgılı bılgılerınızı benımle paylasırmısınız asılamayla hamıle kalan varmı aranızda bende dun asılama yaptırdım ve 15 gun nasıl bekleyecegım ınanın hıc bılmıyorum:18:
benım asılamam dun oldu aksam ve bugun aksam ılıskı dedı sonra bır hafta boyunca gun asırı dıye soyledı folık asıt verdı glukopage kullanıyorum zaten bıde progestan verdı ama cuma gunu ıcmeye basla progestanı dedı ben dun okadar dalgındımkı progestanı dun ıctım bısı olurmu acaba ya kafama cok takıldı
canım bu topikte aşılama hamilesi yok sanırım ama emin değilim, klomen topiginde selda diye bir arkadasımız ilk asılamasında hamile kaldı, şimdi bebegini bekliyor:) inşallah senin de olmustur, ama doktorunun birliktelik önermesine cok sasırdım, benim bildigim ilk 3 gün yasaktı..
progestanı da ihmal etme, bi seferlik unutmadan bişey cıkmaz da progestan adeti engelliyor o yüzden dikkatli ol, inşallah tutunmustur bebegin, hayırlısı olsun:)

kızlar selam! bende preseed kullanıyorum bu ay ilk ayım! Rabbim hayırlısını versin hepimize!
amiiin canım hadi hayırlı olsun, ilk denemende hemen gelsin bebiş inşallah...

benim kanallarım tıkalıydı canım laparoskopi oldum ve bir problem kalmadı sebepsiz infertilite dendi yani biraz strese bağlı stres yapmayıp kafandan atarsan olur diyo 2.aşılamayı istedim onuda dok gerek duymadı ovülasyon testlerini denememi önerdi bu ay onu kullandım öyle işte
güneşcim kanallar neden tıkalıydı ki?

özlemcim hoşgeldin aramıza, love arkadasım var burda, onların da sebepsiz infertilite, geldiğinde uzun uzun konusursunuz, o genetik testine varana kadar her tetkikini yaptırdı, yaza tüp bebek deneyecek bebegi gelmezse.
BUGUN SABAHTAN BERİ GERGİNDİM . HERALDE ONDAN TANSİYONUM DÜŞTÜ . . .
ANNEM TEST YAPMA BEKLE MERKEZDE ALALIM HABERİ DİYORRRR....

BEKLİCEZZ GALİBA... ALLAHIM YARDIM ETSİN ...

PAZAR SABAH GİDİYORUZ İZMİRE. . . İŞ GÖRÜŞMELERİ ALDIM . .. BİR KAÇ GÜN DURUP GELCEM . . .

GÖRÜŞÜRÜZ KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRR
deryacım tansiyon düşmesi bebegin tutundugunun en önemli göstergesi:) inşallah olmuştur, biraz da evin içinde hareket edip öyle ölç bakalım, yattıgından mı düştü acaba, periyodik aralıklarla bak, eger ciddi olarak hep10un altındaysa oldu bu iş allahın izniyle:)

eşin de arabayı carpmış, çok geçmiş olsun, inşallah önemli bişey yoktur, kayınvaliden ile ilgili yazdıklarını da yok sayıyorum, senin kafana tüküreyim, dısarda olan biten seyler, ne diye kafana takıyosun ki, annesi ne dediyse dedi, anne ogul arasında, sen evde oturdugun yerde bunları didikle didikle bebegini de rahatsız ediyorsun...

mrb arkadaşlar bende iki yıl iki ay evliyim ve bu zaman içerisinde hep çocuk istedik...ben Allah izin verrirse cumartesi günü aşılmam olacak yalnız pre seed şipariş ettim ve elime geçti aşılamadan sonra kullanmak doğru mu?kullanmayı istiyorumm bizim hiçbir sorun yok eşimde vardı 4 aydır onunda spermlerinde iyileşmeler oldu spermler bozulmadan değerlendir mek istiyoruz..bu arada derya arkadaşımızı merakla takip eidyorum tarzını çok beğeniyorum..sanırım tüp bebek yapmışsın inşallah cumartesi günü çok güzel heberlerle gelirsin...benimde aşılamam inşallah o gün olcak
canım asılamadan sonra doktorun birliktelik önerdiyse kullan tabi, yoksa inşallah aşılaman tutar, tutmazsa bir dahaki aya kullanırsın ve hayırlısıyla gelir bebegin.

herkese günaydın kızlar:)

önce eskilere bir fırça kayayım:KK66:

özgemle telefonda konusuyoruz ama burda görmeyince içim rahat etmiyor ki...

tayfcım sen iş seyahatindesin sanırım, ama arada bir selam et be güzelim...

anjelcim, selmacım, deniz, nevyas, ebrum...siz neredesiniz güzeller yaaa, hele denizle ebruda hiç ses yok :KK43:(

ben bugün itibariyle gebeligimi yarıladım kızlar:nazar:, 20 hafta sonra hayırlısıyla kucagıma alacagım inşallah güzelimi, bu arada da sizin gebelik haberleriniz gelsin en te zamanda inşallah...

iki gün önce ayrıntılı us vardı, bebegimi gördüm, allaha şükürler olsun cok saglıklıydı:nazar:, cinsiyetimiz % 100 kız dendi artık:) ve özgecim ve ceydacım tüm us boyunca, özellikle kalp seslerini dinlerken gözümden yaş aktı ve hep siz geçtiniz aklımdan. elimde olmadan yani, bir anda belirdiniz gözümde ve sizler için çok dua ettim, rabbim kabul etsin inşallah...

ben yine feci grip oldum, bagısıklık cok düşüyor gebelikte sanırım, oysa kendime de iyi bakıyorum ama sivas havası carpıyor işte insanı...yine de bahar geldi, yeni bir mevsimle açan çiçeklerle siz de yeşillenin inşallah güzel arkadaşlarım, ardarda güzel haberlerinizi alalım inşallah...

selam kızlar

deryacım nazaman test yaptırcaksın?canım inşallah olur bunu yürekten istiyorum birilerinin tüp bebekte olumsuz olması beni çok üzüyo sanki benimde olmuycak gibi geliyo gerçi herkesin sorunları farklı ama genede olumsuzu duyunca çok moralim bozuluyo,inşallah senin olur canım benim banada cesaret verirsin ama şu kaynanayı at kafadan artık hepsini gıcık bir tarafı var işte onu hiçbirzaman degiştiremezsin o yüzden takmıycan canım

ayşecim bebişinin iyi olmasına çok sevindim,benim kuzende 4,5 aylık hamile tarama testlerinde down senderomu şüphesi çıkmış şimdi göbekten sıvı alcaklarmış öyle moralim bozuldi ki inşallah kötü bişey olmaz
ayşem biz 2 haftaya iznimizz var burdan ankaraya gitcez canım ya tekrar sperm tahlili yaptırsak diyoz iyi bir merkezde sence nerde yaptıralım,bide bunun için önceden randevuya gerek oluyomu ki,sen başkent ve mayada yaptırmıştın sanırım bende ikisinden birini düşünüyorum

herkese günaydın kızlar:)

önce eskilere bir fırça kayayım:KK66:

özgemle telefonda konusuyoruz ama burda görmeyince içim rahat etmiyor ki...

tayfcım sen iş seyahatindesin sanırım, ama arada bir selam et be güzelim...

anjelcim, selmacım, deniz, nevyas, ebrum...siz neredesiniz güzeller yaaa, hele denizle ebruda hiç ses yok :KK43:(

ben bugün itibariyle gebeligimi yarıladım kızlar:nazar:, 20 hafta sonra hayırlısıyla kucagıma alacagım inşallah güzelimi, bu arada da sizin gebelik haberleriniz gelsin en te zamanda inşallah...

iki gün önce ayrıntılı us vardı, bebegimi gördüm, allaha şükürler olsun cok saglıklıydı:nazar:, cinsiyetimiz % 100 kız dendi artık:) ve özgecim ve ceydacım tüm us boyunca, özellikle kalp seslerini dinlerken gözümden yaş aktı ve hep siz geçtiniz aklımdan. elimde olmadan yani, bir anda belirdiniz gözümde ve sizler için çok dua ettim, rabbim kabul etsin inşallah...

ben yine feci grip oldum, bagısıklık cok düşüyor gebelikte sanırım, oysa kendime de iyi bakıyorum ama sivas havası carpıyor işte insanı...yine de bahar geldi, yeni bir mevsimle açan çiçeklerle siz de yeşillenin inşallah güzel arkadaşlarım, ardarda güzel haberlerinizi alalım inşallah...

Biri beni fırçalamış hemen geldim :KK60:

Selam kızlar, ayşe canım hadi maşallah yarı yolu devirdin bundan sonrası geçmiyor sansanda akıp gidiyor :) kızın olacakmış şimdiden talip olsak mı ne he he..

Benim afacan 10 gündür çok huzursuz saçını başını yoluyor sürekli mızmız kucakda bile durmuyor, uykuları bozuldu, hiç memnun edemiyoruz şaşırdım bende napıcağımı ama buna şükür diyorum sağlığı yerinde tek şüphemiz diş mi diye ama ondanda emin değiliz ilk bebek gerçekten tecrübesizlik abidesi oluyor :KK60: 9 ay boyunca okumadığım yazı kitap kalmamıştı ama yaşamadan bilmiyorsun.

Deryaberil tüp yapılmış hadi gözünaydın inşallah meleğin seninledir ve annesine sıkı sıkı tutunur ama böyle herşeyi kafana takmamalısın yoksa bebeğini çok üzersin.

X