Preseed kullananlar

anladım canımmm adetimin bugün yarın gelicek..ilaç alsam bir sorun olurmuki..yada dr. gidince söylesem transfere kadar ilaç kullansam ama iki gündür yok gibi bol su içtim kekik çayı içiyorum sürekli umarım gecmiştir..dr. söylicem gidince mutlaka..sağol canım..

gamzeli canım gittigim doktor yaza kadar mutlaka bu enfeksiyondan kurtulmalısın dedi yoksa tüp bebektede sıkıntı olur dedi,sen hemen bu ay mı başlıycaksın tüpe?

ayşecim ben sogan kürünüde denedim 2 ay önce ama benim bakteriler çok güçlü sanırım birtürlü geçmiyo,eşimle ilaca başladık bu kez daha uzun kullanıcaz sonra tekrar kültür yaptırıcaz inşallah geçer

amiiin, hadi bakalım, kekik suyunun faydasını da görürsün inşallah ama suyu ihmal etme, transferden sonra da bol bol içmen gerekecek çünkü.

inşallah özgecim. siz zaten yaza kadar düşünmüyorsunuz değil mi tüp tedavisini? o zamana kadar temizlenmiş olursun hem bakarsın kendiliginden de gelir. keyfin nasıl senin? dinlenebildin mi?

ayşecim yazdan önce dünemeyiz izin yok bi mart ayında var oda 10 günlük 2 günü zaten yolda geçiyo süre yetmez,hulusi bey eşimin bütün tahlillerini inceledi hepsinde bol lokasit sizde bundanda kaynaklanıyor olabilir dedi
canım kendime geldimde temizlikti çamaşırdı herşey beni beklemiş daha onlarla ugraşıyorum
sen nasılsın?göbüş çıkmaya başladı mı?

merhabalar ..gecen ay pressed ve ovulasyon testı kullandım Ama bugun regl oluyorum ..

ne yapmam lazım sız neler yapıyorsunuz

sadece pressed baslı basına yetmedı ..

off karmakarısıgım.

ayşecim ben sana trasfer nasıl bi işlem onu sorcaktım,ya hulusi bey sulu usg yi çekerken çok ugraştı senin tarnsferin çok zor olcak dedi dosyama not aldı,iyiki yapmışız bu işlemi dedi
transfer de acı mı çekecem yani pek bişey anlamadım

merhabalar ..gecen ay pressed ve ovulasyon testı kullandım Ama bugun regl oluyorum ..

ne yapmam lazım sız neler yapıyorsunuz

sadece pressed baslı basına yetmedı ..

off karmakarısıgım.

bana da tek basına yetmedı presed canım
yapılcak bısey yok
doğal yolla olsun dıye bekleyecez
olmzsa da tüp acı ama gercek..

gamzeli canım gittigim doktor yaza kadar mutlaka bu enfeksiyondan kurtulmalısın dedi yoksa tüp bebektede sıkıntı olur dedi,sen hemen bu ay mı başlıycaksın tüpe?

evet canım adet gelince hemen başlıcaz..
ama dr. sorucam gidince mutlaka eğer sorun olur derse mecbur ertelicez..
seninkisi nasıl enfeksiyonn..

amiiin, hadi bakalım, kekik suyunun faydasını da görürsün inşallah ama suyu ihmal etme, transferden sonra da bol bol içmen gerekecek çünkü.

inşallahh iyi gelir..
gerci gecti ama işte ben pinprikliyim sanırım ondan böyleyim 3 gündür yok bişey..

evet canım adet gelince hemen başlıcaz..
ama dr. sorucam gidince mutlaka eğer sorun olur derse mecbur ertelicez..
seninkisi nasıl enfeksiyonn..

hayırlısı olsun canım
ben kültür sonucunu telde aldım doktordan eger dogru anladıysam üreoplazma diye bişey netten araştırdım biraz kısırlıgada yol açar falan diyor bilmiyorum artık bekliycez

hayırlısı olsun canım
ben kültür sonucunu telde aldım doktordan eger dogru anladıysam üreoplazma diye bişey netten araştırdım biraz kısırlıgada yol açar falan diyor bilmiyorum artık bekliycez

hımm ben tahlil falan yaptırmadımda..
işte idrarımı yaparken yamna olduğu için enfeksiyon diye düşünüyorum..
ama ben kendimi bildim bileli bende vardır sistit bol su içince geciyo..
ama seninkisini hiç duymadım..umarım gecerde sende sağlıklı bir şekilde başlarsın..
bakalım dr,umuza söyleyim o ne dicek..

canım sen gatada mı yaptırcaksın tüp bebegi?

canım sen gatada mı yaptırcaksın tüp bebegi?

yok canım özelde yaptırıyorum ben..gatada rapor işleri biliyosun baya zor birde hamile kaldığım için rapor vermiyolar hamile kal gel diyorlar..
bizde özelde yaptırmaya karar verdik..
bursada acıbademde..
tüp 4250 tl
ilaçlar 1050 tl
pgt 2200 tl..
bizim pgt olduğu için biraz pahalıya mal oluyor..
emriyonun genetiğini bakılıcak ondan..
sen nerde yaptırıcaksınn galiba yaza olucak senin..

amin güzelim gözlerim yaşlandı walla. Duygulandım çok ... Inşallah dualarımız kabul olur..
Saol canımcımmm

canım insaallahhh herşey gönlünce olur herşeyin iyisine layıksın dualarım hep seninle

saol canımmmmm

ahh güzelimmmm canımm benim... Duaların için çok saol.. Duygulandırdın beni ...

uff yaa benimde adet gelsede bende başlasam artıkk cok sabırsızlanıyorum..
Ama bekleyincede gelmez bu kırmızılar..
bekleyince gelmezzz kuzuu beni hatırla.. Sakin ol...

korse sıkmıyo kız.. Ucunu dokandırıyom cırt cırtların . Pijamanın ön düğmelerini falan açtım . çamaşırımı bile göbüşün altına koydum . Sıkmıyoo. Belimde kalın çarşaf sarılı sürekli .. Mirak etmee...

Meyvasuları sıkıyor anam . Sabah güzel kahvaltımı ediyorum. Ilaçlarımı alıyorum . Kuru dut , kayısı hoşafı yiyorum . Et protein alıyorum . Kabak yiyorum ... Su içiyorum ..

allah hepimizin dualarına cevap olsun . Dualarımızı kabul etsin . Allah yardımcımız olsun yüzümüzü güldürsün .

özgem göbüş artık belli oluyor canım, bir tane hamile elbisesi aldım burdan, ankaradan bişeyler bakcam işte gitmek kısmet olursa..

özgem var ya habire bi arasam da konussak diyorum da denk gelmiyor, sulu usg nedir ben onu bilmiyorum ki??? ama transfer hiç zor bişey deil, yumurta toplama bende agrılı olmuştu ki yumurta toplamayı benim hulusi bey yurtdısındaydı, göğşen bey yapmıştı, o da doçent. ama rahim şeklinde mi bi farklılık var ki transfer zor oalcak dedi, transferin normal muayeneden hiç bir farkı yok ki. sen hulusi beye karar verdin mi kesin? ay özgeeeeem keşke ankarada olsan da o dönem sen de ben de görüşsek, yanında olsam...

inşallahh iyi gelir..
gerci gecti ama işte ben pinprikliyim sanırım ondan böyleyim 3 gündür yok bişey..
o zaman bol bol suuuuu

allah hepimizin dualarına cevap olsun . Dualarımızı kabul etsin . Allah yardımcımız olsun yüzümüzü güldürsün .
amiiin deryacım, hadi kendini çok dinlemeden bol bol istirahat, tuvalette de zorlama kendini, ayh hadi herşey çok güzel olacak...

sağol canım inşallah hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırda resimleriz şu topicte
aaa sakın ilaç almayım diye gitmemezlik yapma benim son transferden 20 gün önce ciddi olmayan az bi enfesiyon var demişti fitil ve antibiyotik aldım bir hafta sonra gittim geçmişti send ebu dönemlerde çaresine bak az bile olsa yok et ki aklında kalıpta beynini kazımasın helede o bekleme süresinde durmadan aklına gelir acabalar..allah yardımcın olsun..
yardımcı olursunuz da ne demekkk tabiki okuruz yada kendi adıma söliyim elimdne geldiğince dilim döndüğünce okurum inşallah boşa çıkmıcak emekler inşallaaaahhhh

amin insaallahhh canım senden de Allah razı olsun i.dileklerin duaların için.

cetrefillim ben yine yollara düştüm alanyadayım iş bayağı yoğun ve gündüzleri giremiyorum topice,anca bi nefeslik deryoşu arayıp napıyo sıpasıyla acep diye soruyorum...antalyaya dönmem biraz zaman alacak gibi dönünce daha bol yazarım sizlere...valla derya mı tüp yaptı ben mi yaptım bilemedim,her sabah kalkıyorum kadın aklımda yatıyorum aklımda durmadan dualar ediyorum bebişi sıkıca tutunsun diye...biliyo musun iyi arkadaş olduk hatunla seviyorum onu çok....cıvıl cıvıl konuşuyor,benimde hoşuma gidiyor...allah gönlüne göre versin inşallah...sıpası bu kadar duadan sonra sıkıysa tutunmasın valla..

senide çok seviyorum bilesin...bebişimize çok dikkat et hemi...isim buldunuz mu bu arada???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…