Preseed kullananlar

Dün akşam otururken bunları yaptım :))
hoşuma gitti size de göstereyim dedim :)) nasıl olmuşşşş :))

Son düzenleme:
günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

selam kızlar... geldim yoklama alayım deidm ... bugunçok yoğunummmm

bir günaydınımı vereyim dedim ..

GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNNNNN KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Kızlar

topicten mi atıldım yoksa ben kendi kendime başka bi yerlerde takılıyorum ... Nerdesiniz ? Dün aksamdan beri kimseler gelmemiş ??

Hayırdır bişey mi var???

Ayşeeee
özgeeeeee

ceydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kızlar nerdesiniz ??

deryaaaaağğğğğğğğğ....burdayım yavruuu...aşılamadan önce işleri bitireyimde rahat edeyim diye zaten yoğun olan işimi ikiye katladım son sürat toparlamaya çalışıyorum,gece geç saatlere kadar atölyedeyim,kafamı kaşıycak zaman yok..arada bi bakıp çıkıyorum hemen napıyo kızlar diye....burdayım anlayacağın.. seni msn ye kaydettim haberin ola...

hııııı bide nazar boncuklu olan en güzeli bence, hem nazarlardanda korur seniiii

aaaa öyleee kaybolmayınnnnnnnnn tek kaldım meydandaaa... sıkıldım ayoll..walla bende aynı düşünceyle manyak çalışıyom da sen delirmişin :))
bir an önce gelse şu kırmızıda görsekkk durumlarımızı ayolll :)) yaaa kızcan ama ben senin meslek bilmiyoom ? atölye falan??? kendi işin sanırsam ama ???

dün akşam kaynanaya gittik yemeğin ortasında kocası , sz çocuk yapamayınca biz arabaya torun diyoruz artık dedi ... bi sinirlendim . allah öyle istiyor demekki bunları yaşıyoruz elden bişey gelmiyor dedim . sonra sofrada ağlamaya başladım . fırlladım kalktım odaya.. çok kötü ağladım makyaj falan aktı simsiyah oldummmm.. kaynana göyaaa teselli etti bu kadar hassas olma dedi bana !!!! hassasım bu konu benim için çok özel . bu konuda kim canımı acıtırsa aynı tepkiyi veririm canınızı acıtırım dedim . kocamda söylese tepki veririm ben kendi anneme babama bile bağırıyorum bu konuda hasassım ona göre davranılmasını istiyorum dedim ağladım...

canım sıkıldı....

az evel de eşimi yolcu ettim onda uyanığım bu saatte... eşim izmire annem- babamın yanına gitti...babamla iş kuracaklar onun resmi işleri var onları halletmeye gitti. 3 gün yok ( aileme gidiyor diye biraz iyiyim ama yanlız kalmayı sevmiyorum. evde nefesi bile yetiyor. o yüzden allah bana ve isteyen tüm arkadaşlara bebek nasip eder...evin neşesi,hayatın anlamı bir evlat ... şimdi bebişim olsa ona sarılır yatardım . onla ilgilenir yanlız olduğumu düşünmezdim ... allah inşallah sesimizi duyar.. yüzümüzü güldürür...

hııııı bide nazar boncuklu olan en güzeli bence, hem nazarlardanda korur seniiii

teşekkür ederim . kendi zevkime göre denemeler yaptım bende ... saol ... herkes nazarboncuğuma bayıldı ... ama çoğu yapıştırma sandı... el emeğiii tek tek kendim ojeyle yaptım ayolll :=)

Ilk günaydın benden :)))

ha gayret kızlar hafta sonu geldi...bugun sıkın dişinizi bitirelim işleriiii :):)

ah be deryacım,kayınbabanda tam öküzmüş hani nerde yaşıyor bunlar yahu uzayda filanmı..çok yazık valla,yaşını başını almış insanların böylesi hassas konularda üstlerine vazifeymiş gibi yorum yapması hem ayıp hem çok yaralayıcı...çok üzüldüm şimdi seni böyle kırmalarına ,okuduğumda sanki o anı ben yaşamışım gibi içim burkuldu,hay allah...

neyse yavruuuuu,salla gitsin bu tür zevzeklikleri...önümüzdeki ay göbüşü doldurda sevinelim artıkın

deryacım önümüzdeki ay göbüşlerimiz dolmazsa eğer yılmak üzülmek kahrolmak yok tamam mı yola devammmm..ben senden çok umutluyum ve çok dualar ediyorum senin için..anlının akıyla atlatacaksın bu süreci bitanem...

bu arada nazar boncuklu olana bende bayıldım,bebek için hep kalsın tırnaklarında

Son düzenleme:

tatlım daha bunlar ne ki onlar geçmişte canımı daha fazla acıttılar...dün sesimi çıkarttım artık kırılmak istemiyorum bu konu özelim diyebildim ...eşimde hepsinin yanında sımsıkı sarıldı öptü beni ... içlerine oturmuştur işte o da:)

neyse şeker...
yazdıklarını okurken gözyaşlarıma mani olamadım... o kadar uzakta ve hiç görmeden bir insan başka bir insan için sevinip üzülüp dualar edip böyle içten duygular hissetmesi çok etkileyici ..
çok teşekkürler tatlım çok saol güzel umutların için...inşallah güzelim inşallah ikimizde güzel haberler getirriz buraya.....

inşallah göbüşlerimizi doldurucaz canım benim ... sende umudunu kaybetme...ben olumsuzu düşünüp beynimi ona endekslemek istemiyorum evrenin enerjisini değiştirmek istemiyorum .

herşey güzel olsun istiyorum ve HAMİLE haberleri verelim istiyorummm

EYYYYY EVVVREEEEEEEEEEEEEENNNN DUYYY SESİMİZİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

bu arada nazar boncuklu olana bende bayıldım,bebek için hep kalsın tırnaklarında

saol şekerim...walla ojeyle yaptım :)) ara ara yapıyım böylee transfer olacagı gün hepten yapıyım :))) en uğurlusundan :)))

saolasın güzellik...

bu arada msne eklememişin beni davet gelmedi sendne ..

şimdi yaptım bunları da:))

Eklentiler

• $Photo-0354.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 42
  • $Photo-0353.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 38
teşekkür ederim . kendi zevkime göre denemeler yaptım bende ... saol ... herkes nazarboncuğuma bayıldı ... ama çoğu yapıştırma sandı... el emeğiii tek tek kendim ojeyle yaptım ayolll :=)

hımmmm ojeylemi yaptınn baya uğraşmışsın o zaman bende yapışkan falan sanmıştım.ama en son eklediğin resimler daha güzel sadece nazar boncuklu olan.yaaa merak ettim kaç dk aldı hepsini bitirmen...

kızlar yha sırıngaya kaca kadar jel dolduruyoruzzzzz
bana tam olarak bılgı verırmısınızzzzz
bugunden ıtıbaren kullanmaya baslıyacagım

hımmmm ojeylemi yaptınn baya uğraşmışsın o zaman bende yapışkan falan sanmıştım.ama en son eklediğin resimler daha güzel sadece nazar boncuklu olan.yaaa merak ettim kaç dk aldı hepsini bitirmen...

tek tek oje ve tükemmez kalem içi ile yaptım :))
en son yüklediğim nazar boncuklarını sabah şirkette yaptım :)) 10-15 dk falan sürdü

kızlar yha sırıngaya kaca kadar jel dolduruyoruzzzzz
bana tam olarak bılgı verırmısınızzzzz
bugunden ıtıbaren kullanmaya baslıyacagım

slm ben 3-4 mg kullandım :) tabi bende işe yaramadı: (

kızlar topicte koptuu sen geçmişi oku tatlım baş sayfaları .. oralarda yazr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…