Preseed kullananlar

özgeeeeeeeeeeeeee...neler oluyo yav merak ettim,yarın arayacağım seni...

tuğbacım değerin pek güzel yükselmiş valla..maşallahhhhh:nazar::nazar::nazar:..senin adına çok seviniyorum bitanem..inşallah sonuna kadar sağlıkla sıhhatle gidecek bu iş..dualarımdasın her zaman...kız istermisin iki tane olsun sıpalar:81:..ne güzel olur valla...

Son düzenleme:
gamzeliii,canım şafak sayıyosun galibaaaaa....az kaldı sabret ...umarım herşey hayırlı uğurlu gelişir...senin içinde çok dua edicez buralarda...

gamzeliii,canım şafak sayıyosun galibaaaaa....az kaldı sabret ...umarım herşey hayırlı uğurlu gelişir...senin içinde çok dua edicez buralarda...

aynen canım hemde ne şafak..inşallahh canımm sırayla inş. hepimiz hamile kalıcaz...
önce tuğbadan aldık güzel haberi sonrada sırayla deryadan benden senden alıcaz inşallahh...
allah razı olsun canımm gönülden söylemen bile yeter..

slm kzlar bende ebaydan sipariş verdim ama hala ürün elime geçmedi..sipariş edeli 1 hafta oldu ne kadar sürede gelebilir

sağol canım inşallah hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırda resimleriz şu topicte
aaa sakın ilaç almayım diye gitmemezlik yapma benim son transferden 20 gün önce ciddi olmayan az bi enfesiyon var demişti fitil ve antibiyotik aldım bir hafta sonra gittim geçmişti send ebu dönemlerde çaresine bak az bile olsa yok et ki aklında kalıpta beynini kazımasın helede o bekleme süresinde durmadan aklına gelir acabalar..allah yardımcın olsun..
Yardımcı olursunuz da ne demekkk tabiki okuruz yada kendi adıma söliyim elimdne geldiğince dilim döndüğünce okurum inşallah boşa çıkmıcak emekler inşallaaaahhhh

hmm bi araştır istersen irahim için etkili ve keskin olduğunu biliyorum inşallah sanada şifa olurda bebişin yeri sapasağla olur oda hooop diye konuverir :emir_bebek:
Sağol canım çok şükür içim azıcıkta olsa rahatladı değer yükselince bakalım yarın neler olucak çok heyecan yaptım yine :18:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Oooh prensesler gibi bakılıyosun demek ne güzel içindeki mercimeğe şifa olsun yediğin içtiğin herşeyy bu arada sonuçç ne zaman soramadım bi türlü ya

saolsın güzellik valla annem bakıyor saolsun ama ben tahmin ettginm gibi 7/24 yatmıyorum yatamıyorum hem bunalıyorum hem de dokorlar da abartma o kadar sürekli yatanın tutmuyor hoppidi işine gidenin tutuyr evhalı olma dedi . Bend e orta karar yaşıyorum . . .
Allah inşalah bana da 5 martta burda güzel haberi vermek nasip etsin .

Allahım içimdeki mercimek bebeğime can versin ruhuna üflesin bana sıkı sıkı tutunsun , kucagıma almak nasip etsin iinşallah...

5 mart test günü cumartesi günü canım benim . . . .

cetrefillim ben yine yollara düştüm alanyadayım iş bayağı yoğun ve gündüzleri giremiyorum topice,anca bi nefeslik deryoşu arayıp napıyo sıpasıyla acep diye soruyorum...antalyaya dönmem biraz zaman alacak gibi dönünce daha bol yazarım sizlere...valla derya mı tüp yaptı ben mi yaptım bilemedim,her sabah kalkıyorum kadın aklımda yatıyorum aklımda durmadan dualar ediyorum bebişi sıkıca tutunsun diye...biliyo musun iyi arkadaş olduk hatunla seviyorum onu çok....cıvıl cıvıl konuşuyor,benimde hoşuma gidiyor...allah gönlüne göre versin inşallah...sıpası bu kadar duadan sonra sıkıysa tutunmasın valla:KK53:..

Senide çok seviyorum bilesin...bebişimize çok dikkat et hemi...isim buldunuz mu bu arada???

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bende seni çok seviyorum valla. En cansız anımda bile enerji veriyorsun bana saolasın . Walla öyle çok istiyorum ki tanışmayı da biran evvel :)

çok saol...

Valaa bu topicde uzun zamandır varım ama şimdilerde bu kadar canlı oldu ki çok hoşuma gidiyor

ceyda
ayşe
tugba
özge
gamzeli herbirniz apayrısınız ve diger dualarını esirgemeyen arkadaşlar...hep dualarımdasınız . Hep kendime ve bekleyen arkadaşlarıma duacıyım .

Allahım hepmizin dileklerine cevap versin diliyorum .

Annem yarın acelebacı helvası yapcak beki duymuşunuzsdur. Duacınızım hepinize dua edicem yarın yine..

Kızlar çok bulantım var sabah fena halde çıkarttım . Kabızlık yok şuruğ içiyorum onun için . Kayısı hoşafı içiyorum falan . . .

Bebegimi merak ediyorum acaba tutunmuşmudur ? Tutunma çabasımı veriyordur hala..

Kızlarrrrrrrrr oluymormudur??

selammmmm kızlarrr ben kırmızı kartı gördümmmmm ilk defa bu kadar sevindim kırmızıyı gördüğüme..:KK64::KK64::KK64:
eşimin yarın görevi olduğu için cumartesi gidicez dr. heralde sorun olmaz..:97:
ayyy nasıl heyecanlıyımm inşallahh herşey cok güzel olucak..:KK62::KK62:
bugün rüyamda kara saclı bir oğlum oldu..nasıl emzirdim onu böyle göğsümdem sütler akışıyo cop cop emiyo sanki gercek gibiydii.:KK5:..rüyadada olsa bu duyguyu yaşamak cok güzel..:KK14::KK14:
allahım gercek hayattada tattırsın inşallah annelik duygusunu hepimize..:KK25:
derya canımm inşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunmuştur inş. test günü burda kutlama yaparız cok merak ediyorum valla cok heycanlıyım senin adına..:KK66::KK66:

selammmmm kızlarrr ben kırmızı kartı gördümmmmm ilk defa bu kadar sevindim kırmızıyı gördüğüme..:KK64::KK64::KK64:
bugün rüyamda kara saclı bir oğlum oldu..nasıl emzirdim onu böyle göğsümdem sütler akışıyo cop cop emiyo sanki gercek gibiydii.:KK5:..rüyadada olsa bu duyguyu yaşamak cok güzel..:KK14::KK14:
derya canımm inşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunmuştur inş. test günü burda kutlama yaparız cok merak ediyorum valla cok heycanlıyım senin adına..:KK66::KK66:

allahhhhh..kırmızılar geldi ne güzel...hadi bakalım gamzeli tuğba derya derken sıra sende,arkandan ben geliyorum sonrada özgecim...şu sıpaları peşpeşe bi dizelim bakalım...hayırlısı olsun inşalllaahhhhhh...:KK71:

allahhhhh..kırmızılar geldi ne güzel...hadi bakalım gamzeli tuğba derya derken sıra sende,arkandan ben geliyorum sonrada özgecim...şu sıpaları peşpeşe bi dizelim bakalım...hayırlısı olsun inşalllaahhhhhh...:KK71:

evet valla sırayla hepimiz hamiş kalıcaz inşallahhh..:KK64::KK64:
cok sağol canımmm allahım yüzümüzü güldürüsünn:KK49::emir_bebek:

Deryaaaaağğğğğ...bebişin kesin tutundu güzel arkadaşım düşünme sen bunları fazla..oldu bu iş diyorum sana yaaaaaaa...alla allaaaaaa...

özgemmm ..bugün arayacaktım seni ama derya biliyo inan yemek yiycek zaman bulamadım daha şimdi geldim otele ve ayaklarımın altı acıyor yorgunluktan...arayacağım yarın merak ediyorum seni çok...

Son düzenleme:
slm kzlar bende ebaydan sipariş verdim ama hala ürün elime geçmedi..sipariş edeli 1 hafta oldu ne kadar sürede gelebilir

ilkaycım bir hafta on günde geliyor normalde,eli kulağındadır gelir bence..ama bana bir keresinde yolda kaybolduğu için gelmemişti,bende 30 gün sonra iade edip yenisini sipariş etmiştim...pazartesiye kadar bekle bence...

tuğbacım değerin pek güzel yükselmiş valla..maşallahhhhh:nazar::nazar::nazar:..senin adına çok seviniyorum bitanem..inşallah sonuna kadar sağlıkla sıhhatle gidecek bu iş..dualarımdasın her zaman...kız istermisin iki tane olsun sıpalar:81:..ne güzel olur valla...
çok şükür bugünde 567yi gördüm :nazar::nazar:sağlık ocağı evimin yanında diye uzağa gitmeyeyim dedim aile hekimide sonucu görmek istedi saffe ya ne anladıysa düşük ilerliyo demezmi çöktüm resmen neyseki kendi dr um normal olduğunu söledide rahat b nefes aldım haşa endişeliyim salı ultrason var bakalım neler olucak bu işlerle yeni tanışıcam acemi çaylak gibiyim işte...
duaların karşılık bulsun inşallahhh ayy heralde dr iki tane dese kucağına hoplarım o dakika şaşkınlıktan ...yada düşer bayılırım :KK61:
saolsın güzellik valla annem bakıyor saolsun ama ben tahmin ettginm gibi 7/24 yatmıyorum yatamıyorum hem bunalıyorum hem de dokorlar da abartma o kadar sürekli yatanın tutmuyor hoppidi işine gidenin tutuyr evhalı olma dedi . Bend e orta karar yaşıyorum . . .
Allah inşalah bana da 5 martta burda güzel haberi vermek nasip etsin .

Allahım içimdeki mercimek bebeğime can versin ruhuna üflesin bana sıkı sıkı tutunsun , kucagıma almak nasip etsin iinşallah...

5 mart test günü cumartesi günü canım benim . . . .

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Valaa bu topicde uzun zamandır varım ama şimdilerde bu kadar canlı oldu ki çok hoşuma gidiyor

ceyda
ayşe
tugba
özge
gamzeli herbirniz apayrısınız ve diger dualarını esirgemeyen arkadaşlar...hep dualarımdasınız . Hep kendime ve bekleyen arkadaşlarıma duacıyım .

Allahım hepmizin dileklerine cevap versin diliyorum .

Annem yarın acelebacı helvası yapcak beki duymuşunuzsdur. Duacınızım hepinize dua edicem yarın yine..

Kızlar çok bulantım var sabah fena halde çıkarttım . Kabızlık yok şuruğ içiyorum onun için . Kayısı hoşafı içiyorum falan . . .

Bebegimi merak ediyorum acaba tutunmuşmudur ? Tutunma çabasımı veriyordur hala..

Kızlarrrrrrrrr oluymormudur??
canım aynı duygu ve düşünceyi taşıyorum bende sen dahil buradaki tanıdığım yazıştığım herkese karşı...
bebeğin tutunmak için çırpınıyı ya sanki bilmiyosun aaa hatta tutundu bile bak mideni bulandırmış anne burdayım demiş batmış çıkmış seğirmiş kıpırdamış daha ne bekliyosun:nazar:dr bana dediğini bende sana diyeyim içerde maç yapmasınımı bekliyosn şuanda
oldu tabe yawww minik seninle konuş onunla ama evde kimse yokken yap bunu bende konuşuyodumda annem üzerime gülüyodu yazık kızım aklını yedi velet diye derdi canım ya :KK1:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: ayy içim kıpırdadııı heyecan oldu ve inşallahh iyi olucak herşey haydi hayırlı olsun gelişmeleri mutlaka yaz elmden geldiğince dilim döndüğünce duacınım canımm:KK16:

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: ayy içim kıpırdadııı heyecan oldu ve inşallahh iyi olucak herşey haydi hayırlı olsun gelişmeleri mutlaka yaz elmden geldiğince dilim döndüğünce duacınım canımm:KK16:

allah razıı olsunn canımmmmm cok sağoll.:KK70:.sizde benim hep dualarımdaısnız rabbim hepimizin yüzünü güldürsünnn.:KK9::KK49:.maşallah değerin gayat güzel artıyo allahım nazarlardan korusunn...:nazar:
sırayla hepimiz güzel haberleri vericez allahım izni ile..:KK69:
içimden bir sess deryada hamile diyoo..:KK49:

günaydın kızlar, hayırlı cumalar

deryacım inşallah bebeğin sana sağ salim tutundu annesi, sen evhama kapılmadan güzel güzel zamanını beklemeye bak, herşey çok güzel olacak inşallah

gamzeliciiiim gözün aydın canım, hadi şimdi gelsin güzel güzel tedaviler, inşallah herşey yolunda gidecek ve deryadan sonra senden güzel haberi alıcaz canım benim. araya özgem ceydam da girerse ne ala:) inşallah diyorum, hayırlısıyla gelsin bebeklerimiz inşallah...

benim 11.30da randevum var, bebegimi görmem lazım, hareketlerini görmedim ya hala içim içimi yiyo:18:, göreyim de saglıkla rahatlayım inşallah...

şu mübarek günde bol bol dua edelim kabul etsin allah katında inşallah...

amin güzelim inşallah aminnnnnnnnnnnn hele bi o gün olsunnnn

Deryaaaaağğğğğ...bebişin kesin tutundu güzel arkadaşım düşünme sen bunları fazla..oldu bu iş diyorum sana yaaaaaaa...alla allaaaaaa...

öyle mi diyorsun ceydam... valla bilemiyorum ki ...bana da oldu gibi geliyor ama kendimi şartlamak istemiyorum . allah bilir...

çok şükür bugünde 567yi gördüm :nazar::nazar:sağlık ocağı evimin yanında diye uzağa gitmeyeyim dedim aile hekimide sonucu görmek istedi saffe ya ne anladıysa düşük ilerliyo demezmi çöktüm resmen neyseki kendi dr um normal olduğunu söledide rahat b nefes aldım haşa endişeliyim salı ultrason var bakalım neler olucak bu işlerle yeni tanışıcam acemi çaylak gibiyim işte...
duaların karşılık bulsun inşallahhh ayy heralde dr iki tane dese kucağına hoplarım o dakika şaşkınlıktan ...yada düşer bayılırım :KK61:

canım aynı duygu ve düşünceyi taşıyorum bende sen dahil buradaki tanıdığım yazıştığım herkese karşı...
bebeğin tutunmak için çırpınıyı ya sanki bilmiyosun aaa hatta tutundu bile bak mideni bulandırmış anne burdayım demiş batmış çıkmış seğirmiş kıpırdamış daha ne bekliyosun:nazar:dr bana dediğini bende sana diyeyim içerde maç yapmasınımı bekliyosn şuanda
oldu tabe yawww minik seninle konuş onunla ama evde kimse yokken yap bunu bende konuşuyodumda annem üzerime gülüyodu yazık kızım aklını yedi velet diye derdi canım ya :KK1:

kızım ne maç yapması ..babası gibi ise zorrrrr ; annesi gibi tetik olsaaa çoktan içerde olimpiyatlara katılması gerekirdi :)))

walla bende konuşuyorum kimse yokken ..benim de annem gülüyo..delirdi bizim kız diye:))

ama hissetmek güzel bişeyy
neticede içerde bi canlı var ve aslında hamileyim.. :) teste kadar da olsa keyfini çıkartayım dimi

günaydın kızlar, hayırlı cumalar

deryacım inşallah bebeğin sana sağ salim tutundu annesi, sen evhama kapılmadan güzel güzel zamanını beklemeye bak, herşey çok güzel olacak inşallah

gamzeliciiiim gözün aydın canım, hadi şimdi gelsin güzel güzel tedaviler, inşallah herşey yolunda gidecek ve deryadan sonra senden güzel haberi alıcaz canım benim. araya özgem ceydam da girerse ne ala:) inşallah diyorum, hayırlısıyla gelsin bebeklerimiz inşallah...

benim 11.30da randevum var, bebegimi görmem lazım, hareketlerini görmedim ya hala içim içimi yiyo:18:, göreyim de saglıkla rahatlayım inşallah...

şu mübarek günde bol bol dua edelim kabul etsin allah katında inşallah...
inşalah güzelim tutmuştur ..bizde bebeklerimizin hareketlerini görmeye gideceğimiz günlere ulaşırız..

KIZLAR BUGUN ANNEM "ACELE BACI HELVASI" YAPTI...ONCE YASIN OKUDUK. SONRADA DUALARINI OKUDUK HELVASINI YAPTIK. DUALARIMDA TEK TEK ISIMLERINIZI DE SOYLEDIM VE
BEBEK BEKLEYEN ARKADAŞLARIMA ANNE OLMAYI
HAMILE OLAN ARKADAŞLARIMA BIR NEFESTE BEBEKLERINE KAVUŞMAYI NASIP EYLE ALLAHIM DİYE DUA ETTİM...

ALLAHIM İNŞALLAH KABUL EDER...

HEPİNİZİ SEVİYORUM...

MİDEM YİNE FENA BULANIYOR... BYEEE KIZLARRR

allah razıı olsunn canımmmmm cok sağoll.:KK70:.sizde benim hep dualarımdaısnız rabbim hepimizin yüzünü güldürsünnn.:KK9::KK49:.maşallah değerin gayat güzel artıyo allahım nazarlardan korusunn...:nazar:
sırayla hepimiz güzel haberleri vericez allahım izni ile..:KK69:
içimden bir sess deryada hamile diyoo..:KK49:
ben direk hamile artık diye düşünüyorum inşallaaaaaahh herkes o mutluluğu yaşasın ve hayırlısıyla kucağına alsın tabi bendeeeeeeee :KK19:
kızım ne maç yapması ..babası gibi ise zorrrrr ; annesi gibi tetik olsaaa çoktan içerde olimpiyatlara katılması gerekirdi :)))

walla bende konuşuyorum kimse yokken ..benim de annem gülüyo..delirdi bizim kız diye:))

ama hissetmek güzel bişeyy
neticede içerde bi canlı var ve aslında hamileyim.. :) teste kadar da olsa keyfini çıkartayım dimi
inşalah güzelim tutmuştur ..bizde bebeklerimizin hareketlerini görmeye gideceğimiz günlere ulaşırız..

KIZLAR BUGUN ANNEM "ACELE BACI HELVASI" YAPTI...ONCE YASIN OKUDUK. SONRADA DUALARINI OKUDUK HELVASINI YAPTIK. DUALARIMDA TEK TEK ISIMLERINIZI DE SOYLEDIM VE
HAMILE OLAN ARKADAŞLARIMA BIR NEFESTE BEBEKLERINE KAVUŞMAYI NASIP EYLE ALLAHIM DİYE DUA ETTİM...

HEPİNİZİ SEVİYORUM...

olimpiyatmı :KK53::KK53: ay alemsin sen valla yanında olan yaşadı yaşlanmaz valla:KK1:
tabi konuş boşver deli desinler onlar senin parçan sana ait ve artık sneinle inşallah
bu arada kuranlar okunmuş helvalar yenmişdualar eidlmiş amiiin diyorum yürekten allah kabul etsin

arkadaşlar artık resmimi profile atayım diyorum ama bi türlü kabul etmiyor fikri olan varmı nedendir acep büyük resimleri nasış guççük yaparımki bilemedim şimdi :26:

aminnnnnnnnnnnnn canım inşallahhhhh...:KK49:
bu arada dr. gelince haber ver ne yapıyo senin zıbıdkk..:emir_bebek:

HEPİNİZİ SEVİYORUM...

canım allahım ettiğiniz duları kabul etsinnn.:KK25:..yürekyen kocamnn aminnnnnnnnnnnnn diyorum..:KK49:
allah razı olsun canımm cok sağol..:KK70:

benim siparişim geldi şimdi adet olmayı bekliyorumm..adet olayım..adetin 10.günü başlasam olur mu kızlar.bide kaç gram kullanacamm

X