Preseed kullananlar

özgecim ben mayayı hiç bir şekilde önermiyorum, deryaya da sorabilirsin, onlar da bir ankara gezisinde mayaya gittiler ama sonrasında düşünmediler. ben sana yine ya başkenti ya da hacettepeyi öneririm, hacettepeye gidersen de ibrahim esinler derim:) başkentte de hulusi bey olmasa da göğşen bey var, o da dünya tatlısı, benim yumurta toplamamı o yapmıştı. sperm teti yaptırmak için muayene olman şart sanırım, şehir dısından da gideceksin o yüzden randevusuz gitme derim. ibrahim esinlerin mail adresini bulayım da sana göndereyim, sorarsan geri yazıyor çünkü.. önce şu enfeksiyon lökosit durumu geçsin de gerisi gelecek inşallah özgecim yaaa...
canım benim fırçalamak deil de özlüyo insan be buranın eski muhabbetlerini:) bence de oğluşun diş çıkarma telaşında maşallah ona yaaa, kızım da kuzun gibi sağlıklı gelir inşallah dünyaya da kerteriz beşikleri

valla ben bebek gelişimi üzerine falan hiç birşey okumuyorum, sadece sağlıkla gelsin, teorikle pratik pek uymuyormuş sonuçta:) ama yavaştan bişeyler almaya başlamak istiyorum, hiç hevesin yoktu ama artık gözüme dokunuyor her bir bebek kıyafeti:) millet bezini bile dizmiş şimdiden, bakalım ben de başlarım sanırım, daha fazla duramıyorum:)

canım arada ugra böyle, oğluşu da seni de öperim, bak sırada bir sürü anne adayı bekliyor, gelin ki selma sen anjel, tecrübelerinizden yararlanalım:)

bu arada size güzel bir habeeeeeer

gonca vardı yaaa gncam nickli, ikizlerine hamileeeee kırkbir kere maşallah, şu an 10 haftalık sanırım:) allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin bebeklerini

ayşecim biz konya başkentte sperm testi yaptırdıgımızda direk muayne olmadan yaptırmıştık demek ankarada bide muayene gerekecek,eşimde sıkıldı artık hastane yüzü görmek istemiyo, daha ikna edemedim bizim izin 10 gün burdan uçakla ankaraya incez ordan konyaya izin çok azolunca bizimki hemen evine gitmek istiyo ama bi şekilde ankarada o test yapılacak

nevyascım ben ilk bu topigi keşfettigimde senin hamile haberini almıştık ne güzel dogdu bak şimdi saçları yolmaya başlamış bile maşallah diyelim allah bizlerede gösterir inşallah o günleri,ogluşu öp benim için

gonca vardı yaaa gncam nickli, ikizlerine hamileeeee kırkbir kere maşallah, şu an 10 haftalık sanırım:) allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin bebeklerini

çok sevindim,tüp bebekle mi hamile kaldı?

çok sevindim,tüp bebekle mi hamile kaldı?
evet özgecim, tüp tedavisine başlamıştı, yanlış hatırlamıyorsam onun da bir olumsuz tüp bebegi var ama emin deilim, hala da konusamadım ben bir topikte yazdıgını gördüm:)

bu arada ibrahim esinlerin de kendine ait web sitesi var, ordan bak istersen canım, göğşen beyi istersen de cebini veririm:)))

göğşen beyle ilgili internette pek bir bilgi yok ama çok ilgili bir doktor, bir de doçentler proflara nazaran daha ilgili oluyo hastalarıyla, tecrübelerimle sabitledim:)

özgecim ben hiç dediğin gibi sadece sperm testi yaptırmaya gitmedim, ama bildigim kadarıyla böyle. artı o kadar gitmişken kocan da ister bıksın ister usansın hiç önemli deil valla, yapılması gerekiyorsa yaptırsın. benim naçizane fikrim başkente tedaviye devam edeceksen spermi de orda vermek.
güzelim millet taşrada oturuyo da büyük şehire gitmek için can atıyo tedavi için, siz zaten gideceksiniz, gitmişken de aradan çıkarın bence. ya anlamadım hem eşinin hem senin ailen konyada öyle mi?ikiniz de mi konyalısınız? ben sadece sennkiler orda biliyordum, ya siz ordan mı tanıştınız? aman bir anda merak ettim, ne çok soru sordum:)

artı özgecim nevyasın gebelik haberini alalım bir yıldan biraz fazla oldu, sen o dönem mi gelmiştin buraya, bana sanki daha eski gibi geliyo. ben ne zaman geldim acaba, hatırlamıyorum:26:

ayşecim kadın dogumcu mu bu doktorlar,ya benim artık muayene olmama gerek var mı ki,konya ve bitlis civarı tüm doktorlara gittim en son hulusi beyede gittik valla artık çok sıkıldım hepsi direk tüp diyolar artık,genede gitsem mi acaba tabi eşimi tutabilirmiyim ankarada bide orası var

ayşecim ben tam nevyasın ovulasyon döneminde eşi hastaydı tam o konular varken gelmiştim arkasından selma gelmişti o dönemlerdeydi işte
canım biz ikimizde konyalıyız 97 nisan ayında tanıştık arkadaşlar sayesinde eşim lise bitmiş dersaneye gidiyodu bende orta son sınıftaydım yani biz beraber büyüdük gibi bişey,ömrümün yarısı onla geçti kısmet işte üniversite 2 ye geçtigim yılda evlendik benim böyle şeker kocacıgımla yıllar süren bir aşk sonrasın evlendik ama bir meyve alamadık daha inşaallah o günleride görürüz

cetrefilli ayşem kızın hayırlı olsun bacım, pek tatlı oluyopr kız bebekler sevmeye doyamıyor insan, maşallah kuzuna canım güzelim benimkilerden fırsat bulsam duş falan yapıyoruym, bazen tuvalate bile gidemiyorum yoğunluktan düşün, ama aklımdasınız fırsat bulunca gördüğünüz gibi dalıyorum, hamileliğinin tadını çıkar bol bol, doğunca bu mink canavarlar insana boş zxaman bırakmıyor inan...

deryacım senin haberini de 4 gözle bekliyorum, inşallah güzel haberlerle geleceksin güzelim

özgecim, tayfcım sizler nasılsınız kızlar? özgecim olumsuz oplma, inan ki bir gün hamile kaldığında bu günler yaşanmamış gibi gelecek, gülerek anacaksın...

anjeli hoşgeldin canım benim ,valla ben iyiyim şimdilik bir yaramazlık yok şükür
sen nasılsın?kızlar nasıl?kaç aylık oldular

TEŞEKKÜR EDERİM İLGİ ALAKANA . çok saol canım . allah sana da kolaylık versin . . .

dikkat et kendine.. koru kendini hastalarla yakın temasta bulunma. bol bol c vitamini al . . .

saol güzelim teşekkür ederim . . inşallah güzel haberlerle gelcem .

canım ayşem yazmış ama ben mayaya gittim ankarada begenmiştim . ama git gel derdi olmasın diye istemedim begenmedigimden değil . güzel bi merkez . ilgili gelmişti bana herkes. sen bilirsin tabi elbet. keşke ist. gelme şansın olsa da umutta yaptırsan .ben çok memnunum .

amin canım çok saol . sen de bebişinle güzel günler geçir hep inşallah darısı başımızaaa

ay biliyorum ben benim diger liste yaptığım umut tüp bebek topiciginde. ama kaynanam ile yazdıklarıma arkadaşlar da orda hak verdi onlarda dertlerini yazdı paylaştı. ama gncm arkadaş hepimizi kınadı. kırıcı şeyler yazdı . tartıştık biraz. . .
evet umutta tüp yaptırdı . ikizlere hamile.

saol canım çok teşekkür ederim . . . .

**
ayşem tansiyonum ara ara düşüyor. yatıp kalktığımda da düşüyor. az evel komşuya çıktık orda da otururken düştü başım dönüverdi . yer ayagımdan kayıyor sanki . dün çok kötüydüm . geçen günde öyle düştü . annem ebe hemşire ya.. annem de dedi ki oldu heralde ki hormonların sürekli dengelenmek için oynuyor tansiyonunu düşürüp degiştiriyor. sürekli degişken dedi. bulantım da var. özellikle sabah daha yataktan kalkarken oluyor. kahvaltı ederken geçiyor. genelde peynir yiyorum zaten öyle eskisi gibi herşey yiyemiyorum . . .

ayşem inşallah öyledir yaaa test var evde elim degiyor bırakıyom tubişe söz verdim diye... meraktan çatlıyom walla.. inşallah olmuştur inşallah güzel habeerrle gelirim cmt günü...

tubiş ceyda nerdesiniz kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

özgecim kızlar 2,5 aylık oldular şükür, düzenimiz yeni yeni oturmaya başladı, bugün de fırsat bulup nete girebildim hemen size bakayım dedim, bir zamanlar ayşem sürekli bunalım takılırdı, bayrağı sen mi aldın şimdi, cık cıkkk bak şimdi ayşeme, sen de öyle göbüş olacaksın inşallah, şu kafandaki olumsuzluğu sil, beyin düşündüğünü gerçekleştirmeye çalışıyor, o şakilde komut veriyor bedene canım, eninde sonunda bebişin gelecek, sen sadece üzüldüğünle kalacaksın

inşallah özgem benimmm inşallah, o meyveniz çok yakında hayırlısıyla gelsin inşallah.

bu arada kuzeninin durumu gözümden kaçmış kusura bakma canım, sivastaki üni. hastanesinde yapılan ikili ve üçlü testlerde nerdeyse herkese down sendromu denmiş biliyor musun? bana dogum yapmıs personel kızlar ünide yaptırısan sakın korkma dogur down deseler diye şaka yapıyorlardı, ben de üniversitede yaptırmadım tabi:) yani inşallah yanlıs alamdır, kötüyü düşünmeyin,inşallah ikinci testinde herşey yolunda oldugu anlaşılır. allah yardımcısı olsun...

anladımmmm, o zaman sen önceden randevunu al, hiç oyalanmadan testinizi verin, sonucu faxla falan alırsınız, baskente giderseniz konyayla da baglantı kurarlar belki, işiniz daha kolay olur, muayene olmadan sadece teste de itiraz etmesin ama eşin yaaa dediğim doktorların ikisi de kadın dogumcu. ben ankaraya gidicz diyince direkt sadece test ikna edebiliyosan ne ala o zaman eşini...muayene diye düşündüğümden dedim.

anjelciiiiim bugün andıgım herkes geliyor valla cok mutlu oldum:) kuzuların saglıklı olsun da zaman bulama boşver az mı bekledik canım benim, allah ömürlerini uzun etsin de gerisi geçermiş gibi geliyor:) tabi daha dogurmadıgım için hariçten gazel sanırım bunlar:)

dediğin gibi özgem de bir hamile kalsa bunlar hep mazi olacak, ama daha bir kıymetli oluyor gercekten, insan daha bir şükrediyor hamile kalınca. anjelcim ismileri ne koymustunuz ki siz, söylediysen de unuttum valla kusuruma bakma, bu arada ikiz sevmesi de bir başka güzel tabi maşallah onlara, ceremesi çok ama güzel yanları da çok, allah bağışlasın size onları canım benim:)

ama hatırlatma o günleriiiii allaha şükürler olsun arada bi hepimize geliyodu anjelcim yaaa, ben tüpten sonra cok fena yıkılmıştım atlattık şükür o günleri.

ayeşcim kızlarımın ismi ayşe naz ve elif ece, nasıl teyzesi?

ayyy ikisi de ayrı ayrı güzel, isimleriyle yaşasınlar biz hala düşünüyoruz, hergün bir fikir atıyoruz ortaya bakalım son dakikaya kadar böyle gidecek sanırım:)

ayeşcim kızlarımın ismi ayşe naz ve elif ece, nasıl teyzesi?

canım bebeklerin isimleriyle yaşasın inşallah . saglıkla . allah sizlere bagışlasın . . .
ece ve naz ismini severim bende çok :)
çok güzel

allah bahtlarını açık etsin.... iyi insanlarla karşılaştırsın . . .

ayeşm, deryacım saolun kızlar, inşallah sizin bebişleriniz de sağlıkla kucaklarınız da olur da burada isimlerini yazarsınız, ben de uğraştım 4 yıl, ilaç takipleri, aşılamalar, o günleri düşünmek bile istemiyorum Allah herşeyin hayırlısını versin, dün dolap temizliği yaptım, tüm padişah macunları gitti ehheeeee

deryacım ben senin konuda pek konusmuyorum, içimden gecen de belli, allahım hayırlısıyla baktı yüzüne, belirtilerin de oldu bu iş diyor ve susma hakkımı kullanıyorum:)

topiklerde de sonucta yazarak anlastıgımız için vurguyu mimiği veremeyebiliyoruz bazen, burda da ufak tartısmalar olmustu, ama yoluna girdi:) hatta bir tartışmayı yatıştıran araya giren ve topik kapanacak kızlar diye uyarı veren de goncadır:)ben goncayı severim, harbi kızdır, yanlıs anlasılma olmustur. artı sonucu önemli eninde sonunda, allah onu güldürmüş, hepimizi güldürsün inşallah...bu arada özelden konustuk da ikinci denemesiymiş özgecim goncanın, ilkini aynı dönem yaptırmıstık üç aşağı beş yukarı, dogru hatırlamışım:)

anjelcimmm msnde varım ben hala ama hep offlineım, haberin olsun. gerçekten ne konusurduk yaaa şunu yiyelim bunu içelim:))) darısı burdaki tüm kızların basına, tüm preseedlar, macunlar, pekmezler çöpe gitsin inşallah:)onların yerini bebek bezleri, biberonları, kıyafetleri doldursun:)

canım beniiimmmmmmm bende seni çok severim sen boşver kınayan kınasın beni umrummmda diiiiilllll
hala aynı şeyi savunuyorum sorun kocanda demek onu yerebilirsin demek diildir o hayat arkasaşıdır ama herkez aynı saygıyı taşımıyomuş onu anladım ve polimiğe girmeye gerek bile duymadııımmmmm

kızlar 10 haftayı bitiriyoruz 10+5 iz allaha şükür 2. denemede geldi minikkuşlarım benimde şükür kalplerimiz iyi güm güm:)))) allaha şükürler olsun rabbim hepinizin yüzüne gülsün

herkezin gönlüne göre versin, kim ne düşünürse o olsunnn.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…