Preseed kullananlar

benim yorumumu kabul edermisin bilmemem ama yorum yapayım oncelikle kocanın hele şu durumda sana asla yüklenmemesi gerekeyo çünkü çok hassas bi dünemdesin ve enbıriyoların kasılmaması lazım büyle bir durum olsa bile sana yükleneceği yerde bu konuyu üzülmeyesin diye halının altına süpürmesi gerekirdi evet çok doğru bende anne olunca annelik nasıl yapılıyo bende güstericem herkese üzelliklede gürümceme nerde bi hamile kürse çevremizden biri hamile kalsa koşa koşa yanıma gelir blmem kik hamile bilmeme kim hamile komşumuzun kızı 5 ay önce evlendi dün şarşıda gürmüş hemen yanıma geldi bilyonmu kimi gürdüm dedi kimi dedim haticeye karnı burnunda 4 buçuk aylık hamile dedi hemde erkek bu lafı hiç onutmicam hemde erkek yani seninde olaydıda kız olaydı eşimin ailesin de erkek doğurmak marifet sayılıyoda ne bileyim işte bende anlattım öylesine

iyi fikir canımm hem eşinin spermleri daha sağlıklı hem yumurta takbinde kullanıcan günüde tespit etmiş olursun..
bende kullandım preseedi ilk kullanmamda hamile kaldım ama boş gebelik olduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım..
ama benim daha öncesindende 4 kez daha kaybetmiştim bebeklerimi şansızlık dediler..genetik,kromozon yani gebeliklerin kaybına neden olabilecek herşey yapıldı bir sorun yok eşimdede bendede..birde preseedle deneyelim demiştik ama oda olmadı..
şimdide tüp deniyoruz bakalım artık hayırlısı canım allahım hepimizin yüzünü güldürüsünn..
tabiki arkadaşımız olursun ne demek bende daha öncesinden takip ediyodum bu topiği ama sonradan iyice kaynaştık kızlarla eminim senide aralarına alıcaklardır..

çok saolun ya bakalım inşallah eşimin fsh testosteron testleri yükselirse başlıcam bende yomurta takibine artık hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum bu yük bana çok ağır geliyo ikinci tüp bebeyimi aralıkta yaptım olmadı o günden beri 2 aydır oykum kaçmış benim gibi bir oyku manyağının oykusu kaçmış düşün yani düşünmekten yüzüm sivilcelerle dolmuş ya sanki iki ayda 10 yıl yaşlanmışım kendimi öyle hissediyorum etrafımdakilerde aynı şeyi süylüyo tüp bebeye başladığım da 70 kiloydum 3 ayda 12 kilo aldım önce ineler sonra olayıncada kendimi fül yemek yemeye verdim oldum sana 82 kilo kiloda veremiyorum yani şu an her şey çok kütü gidiyo kilo vermek istiyorum kızlar bana bi akıl verin daha önce büyle bir sorunum olmadığı için rejim nasıl yapılır bilmiyorum yardım edin bana

canımmm abar abart gerçekten bak bu aşamaya gelmek bile güzel öyleleri varki transfere kadar gidemiyo onun için bebiş sana kondu anne bana sahip çık herşeyine dikkat etki ben sana sarılabieyim hızlı yürümeki bende içinde sarsılıp düşmeyeyim diyo sen bana aartma diuyosun aşkol yanii abart anacım sen
eşin haseki sultan diye seviyomuşya ondan bende haseki sultan dedim..amaa bence .çoktan oldu bile süle eşine sana kürk alsın hürreminkindne olsun hemide
sana bişi desem inanırmısın yani inan çünkü ben inanman için diycem zaten
o bahsettiğin ağrıyı ben sonucu alama 2,3 gün kala yaşadım ve dediğin gibi ağladım hatta bütün günde aklımdan çıkaramadım bişey oldu kesin deidm

sanki birisi var gücüyle içimden bişey çekti anlık acı ve ardıondan haşlanmış gibi yanma oldu ama uzun süreli değil tüm bu anlattılarım sadece 2 bilemedin 3 dk içind eoldu ayy oldu kız bu iş gaz niye olmasınmış zaten hamileliktede gaz oluyo ve bu normal karşılanıyo bana sorma anlatırsam öö dersin neyse dur anlatayım bende transferden sonraki 2 4 gün oldu ara ara hata otururken popomun üstünde sağ sol yapıyodum kaçırmayım diye halada ara ara devam etmekte hatta geçen gün eşim artık tıpa takıcam demişti bu arada benim gaz genelde alttan oldu seninki üsttenmiydi annem sormadan anlattım ama
oooh iğnelere başlanmış hayırlı uğurlu olsun bebikler yolda desene kısa zaman sonra içine konucaklar ay heyecan yaptım gamzeli hayırlı lsun canım herşey gönlünce olsun
aferin sana derya ağla fenalaş krizlere g,r
düş kalk
hatta bayıl sonra ayıl ne oluyo yaaaaaaa şimdi zamanımı bunların moral lazım sana galiba sende benim gibi sinirlenince gözü
bişey görmeyenlerdensin bende aşılamam yapıldktan 2 gün sonra eşimle tartıştım eftirik bişeyden sinirden nasıl zıplıyorum olduğum yerde bi görseydin...
kaynana gelip sana baksaymışta pastayıda hak edeymiş hem ne olduda pasta kesiyo kesemi gördü kap atışımı duydu cinsiyetmi öğrendi ne duymuş onunki anneyse seninkide anne
bu muhabbet uzar hayatım boşver şimdilik not et bikenara sakla iyi olunca hesabını görürsün ben ööle yapıyorum bak beni düşün beim kaynana haberi duydu bikez arayıpta hayırlı olsun demedi deliriyorum oturduğum yerden sinir küplerine biniyorum biliyorumki haklı bi sebep sunacak haklı çıkacak ben suçlu olucam ama içimdekinin iyice yerleşmesini bekliyorum hepsinden alacak bi hesabım var lütfen sende şimdi sakin ol şu bebeği azıcık içinde yeşert yerleşsin sonra grürük hesapları okişmi kızzzzz

walla saol canım ...karnıma şişler battı walla sinirden . 3 yıldır ömrümü tükettiler. Babam bir yandan eşime iş kurmak için kendini paralıyor sırf kendi işi olsun kendi parasını kazansın diye 50 yaşında adam koşturuyor benim manyak herifte bunları görmez gibi pişman oluyorum evlendiğime annemi üzüyorsunuz diyor.. öldüresim geldi walla ..defol git dedim ...
Bıktım yaa hala kendi ailesini kurduğunun farkında değil . 5 ay işsiz kaldı da anası bana domuzluk edip küs kaldı konuşmadı istanbul gibi yerde 800 tl lik kirası olan evi tek maaşla 5 ay ben geçindirdim . Oğluda kıçını devirdi yattı... Anasıda ekmeğiniz varmı demedi. Benim ailemde izmirden koli gönderdi para yolladı babam . Bunları unuttular şimdi izmire gidince iş bulcakmışım bana onu fitliyo kocam . Bende kusura bakma hamile kalırsam yata yata bebeğimi doğurucam istanbulda ben sana 5 ay baktım sen de bana bak da anla biraz dedim ...

Allahım bu çektiklerimi görür inşallah da bebeğimi kucağıma gönderir inşallah...

sende üzme kendini bu adamlara göre anaları hep sütten çıkmış ak kaşık....sultan ya anaları hürmet etcez eteklerini öpcez...
Doğurup atmayı bilmişler . Evlnince de göstermelik sevgi gösterisi yapıyorlar oğullarına asıl neden gelinden kıskanmaları...
Elin kızıyız yaa bizz..

oooh iğnelere başlanmış hayırlı uğurlu olsun bebikler yolda desene kısa zaman sonra içine konucaklar ay heyecan yaptım gamzeli hayırlı lsun canım herşey gönlünce olsun
sağol canımm başladık artıkkk senin yolundan geliyom bende önce deryayı sonrada beni sıkı sıkı tut cek tamammı.
inşallahh canımmm hayırlısıyla koysunlar sonrada tutunsun zıbıdıüım bana..
ayy sorma sen bendeki heyecanı görsenn helede eşimdeki heyecan dün iğnemi bile kendisi yaptı hep ben yapıcam diyoo..

ayy valla bunları okuyunca eşin ailene ne kadar haklızlık ettiğini fark ettim..
tamam kendi ailesidir ama bu şekilde olmaz.
amannn boşver yaaa konuşupta daha fazla canını sıkmayalımmm şimdi senin morele ihtiyacın var..
aminn canımm inşallah bebeğin seninledir onu hissettikce bütün bunları unutursun..

tuğbaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm o ağrııı "OLDU BU İŞ" AĞRISI MI yawwwwwwww????walla mı????bak belime ince ince agrılar giriyor... kasıklarımdaki agrı batma gibi can acıtıcı degil ama içimden bişey çekilir gibi bir ağrı... allahım inşallah dediğin gibidir tugbam... bu güzelliğe ihtiyacım var... benim bebegime sıkı sıkı tutunmaya ihtiyacım var asıl.. ona sımsıkı tutunmalıyım
walla haklısın şu kocaları anlamıyorum . analarını hiç anlamıyorum . adam sabah onca şeyi yaşamamışız gibi akşam tutup da bana annemi ara demezmi ... ? sırası mı şimdi canım sesini duymak bile istemiyor ananın bana öyle emrivaki yapıp tepemi attırma içimden gelirse yaparım dedim.. ben onunkini arıcam emirle de o benim anama neler etti . kadın 2 gündür sinirden hasta oldu uyuyamıyor .tansiyonu ne hale geldi .. bugun fenalaştı bu halimle annemi toparlamaya çalıştım kriz geçirdi . aklım çıktı ...
nefret ediyorum walla... allah bebeğimi bana sıkı sıkı tutundurur inşallah da bebeğimi koynuma alıp hepsini unuturum .( bir daha görmemecesine) walla hiç biri umrumda değil . bundan sonra , bebeğim , kendi ailem ve kendi akrabalarım... onun sülalesi de ailesi de umrum değil...

şöyle masaya vurup karımı ve ailesini üzmeyin yeter artık lenn diyecek bi herif bulamadım ki anasını satıyımm...

walla deftere yaza yaza şişti defter tubişim.. ne ypsam da onların hakkından gelemem .. ööyle çirkef öyle seneryo yazıcılar ki her duruma bi seneryoları var timsah gözyaşlarıyla herifi kandırıyorlar anam agladı deyip delleniyooo

walla boşansın umrumda değil.. beni seven ardımdan gelir.. ben gibisini de bi daha zor bulurlar... kimse de çekmez onun kahrını ..

ayyyyyyyyyyy şiştimmmmmmmmmmmmm ki ne şiştimmmmm.. şu igneleri alıp diline dile saplyasım geliyo bi daha agzını açamasınnnnn

:))) delirdim delirrrdimmmmmmmmmmmmm:)))))))))))

allah kalbime göre verir inşallah inşallah bebeğim bana sıkı sıkı tutunmuştur. inşallah ordadır. inşallah annesine ben burdayım demek için yapıyordur o kıpraşımları.. offffffffff oofffffffffffff bişey olsa da anlasak :))
dün yüzüğümü tutttum göbüşeee "kız" çıktı :))))

pasta mevzu hakkaten aptallık ...annem delirdi..bizde ayıptır erkekler bilmezler böyle şeyleri 3-5 ay geçmeden duyrulmaz kimselere bi anne baba bilir. istanbul biliyo len tüp yaptırdığımızı... oğullarının spermsizliğini gerine gerine anlatıyorlar... beslenmeden olmuş benim yemeklerimden ..kaynana bi de öyle laf çıkardı...bende dedim anne karnında geçirdiği hastalıktan olurmuş dedim :)))
walla benim 12 tane topaç gibi yumurtam oğlunun sünepe spermleri yüzünden çöpe atıldı dedim ...
azcık karalamadan dönüp kendilerine baksınlar... ( Anlayacak kafa nerdeyse onlardaa)
pastayla bu haberin kutlandığını da duymadım hiç . daha benim salak kocam daha bekarken adak adamış çocuğum olursa kurban kesecem diye . daha dün söylüyo.. o zamandan anladın yani böyle adaklarla bebek sahibi olabilecegini dedim .. bizde de yıllarca 15-20 yıl bebek sahibi olunmaz yada çok imkansız bişey olurda olursa allaha şükretmek için yapılır bu . bunların dengesi yok . daha bişey görmeden mum üflencekmiş . mumu alsınlar kendileri nerlerine sürceklerse sürüp üfleesinler... walla biz anamla konuştuk. testi alıp aynı gün izmire gidicez. inşallah pozitif olur. yol gitmenin sakıncası olmaz inşallah. babama gidip sarılmak istiyorum . ve burda kalmak istemiyorum . oraya gidip kendi ailemle kutlamak istiyorum güzel haberi . ama öyle havai fişeklerle degil tabi.. mutluğumu paylaşarak..

allahım inşallah bana o güzel günü gösterir..

amma şişmişim demiiii..yaz yaz bitiremedim....
öyle işte bacımmmmmmmmmmmmmmmm

öperimmmmmmmmmmmmmm

gamzecim saol . evet morale ihtiyacım var da birtek ailem ve sizler sayesinde moral geliyor.. ara ara da olsa gelipum . . .
rahatlıyorum . . .

aman bak seninde başlıyor tedavin sen dikkat et emi.. duyma kulaklarını herşeye kapat. hatta kocanı bile uzaklaştır evden ...

Son düzenleme:
arkadaşlar bilginize ihtiyacım var cuma günü ovülasyon testi yapmıştım iki çizgide aynı koyuluktaydı ve ben bir gün sonra daha koyulaşır diye o gün aşk yapmadık c.tesi testi yaptığımda çizgiden eser kalmamıştı ve hiç akıntımda olmamıştı halada yok olmaması normalmi yumurtladımmı acaba ilk defa kullandım ve c.tesi akşamı aşk yaptık öyle işte sizce durumum nedir

tatlım ben çok bilmiyorum ovulasyon testi ben de yaptım fakat bildiğim şu ki; silik gördüğün andan koyu gördüğün ana kadar aşka devam :))) silik ise çatlama gerçekleşmiş olabilir.. Belki hissediyorsundur çatlamanı kasıkta agrın oluyordur.

Bu ay kaçırdınsa da diger aya :)

test kagının üzerinde hangi günler yapmalısın yazıyor zaten ona göre bakarsın . .

yardımın için teşk. canım bu arada Allah yardımcın olsun inş. bebişlerin seninledir çift çizgi aynı koyulukta yada daha koyuysa 24saat sonra 48saatten önce aşk yapın diyor ama burda farklı yorumlarda bulunanlarda var Allah dualarımızın karşılığını verir inş.

bizimle morel bulmana sevindimm...

bana gelince biz kimseye söylemedik sadece bulunduğumuz yerdeki arkadaşlar biliyo o kadar ailelere söylemedik..
cünki sürekli arayıp ne yaptınız ne ettiğiniz demenelerinden usanıyorumm..özellikle görümcem cok karışır herşeye benim..
dedik en güzeli tutsun kalp atışlarını duyalım sonra söyleriz..inşallahh allahım nasip eder..

ayyy maşallah gamzelicim, hayırlı olsun tedavin, inşallah güzel sonuçlanır canım, içini ferah tut, kendine beslenmene dikkat et:)

canım sen bu genç yaşta ne diye iki tüpe soyundun yaaaa canına yazık, cok cok geçmiş olsun inşallah bir daha olumsuz sonuc yasamazsın, tedaviye gerek kalmadan gelir bebeğiniz. preseedla hamile kalan cok, ben de tüp tedavisinden önce kullandım sonucsuz kaldım, tüpten sonra da sadece nemlendirme amaclı, öyle aplikatöre falan sıkmadan kullanmıstım o ay geldi bebeke yani vesilen ne bilemezsin ama yasın gercekten ufakmıs cok cok somut bir probleminiz yoksa vücudunu dinlendir be güzelim:)

ben öyle kayınvalideyi eve bile koymam. kocam da bayılıyosa gitsin anasında yatsın...deli misin sen de sinir krizi falan geciriyosun, ne hali varsa görsün, annası adam olsaydı senin annenlerin gelmesine gerek bile kalmazdı, cenesini kapar gelir sana yardım ederdi. kızım o kadar igneyi sen vuruldun, sıkıntıyı sen cektin, o kadar ilac senin bünyene yüklendi, murat da az susmayı bilsin. senin annende hata olsa dahi o evdeyken bunlar konusulmaz, hele bu dönemde hiç konusulmaz. o kocana söyle kafamı bozmasın heeee

canım sanki bu ay ovulasyonu kacırmıssın gibi, çünkü ben kullanırken 11. gün ovulasyon testini yapmaya baslardım ve 14. güne kadar ikinci çizgi belirsiz olurdu, 14. gün tam görünürdü ve doktora da giderdim o gün catlama gerceklesirdi. hadi hayırlı olsun belki de biz yanılırız ve hiç beklemedigin bir anda gelir bebiş:)

bu ay galiba biraz zor ama çizgiyi gördükten 24saat sonra diyo ama normalde akıntım olurdu bu ay çok kuruyum galiba hiç yumurtlama olmadı hayırlısı teşk.

ne güzel karı koca aynı fikirde olmanız ne güzel... Keşke benim dango kocam da öyle olsa.........

ben de böyle kayınvalidenin g...ne :))) nefret ettim nefret... Allah yüzümüze gülsün de şu bebek gelsin inşallah da hemen izmirimize gidelim ...

Allah hepimizin dualarını kabul etsin...

ayyy maşallah gamzelicim, hayırlı olsun tedavin, inşallah güzel sonuçlanır canım, içini ferah tut, kendine beslenmene dikkat et:)
sağol canımm teşekkür ederimm..inşallahhhhh aminnnn...
beslenmeme konusunda ne yemeliyim ne yememeliyim onu bilmiyorum ama dikkat etmeye çalışıyorum..

ne güzel karı koca aynı fikirde olmanız ne güzel... Keşke benim dango kocam da öyle olsa......

benim kocam öyle sevmez zaten söylemeyi ama ailesinede laf söyletmezz aileside bana laf söyleyemez..
belkide bizim böyle olmamız uzak olduğumuz için olsa gerek diye düşünüyorum.:44:.sonucta kimse ne ettiğimizi görmüyor..
ama şundanda eminimki biryerde olmuş olsak ne kaynanayla nede görümceyle gecnebilirim.:18:.

gamzelicim öyle beslenmede cok kasma kendini ama mevsim meyve sebzelerini tüket, benim gibi abur cubura düşkün biriysen onları kes ve kesin kesin bol su, yani günde 2 litreyi iç havada karada:) inşallah olacak canım yaaa inşallah

deryacım şehir değiştirmek kesinlikle cok iyi bir cözüm, bak emremin ailesi hataya tasındı ben ondan sonra hamile kaldım

güneşcim sen de neden evhama kapılıyorsun, yumurtlamasan çift çizgiyi niye göresin, maşallah yumurtlamış ve çatlatmışsın, darısı önümüzdeki aya, o zaman da hemen gelir inşallah bebeğin:)

canım sen bu genç yaşta ne diye iki tüpe soyundun yaaaa canına yazık, cok cok geçmiş olsun inşallah bir daha olumsuz sonuc yasamazsın, tedaviye gerek kalmadan gelir bebeğiniz. preseedla hamile kalan cok, ben de tüp tedavisinden önce kullandım sonucsuz kaldım, tüpten sonra da sadece nemlendirme amaclı, öyle aplikatöre falan sıkmadan kullanmıstım o ay geldi bebeke yani vesilen ne bilemezsin ama yasın gercekten ufakmıs cok cok somut bir probleminiz yoksa vücudunu dinlendir be güzelim:)

ben tedavi olurken olmayınca aşılama dedi DR 1.sini yaptım derken 2 .sinide yaptım derken 3.sünüde yaptım olmayınca tüp yaparsam kesin olacak dedim onuda 1 temmuz 2008 de yaptım olmadı 2 yıl ara verdim aralık 1010 da tekrar yaptım oda olmadı yanı işin kısası kaldım öylece bu kadar negatiften sonra hala neden omudumu kesmiyorum onada şaşıyorum bilmiyorum. işte umut fakirin ekmeyi hesabı bitip tükenmeyen sabrımla devam ediyorum antarnatif yolar bulmaya çalışıyorum malesef bu kadar tedaviden sonra pütün paramıda tükettim olsa şimdi hemen yapıcam yine tüp ama malesef çok maliyetli bir tedavi ve o yüüzden bütün sıfırları tükettim biraz para biriktirdikten sonra bitmeyen ümidim ve bitmeyen sabrımla tekrar başlıcam.

gamzeli tedaviye başlamışsın canım hayırlı olsun,buralara gelmeden inşallah olur canım

deryacım boşver kaynanayı,anlayışlı bir kadın olsa şu dönemde sorun çıkarmazdı oyüzden hiç takma hepsinin gıcık bir tarafı var işte boşver şu dönemde kimsenin seni üzmesine izin verme canım sen kendini ve içinde sana tutunmaya çalışan bebişi düşün sadece

ceydacımda başlıyor mart ayında inşallah onunda yüzü gülecek eee bi ben kaldım ozaman inşallah bende gellirim arkanızdan

ayşecim seninde bebişi yarın ögrenecez hayırlısıyla güzel haberlerle gel canım benim

canım tatam da sorun ne ki bu kadar yüklendiniz? inşallah bir daha tüpe gerek kalmadan gelir bebeginiz, bari raporunuzu falan cıkarın, artık asılamaların tüpün de var, rapor cıkar da devlet bir kısmını da olsa ödesin.. ben kendimi acele ettiğim için sucluyordum, sen gercekten benden betersin ama:) kafanı rahatlatmaya bak, inşallah gelecek hayırlısıyla melegin...

inşallah özgecim, ben evham yaptım yaaa, yoksa bebegin bi sıkıntısı yok bana:) sen de temizligi bitirdin heralde:)

gercekten özgecim ceyda ve senin de hayırlı haberlerini alsaydık, o kadar mutlu olucam ki:) inşallah o günler cok yakın, tedaviye gerek kalsa dahi ilk denemede tutsun bebişler inşallah.

özgem tüp tedavisinde beni bir sen bir de ceydam hiç yalnız bırakmadınız, allah sizden razı olsun, ben de elimden geldiğince hep saglıgınıza, o güzel dileğinize duacıyım, can ı gönülden...

ben birazdan cıkarım, şimdiden herkese iyi aksamlar...

mavişiiiim gelmişsin ama ben kacıyorum, sen yaz, evden okurum, öpüyorum seni, merak ediyordum seni, nasılsın, ne aşamadasın hadi bay baaay:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…