Preseed kullananlar

sagol tatlım
kız sen tup bebek yaptıracaktın bır ara ne oldu ben öle hatırlıorum
ınş ıse yarar

sagol tatlım
kız sen tup bebek yaptıracaktın bır ara ne oldu ben öle hatırlıorum
ınş ıse yarar

o ara gelsin diye bekliyorum. Bu ay son normal denememdi preeseed son damlasına kadar kullanayım dedim yarısını ancak kullandım .
Heyet raporu aldım . Adet olmayı bekliyorum . . .

merhaba kızlar ben dün adet oldum ve yine hüsrandan sıkıldığım için doktorumu aradım randevu aldım bugün kontrollümü yapmak için çağırdı tüp bebek öncesi aşılama denemelerini yapmayı istiyorduk muayene etti sağ yumurtalığımda kist olduğunu bunu takip etmemizi söyledi bu sağ yumurtalığımda ilk kist görülüşü değil bu haftam doktorla geçecek galiba bu sorunumu halletmeden bana bebek gelemeyecek bir pıhtılaşma bir kist muhabbeti bizim bebeğimiz gelmeyecek galiba ufak tefek şeylerle uğraşıp duracağım sanırım ben artık pes ediyorum özetle yoruldum ve sıkıldım bu maratonlar beni psikolojik olarak çok yıprattı havlu attırdı allah sizlerin yolculuğunda mutlu sonlar gösterir inşallah hepiniz kendinize çok iyi bakın

yok henüz ağladık eşimle akşam çok istiyo baba olmayı aşkım yaa jeli alaım dedi ya bakalım hayırlısı artık

Oy kıyamam canım benim.Hassas bir konu o yüzden zaman zaman duygu yoğunluğu yaşanabiliyor denemekte fayda var bence alın en azından böyle bir yol vardı biz denemedik demezsiniz canım..

Benim bu gün beklenen adet günümdü ama şu an için gelen giden bir şey yok.Test falan yapmadım yıllar içerisinde yüzlerce test yaptığım için içimden gelmiyor :) belki psikolojil olarak geciktirmişimdir diyorum oturuyorum böyle :)

sağol tatlım evet duygu yoğunluğunda boğulduk

hadi hayırlısı inşallah yaa bebiş gelecek sana bence

sağol tatlım evet duygu yoğunluğunda boğulduk

hadi hayırlısı inşallah yaa bebiş gelecek sana bence

Rahat bir ay geçirdim stresim yoktu tabii gönül elbette pozitifi görmek ister ama soğukkanlıyım aksi olsa beni kötü etkiliyor hayırlısı allahtan :)

Rahat bir ay geçirdim stresim yoktu tabii gönül elbette pozitifi görmek ister ama soğukkanlıyım aksi olsa beni kötü etkiliyor hayırlısı allahtan :)

rabbim gönlüne göre versin canım..ben izin istiyorum yarın işlerim var erken kalkıcam..sana iyigeceler Allaha emanetsin

mrb ben de aranıza yeni katıldım..geçen ay ovulasyon testlerini denedim yumurtlama günüm de de birlikte olduk ama olmadı malesef, bu ay da preseed siparişi verdim nasip olursa bu ay da onu deneyeceğim,sizce faydası olurmu..

Canım faydasını görmüş onlarca arkadaşımız var inşallah sizde pozitif sonuç alırsınız canım

bnd ılk defa bu ay kllanmaya basladım kızlar
ınş ıse yarar....
benıde lısteye eklermısınız
ayrıca lıstedekı emıneu hamıle dıe bılıorum ben

kızlar yaaaaa bırsey soracagım dun ılk defa kullandım ılıskıden 20 dk once surdum
benım catımda darlık oldugu ıcın esımede surmek zorunda kaldım
bıraz yaktı bu sızdede oluyomu
ve ılıskıden sonra su gıbı aktı cok aktı ama

Hayırlı olsun canım inşallah sonuç alırsınız.
Kullandıktan sonra 15 dk. içinde ilişki olması gerekiyor bildiğim kadarıyla canım,vakti çok uzatmamak gerek.Yanma konusuna gelince şahsen bizde böyle bir şey olmadı.Kullandıktan sonra fazlası akıyor bunu da dert etme.Sevgiler...

duru merhaba senin durumunu merak ediyorum ne oldu hastalığın geldimi inşallah hamişsindir merakla bekliyorum bende geçen ay yumurtlamam olmadığı için presedi kullanamamıştım bu ay başlayacağım adetim yeni bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…