Preseed kullananlar

kızlar bu preseed kullanıpta hamile kalanlar var mı? pcolara faydası olur mu acaba

preseedin kime ne fayda sağlayacağı hiç belli olmaz şansını dene...preseed ile hamile kalanlar var tabii ki bence topici biraz geriye doğru okumalısın...kolay gelsin..

ben direk hamile artık diye düşünüyorum inşallaaaaaahh herkes o mutluluğu yaşasın ve hayırlısıyla kucağına alsın tabi bendeeeeeeee :KK19:

olimpiyatmı :KK53::KK53: ay alemsin sen valla yanında olan yaşadı yaşlanmaz valla:KK1:
tabi konuş boşver deli desinler onlar senin parçan sana ait ve artık sneinle inşallah
bu arada kuranlar okunmuş helvalar yenmişdualar eidlmiş amiiin diyorum yürekten allah kabul etsin

arkadaşlar artık resmimi profile atayım diyorum ama bi türlü kabul etmiyor fikri olan varmı nedendir acep büyük resimleri nasış guççük yaparımki bilemedim şimdi :26:

walla eşime okudum yazdıklarını da gülüyo.. heee kafamda saç kalmayacak diyo ( zaten kel aldım :KK1: )
canım sabah senle konuştuğumuz gibi yapmadım içime sinmedi. hemen giriverdim boyabdesti aldım şampuan falan etmeden . zaten saçlarımı yıkamıştık . yasin okuyup kuran alcam elime diye huzursuzlandım .
okuduk kuranlarımızı .. allah kabul eder inşallah..

batıyooooooooooooooooooooooooo .. batıyooooooooooooooooo ama sağdaydı len soldan batıyoooooooooooooooooo

preseedin kime ne fayda sağlayacağı hiç belli olmaz şansını dene...preseed ile hamile kalanlar var tabii ki bence topici biraz geriye doğru okumalısın...kolay gelsin..

topicde hamile olanların boyutu yani hamile kalma şekli degişti o yüzden preeseed önceliğini yitirdi :))) birde tezzz var ortada düşük yapıyooo uleyynnnnn
:))

ceydammmm bulantım var dedim oohhh ohhh iyi dedin yaa:) ç.ok güldüm yawww... deliii.. annem diyorki hemen havaya girme o bulantılar ilaçlardan kaynaklanıyor.. diyoooooo :)))

belimde gerilim başladı .. batma sağdan sola geçti . tarif edemediğim bir şey daha var edemiyomm işteee:))))
migren tuttu bugun de başım agrıyooooooooooooooooo ama ilaç almadımmmmmmmm

oyyyy allahım inşallah yüzümüzü güldürür.. inşallah dualarımızı kabul eder..

walla eşime okudum yazdıklarını da gülüyo.. heee kafamda saç kalmayacak diyo ( zaten kel aldım :KK1: )
canım sabah senle konuştuğumuz gibi yapmadım içime sinmedi. hemen giriverdim boyabdesti aldım şampuan falan etmeden . zaten saçlarımı yıkamıştık . yasin okuyup kuran alcam elime diye huzursuzlandım .
okuduk kuranlarımızı .. allah kabul eder inşallah..

batıyooooooooooooooooooooooooo .. batıyooooooooooooooooo ama sağdaydı len soldan batıyoooooooooooooooooo

belimde gerilim başladı .. batma sağdan sola geçti . tarif edemediğim bir şey daha var edemiyomm işteee:))))
migren tuttu bugun de başım agrıyooooooooooooooooo ama ilaç almadımmmmmmmm

oyyyy allahım inşallah yüzümüzü güldürür.. inşallah dualarımızı kabul eder..
arkadaş bi dur bi sus lütfen ya benim hala batıyo hem sağ biraz sonra sol bi bakarsın arkada ortada o takılıyo kendince takılma ya valla korkarım şu sevinçten kendi kendine nazar edicen sus bakim sen şşşttttttt:nazar:batıyosa batıyo maşallah de geç aaaaa..

sana bişi diyimmi ben sabaj ne dedim nasıl konuştum hatırlamıyorum umarım saçmalamamışımdır:KK60:
gözümü açtım alışkanlıktır bende hemen teli açtım kapalıydı 2 dk sonra mesaj hemen aradım uykuluydum zaten sesimden belli olmuştur kazık gibi bi ses ööö
ama iyi yapmışsın daha bi içine sinmiştir hem...ben transferden sonra ancak 3 gün dayanabilmiştim saçımın kokusuna
rekoru 5.gün kırdım burada oda eşim bende 5 metre ileride durunca aşağılık kompleksine girdim yoksa yıkanıcağım yoktu :KK60:allaha emanet şekercim ama ılık duş al çok sıcak olmasın okiş :KK34:
öpüyorum çok miniğe ii bak ayy bi kurt baqstıki beni bu ay bitsede geri sayım yapsak halay için :KK64:

[ı]arkadaş bi dur bi sus lütfen ya benim hala batıyo hem sağ biraz sonra sol bi bakarsın arkada ortada o takılıyo kendince takılma ya valla korkarım şu sevinçten kendi kendine nazar edicen sus bakim sen şşşttttttt:nazar:batıyosa batıyo maşallah de geç aaaaa..[/ı]

[ı]sana bişi diyimmi ben sabaj ne dedim nasıl konuştum hatırlamıyorum umarım saçmalamamışımdır:KK60:[/ı]
[ı]gözümü açtım alışkanlıktır bende hemen teli açtım kapalıydı 2 dk sonra mesaj hemen aradım uykuluydum zaten sesimden belli olmuştur kazık gibi bi ses ööö[/ı]
[ı]ama iyi yapmışsın daha bi içine sinmiştir hem...ben transferden sonra ancak 3 gün dayanabilmiştim saçımın kokusuna [/ı]
[ı]rekoru 5.gün kırdım burada oda eşim bende 5 metre ileride durunca aşağılık kompleksine girdim yoksa yıkanıcağım yoktu :KK60:allaha emanet şekercim ama ılık duş al çok sıcak olmasın okiş :KK34:[/ı]
[ı]öpüyorum çok miniğe ii bak ayy bi kurt baqstıki beni bu ay bitsede geri sayım yapsak halay için :KK64:[/ı]

tamammmmmmmmmmmm deliii karı tamammmm

yok yok eşşeklik bende daha gözümün çapağını silmeden aradım seni :))) yok güzel konuştun..

Evet içime sindi.. Huzurla okudum allahım kabul ederse...

Saol şeker moralllsin banaaa :)))

zaten ceyda ve sen benim meleklerimsiniz bi biriniz arıyooo bi birinizzzz :))

ayşemmm senin de hakkını geçemem .. Sende canımsınnnn

**
tugba benim soyadım kurt :) kurtlarııı dökelim inşallahhhhhh şu 5 mart gelsin güzel haber getireyim de inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

dualarınızı esirgemeyin arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

tamammmmmmmmmmmm deliii karı tamammmm

yok yok eşşeklik bende daha gözümün çapağını silmeden aradım seni :))) yok güzel konuştun..

Evet içime sindi.. Huzurla okudum allahım kabul ederse...

Saol şeker moralllsin banaaa :)))

zaten ceyda ve sen benim meleklerimsiniz bi biriniz arıyooo bi birinizzzz :))

ayşemmm senin de hakkını geçemem .. Sende canımsınnnn

**
tugba benim soyadım kurt :) kurtlarııı dökelim inşallahhhhhh şu 5 mart gelsin güzel haber getireyim de inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

dualarınızı esirgemeyin arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ayy dökelim valla sana dansöz oynatıcam söz bak:KK34:bak nasıl kendine hakaret ediyo ya bebeyede kötü örnek olucak olmadı bu bebimm gecenin yarısıda arasan sorun olmaz ama sabahları şizo oluyorum bazen:KK1:moralsem senin yansımanım inan diğer topicte gör sen beni çekilmez bişeyşm neyseki bu mutlu hallerim yoksa yüzüme bakmazsın ben bile o zamanlar aynaya bakmamda ondan :))) neyse hhatunların gözünü yomayalım haydi kendine bi nazar duası oku yattığın yerden bel üstünden ki çiftetelli oynada bebeyi uykusuz bırakma.....:KK66::KK16::KK16:ii geceler olsun sultan:KK49:

ayy dökelim valla sana dansöz oynatıcam söz bak:KK34:bak nasıl kendine hakaret ediyo ya bebeyede kötü örnek olucak olmadı bu bebimm gecenin yarısıda arasan sorun olmaz ama sabahları şizo oluyorum bazen:KK1:moralsem senin yansımanım inan diğer topicte gör sen beni çekilmez bişeyşm neyseki bu mutlu hallerim yoksa yüzüme bakmazsın ben bile o zamanlar aynaya bakmamda ondan :))) neyse hhatunların gözünü yomayalım haydi kendine bi nazar duası oku yattığın yerden bel üstünden ki çiftetelli oynada bebeyi uykusuz bırakma.....:KK66::KK16::KK16:ii geceler olsun sultan:KK49:

kocamda bana taktı şehsade anası haseki sultan diye seviyo :=))) deli herifim :)))

tamam şeker ben bilmiyom da anneme okuturummmmmm ...

iyi gecelerrrrrrrr

kızlar merhaba

annem çok sıkıldı diye eşimle gezmeye gönderdim biraz dolaşsın bunaldı bana bakıp evimin işini yapmaktan ... ben de evimde yatıyom :)))

kızlarrr yarın sabah dışarıya kahvaltıya gidelim istiyorum annem- eşim ile birlikte... arabayla ağır ağır giderizzz olur dimi ??? 3-4 saat yol gitmeye bile izin veriyor doktorlar transferden sonra ve 3gün sonrasında normale dön dediler zaten . zorlamadan rahat otururum . kahvaltı eder geliriz. azcık hava almış olurum ..
farklı şehirde transferi olup evine otobüsle * uçakla dönüp hamile kalan arkadaşlarımızz var ( tugbaaa gibi ) dimiiiii ???

allah yardımcımız olsun ... allah dualarımızı kabul etsin... allah yüzümüze gülsün , yüzümüzü güldürsün inşallahhhhhhhhh
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar merhaba

annem çok sıkıldı diye eşimle gezmeye gönderdim biraz dolaşsın bunaldı bana bakıp evimin işini yapmaktan ... ben de evimde yatıyom :)))

kızlarrr yarın sabah dışarıya kahvaltıya gidelim istiyorum annem- eşim ile birlikte... arabayla ağır ağır giderizzz olur dimi ??? 3-4 saat yol gitmeye bile izin veriyor doktorlar transferden sonra ve 3gün sonrasında normale dön dediler zaten . zorlamadan rahat otururum . kahvaltı eder geliriz. azcık hava almış olurum ..
farklı şehirde transferi olup evine otobüsle * uçakla dönüp hamile kalan arkadaşlarımızz var ( tugbaaa gibi ) dimiiiii ???

allah yardımcımız olsun ... allah dualarımızı kabul etsin... allah yüzümüze gülsün , yüzümüzü güldürsün inşallahhhhhhhhh
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
oooh süper fikir havada iyyse açık havada leziz bi gayfaltıı amaaa bi şartla haseki sultan bak şimdi öle bi yürüki attığın adımda ayaklarına b,r anda 500 iğne batacak korkusuyla ağıır ağıır tıın tııın evet evet abart ben antalya hava limanında beklerken soıkıldım epeyce bir turladım yavaş yavaş sonra ordan bindim aktarmalı ankaraya geldim inan metre hesabını yanlış yapabilirlim ama rahat 20 dk yürüdüm 15 dlk ayakta bekledim indim erzulüme valizleirmi bekledim (taşımadım tabi ama sonuç olarak neredeyse bir saaten fazla ağır ağır yürüdüm dikkati elden bırakmada zaten sürekli yatmakta ii değilmiş hoş ben genelde yatıyorum hala günde toplam 1 saat dolaşır pozisyondayım oda ağırdan toparlama için neyse düştü yine çenem biri bana dur desiin:84:
haydi oksijen depola abartamadan gez havanı aş gel unutma sen yüklüsün :KK1:ona göre hareketlerini sınırla kocasının haseki sultanııı :KK49:

oooh süper fikir havada iyyse açık havada leziz bi gayfaltıı amaaa bi şartla haseki sultan bak şimdi öle bi yürüki attığın adımda ayaklarına b,r anda 500 iğne batacak korkusuyla ağıır ağıır tıın tııın evet evet abart ben antalya hava limanında beklerken soıkıldım epeyce bir turladım yavaş yavaş sonra ordan bindim aktarmalı ankaraya geldim inan metre hesabını yanlış yapabilirlim ama rahat 20 dk yürüdüm 15 dlk ayakta bekledim indim erzulüme valizleirmi bekledim (taşımadım tabi ama sonuç olarak neredeyse bir saaten fazla ağır ağır yürüdüm dikkati elden bırakmada zaten sürekli yatmakta ii değilmiş hoş ben genelde yatıyorum hala günde toplam 1 saat dolaşır pozisyondayım oda ağırdan toparlama için neyse düştü yine çenem biri bana dur desiin:84:
haydi oksijen depola abartamadan gez havanı aş gel unutma sen yüklüsün :KK1:ona göre hareketlerini sınırla kocasının haseki sultanııı :KK49:

:KK1::KK1::KK1::KK1:.........................

tubiş yaaaa abartmaaa ne 500 iğnesi leenn :))) güler millet :))) tamam çok çok yavaş yürücemmmm yavaş hareket etcem tamam...annemi razı edebilirsem tabi...

Haseki sultan derkeennnnn :))) oldu mu sence tubiiiiiiiiişşşşşş???

Bugun çok ters bi hareket yaptım yataktan kalkarken dönerken acayip bir yanma batma oldu agladım bişey oldumu acaba diye.. Geçti bir süre sonra ama bilmiyorm ...annem endişe etme dediiii..... Tuvalete kendiliğimden çıktım dün ve bugun.... O yüzden rahatladım kabızlık derdim yok ama diğer topicde bi arkadaş gaz olmasın dikkat demiş ama benim ilk 2 gün çk gaz oldu karnımda yine ara ara oluyoorrr.... Ne dersinn???

Kivi ve ananas yemiyom . Sadece portakal yiyorum suyunu içiyorum . Maydonoz,limon falan yemiyorum . Protein alıyorum günde en az 1 ögün yemek olarak . Sabah yumurta -peynir yiyorum kahvaltımda. Domates organik olandan yiyorum .
Böyleee işteee
ignemi saatinde yaptırıyorum...ilaçlarımı düzenli alıy zamanında...alıyorum

ben elimden gelen herşeyi yapmaya çalışıyorum . Dikkat etmeye çalışıyorum . Duamı esirgemiyorum . Inancımı kaybetmiyorum . Allahıma dua ediyorum yüzümü güldürsün rabbim diye.. Eşimle gerginim annesinin dangalaklığı benim eşimin sümsüklüğü yüzündne ... Bebeğim gelsin ve benim yanlızlığıma arkadaşım olsun... Hayatımın anlamı artsın ... Bebeğim gelsin bana kucağıma gelsin istiyorum.......

Offfffff daraldımmmmmmmmmmmmmm yineeeeeeeeee

selam kızlarrr..
dün ben gittim dr. başladık iğnelere hayırlısıyla salı kontrolüm var..
dün gittiğimde kendi dr. yoktu başka dr. baktı şuanda herşey normal yumoşlar gayet iyi inşallah iğnelrelerde daha iyi olur dedi.
gelişmelereden yazarımm size kızlarr..
deryaa cok az kaldı canım yaaa heycanını cok iyi anlayabiliyorumm allahım yüzünü güldürsün inşallahhh..sonrada benim inşallahhhhhhhhhhhhhhhh...

arkadaşlar merhaba ben 23 yaşında 6 yıllık evli 3 aşılama 2 tüp bebek yaptım malesef negatif preseed kolanımı ile hamile kalan varmı aranız da ve nasıl kollanıyo her ecanede bulunuyomu ne kadara alıyosunuz bana cevap verirseniz çok butlu olurum geçmişi okuyacaktım ama malüm maşallah 1500 sayfa okuyamadum :KK58:

arkadaşlar merhaba ben 23 yaşında 6 yıllık evli 3 aşılama 2 tüp bebek yaptım malesef negatif preseed kolanımı ile hamile kalan varmı aranız da ve nasıl kollanıyo her ecanede bulunuyomu ne kadara alıyosunuz bana cevap verirseniz çok butlu olurum geçmişi okuyacaktım ama malüm maşallah 1500 sayfa okuyamadum :KK58:

canım preseedele hamile kalan cok ama hamile kalıpta bebeğini kaybedende cok..
tabi bilemeyiz preseed kaynaklımı yoksa başka bişeymi..preseed kullanıpta sağlıklı doğurandan var..
eczanede bulunuyomuş bildiğim kadarıyla daha doğrusu eczane şiparişle getirtiyomuş ama fiyat olarak baya pahalıymış..
ben abey diye bir site var ordan aldım hem yanında hediyesi gebelik testi ve ovulasyon testi var..
preseedin kendi sitesindede var şatışı 130 tl
gittigidiyordada vardı bir ara ama dediğim gibi ebay cok uygun 50 tl filan geliyo fiyatı..
ama ebay yabancı bir site şipariş vermek biraz zor uğraşmak istiyo..

preseed items - Get great deals on Baby, Health Beauty items on eBay.com!

burdan inceleyebilirisin eğer google,nin cevirisi varsa daha kolay olur ben öyle almıştım.

canım preseedele hamile kalan cok ama hamile kalıpta bebeğini kaybedende cok..
tabi bilemeyiz preseed kaynaklımı yoksa başka bişeymi..preseed kullanıpta sağlıklı doğurandan var..
eczanede bulunuyomuş bildiğim kadarıyla daha doğrusu eczane şiparişle getirtiyomuş ama fiyat olarak baya pahalıymış..
ben abey diye bir site var ordan aldım hem yanında hediyesi gebelik testi ve ovulasyon testi var..
preseedin kendi sitesindede var şatışı 130 tl
gittigidiyordada vardı bir ara ama dediğim gibi ebay cok uygun 50 tl filan geliyo fiyatı..
ama ebay yabancı bir site şipariş vermek biraz zor uğraşmak istiyo..

preseed items - Get great deals on Baby, Health Beauty items on eBay.com!

burdan inceleyebilirisin eğer google,nin cevirisi varsa daha kolay olur ben öyle almıştım.
yani tehlikeli bişimibi bide burda çok seçenek var hangisi doğru olanı benh nerden bilicem acaba hangisini alayım içime kurt düştü tehlikeli bişi olduğuna dair cevap yazarsan sevinirim

yani tehlikeli bişimibi bide burda çok seçenek var hangisi doğru olanı benh nerden bilicem acaba hangisini alayım içime kurt düştü tehlikeli bişi olduğuna dair cevap yazarsan sevinirim

canım tabikide tehlikeli bişey değil..
burda eskilere bakarsan bir ara tartışması bile oldu..preseed bütün spermleri yumurtalığa ulşatırdığı için sağlıklı veya sağlıksız sperm ne varsa hepsi gidiyo eğer sağlıklız spermle döllenmişse yumurta bebekte sağlıksız oluyor gebeliklerde ilk haftalarda kayıp olabiliyor..
hani normaldede dr. diyorya sağlıksız spermler yumurtalığa ulaşmadan rahim azında ölür ve sağlıklılar ulaşır..işte bizimde düşüncemiz sağlıklı veya sağlıksız sperm yumurtaya ulaştığı için sağlıksız spermle döllenen yumurta sağlıksız gebelik oluyor..ama tabi bu şans işi belkide cok sağlıklı yumurtayla döllenip gebelik cok sağlıklı ilerlicek..dediğim gibi bu topikte bircok kişide hamile kalıp bebeklerini kucaklarına bile aldılar.
ama herhangi bir yan etkisi yok..
verdiğim linkteki preseedlerin hepsi aynı sadece yanında hediyelerin farklı sayıda secenekleri olduğu için farklı farklı..hangisi uygunsa onu alırsın..ayrıca sitede güvenli tedirgin olama yani..

selam kızlarrr..
dün ben gittim dr. başladık iğnelere hayırlısıyla salı kontrolüm var..
dün gittiğimde kendi dr. yoktu başka dr. baktı şuanda herşey normal yumoşlar gayet iyi inşallah iğnelrelerde daha iyi olur dedi.
gelişmelereden yazarımm size kızlarr..
deryaa cok az kaldı canım yaaa heycanını cok iyi anlayabiliyorumm allahım yüzünü güldürsün inşallahhh..sonrada benim inşallahhhhhhhhhhhhhhhh...

canımm çok sevindim... allah yardımcın olsun . allah senin de yüzünü güldürür inşallah bizlere ettiğin dualar sana döner yüzünü güldürür inşallah güzelim . gelişmeleri bildir...
bana duaların için de çok teşekkür ederim canım . . .

kızlar selammmmm

sabah evde büyük bir hır gürden ( eşimin anası yüzünden eşimle kavga ettik yine sinirden kramplar girdi ağladım fenalaştım ) sonra babamın ültimatomlarıyla toparlandık ve dışarı çıktık kahvaltıya. yavaş yavaş yürüyerek gittik ,kahvaltı ettik . biraz da çarşıda dolaştım karnımı tuta tuta herkes bana baktı :KK1:
sonra da bindik arabamıza geldik evimize. şimdik de ayaklarımı uzattım bere örüyorum :==)))
ara ara kasık üstümde kramplar oluyor dün gece 2 defa oldu sabah da oldu..böyle etim büzülüyor cimcik atılıyor gibi bir acı . dün bagırsaklarım fazlaca çalıştı. akıntım falan yok şu anda... bugun 6.günüm oldu.. allah sabırını versin 5 marta kadar sabırla bekleyip merkezde kan testi yaptırcam . annemle gidicez orda yaptırcaz testi ...

bir mesele paylaşıyım sizinle de yorum yapın , benim şapşal kocam ve görgüsüz aptal ailesi biz test sonucunu alcakmışız pozitif olursa bi yerde toplaşacakmışız pasta yaptırcakmışız mum üfleyip kutlayacakmışız bu arada annemle de anası barışmış olcakmış .uyuz karı eve geldi binbir suratla anneme burnunu kıvırarak elini uzattı annemde tam doğrulurken bana döndü kaynana diye tam ayağa kalkamadı diye mesele ettiler. eve gelmiş de ayaga kalkmamış... annem 8 saat yoldan geldi içeri girip onca olayı unutup silip benim hatrıma barışma niyetiyle geleydi dünürüm hoşgelmiş diye girmesi gerekirdi bize göre , onlara göre de annemin kapılarda karşılaması gerekirmiş. annem ayaga kalkmamış . şimdi o barışmaya gitmeliymiş... benim canım burnumda beni seven kaynananın yarattığı meseleye bakarmısınız ? benim şapşal kocam da hala daha ama annen anneme ayağa kalkmadı diye beni delirtti .. bende sabah kriz geçirdim.. delirdim ...

allah bu sinirle bebeğimi bana bağışlar inşallah. inşallah bebeğim bana sıkı sıkı tutunur . onun varlığına onun gücüne ihtiyacım var. bebeğim hayat vericek bana . umut vericek . inşallah sıkı sıkı tutunur.. anne nasıl olunur cümle aleme göstericem . . .

çok sinirliyim kafanızı şişirdim afedersiniz...
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

canımm çok sevindim... allah yardımcın olsun . allah senin de yüzünü güldürür inşallah bizlere ettiğin dualar sana döner yüzünü güldürür inşallah güzelim . gelişmeleri bildir...
bana duaların için de çok teşekkür ederim canım . . .

sağol hayatım allah razı olsunn.:KK70:.aminnnn hepimizin yüzü gülsün inşallahhh:KK49:tamam canım bildiririm..:KK68:
ne demek canımm tabiki birbirimize dua edicez,edicezkii zıbıklarımız bize sıkı sıkı tutunsun..:emir_bebek::21:

canım tabikide tehlikeli bişey değil..
burda eskilere bakarsan bir ara tartışması bile oldu..preseed bütün spermleri yumurtalığa ulşatırdığı için sağlıklı veya sağlıksız sperm ne varsa hepsi gidiyo eğer sağlıklız spermle döllenmişse yumurta bebekte sağlıksız oluyor gebeliklerde ilk haftalarda kayıp olabiliyor..
hani normaldede dr. diyorya sağlıksız spermler yumurtalığa ulaşmadan rahim azında ölür ve sağlıklılar ulaşır..işte bizimde düşüncemiz sağlıklı veya sağlıksız sperm yumurtaya ulaştığı için sağlıksız spermle döllenen yumurta sağlıksız gebelik oluyor..ama tabi bu şans işi belkide cok sağlıklı yumurtayla döllenip gebelik cok sağlıklı ilerlicek..dediğim gibi bu topikte bircok kişide hamile kalıp bebeklerini kucaklarına bile aldılar.
ama herhangi bir yan etkisi yok..
verdiğim linkteki preseedlerin hepsi aynı sadece yanında hediyelerin farklı sayıda secenekleri olduğu için farklı farklı..hangisi uygunsa onu alırsın..ayrıca sitede güvenli tedirgin olama yani..
canım ben çok oğraştım ama alamadım zaten şimdi almıcam eşim şu an tedavi gürüyo iki ay sonra tedavisi bitecek ve ben yomurta takibine başlıca o zaman kollanmayı düşünüyorum bu topiği takip etmek istiyorum tabi hepinizin arkadaşı olmak istiyorum umarım beni arkadaş olarak gürürsünüz sen kollandınmı hamilesin yoksa tüp bebekmi yaptın canım allah hepimizin yardımcısı olsun çok ama çok zor bir imtihan allah sabır versin tıransfer olan arkadaşlar varmış inşallah sıkı sıkı tutunmuştur bebekleri bir kaç aya kalmaz kooooooca gübekli olurlar ve inşallah bizede nasip eder :KK43::KK43::KK43:

kızlar selammmmm

sabah evde büyük bir hır gürden ( eşimin anası yüzünden eşimle kavga ettik yine sinirden kramplar girdi ağladım fenalaştım ) sonra babamın ültimatomlarıyla toparlandık ve dışarı çıktık kahvaltıya. yavaş yavaş yürüyerek gittik ,kahvaltı ettik . biraz da çarşıda dolaştım karnımı tuta tuta herkes bana baktı :KK1:
sonra da bindik arabamıza geldik evimize. şimdik de ayaklarımı uzattım bere örüyorum :==)))
ara ara kasık üstümde kramplar oluyor dün gece 2 defa oldu sabah da oldu..böyle etim büzülüyor cimcik atılıyor gibi bir acı . dün bagırsaklarım fazlaca çalıştı. akıntım falan yok şu anda... bugun 6.günüm oldu.. allah sabırını versin 5 marta kadar sabırla bekleyip merkezde kan testi yaptırcam . annemle gidicez orda yaptırcaz testi ...

bir mesele paylaşıyım sizinle de yorum yapın , benim şapşal kocam ve görgüsüz aptal ailesi biz test sonucunu alcakmışız pozitif olursa bi yerde toplaşacakmışız pasta yaptırcakmışız mum üfleyip kutlayacakmışız bu arada annemle de anası barışmış olcakmış .uyuz karı eve geldi binbir suratla anneme burnunu kıvırarak elini uzattı annemde tam doğrulurken bana döndü kaynana diye tam ayağa kalkamadı diye mesele ettiler. eve gelmiş de ayaga kalkmamış... annem 8 saat yoldan geldi içeri girip onca olayı unutup silip benim hatrıma barışma niyetiyle geleydi dünürüm hoşgelmiş diye girmesi gerekirdi bize göre , onlara göre de annemin kapılarda karşılaması gerekirmiş. annem ayaga kalkmamış . şimdi o barışmaya gitmeliymiş... benim canım burnumda beni seven kaynananın yarattığı meseleye bakarmısınız ? benim şapşal kocam da hala daha ama annen anneme ayağa kalkmadı diye beni delirtti .. bende sabah kriz geçirdim.. delirdim ...

allah bu sinirle bebeğimi bana bağışlar inşallah. inşallah bebeğim bana sıkı sıkı tutunur . onun varlığına onun gücüne ihtiyacım var. bebeğim hayat vericek bana . umut vericek . inşallah sıkı sıkı tutunur.. anne nasıl olunur cümle aleme göstericem . . .

çok sinirliyim kafanızı şişirdim afedersiniz...
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

selammmm canım hoşgeldinn...:KK16:

inşallahh o cimcikler bebiş habercidir..:KK49:

ayyy şu kaynanaların taaaaaaaaaa töbe töbee:KK1: ay ne olur yaa kadın ayağa kalksa ne olur kalkmasa ne olurr hayret bişey..gel güzel güzel barış valla ne diyim canım yaa bu durumda senide üzüyolar..
senin şuanda pozitif olup sakin kafayla dinlenmen lazım..
hem o pasta olayınada şaşırdım sanki bebek doğdu dünyaya geldi kutlama yapılıyo gibi.:26:belki cok hevesli olabilir ama ne bilim garip geldi bana..
bu durumda eşinde arada kalıyo sanırım birisi annesi birisikaynanası ama herhalukarda kendi anneleri haklı karşıdaki kişide haksız olur..
neyse bunları cok düşünme canımm streste yapma kim ne yaparsa yapsınn salla gec..:KK64:
senin düşünmen gereken cici bir bebişin..

hem kafamızı şişirmek ne demek söylüceksinki rahatlayasın..:KK70:

X