Preseed kullananlar

cetrefillim o ne demek benide kimse sormamış filan..cadııııı:82:...seviyoz seni çok biliyosun... bugünlerde özge pek uğramaz oldu misafirler yüzünden ,derya kanamak için didiniyo,ben aşılama telaşına düştüm derken unuttuk seni hakkatten ama her zaman aklımızdasın...sandalyeden düşmüşsün aman dikkatli ol be güzelim ya allah muhafaza...ööle sandalye uçlarına filan oturma bidaha geçmişler olsun canım yaaaa...

canım aşılama ile ilgili olarak kafamı pek meşgul etmiyorum ama aşılamadan sonra tüp bebek tedavisine başlayacağım için kafam onunla daha çok meşgul..aşılamadan bi numara çıkmaz gibi geliyor bana ama allah büyük tabii ki..derya çok inanıyor nedense aşılamamın tutacağına,gerçi doğal yolla hamiş kalabildiğime göre aşılamada şansımın biraz daha yüksek olabileceğini düşünüyorum ama yine de içimden bi ses fazla takılma buna ceyda tüpe konsantre ol diyor...bu arada hamiş kalma korkusu sardı bugünlerde onunla başetmeye çalışıyorum,yine düşük olacak diye ödüm çıt çıt çıtlıyo...

a aaaa, canımcım biz yıllarca hamile kalamama korkusuyla ugrastık, şimdi ne demek hamile kalma korkusu...hayırlısıyla vesilen aşılama ya da tüp olacak ve bebiş sımsıkı tutuncak sana. nolur kötü düşünmeyin, senin üzerine düşen bebiş olunca herseyi bir yana bırakıp bir süre annesine sıkıca tutunana kadar onu rahat ettirmek:)

cetrefili geçmiş olsun,önemli bir şey yoktur umarım.bebeğin hayırlı olsun.preseedle mi hamile kaldı n?
özge ben iyiyim işte nolsun hayat devam ediyor.ben düşükten sonra kendimi toparlamak için girmedim buralara.yasak koydum kendime.etkileniyorum çünkü.sende tedavi var sanırım???çankırıya tayin olduk biz de.sizin de iyi bir yere tayin olmanız dileğiyle...

tayf sen nasılsın ?iyi misin tedavi falan var mı?

arada uğrarım yine.hoşçakalın...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- rockwell................................... .................
3-- menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- wannababy.................................. .............
5-- nequelen................................... ...............
6-- nerili..................................... ...................
7-- kursatim................................... ...............
8-- kadus...................................... ...............
9-- durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- sevcangoksel............................... ...........
11- jasmin77................................... ..............
12- bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- duducan.................................... ..............
14- dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEye............................. .............
19- shyqueen................................... ................
20- gulayyusuf................................. ................
21- dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- aysouk..................................... .................
24- cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- waters..................................... ..................
26- nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- Lilyum..................................... ................
30- zehsel..................................... ................
31- 35.ay...................................... ................
32- buzma_vi................................... .............
33- sezen10.................................... .............
34- papatyaa10................................. ...........
35- catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36- maviumutolsun.............................. ..........
37- anjelic.................................... ikisi bir arada geldi valla!
38- REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- krishazel.................................. ..............
40- emineu.............silmek içimden gelmiyor bir türlü,kalsın biraz be
41- murebdu.................................... .............
42- cetrefilli...................................''KIZI'' olucak bu cadının
43- ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- KİM ACABA?
45- DERYABERİL' s place

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

deryaberil :82:............................................tüp bebek için bekliyoruz
s.tugba ....................................... 24 ocaktan sonra tüp bebek
tayf .................................................. .şubatta aşılama
medicalsecreter ......................................4 şubat
eneslena ................................................6 şubat
bebeksan :81:..............................................10 şubat
love27 ........................... ........ ...............
elfem .................................................. ....
baby78 :87:.................................................. ...?
toobe :97:.................................................. .....?
nehir1974 :111:.................................................. ?
zorxx .................................................. ...........?
gamzelikız .................................................. .....?
crafty :26:.................................................. .........?
callcenter :76:.................................................. ....?
akıllıbıdık .................................................. .......?
güneş88 :78:.................................................. ......?
ekin79 :18:.................................................. ...........?
duru :86:.................................................. ..............?
patikli .................................................. ............?
senemgy .................................................. ........?
esra8 .................................................. .............?
beyazeke :95:.................................................. .........?
kadser :122:.................................................. .................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

Son düzenleme:

rosacım aşılama olucam hafta içi bakalım...sen iyisin inşallah bence sık sık gel..

mrb kızlar yeni hamilemiz olmayalı bayağı olmuş anladığım kadarıyla ((( beni de listeye eklediğiniz için teşekkür ediyorum, umarım uğurlu gelir. benimde üçüncü ayım preseedle ve iki aydır yumurta takibindeyim, bu ay süt hormonum yükselmiş biraz şansıma ilaç kullanıyorum umarım iyi gelir bu ay yada önümüzdeki ay mutlu haberi paylaşabilirim inşallah sizlerle. Allah ım hepimize en kısa zamanda bebek sahibi olmayı nasip eder

tayf canım benide listeye yazmışsın cok sağol canım..
bende allah izin verirse 23 şubatta tüp bebeğe başlıcam..

?bizde yaza kurtuluyoz burdan inşallah iyi bir yere gideriz valla sıkıntısı sardı şimdiden ya burayı ararsak diye.

canım ne yaptınız hazırlık aldınızmı...
biz aldıkk..sen batıya ben doğuya yer değiştiriyoruz gibi bişey oluyor..
allahım iyi yerlere gitmeyi iyi insanlarla tanışmayı nasip etsin ne diyelim..

mona rosa hoşgeldin ...yerin bıraktığın gibi duruyo valla en kısa zamanda doldurman için dua ediyoruz ...
bende mona lisa nerde diye merakkk ediyordummm tatlım hoşgeldinn

güzelim bende baika bir topicde arkadaş var o tavsiye etti. alma ben gönderirim dedi kargo etti bugun geldi ... başladım aynı benim hikayem ..süper...remzi kitap evinin sitesine gir . tlf et sipariş ver. 17.50 tl ...

yok beee özgee hala gelmedi ...gebercemm şiştimmm davul gibi... gelmediiiiiii gittii

seni sormaz meraak etmez olurmuyuzzzz yawru... walla gecde bile evde kulakların çınlıyo..eşime dedim ki su iç bol bol bana da içir..gündüz ayşee içircek gece sen dedim:) kuzum zona değil..bugün kabukları koparttım bayaaa sivilceee... bilmediğim bi marka ten çorap almıştım ondan oldu büyükolasılık...

ceydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa delirtmeee beniiiiiiiiiiiiiiiiiii bebeiş gelceeeeeeeeeeekkkkk tüp müp deme bak görüyon her ay kanayan şey bu ay kaanamadı...

"kanayan rahimden ümit kesilmez" derlerdi..kanamayanda napcazzzzzzzzzzzzzz

ceydanın buugun bi totemi vardı tlf etti bana düşücem 1 saat sonra arıcam kanamış olmazsan ara kızz bana dedi ... tlfnu kapattıktan sonra belime agrı girdi kramlar girdi haydi ceyda olcak kızz heralde dedim 3-5 kere gittim wc ye... 16.30da yine baktım... malesef... saat 01.00 oldu hala tık yokkkkk delircemmmmmmmmmmmmmmmmm............ağrı var şişlik var kan yok ...

... 16.30da yine baktım... malesef... saat 01.00 oldu hala tık yokkkkk delircemmmmmmmmmmmmmmmmm............ağrı var şişlik var kan yok ...

canım bende aynı dertten muzdariptim..
aralık 7,de kürtaj oldum ogünden bu yana adet olmadım..
47. günde oldum tam o gün hap alacaktımki akşamına geldi..
ama sürekli maydonoz suyu içtim birde kekik cayı galiba bunlarında etkiside var..
darısı sana inş..
sende galiba tüp bebeğe başlıcakmışsın hatta aynı dönemlerde allahım yar ve yardımcın olsun..bu yoldan hayırlı haberlerle cıkmak nasip olsun..

deryacım kızma valla içimden geleni yazdım,aşılama ile tabii ki olabilir ama ne biliim içimden öyle geliyo sannnnkiii olmazmış gibi ama dediğin doğru çıkar umarım da tüp e gerek kalmaz..yav aşılama için kullanılan bu iğneler pek çok kişide acaip durumlar yaratmış,yok işte kasık ağrısından bayılanlar, gazdan boğulanlar filan..eee bende tıkkkk yok...kendi kendime yumurtlarken bile daha çok belirti yaşıyodum,ne ayak anlamadım ha...yarın doktora gidiyorum yumoşlara bakıcak,bakalım neler olmuş merak içindeyim...şöyleeee üç dört yumoş var dese ne güzel olurdu heeeeeeee...bu arada arı sütü-bal-polen karışımı yiyorum azıcık ve sabah akşam bir kaşık(ıyyykkk) bal lüpletiyorum yumoşlara bi faydam dokunsun diye...
ayol ne çile yaşadıklarımız di mi elalemin hatunları üzerine ceket atıyosun hamile kalıyorlar,sonrada düşsün diye amuda kalkıyolar yine de oluyo,yetmiyo üstüne bide küçücük bebeciklerini götürüp çöpe atıyorlar...bir NEDEN i olmalı tüm bunların yahuuu...

ayşem aman dikkat et canım benim,yavaş hareket et,ani hareketlerden kaç nazlı ol şeker,annen geliyomuş gözün aydın diyelim şimdiden biraz rahatlarsın valla anne gibisi yok bu hafta bende gidiyorum anneme özledim,gurbet zor valla gelmeler gitmeler olmazsa nasıl dayanır insan

canım bende yaza yaptırcam tüp bebek,şuan hiçbirşey yapmıyorum beklemedeyim.çankırı iyi olmuş sizin için en azından ankaraya yakın olması iyi

canım ne yaptınız hazırlık aldınızmı...
biz aldıkk..sen batıya ben doğuya yer değiştiriyoruz gibi bişey oluyor..
allahım iyi yerlere gitmeyi iyi insanlarla tanışmayı nasip etsin ne diyelim..

geldi canım hazırlık yaza kesin gidiyoruz inşallah iyi bir yer olur sizin içinde bizim içinde.bitlisin güzel ilçeleri var merkez çok kötü ama bazı ilçeleri güzel göl kıyısında aklınızda bulunsun.bende o rapor işinden vazgeçtim çok zor olacaktı benim için tek başına artık kısmetimizde nere varsa oraya gidicez

ceydacım yumurtaların çok olması az olması bişey degiştirmiyo canım ona hiç takılma birtane bile olsa önemli olan kaliteli olması,benim her klomende 3-4 yumuta oluyodu ama sonuç olmadı inşallah senin olur canım

sizin adınıza sevindim canım inş. hayırlı yerler olsun..bitliside yazdık umarım merkezi bir yer olur tek dileğimiz artık merkezi bir yerde göreve devam etmek artık iyice sıkıldık kasabalardan..
sende vazgecmişsin rapordan hayırlısı canımm..acıkcası tayin yapanın insafına kalmış rapor olsada bişey değişmiyo yani..

canım bitlis çok kötü olursa 3 güzel ilçe tatvan,adilcevaz ahlat inşallah burlardan biri olur bu ilçeler van gölü kıyısında,hayırlısı olsun tabi

saol güzelim .. walla hala tık yok .. agrı var şişme var kan yok .. bugun kırmızı don bile giydim kırmızıyı görür de gelir belki diye hala gelmedi.. çıldırcammmm ... masaj / zayıflama aleti var onunla karıma kasıklarıma masaj yapıyorum ..her ay onu yapınca 2 günde geliyordu bu ay gelmedi bekliyorum yaa... offf annemle kardeşim gelcekler bilet alcaklar yazık benden haber bekliyorlar gelmek için her telefonda merakla açıyorlar soramıyorlar da kızcam diye :)))

amaaann planlı yaşayan biri için bu plansızlık çok bunaltıcı.. ilaçlar evde salonda korkuyorm bozulursa diye gerçi salonum antartika ile ayı derecede :))

yawrum kızmıyorum daaa.. dileğini güzel umudunu yüksek tut..evrene enerjini yolla...
bak sen hamiş kalabilmişin..

antalyada yaşayan canım bi dostum var...senle kouşmadan sabah onla konuşum hatta... hamile..ilk hamileliğinde bebeğin kalbi durdu rahim şeklinde sıkıntı olduğu için... o zaman doktor ona da perde gibi bi parça var hamile kalırsan dikiş atmamız gerekebilir demiş...
4.ayına girdi hamile şimdi .. geçen hafta aşırı kanaması olmuş..korkmuş doktora gitmiş doktor hemen dikiş atmış ameliyatla.. 15 gün rapor almış evde yatıyormuş...düşük yapma ihtimaline karşı rahim ağıxzına dikiş atılmış.. doktorun belki sanada böyle bir operasyon uygular tekrar düşük yaşama diye. dilersen bahset.. ben doktorunun adını da öğrencem belki aynı doktordur..

endişe etme ..

evet özge doğru diyorsun...bende pko olduğu için ben klomen kullandığım bir ay 14 tane falan yumurtam olmuştu :)) doktor aynen şöyle dedi ...yumoşların bıdık bıdık ama hiçbiri gelişememiş demişti...
bir defasında yine öyle çok yumurta olmuştu biri gelişti doktor çatlatma ignesini vuracagı gün kontorle çağıracaktı hafta sonu araya girdi ve yumurtam 18-21 mm olması gerekirlek 38mm olmuştu.. sonra küçülsün diye progestann verdi 33e kadar küçüldü sonra da kist oldu...

sonuç olarak ceydacım ; yumoşun sayısı degil kalitesi önemli ... ok ?? 1 tane olsun bizim olsun ... zaten 1 şampiyona ihtiyacımız var :)))

ceydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

geldinmi doktordaaaaaaaaaaaaan???ne oldu kaç yumoş olmuşşşş program neeee
çatlatma anam ara.. biz birazdan dışarı çıkıcaz.. bir başka topicde tanıştığımız arkadaş vardı . onlara gidicez oturmaya:) topicde tanıştık , eşler tanıştı fala 1-1,5 yıldır oturup kalıyruz evlerimiz de çok uzak degil :)))
hani sana daha evvel de demiştim aşılama oldu diyee... hatta ayşe de tanıyo o da yazmış ya sana geçen aşılama oldu 40 günü kaldı doğuma :)) bende bebeişine ördüklerimi götürmeye gidicem :))

kızlar ben hala kanamadım ... artık imdaaaaaaaaaattt diye bağırcamm...gece walla elime peçeteyi sarıp geliş yolunu kontrol ediyorm geliyomu leke falann var mı diye.. son derece şeffaf

tüm gece ağladım ... sabah 8de uyandım aglayarak kocişim moral vermeye çalıştı ama umursamadım.. öyle öfkelenmişimki uyandığımda 13.30 du... epeydir bu kadar uyumamıştım...
çok gergindim biraz rahatladım uyuyunca.....

görüşürüz kızlar..................

Kızlarrr 44 numarayı alabilirmiyim
HAMİLEYİMDEEE allahıma şükürler olsun 2. tüp bebek denememde geldi melegim şuan tam 4 haftalık henüz kesemizi kalp atışımızı görmedik darısı hepinizin başına inşallahhhhhhhhhh

canım bitlis çok kötü olursa 3 güzel ilçe tatvan,adilcevaz ahlat inşallah burlardan biri olur bu ilçeler van gölü kıyısında,hayırlısı olsun tabi
tamam canım aklımda olsun cok sağol..
kırmızı don melesi cok hoşş keşke kırmızı don giyince gelse..annenler neden gelicekki..
evet canım planlıysan böyle olması cok zor helede tedaviye başlanıcaksa nasıl stres oluyor insan..

hatta benim eşim birgün stresten oturdu ağladıı adetim gelmedi diye..
cünki biz bu adetimde değil şubattaki adetimde başlıcaz tüpe bu ay adet odum bitti yarın gidicem dr. rahime sıvı verip rahmin durumuna bakıcam dedi onu yaptırıcaz..
eşiminde derdi adet biran önce gelsinki doğuya tayin cıkmadan yapılsın riskli dönem batıda gecsin istiyor ama cok şükürki geldi şubat ayındaki adeti beklicez şimdi allah izin verirse...

galiba sen adetle beraber hemen başlıcaksın ilaçların bile hazır...allahım yar ve yardımcın olsun 1. kalite yumoşların olsun sonrada sağlıklı gelsin inş. bebişin..

canımmm cok tebrik ederim rabbim sağlıklı kucağına aldığın günleride görmeyi nasip etsinn..
darısı bizlere inşallahhh..

tatlım listeyi ceyda arkadaşımız yapıyor.. ama seni 44 numaraya sevinçle alacaktır....yanlız senin 44e konman beni sıkıştırıyorr bilesin :)) 45 benim de... üstümde 1 boş varken rahattım ...şimdi 45i kimseye kaptırmamak için acele etmem gerek :))
ama halaaa KANAMAADIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
canım allah sağlıkla bebeğini kucağına almak nasip etsin inşallah...

haklısın güzelim.. sakin olmak gerek .. allah inşallah size de güzellikler getirir.... bizim de bebek meselesi taşınma durumumuzu netleştircek benim stresimin bir nedeni de bu :))

haydi bebişler gelin artık ...

kızlar
özellikle daha hamiş kalmayanlar ve hamile olanlar...
geçen sene bir solukta okuduğum bir kitabın adını paylaşmak istiyorum.. daha evvel bir topicde paylaşmıştım ve yazarı teşekkür etmişti öneride bulunduğum için...

*BEBEK DEYİP GEÇME - MEHMET MURAT DÖĞÜŞGEN

muhakkak okuyun... bebeklerin ağzından yazılmış bir kitap... daha dünyaya gelmeden sıraya girmeleri :) ordan bizleri izleyip yorumlar yapmaları ... konuşmaları çok tatlı bir dille anlatılıyor...

keyifli bir kitap .. okuyun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…