Preseed kullananlar

geçmiş olsun canım inşallah ciddi bişey yoktur

(ceyda) tayfcım transfer tarihim 14 şubatt listeyi sen düzenlediğin için kurdalamayayım dedim
gamzelikız da şubatta başlıyomuş tedaviye
derya beril ve senn ayy heyecan yaptım:18: inşallah tedaviler hayırlı ve müjdeli haberle son bulur

Son düzenleme:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- rockwell................................... .................
3-- menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- wannababy.................................. .............
5-- nequelen................................... ...............
6-- nerili..................................... ...................
7-- kursatim................................... ...............
8-- kadus...................................... ...............
9-- durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- sevcangoksel............................... ...........
11- jasmin77................................... ..............
12- bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- duducan.................................... ..............
14- dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEye............................. .............
19- shyqueen................................... ................
20- gulayyusuf................................. ................
21- dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- aysouk..................................... .................
24- cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- waters..................................... ..................
26- nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- Lilyum..................................... ................
30- zehsel..................................... ................
31- 35.ay...................................... ................
32- buzma_vi................................... .............
33- sezen10.................................... .............
34- papatyaa10................................. ...........
35- catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- maviumutolsun.............................. ..........
37- anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- krishazel.................................. ..............
40- emineu..........silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!:111:
41- murebdu.................................... .............
42- cetrefilli...................................''KIZI'' olucak bu cadının
43- ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi:118:
45- DERYABERİL' s place

46-KİMMM ACABAĞĞ?!!

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

deryaberil :82:............................................tüp bebek için bekliyoruz
s.tugba ....................................... 14 şubatta transferimiz var
tayf .................................................. .şubatta aşılama
gamzelikız :81:............................................. şubatta tüp bebek yapıyoruz
medicalsecreter ......................................4 şubat
eneslena ................................................6 şubat
bebeksan :78:..............................................10 şubat
love27 ........................... ........ ...............
elfem .................................................. ....
baby78 :76:.................................................. ...?
toobe :97:.................................................. .....?
nehir1974 :84:.................................................. ?
zorxx :86:.................................................. ...........?
crafty :96:.................................................. .........?
callcenter .................................................. ....?
akıllıbıdık :87:.................................................. .......?
güneş88 .................................................. ......?
ekin79 :18:.................................................. ...........?
duru .................................................. ..............?
patikli .................................................. ............?
senemgy .................................................. ........?
esra8 .................................................. .............?
beyazeke :95:.................................................. .........?
kadser :26:.................................................. .................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

Son düzenleme:
Mirandacım hayırlı uğurlu olsun canım...darısı başımıza inşallahhhhhhhh...hayrlı bir hamilelik,doğum ve bebek nasip olsun inşallaaahhhh..

kızlar bi aptallıkyaptım veeeeeee
adetıme 7 gun var
cıkmıyacagını bıle bıle
idrarda test yaptımnegatif çıktıöğlen saatınde lekelenmem oldu
son durumum bu
presed inşallah ışe yaramıstır yoksa çok celallencem:95:

Canım çok geçmiş olsun aman dikkat et bastığın oturduğun yere allah korusun seni ve bebişini
Canım ben bir çok kez aşılama yaptırdın.O dediğin gaz bayılma vs... ben de hiç olmadı o tür durumları yaşayanların bünyelerinde fazlaca hassaslık vardır ondan öyle olmuştur ama genel olarak aşılama çok rahat bir uygulama...

Hayırlı uğurlu olsun canım darısı isteyen bütün arakdaşlarımızın ve benim de başıma inşallah

Merak ettim kitabı ben de alıcam en kısa zamanda sağol

ceyda tahlil ne tahliliymiş?unuttum sana sormayı

miranda hayırlı olsun canım

deryacım yoksa tüp bebek öncesi müjde mi vercez ay ne süper olur ama

bugün preseedi ilk kez kullandım daha doğrusu cesaret edip içime enjekte edemedim,çok kasılıyorum o yüzden olmuyor ne yapacam ben ya...

bugün preseedi ilk kez kullandım daha doğrusu cesaret edip içime enjekte edemedim,çok kasılıyorum o yüzden olmuyor ne yapacam ben ya...

canım içine enjekte edebilirsen çok iyi olur ama....yani içine enjekte edersen ancak işe yarar...enjekte ederken başka şeyler düşünmeye çalışsan belki olur..kolay gelsin...

sakin ol .. test günü ne zamansa bekle... heycanını anlıyorum ama idrar testini geç bi sağlıkocagında kan testi yaptırrr...

okuyun süperrrr

yok be yawruuu ne müjjdesiii :)))) anlatcam aşaadaaaa

canım aşılama öncesi hormonlara filan bakmışlar herşey normalmi diye evet normal çıkmış..sorun yok yani...

kimin seninmi ?? demedin bişeyy___??

canım içine enjekte edebilirsen çok iyi olur ama....yani içine enjekte edersen ancak işe yarar...enjekte ederken başka şeyler düşünmeye çalışsan belki olur..kolay gelsin...

rahat ol yaaa.. incecik bişey üstelik sıvı .. vajinal ultrasondaki aleti düşünsene o daha büyükkk :))))

kızlar gittim doktoruma çok rahattım :)) muayenemi oldum..herşey normal adet olmak üzere gibisin 1-2 gün içinde olman gerek dedi .. ama bekleyelim belki biraz daha zorlar seni dedi... cumaya kadar olmazsan 3gün daha farlutal al pzt görüşelim dedi..acele etme dedi...siz kadınlar hep böyle yapıyorsunuz... tedavi vakti geldi diye panik yapıp strese giriyorsunuz olcagı varsa da olmuyor... dedi . . sakin ol bekle dedi ... tuvalte gidip gelme dedi...
:)))

ordan çıktık alışveriş merkezine gittik kafam dağılsın diye .. yemek yedik falan wc ye girdim bir kontrol edeyim dedim ...hafiften kahve leke başlamışşş :))))
gelicekkk galibaaaaaaaaaaaaaaa:)))

Canım inşallah hayırlı ve tez vakitte szilerinde haberini alacağız ben tam 18 ay bekledim bu haberi
Mirandacım hayırlı uğurlu olsun canım...darısı başımıza inşallahhhhhhhh...hayrlı bir hamilelik,doğum ve bebek nasip olsun inşallaaahhhh..
Aminnnn hepiciğinize dua ediyorum allahım kabul etsin.AMİN
İnşallahhh topiklerde hamile olmayan kalmasın.

Allah razı olsun özgecim inşallah sende yaza tüple kavuşursun bebişine

saol canım bi sıkıntı olmadı cok şükür...valla ben de tüp bebekten olumsuz dönünce ugramadım buralara, ama olmuyor, ne kadar düşünmek istemesek de insan burdaki arkadaslıklarını muhabbetlerini özlüyor:) inşallah hepimiz güzel haberler vericez tez zamanda...

amiiin babycim inşallah
tayf canım benide listeye yazmışsın cok sağol canım..
bende allah izin verirse 23 şubatta tüp bebeğe başlıcam..
tedavin hayırlı olsun gamzeli kız:) ben senin cetvelindeki yazıyı anlamadım ama düşük mü var senin yoksa dogumdan sonra kaıyp falan mı allah korusun... sıkıntı namına ne yasandıysa son olsun inşalllah. rabbim kimseyi yokluguyla sınamasın ve aratmasın...
ceydaaaaam! bak güzelim benim sadece olumlu düşün, çok yumurta değil kaliteli yumurta ve sana verilen ilaçlar zaten yeterli dozdadır. bir de baldı pekmezdi abartma sakın, günde bir ceviz bir incir falan ye, ya sen bu kadar kendini kaptırmazdın, sakin ve stressiz ol canım benim. bol bol su iç, bir deeeee ananas yiyin kızlar. ananas rahmi güçlendiriyor ve bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyormuş...
valla özgem görünmez kaza işte... iyiyim ama şimdi, hakikaten de annemin gelmesi o kadar güzel oldu ki. tatilde gibiyim valla:) sen de git hasret gider, kafan dagılır, konya da büyük şehir, kuleyi falan da gez, ooh mis gibi:)

maşallah miranda, çok tebrik ederim canım, gerçekten çok sevindim. 2 transfer doldurulmuş embriyo ile mi oldu? allah saglıkla kucagına almayı da nasip etsin. ve burdaki arkadaslarını unutma, bol bol dua et hepimiz için:)

geçmiş olsun canım inşallah ciddi bişey yoktur
teşekkürler tugbacım, şükür önemli bişii yok:)

ohh çok şükür, raporun süresi geçecek diye aklım çıkıyodu deryacım, inşallah herşey yolunda gidecek. anacım bizim başımıza ne geliyorsa stresten panikten geliyo valla bak.

miranda tebrikler.darısı başımıza.
amiiiiiin darısı burdaki tüm arkadaslarımın basına allahın izniyle...

yaaaa ben alıntıları yapana kadar özgecim burdaydı ama gitmiş

biz dün doktora gittik, düştükten sonra bel ağrım zaten vardı ve iyice çoğalmıştı, doktor kalsiyum magnezyum efervesanalr verdi, 5 gün de istirahat verdi. evdeyim annemle emrem bir dediğimi iki etmiyor ayrıcaaaa ceydamın dediği oldu ve bebeğin cinsiyeti kız dedi doktorum:) % 90...yüzüstü yatıyordu, erojen bölgesi kıza benziyor ve bacak arası boş dedi ama bir dahaki gitmemize daha net belli olacak tabi. 3lü test için kan verdik, bir haftaya o da çıkar.
böyleyken böyle...allah herkesin yüzünü evladıyla güldürsün,sağlıklı, hayırlı ve uzun ömrlü evlatlar nasip etsin.

kızlar benım kahverengi akıntım başladı preseedle ılk denememdeı bu ay da olmıycak anladım:2::2::2::2: silebilirsiniz listeden

he-he heeeee...ben daha hamiş olduğunu telefonda ilk söylediğin gün kız dedimdi sana...yaaaaa....ceyda bilir yavruuuuuuu....allahım sağlıkla aldırsın kucağına inşallah...annenin gelmesi iyi olmuş canım selamlarımı iletirsin...yumurtlama tarihinden iki üç gün önce hamiş kaldığından belliydi kız olacağı çünkü erkek spermler sadece 1 gün yaşayabiliyolarmış ve kızlar spermken bile daha dayanıklılarmış veeeeee daha bi inatla tutunurlarmış....ooohhhh hem kızları mıncıklamak daha bi zevkli ayol,benim üç tane kız yiğenim var üçünüde mıncık manyaaa yaptım valla...bayılıyorum kız çocuklarına...

bu arada haklısın soğukkanlıyımdır ama nedense tedavi sürecine başlayınca gerildim azcık..birazda işler geriyo beni be ayşem,yani şu tedavi sürecini nasıl geçirdiğimi bilsen hak verirsin bana..işi boşver diyceksin ama boşverme şansım yok çünkü toplam 8 kişiye ekmek veriyorum ve onlarında ailelerini katarsan hesaba otuz kişinin sorumluluğu var üstümde ve işlerle tedaviyi dengelemekte biraz zorlanıyorum...herşeyi aynı anda dengede tutmak yoruyo biraz yoksa tedavi vız gelir tırıs gider,nolucak ki evde otursam yada maaşla biyerde çalışsam alırım izin yatarım sırt üstü ve hiçbişeyide kafama takmam hani...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…