Preseed kullananlar

kızlar derya bugün saat 14 gibi transfer oldu ve bebeğini aldı inşallah duala edelimde arkadaşımız hayırlı haberle gelsin

bu arada derya bilirim dayanamaz gelirsin mesajı okuduğun gibi çık lütfen ilk günlerde pc den biraz uzak dur ben arkadaşlarımı dinlemedim şimdi kendimi suçluyorum belkide düşük değerin bir nedenide radyasyondur bilemedim ama lütfen kendine dur de gerekenleri yani bildiğim kadarıyla telde söledim tekra tekrar hatırla
kabız olma aman dikkat kuru kayısı ye mey..suyu iç ne yaparsan yap ama kabız olma

bende yarın dayanamayıp tekra kan vericem aslında doktor perş.istedi ama 7,5 aylık tubi nasıl beklesin dimi yaniii

haydi tayf
gamzelim
love
ismini hatırlayamadığım tüm güzel hatunlar sıra sizde ayağımızı sürüdük dualarla sizlerden güzel haber bekliyoruz inşallah heşe bi tedaviye başayında gelsin bebikleeeeerrrrr:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar derya bugün saat 14 gibi transfer oldu ve bebeğini aldı inşallah duala edelimde arkadaşımız hayırlı haberle gelsin

bu arada derya bilirim dayanamaz gelirsin mesajı okuduğun gibi çık lütfen ilk günlerde pc den biraz uzak dur ben arkadaşlarımı dinlemedim şimdi kendimi suçluyorum belkide düşük değerin bir nedenide radyasyondur bilemedim ama lütfen kendine dur de gerekenleri yani bildiğim kadarıyla telde söledim tekra tekrar hatırla
kabız olma aman dikkat kuru kayısı ye mey..suyu iç ne yaparsan yap ama kabız olma

bende yarın dayanamayıp tekra kan vericem aslında doktor perş.istedi ama 7,5 aylık tubi nasıl beklesin dimi yaniii

haydi tayf
gamzelim
love
ismini hatırlayamadığım tüm güzel hatunlar sıra sizde ayağımızı sürüdük dualarla sizlerden güzel haber bekliyoruz inşallah heşe bi tedaviye başayında gelsin bebikleeeeerrrrr:emir_bebek::emir_bebek:

ayy bende merakla deryadan gelecek haberi bekliyodum herşey yolundaymış cok şükür..:KK16:
allahım bebeğini ona bağışlasın inşallah annecine sımsıkı tutunsun dularım onunlaa..:KK49::KK49:

bu yazdıklarını okudum canım not ettim bende harfi harfine uyucam..:KK69:

inşallahh canım artık sıra bizede gedlinn sabırsızlanıyorummm valla...:KK52::KK52::KK52:

haydi tayf
gamzelim
love

insaallahh insaallah kuzusu sıkı sıkı tutunurrr.saglıkla 9 ay sonrada kucagına alır insaallah :KK70:

tugbacım inşallah allah isteyen herkese versin

deryacım transferin olmuş canım inşallah bebişin tutunur sana sonra arkandan biz geliriz inşallah

kızlar bende evime döndüm,çok kötü bir yolculuk geçirdim araç bozuldu yolda kaldık saatlerce donduk 16 saatlik mesafe 24 saat oldu daha yeni kendime geliyorum,dünde kültür sonucum çıkmış gene bir enfeksiyon çeşidi türemiş ilaca başladık eşimle valla bi kurtulaamadım şu enfeksiyondan

Kızlar transferim 5.gün embriyosu -bloasist olarak yapıldı... şimdi evde dinleniyorum . Tlf numaramın olduğu arkadaşlar hep aradı dedim 2 satır yazıyım...mide bulantım çok
yatıcam şimdi.. Toparlarsam tkrar girerim

dua edin kızlar...

Kızlar transferim 5.gün embriyosu -bloasist olarak yapıldı... şimdi evde dinleniyorum . Tlf numaramın olduğu arkadaşlar hep aradı dedim 2 satır yazıyım...mide bulantım çok

dua edin kızlar...

dualarımız seninle inş. herşey yolunda gider

deryacım transferin olmuş canım inşallah bebişin tutunur sana sonra arkandan biz geliriz inşallah

kızlar bende evime döndüm,çok kötü bir yolculuk geçirdim araç bozuldu yolda kaldık saatlerce donduk 16 saatlik mesafe 24 saat oldu daha yeni kendime geliyorum,dünde kültür sonucum çıkmış gene bir enfeksiyon çeşidi türemiş ilaca başladık eşimle valla bi kurtulaamadım şu enfeksiyondan
özgeeeemmm canım benim, geçmiş olsun, bence sen de sogan kürü deneyenlere katıl derim, dene bi nolcak ki...evine de hoşgeldin, yolculukta da üşüttüysen iyice enfeksiyonu tetikler dikkat et kendine. bol su iç.

dua edin kızlar...
hobaaaa ben dedim de miiii blast yapılsın diye:KK66: hadi hayırlı olsun deryacım, telefonda da konustuk ama bir de burdan tebrik edeyim:)

ben cumartesi günü kontrole gittim, bebegimin saglıgı yerinde cok şükür, ama sanırım uyuyordu, hiç hareket etmedi, böyle büzülmüş kalmış oturuyodu yerinde, üzüldüm ben:KK43:(( yani son iki gitmemizde de bayagı hareketliydi şimdi böyle görünce bir tuhaf oldum, hep hareket edecekmiş gibi geliyor ama onun da bir keyfi var tabi:) ama şükürler olsun kalbi ritmi yerindeydi:nazar: hep yüregim agzımda oluyo, ultrasona girene kadar, sonrasında rahatlıyorum, imkan olsa eve ultrason kurucam valla. canım arkadaslarım en kısa zamanda allah size de yasatsın bu duyguyu, sağlıkla kucagımıza alacagımız bebişler nasip etsin allahım..

Son düzenleme:

dua edin kızlar...
canım hadi hayırlısı olsun inşallahh sıkı sıkı tutunsun bebişin annesine..dualarım seninlee cok pc başında durma dinlenn...
allahım yüzünü güldürsün inş..

özgeeeemmm canım benim, geçmiş olsun, bence sen de sogan kürü deneyenlere katıl derim, dene bi nolcak ki...evine de hoşgeldin, yolculukta da üşüttüysen iyice enfeksiyonu tetikler dikkat et kendine. bol su iç.

hobaaaa ben dedim de miiii blast yapılsın diye:KK66: hadi hayırlı olsun deryacım, telefonda da konustuk ama bir de burdan tebrik edeyim:)

ben cumartesi günü kontrole gittim, bebegimin saglıgı yerinde cok şükür, ama sanırım uyuyordu, hiç hareket etmedi, böyle büzülmüş kalmış oturuyodu yerinde, üzüldüm ben:KK43:(( yani son iki gitmemizde de bayagı hareketliydi şimdi böyle görünce bir tuhaf oldum, hep hareket edecekmiş gibi geliyor ama onun da bir keyfi var tabi:) ama şükürler olsun kalbi ritmi yerindeydi:nazar: hep yüregim agzımda oluyo, ultrasona girene kadar, sonrasında rahatlıyorum, imkan olsa eve ultrason kurucam valla. canım arkadaslarım en kısa zamanda allah size de yasatsın bu duyguyu, sağlıkla kucagımıza alacagımız bebişler nasip etsin allahım..

maşallah kuzuyaaaa allahım onu nazarlardan korusun...
canım arkadaşlardan biliyorum ultrsona gitmeden önce cikolata yiyip gidiyolardı bebişler kıpır kıpır diye bahsediyolardı birdahakine sende dene...
aminnnnn canımm allahım aynı duyguları bizede yaşatsın en kısa zamanda inş..
bu arada bendede var enfeksiyon idrarımı yaparken acayip yanma var bol bol su içiyorum inş. gecer hee birde mantar olmuşumm..acaba bunlar tüpe engel bişeymidir sorun olmaz değilmi..tabiki dr,uma gidince söylicem ama sizede söylemek istedim..

saol ayşemmm... allah inşallah tutunması için yardım eder , ruhunu verir bebeğimizi bize bağışlar...

allah herkese yardım etsin. güzelim elbet bu işler aşama aşama ama kendini üzme..düne kadar çift çizgi için neler tırmaladın , unutma...bak kalp atışını duyuyorsun... allah emzireceğin günleri gösterecek inşallah..

canım hadi hayırlısı olsun inşallahh sıkı sıkı tutunsun bebişin annesine..dualarım seninlee cok pc başında durma dinlenn...
allahım yüzünü güldürsün inş..

canım arkadaşlardan biliyorum ultrsona gitmeden önce cikolata yiyip gidiyolardı bebişler kıpır kıpır diye bahsediyolardı birdahakine sende dene...
bu arada bendede var enfeksiyon idrarımı yaparken acayip yanma var bol bol su içiyorum inş. gecer hee birde mantar olmuşumm..acaba bunlar tüpe engel bişeymidir sorun olmaz değilmi..tabiki dr,uma gidince söylicem ama sizede söylemek istedim..

amin saolasın güzelim ..hemen baktım iki satır yazdım kapıcam hemen .. evde belime siyah kalın kemer bagladım . korse siyah modem ve tlfdan etkilenmemek için..

kızlar hepinize selamlar...

dualarınızı esirgemeyin.. bebeğim benimle kalsın...

allah tüm kullarının dualarını kabul etsin inşallah...

sevgiler size deeeeeeeeeeeeee

deryoşummmmmmmmm...konuşmalarımızdan anladığım kadarıyla bebişin tutunuyo sana...dediğim şeyi hiç aklından çıkarma batma devam ettiği sürece sıpan sana tutunmak için mücadeleye capcanlı devam ediyor demektir,sıpanın bugün hayattaki 6. günü ve BENCE SAĞ TARAFINA YUVALANACAK ...zaten ilk 5 günü atlattı ya gerisi çok kolay inan bana...inanki her dakika aklımdasın ve bilebildiğim bütün duaları ediyorum senin için...

dua edin kızlar...

canım insaallahhh herşey gönlünce olur herşeyin iyisine layıksın dualarım hep seninle

:81:

amiinnn insaallah canım.senin baya büyümüşşş maaşşallah cinsiyeti belli deilmi daha 18 haftalık olmuş.artık oynamaya hareket etmeye de başlamıştır canım.kıpır kıpırdır kuzun canım :KK70: Allahım nazarlardan korusun saglıkla dogum yapmanı nasip etsin

cetrefillim, özgem..sizleridee öpüyorum bol bol...ayşecim bebişinin iyi olmasına sevindim çok inşallah hayırlısıyla sonuna kadar gidecek...

:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:128:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..........silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:.........:nazar:transfer oldu bence tamamdır:nazar::KK49::119:

46-:nazar:s.tuğba:nazar:.........................2. transferimiz tamamdır:82:
47-:nazar:baby78.........................................

:KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6:.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

tayf :KK47:..................................................martta tüp bebek başlıyo
gamzelikız :KK76:............................................. şubatta tüp bebek yapıyoruz
medicalsecreter :84:......................................
eneslena :KK52:................................................
bebeksan :KK37:..............................................
love27 :81:........................... ........ ...............
elfem :kk77:.................................................. ....
toobe :KK53:.................................................. .....?
nehir1974 :KK24:.................................................. ?
zorxx :KK53:.................................................. ...........?
crafty :KK31:.................................................. .........?
callcenter :KK23:.................................................. ....?
akıllıbıdık :KK8:.................................................. .......?
güneş88 :97:.................................................. ......?
ekin79 :18:.................................................. ...........?
duru :KK16:.................................................. ..............?
patikli :76:.................................................. ............?
senemgy :78:.................................................. ........?
esra8 :26:.................................................. .............?
beyazeke :KK51:.................................................. .........?
kadser :21:.................................................. .................?

:KK49:bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!:KK49:!!

Deryoş üst listedesin bence artık...hayır ben peşin peşin söyleyim dedim ve yanılacağımı düşünmüyorum,bu iş bitti geçmişler olsun arkadaşıma veeeeeeeeeee darısı başımıza inşallaahhhhh...

Son düzenleme:
uff yaa benimde adet gelsede bende başlasam artıkk cok sabırsızlanıyorum.:KK52::KK52:.
ama bekleyincede gelmez bu kırmızılar..:KK47::KK47:

ayy bende merakla deryadan gelecek haberi bekliyodum herşey yolundaymış cok şükür..:KK16:
allahım bebeğini ona bağışlasın inşallah annecine sımsıkı tutunsun dularım onunlaa..:KK49::KK49:

bu yazdıklarını okudum canım not ettim bende harfi harfine uyucam..:KK69:

inşallahh canım artık sıra bizede gedlinn sabırsızlanıyorummm valla...:KK52::KK52::KK52:
hayırlısıyla sende bi transfer aşamasına gelde sana destanlar yazarız şimdiden not etme ben bildiğim duyduğum ne varsa uçururum sana :KK55:inşallahh olucakkk

amiiin love amiiin inan hep bunu diliyorum artık..bu arada geçmiş olsunn canımzor bi yolculuk geçirmişsin... bu enefeksiyon için ilaçların dışında bişey kullanıyomusun mesela soğan ve kekik adet söktürücü iltihap sökücü raahim temizleyici etkisnin olduğunu bliyorum

dua edin kızlar...
canım dualarım seninle ben özellikle aramak rahatsız etmek istemiyorum bi iki gün daha aramıcam kusura bakma istersende bak yani telden pc den uzak dur hatta evde microdalga varsa onu bile çalıştırma ...tekar girme ben sana rapor ederim herşeyiii haydi bebişe iyi bak iyi besle onu heee bu arada bol su ve sabahları aç karnına pekmez bi kaşık lütfen bide cevizli zile pekmezi ye arada hamişler için çok faydalıymış tadıda ağır değil hem gelme deyip hem yazıyorum şaşkın değilim biliyourki dayanamayıp gelirsin seeeenn:KK1::KK16:
canım adet bekliyosun tedavi için bu süreyi boş geçme lütfen hemen dr sor bildiğim kadarıyla mantar değil ama enfeksiyon düşüğe bile sebep düşün artık ben transferden sonra mantar oldum korktum ağladım tutmadı diye enfeksiyon sanıyodum dr dediki öle olsa transfer yapmazdık ama sendeki mantar ve gebelikte sıkça olur rahat ol dedi kekik çayı ve soğan suyu loveyede yazdım sende araştır bitkierdende faydalan ve enfeksiyon için çk etkili fitil var şimdi sölemeyim dr git mutlaka verir olucak inşallah duacınım :KK16:
amin saolasın güzelim ..hemen baktım iki satır yazdım kapıcam hemen .. evde belime siyah kalın kemer bagladım . korse siyah modem ve tlfdan etkilenmemek için..

korse sıkmasın karnını :KK20:haydi rahat ol benim gibi panik hanım olma o velet içinde inşallaaaaaaaahhhhhhhhhh bak kaç kişinin duası geçti bunlara güven olurmu:KK16:

kızlaaaaarr bugün değerim 71,68 den 270 olmuş:nazar::nazar: inşallah normaldir ama biraz olsun rahat ettim valla çok şükürr darısı size olsun inşalllaaaaaaahhhhhhhhhhh:KK16:

gamzeliiim inşallah en kısa zamanda allah size de yasatsın bu duyguları. canım çikolata mevzuunu ben muayeneden sonra ögrendim, bundan sonra tepsi baklava bile yer giderim:)) yeter ki bebegimin hareketlerini göreyim:KK66:

enfeksiyon konusunda da eger ileri boyuttaysa doktorun erteleyebilir biliyor musun, çünkü bu durum da bebegin tutunmasına engel olabilirmiş, sen şu sogan kürü falan yapsan ya, dün özgeye de dedim, saraçoğlu cok iddialı konusuyor enfeksiyon falan kalmayacak diye. denemekten ne cıkar ki...

saol ayşemmm... allah inşallah tutunması için yardım eder , ruhunu verir bebeğimizi bize bağışlar...

allah herkese yardım etsin. güzelim elbet bu işler aşama aşama ama kendini üzme..düne kadar çift çizgi için neler tırmaladın , unutma...bak kalp atışını duyuyorsun... allah emzireceğin günleri gösterecek inşallah..

kızlar hepinize selamlar...

dualarınızı esirgemeyin.. bebeğim benimle kalsın...

allah tüm kullarının dualarını kabul etsin inşallah...

sevgiler size deeeeeeeeeeeeee
canım benimmm o günleri unuttugumdan değil, ama hep dilegimiz istegimiz sadece hamile kalmak değil onu saglıkla kucagımıza almak ya, böyle bi garip garip oturmustu kuzum, üzüldüm, insan her daim hareketlerini görüp iyi oldugunu bilmek istiyor, önümüzdeki 9 ay boyunca sen de yaşıycan nasıl olsa bunu:)) inşallah

ama korseyi kim dedi sana derya, o nasıl iş, ne sıktırıyosun ki karnını, doktorun demediyse yapma öyle seyler. hadi zaman su gibi akıp geçsin de müjdeni alalım inşallah

:81:
amiinnn insaallah canım.senin baya büyümüşşş maaşşallah cinsiyeti belli deilmi daha 18 haftalık olmuş.artık oynamaya hareket etmeye de başlamıştır canım.kıpır kıpırdır kuzun canım :KK70: Allahım nazarlardan korusun saglıkla dogum yapmanı nasip etsin
kızımız geliyor ya teyzesi:) daha önceki muayenede söylemişti doktorum, bu kez hiç göstermedi ama:) canı saolsun da uyusunda büyüsün kuzum, tek dilegim onun saglıkla dünyaya gelmesi hayırlısıyla

duaların için allah razı olsun bebeğim, rabbim en kısa zamanda sımsıkı tutunacak evlatlar nasip etsin, sana ve tüm isteyenlere...
cetrefillim, özgem..sizleridee öpüyorum bol bol...ayşecim bebişinin iyi olmasına sevindim çok inşallah hayırlısıyla sonuna kadar gidecek...
ceydaaaağğğaaaam biz de seni öptük de bu aralar bi yogunsun sanırım, ugramaz mı oldum sen:) bebegimiz de iyi cok şükür, kuzen bekliyor ama artık özgem ve senden:emir_bebek:

uff yaa benimde adet gelsede bende başlasam artıkk cok sabırsızlanıyorum.:KK52::KK52:.
ama bekleyincede gelmez bu kırmızılar..:KK47::KK47:
hayırlısıyla canım benim, zaman öyle cabuk geciyor ki anlamıyorsun bile, tedavin basladıgında söyle sana da burda dualar okuyalım, inşallah 2011 preseed güzellerinin hamile senesi olacak:)

kızlaaaaarr bugün değerim 71,68 den 270 olmuş:nazar::nazar: inşallah normaldir ama biraz olsun rahat ettim valla çok şükürr darısı size olsun inşalllaaaaaaahhhhhhhhhhh:KK16:
maşallahh canım gayet güzel artmış değerinn...cok şükür herşey normal allahım sağ salim kucaklamyı nasip etsin balım..
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

gamzeliiim inşallah en kısa zamanda allah size de yasatsın bu duyguları. canım çikolata mevzuunu ben muayeneden sonra ögrendim, bundan sonra tepsi baklava bile yer giderim:)) yeter ki bebegimin hareketlerini göreyim:KK66:

enfeksiyon konusunda da eger ileri boyuttaysa doktorun erteleyebilir biliyor musun, çünkü bu durum da bebegin tutunmasına engel olabilirmiş, sen şu sogan kürü falan yapsan ya, dün özgeye de dedim, saraçoğlu cok iddialı konusuyor enfeksiyon falan kalmayacak diye. denemekten ne cıkar ki...

hayırlısıyla canım benim, zaman öyle cabuk geciyor ki anlamıyorsun bile, tedavin basladıgında söyle sana da burda dualar okuyalım, inşallah 2011 preseed güzellerinin hamile senesi olacak:)

valla canım enfeksiyon ileri boyuttamı bilmiyorum tüpe başlıcaz diye dr. gitmedim ilaç almıyayım diye..
ama su içince geciyo suyu azaltınca yeniden başlıyo 3 gündür kekik çayı içiyorum bol bol inşallah gecer...soğan suyuna kac kez niyetlendim hep hep üşengecliğimden vazgectim ama denicem..

hayatım hayırlısıyla bir başlıyayımda bende okucam allah izin verirse dua sizlerede söylerim yardımcı olursunuz..
inşallahhhh canımmmm allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin..

X