Preseed kullananlar

arkadaşlar tebrikleirniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum hepinize duacıyım allah bizleride güldürsün isteyen dileyen herkesi inşallaaahhh

benim değer 10.gün olmasına rağmen düşük çıktı onun için tam sevincimi yaşayamadım pazartesi katlamış olursa inşallah o zaman hamileyim diyebilicem hayırlısıyla
dualarınıza herzamankindne çok ihtiyacım var veedimi çok bekledim zor günler yaşadım kaybetmek istemiyorum inşallah sizler dahya daha iyi değerlerle müjdeler verirsiniz
ha bu arada değerim 31,8 çıktı :26:

canımmmmm senii kocamannnnnnnnnnnnnnnn tebrik ederimmm cok ama cok ama sevindim..:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
allahım inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin..:emir_bebek:
değerin aslında cokta düşük değil 10. güne göre normal gibi ama dr. ne dedi bu duruma asıl o önemli.:KK31:.inşallah iki gün sonra kat kat artmış görmek nasip olur..:KK69:

sabah 10 gibi ulun beye muayene olucam . Embriyolog aşina hnmdan embriyorlarım hakkında bilgi alıcam . Süleyman beyi arıcaklar . Durumu anlatcaklar. Sonra da karar verilcek . Bakalım ne dicekler.

Allah hakkımda hayırlısını versin... Inşşallah embriyolarımız güzel güzel büyümeye gelişmeye devam ediyorlardır. Kalitelidirler inşallah ve tutunacak kadar güçlü olurlar inşallah...

Allah hepimizin yardımcısı olsun . Yüzümüze gülsün yüzümüzü güldürsün inşallah...

sabah 10 gibi ulun beye muayene olucam . Embriyolog aşina hnmdan embriyorlarım hakkında bilgi alıcam . Süleyman beyi arıcaklar . Durumu anlatcaklar. Sonra da karar verilcek . Bakalım ne dicekler.

Allah hakkımda hayırlısını versin... Inşşallah embriyolarımız güzel güzel büyümeye gelişmeye devam ediyorlardır. Kalitelidirler inşallah ve tutunacak kadar güçlü olurlar inşallah...

Allah hepimizin yardımcısı olsun . Yüzümüze gülsün yüzümüzü güldürsün inşallah...

aminn canımmmm aminnnnn umarım herşey yolunda gider.:KK69:.ve bebişlerin sımsıkı tutunur..:KK49:

kızlar evvela selam.....

doktora gitik muayenemi oldum. çok kalabalıktı fazla konuşşamadılar. bekleyin sizi arıcaz dediler. muayenede de rahim normal güzel dediler. zaten doktorum da yoktu. biz doktorunuzla konuşup arıcaz dediler geldik...
bakalım elimde tlf bekliyorum aramalarını ... böyle işte kızlar....

inşallah gelişmişlerdir embiryolarım. inşallah iyi gidiyordur. inşallah transfer olduğunda da hayırlısı ile tutunur annnesine... bakalım....

haydi saglıcakla kalın...

allah yardımcımız olsun inşallah...

tugba gözün aydın İNŞALLAH deyerlerin kat kat artar
teşekkür ederim darısı sizlere olsun inşalah allahım isteyen herkese nasip etsin ço aratmadan..içindede benim minişimi korusunda beni bırakmasın inşallaaaaaaahhhhhhhh
canımmmmm senii kocamannnnnnnnnnnnnnnn tebrik ederimmm cok ama cok ama sevindim..:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
allahım inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin..:emir_bebek:
değerin aslında cokta düşük değil 10. güne göre normal gibi ama dr. ne dedi bu duruma asıl o önemli.:KK31:.inşallah iki gün sonra kat kat artmış görmek nasip olur..:KK69:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:canımmm ne güzel moral veriyosun ama bu bi gerçek bililyorum bişeyler var yada geç tutundu bundan sonra düzgün ilerlicek ben ikinci seçeneği tercih ediyorum tabiki ama allah daha iyisini bilir bunada şükür hayatımda ilkkez bu rakamı gördüm inşallah devamı gelir ve hepimize bu güzel haberi vermek sonrada sağlıkla kucaklarımıza almak nasip olur inşallahhhh çook teşekkür ederim gamzeliimmm darısı ve en güzeli senin ve tüm arkadaşlarımın başına inşallahhh :KK16::KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:canımmm ne güzel moral veriyosun ama bu bi gerçek bililyorum bişeyler var yada geç tutundu bundan sonra düzgün ilerlicek ben ikinci seçeneği tercih ediyorum tabiki ama allah daha iyisini bilir bunada şükür hayatımda ilkkez bu rakamı gördüm inşallah devamı gelir ve hepimize bu güzel haberi vermek sonrada sağlıkla kucaklarımıza almak nasip olur inşallahhhh çook teşekkür ederim gamzeliimmm darısı ve en güzeli senin ve tüm arkadaşlarımın başına inşallahhh :KK16::KK16::KK16:

hayatımmm normal beta hcg değerlerine baktığın zaman 10. günde en düşük 17 diyor ama senin 30 üstüydü ondan dedim ama tabiki bu değer önemli değil önemli olan değerin katlamsı inşallah allahıma dua ediyorum değerin kat kat artmış olsunnn tek dileğim bu şuanda..
aminnnnnnn canımmm aminnnnn hepimize nasip etsin allahım inşallahhh önce sana sonrada bizlere..sırayla hepimiz hamile kalıcaz ben buna inanıyorum..

Son düzenleme:
teşekkür ederim darısı sizlere olsun inşalah allahım isteyen herkese nasip etsin ço aratmadan..içindede benim minişimi korusunda beni bırakmasın inşallaaaaaaahhhhhhhh

allah sana sebat verdi ( 7,5 aylık olmana rağmen ) ve güzel bir sonuçla nihayetlendirdi...evham yapma...sakin ol .. Allah her şeyin iyisini bilir... Sen sakin ol ve yine dualarınla bekle...

pzt sabah arıcak embriyologlar yawrularımın durumlarına göre haber edecekler. Allahım inşallah büyümelerinde sorun yok ve şu anda gelişmeleri sürüyor ise , allahım inşallah transfer yapılacak pzt günü ...
Dualarım bebeklerimle...inşallah önce gelişmelerinin sağlıklar devam etmeleri için sonra da allahımın takdiriyle transfer edilen yavruma ruhunu bağışlaması için dua ediyorum.

Kızlara dualarınızı eksik etmeyin...

Annem ve kardeşim yarın akşam 5 te burdalar allah nasip ederse... Bugun de tüm gün kaynanamlaydık . . .

Bizimkilerin arası bozuk...bebeğimizin güzel haberleri iki aileyi de barıştırabilir...

Allahım sen dualarımızı kabul et...

Bizi "anne" olmakla taçlandır rabbim inşallah.....

Hamile arkadaşlarımın bebeklerini bir nefeste sağlıkla kucaklarına almalarını ;
bekleyen tüm arkadaşlarıma da anne olmaları için yardım etmesini diliyorum.....

Dualarımdasınız ; dualarınızı bekliyorum kızlar...

Kızlar

benim tüp bebek yaptırdığım merkezin topici var orda ben listeyi yapıyorum... Ve bugun 3 tane hamile haberi aldık... Hatta bir arkadaşımız dün adet oldum diye çok ağladı ama testi 121 çıkmış... Dün de bir arkadaşımızın dondurulmuşlarla transferi olmuştu ; çözülürken tüm embriyoları bozulmuş ve 1tanecik kalmıştı . Onu transfer etmişlerdi . Ve emriyo bölünmüş değeri 1234...yani ikiz...

Iki günde 4 tane hamile haberi aldım diğer topicde...

Sizlere de ışık olsun ; umut olsun istedim paylaştım.....
Bugün kaynanama da söyledim ....
Allahım hamilelere kapılarını sonuna kadar açtı ; o kadar çok hamile haberi aldım ki şu 1-2 hafta içinde...
Rabbim bizim de kapıdan içeri girmemizi nasip eyler....

Bekleyen tüm arkadaşlarımın güzel haberlerle gelmesini diliyorum.....

:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:128:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..........silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:

46-:nazar:s.tuğba:nazar:.........................2. transferimiz tamamdır:82:
47-:nazar:baby78.........................................

:KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6:.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

deryaberil :103:............................................pazartesi transferimiz vaaaaarrrr
tayf :KK47:..................................................martta tüp bebek başlıyo
gamzelikız :KK76:............................................. şubatta tüp bebek yapıyoruz
medicalsecreter :84:......................................
eneslena :KK52:................................................
bebeksan :KK37:..............................................
love27 :81:........................... ........ ...............
elfem :kk77:.................................................. ....
toobe :KK53:.................................................. .....?
nehir1974 :KK24:.................................................. ?
zorxx :KK53:.................................................. ...........?
crafty :KK31:.................................................. .........?
callcenter :KK23:.................................................. ....?
akıllıbıdık :KK8:.................................................. .......?
güneş88 :97:.................................................. ......?
ekin79 :18:.................................................. ...........?
duru :KK16:.................................................. ..............?
patikli :76:.................................................. ............?
senemgy :78:.................................................. ........?
esra8 :26:.................................................. .............?
beyazeke :KK51:.................................................. .........?
kadser :21:.................................................. .................?

:KK49:bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!:KK49:!!

Son düzenleme:
kızlar kaçırdığım biri varsa söylesin listeye ekleyeyim...kusura bakmayın artık...:KK71:

hayatımmm normal beta hcg değerlerine baktığın zaman 10. günde en düşük 17 diyor ama senin 30 üstüydü ondan dedim ama tabiki bu değer önemli değil önemli olan değerin katlamsı inşallah allahıma dua ediyorum değerin kat kat artmış olsunnn tek dileğim bu şuanda..
aminnnnnnn canımmm aminnnnn hepimize nasip etsin allahım inşallahhh önce sana sonrada bizlere..sırayla hepimiz hamile kalıcaz ben buna inanıyorum..
sizleride şişirdim biliyorumm ama benimki normal gebelik olsa bu değer muhteşem olurdu asma dondurulmuş yada şöle söliyim eğer varsa bebik ben şuan 3 haftalık hamile oluyorum buna göre hesapla bak çok düşükk korkuyorum gamzelim ya sabah olmasını istiyorum bir an önce :18:sağol canımm çok iyisin inşallah herkez müjdesini yazıcakkk:KK16:
allah sana sebat verdi ( 7,5 aylık olmana rağmen ) ve güzel bir sonuçla nihayetlendirdi...evham yapma...sakin ol .. Allah her şeyin iyisini bilir... Sen sakin ol ve yine dualarınla bekle...

pzt sabah arıcak embriyologlar yawrularımın durumlarına göre haber edecekler. Allahım inşallah büyümelerinde sorun yok ve şu anda gelişmeleri sürüyor ise , allahım inşallah transfer yapılacak pzt günü ...
Dualarım bebeklerimle...inşallah önce gelişmelerinin sağlıklar devam etmeleri için sonra da allahımın takdiriyle transfer edilen yavruma ruhunu bağışlaması için dua ediyorum.

Kızlara dualarınızı eksik etmeyin...

Annem ve kardeşim yarın akşam 5 te burdalar allah nasip ederse... Bugun de tüm gün kaynanamlaydık . . .

Bizimkilerin arası bozuk...bebeğimizin güzel haberleri iki aileyi de barıştırabilir...

Allahım sen dualarımızı kabul et...

Bizi "anne" olmakla taçlandır rabbim inşallah.....

Hamile arkadaşlarımın bebeklerini bir nefeste sağlıkla kucaklarına almalarını ;
bekleyen tüm arkadaşlarıma da anne olmaları için yardım etmesini diliyorum.....

Dualarımdasınız ; dualarınızı bekliyorum kızlar...
tamamm annem öle bi yazmışsınki korktum sustum valla:KK1: sabahı bekliyorummm:18:+
Kızlar

benim tüp bebek yaptırdığım merkezin topici var orda ben listeyi yapıyorum... Ve bugun 3 tane hamile haberi aldık... Hatta bir arkadaşımız dün adet oldum diye çok ağladı ama testi 121 çıkmış... Dün de bir arkadaşımızın dondurulmuşlarla transferi olmuştu ; çözülürken tüm embriyoları bozulmuş ve 1tanecik kalmıştı . Onu transfer etmişlerdi . Ve emriyo bölünmüş değeri 1234...yani ikiz...

Iki günde 4 tane hamile haberi aldım diğer topicde...

Sizlere de ışık olsun ; umut olsun istedim paylaştım.....
Bugün kaynanama da söyledim ....
Allahım hamilelere kapılarını sonuna kadar açtı ; o kadar çok hamile haberi aldım ki şu 1-2 hafta içinde...
Rabbim bizim de kapıdan içeri girmemizi nasip eyler....

Bekleyen tüm arkadaşlarımın güzel haberlerle gelmesini diliyorum.....
amiiin o kadar güzel, özenle, sırasıyla dualar etmişsinki amiiin diyorum canı gönülden... bu arada kırmızılı alıntıma bak ve ve benimkiyle değerlendirmeye çalış bakayım sence şimdi ben ağlamayımda kim ağlasııınnnn aaah ben kafamı hangi taşa vursam hangi dağa çıkıpta içimi dökseeemmmm:84::84::84::84::84::84: lilililililililililili (zılgıt yaptımda):KK1::KK17:
şaka bir yana arkadaşlarına maşallah diyor sağlıkla kucaklarında görmelerini diliyorum ,bana gelince BETA HCG raporumu koynuma alıp onunla uyumaya gidiyorum dua istiyorum a dostlarrr yarın benim için büyük gün:18::18::18:

kızlaaaaaaar değerim katlamış şşükürr 71,68 olmuş perşembe tekrar tahlil var çok şükür çok çokçokkkk darısı isteyen herkesin başına dün gece bebek özlemi çekenlerin mekanındaki,dondurulmuş embriyo topiği,ve preseed topiğinden tüm arkadaşlarım için dualar ettim inanıyorumki bu dualar cevap vericek boşa çıkmıcak şimdi perşembeyi beklemeye geçiyorum inşallah o zaman kat kat artmış bi değele artık hamileyim diyebilirimmm:KK52:

kızlaaaaaaar değerim katlamış şşükürr 71,68 olmuş perşembe tekrar tahlil var çok şükür çok çokçokkkk darısı isteyen herkesin başına dün gece bebek özlemi çekenlerin mekanındaki,dondurulmuş embriyo topiği,ve preseed topiğinden tüm arkadaşlarım için dualar ettim inanıyorumki bu dualar cevap vericek boşa çıkmıcak şimdi perşembeyi beklemeye geçiyorum inşallah o zaman kat kat artmış bi değele artık hamileyim diyebilirimmm:KK52:

maşallah tuğbacım, gözünüz aydın:nazar:, şükürler olsun, inşallah 9 ayın sonunda kucağına aldıgın günleri de görürsün. allah dualarımızı kabul etsin.

tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Tuğbacım,hayırlı uğurlu olsun,çok sevindim senin adına....Allah kucağına almayı nasip etsin....

CANIMM COK SEVİNDİMM..:KK62::KK62:
dahada artıcak sen dert etme.:KK64::KK64:.duaların içinde allah razı olsunn allahım bizlerede yaşatsın aynı duyguları..:KK49:

çok sevindim canım çok iyi.. allah yardımcın olsun...

kızlar benim çok moralim bozuk . ..
biliyorsunuz dün gittim muayeneye ve doktor ohss olma ihtimalin çok zor sen kilolusun daha ziyade zayıf bayanlarda karında şişlik oluyor dedi . ama şimdi belirtilere bakıyorum birebir yaşıyorum. gece nereye döneceğimi bilemedim .göbeğim özellikle alt karnım gergin. sanki içerden çekiliyor gibi .midemin üst tarafında da şişlik var sanki ailem geldi bugun onlarda şişmiş karnın dediler. nefesim hemen tıkanıveriyor. azcık iş yapıyım hemen tıkanıyorum . bırak iş yapmayı otururken bile... bizimkiler
(babam-annem-kardeşim sürpriz yapıp sabah kapıya dikiliverdiler ) kalktı geldi taaa izmirden istanbula... yanımda kalmak için. yarın transfer etmezler mi ki bu durumda :KK43: çok üzülüyorum ... napcam bilemedim ...

belirtileri tutuyor... kimisine o halde trasfer edip su çekmişler ama hamile kalmış . ikiz doğuran bile var. kimisinde de negatif olmuş.. dün doktor sende olmaz dedi bu ağrı ne? çok sızlıyor korse taktım karnıma.. embriyolarım ne durumda bilmiyorum. geliştiler mi duruyorlarmı bilmiyorum. zatn az sayıdaydı dondurulup çözüp bozma riskine girmek istemiyorum .

allahım yardım etsin . moralim çok düştü kızlar. moral verin arkadaşınıza. . .

maşallah tuğbacım, gözünüz aydın:nazar:, şükürler olsun, inşallah 9 ayın sonunda kucağına aldıgın günleri de görürsün. allah dualarımızı kabul etsin.

Tuğbacım,hayırlı uğurlu olsun,çok sevindim senin adına....Allah kucağına almayı nasip etsin....

dahada artıcak sen dert etme.:KK64::KK64:.duaların içinde allah razı olsunn allahım bizlerede yaşatsın aynı duyguları..:KK49:
çoook çok teşekür ediyorum allah sizlerede nasip etsin en kısa zmanda inşallah hepinizin halayını ben çekeyim göbekler atayım kutlamalar yapayım sizler için:KK52:rabbim minişimide bana bağışlasını inşallahhh

biliyorsunuz dün gittim muayeneye ve doktor ohss olma ihtimalin çok zor sen kilolusun daha ziyade zayıf bayanlarda karında şişlik oluyor dedi . ama şimdi belirtilere bakıyorum birebir yaşıyorum. gece nereye döneceğimi bilemedim .göbeğim özellikle alt karnım gergin. sanki içerden çekiliyor gibi .midemin üst tarafında da şişlik var sanki ailem geldi bugun onlarda şişmiş karnın dediler. nefesim hemen tıkanıveriyor. azcık iş yapıyım hemen tıkanıyorum . bırak iş yapmayı otururken bile... bizimkiler
(babam-annem-kardeşim sürpriz yapıp sabah kapıya dikiliverdiler ) kalktı geldi taaa izmirden istanbula... yanımda kalmak için. yarın transfer etmezler mi ki bu durumda :KK43: çok üzülüyorum ... napcam bilemedim ...

belirtileri tutuyor... kimisine o halde trasfer edip su çekmişler ama hamile kalmış . ikiz doğuran bile var. kimisinde de negatif olmuş.. dün doktor sende olmaz dedi bu ağrı ne? çok sızlıyor korse taktım karnıma.. embriyolarım ne durumda bilmiyorum. geliştiler mi duruyorlarmı bilmiyorum. zatn az sayıdaydı dondurulup çözüp bozma riskine girmek istemiyorum .

aaaa ne oluyo ya sen transfer öncesi ne hale girdin böle dua et geç okudum yoksa arar bi güzel fırça geçerdim hee
merakediyorum doktor ihtimal bile vermezken sen neye göre kendi kendine karar verdin ağrıların varmış hiç olmıcak değilki hayatım sonuçta ufakta olsa bi operasyon geçirdin kullandığın ilaçar seni baştan ayağı ekiliyo inan bana ben o ilaçları kullanırken kocamı boşamayı dünüyodum odamdan kovuyodum ne salakmışım bebek sahibi olmak için deli gibi savaş verirken babasını hayatımdan çıkarıyorum saçmalıyorum vs.hemde kocama delicesine aşık olan ben düşün anlaşılan ilaçlar seni bi hayli etkilemiş sinirlerin bozulmuş yapma güzel gözlüm bak yüzdün kuyruğuna gedin hem senin avantajların çok embriyo konusunda:nazar: bunları düşünsene ya ..
herhangi bir risk olsa dr zaten bunu bile bile yapmaz yarın seni önce muayene ederler olmadı sen verlen saatten erken git görüş kafanda seni huzursuz eden ne varsa sor içine nasıl siniyosa öle yap.
ayrıca sakın dondurduktan sonra çözülüp boozuluyo deme:KK20:4 ve fazla hücreli embriyolar genelde 1.kalite oluyo ve seninkiler 5.gün daha yüksek şans demek buda...ayrıca dondurulmuş tazeye göre biraz daha sağlıklı yada avatajlı diyim
baştan iğne ilaç yok,kurdalanmamış örselenmemiş bir rahim yeterli birde endometrium kalınlığı oluşursa süpeeerrr gelsin veletler:KK64:lütfen boş yere kendini üzme hayırlısını diliyorum senin içn ben hep dedimki allahım eğer bu tedavim hayorlı sonuçlanacaksa bana gitmeyi nasip et artık gücümde sabrımda yok halim sana ayan dedim sen hayırlı olan neyse onu nasip et dedim şükür düşükte olsa gördüm bebşimi:nazar:sende tam teslimiyet evhamsız paniksiz yüksek moralle git bebeni al gel olmazsada üzülme bidahaki ay nasılsa içinde olucak bebiş
aaaaaaaaayyyy baaaaa bişi oliyyyyy dilim şiştii seninde gözün yorulsun okudukça :KK53: çok öpüyorum bol şans diliyorum ara beni mutlaka :KK16::KK16::KK16:

çoook çok teşekür ediyorum allah sizlerede nasip etsin en kısa zmanda inşallah hepinizin halayını ben çekeyim göbekler atayım kutlamalar yapayım sizler için:KK52:rabbim minişimide bana bağışlasını inşallahhh

aaaa ne oluyo ya sen transfer öncesi ne hale girdin böle dua et geç okudum yoksa arar bi güzel fırça geçerdim hee
merakediyorum doktor ihtimal bile vermezken sen neye göre kendi kendine karar verdin ağrıların varmış hiç olmıcak değilki hayatım sonuçta ufakta olsa bi operasyon geçirdin kullandığın ilaçar seni baştan ayağı ekiliyo inan bana ben o ilaçları kullanırken kocamı boşamayı dünüyodum odamdan kovuyodum ne salakmışım bebek sahibi olmak için deli gibi savaş verirken babasını hayatımdan çıkarıyorum saçmalıyorum vs.hemde kocama delicesine aşık olan ben düşün anlaşılan ilaçlar seni bi hayli etkilemiş sinirlerin bozulmuş yapma güzel gözlüm bak yüzdün kuyruğuna gedin hem senin avantajların çok embriyo konusunda:nazar: bunları düşünsene ya ..
herhangi bir risk olsa dr zaten bunu bile bile yapmaz yarın seni önce muayene ederler olmadı sen verlen saatten erken git görüş kafanda seni huzursuz eden ne varsa sor içine nasıl siniyosa öle yap.
ayrıca sakın dondurduktan sonra çözülüp boozuluyo deme:KK20:4 ve fazla hücreli embriyolar genelde 1.kalite oluyo ve seninkiler 5.gün daha yüksek şans demek buda...ayrıca dondurulmuş tazeye göre biraz daha sağlıklı yada avatajlı diyim
baştan iğne ilaç yok,kurdalanmamış örselenmemiş bir rahim yeterli birde endometrium kalınlığı oluşursa süpeeerrr gelsin veletler:KK64:lütfen boş yere kendini üzme hayırlısını diliyorum senin içn ben hep dedimki allahım eğer bu tedavim hayorlı sonuçlanacaksa bana gitmeyi nasip et artık gücümde sabrımda yok halim sana ayan dedim sen hayırlı olan neyse onu nasip et dedim şükür düşükte olsa gördüm bebşimi:nazar:sende tam teslimiyet evhamsız paniksiz yüksek moralle git bebeni al gel olmazsada üzülme bidahaki ay nasılsa içinde olucak bebiş
aaaaaaaaayyyy baaaaa bişi oliyyyyy dilim şiştii seninde gözün yorulsun okudukça :KK53: çok öpüyorum bol şans diliyorum ara beni mutlaka :KK16::KK16::KK16:

ayşecimmmmmmmmmmmmmmm dün akşam arıcaktım seni topici daha okumamıştım sana kendi heycanımı paylaşcaktım...

canım benim KIZIMIZ hayırlı olsun ... güzel güzel gelsin sağlıkla kucağına konsun inşallah.. tatlışkom sana da ne yakışır kız anneliği .. cadı hatunun tatlı şeker bir kızı olcak aman da ne güzelllll .. maşşallah tatlım benim . . .

kızlar ben dün resmi olarak KANADIM ... merkezi aradım ve perşembe sabah 9.30 - 11.30 arası gelmemi istediler. gonal F ile birlikte.. muayene edilip ilk ignem orda başlayacak ilaçlarım tarif edilecekmiş . . .

çok sevindim ve bu mutluluğumu annemle paylaşmak istedim ama annemle telefonda tartıştık....üstelik annem ebe - hemşire ama normal hamilelik ile karıştırıyormu nedir basite aldı sevincimi ..ne var adet olmuşsam... kurban mı keselim ölüyormuydun ne bu acelen gibi canımmı yakan söler etti ..kendi de gergindi heralde üstüüste gelip bana böyle söyleyince bende çok sinirlendim bağırdım tlf nu yüzüne kapattım . sakinleşip heycanımı paylaşmak için aradım demeye diye aradığımda da babam araya girdi yine tartıştık babam da çığrından çıktı bende sinirlendim gelmeyin ozaman ben bakarım başımın çaresine dedim . babam da sinirle iyi ozaman bak başının çaresine dedi kapattı...

içim çok acıyor... kendimi çok yanlız hissediyorum . . . yarın tedavim başlıyor ve ben günlerce heycan endişeyle beklerken şimdi ne haldeyim .. . yapayanlız..

böyle işte kızlar..

ben sadece paylaşayım istedim ...

görüşürüz..

canım benim ailelerin böyle yapması çok üzücü senin zaten hiç strese girmemen üzülmemen lazımki hamile kalabilsesin bir üstüne bunlar olunca insan kendini yapayanlız hissediyor.bir destek bir omuz arıyor çok şükür eşin destek bütün sevgiyide ilgiide onda ara canım ailende hataları anlayacaklardır.üzülme canım

X