Preseed kullananlar

canım yaaaa..evet herşeye rağmen devam edicem bu sürece ..bu arada bugün seni bir ara arayayım dedim ama cumartesi olduğunu farkedince vazgeçtim belki eşin evdedir diye..rahatsız etmeyeyim şimdi dedim:26:..

canım hiç farketmez eşim olsun olmasın
buarada benim kırmızılar dün geldi

Son düzenleyen: Moderatör:
Saelam kızlar... Bugün böyle güzel dileklerle başlayayım dedim . Enerjimi yansıtayım sizlere istedim ...

Adet olmayı bekleyen şu arkadaşınıza dua edin kızlar... Bir regl olayım da koşturayım hemen ilaçlarımı kullanmak için umuta gideyim . . . Tedavim başlasın inşallah...

Ceydaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
özgeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tek tek adını bilmediğim bütün anne adayları , hamişlerrrrrrrrrrrrrrrr

neredesinizzzzzz????? Haydiii toplanın bakiiimmmmmmmmmmmm yoklama yapıyorummmmmmmmmmm

***** deryaberil : Burda ve hep burda olcaaaakkkkk*************

Deryaaaağğğğ...canım hayat ne tuhaf her ay kırmızılar gelmesin ammman diyoduk ve ilk kez sen ve ben kırmızılar bir an önce gelsin gariii diyoruz...inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz be güzelim yaaa...bu kadar heyecan ve bir taraftanda korku ile beklediğimiz bu süreç bebişle neticelenecek inşallah..allahım yaaa sen büyüksün ne diyim güldür artık yüzümüzü...

iyi haftalar olsun hepimize..bu hafta bebiş haberi bekliyoruz kızlaaaaarrrr,moral olsun biraz beaaa...

özgecim kısmet öbür aya diycez o zaman senin için,yeni tarihini ver bakalım...bugün arayacağım mutlaka

Son düzenleme:

ya sen kafana takma ,ben dedim bişeyler ama preseed ile sağlıklı bebişler de dünyaya geldi...tamamen şans...yanında gelen ovülasyon testleri iş görüyor,ben kalitelisinide kullandım hemen hemen aynılar ...ikinci çizgiyi net görmek hele hiçbirinde kısmet olmadı..

Son düzenleme:

demi ya? nereden nereye_ gelmesin aman test yapalık da 2 çizgiyi görelim şööyle sevinelim derkennnn şimdi kanasınnnnn kanasınnnn diye türkü çağırıyorz :)))
walla bende hafif belirtiler var gibi ama bazen yalancı da olabiliyo gribal durumlardan ağrılar kırgınlıklar da olabiliyooo beklemedeyim wallahhh

haydi kızlarrr hamiş haberleri verinnn yawww...benim de bu sabah bir arkadaşım doğum yapmış kızı olmuş tanem nur koymuş adını da. face te resimleri vardı o kadar tatlı ki . arkadaşım gibi tombiş tombiş misler gibi uyuyor... birden sabah tuhaf oldum . daha dün biz bu kızla deliler gibi çılgınlıklar yapıyrduk ..kahkahalar kopartıyorduk kursta şimdi o ağırbaşlı bir anne oldu... üstelik bendne sonra evlendi benden evvel doğurdu . hem de benden küçük ...hem de benden tombişşş

eyyyyyyy kader...kimine güler kimine çektirirsin..bizi de güldür artık kurban olduğum...yüzümüze gül ...

walla bu bebek işi bence kısmettt kardeş...tamam bu işin bi matematiği var eywallah amma şans faktörü de yok diil hani ...
preseed bence vesile... tesadüf te olabilir bunca hamilelikler...

kısmet bilinmezzzz

Kızlar ben nickimi değiştirdim eskisi özlemyalcinkaya idi :)

Ayşeee bugün haberini okudum ve çok ama çok sevindim canım rabbim hayırlı hamilelik nasip etsin.

Özgecim sende hala benim gibi bekliyorsun kısmet bizimde olacak inşallah bende 2. tüp tedavi,sine başladım hayırlsııyla allahtan bir aksilk çıkmazsa çarşamba transferim olacak dualarınızda olmak dileğiylee

tayf slm galiba aynı şehirdeyiz biraz okuduğum kadarıyla sen bu konuyla ilgili baya bilgilenmişsin hangi dok gidiyosun memnunmusun böyle sorularımla slm vermiş gibi oldum ama bu doktorlarla ilgili çok kafam karışık

Arkadaşlar merhaba. Preseedi ve bu topiği yeni keşfettim. Ben 11 kasımda 7 haftalık bebeğimi düşürdüm gelişimi 5. haftada kalmış. Kendiliğinden gitti, kürtaj olmadan. İlk denememizde ovulasyon testiyle hamile kalmıştım. Düşük beni moralman çok yıktı, ama testlerim temiz, kan değerlerim normal. İlk adetimi de 3 gün önce görmeye başladım. Yani ikinci denemeye başlamayı düşünüyoruz. Preseedi de yardımcı bir yöntem olarak kullanalım diyoruz. Şans faktörünü de yanımıza almanın sakıncası olmaz diye düşündük. Kullanan var mı aranızda? Ben ebay den sipariş ettim, 10 güne kadar gelir. Gerçekten etkili bir ürün mü?

Merhaba senemo hoşgeldin...
Bebeğin için üzüldüm Allah bir daha aynı acıyı yaşatmasın..İnşallah preseed yeni şansın olur dileğine kavuşursun..Bu ürünü kullanıp hamile kalan onlarca arkadaşımız var bu topicte bunlardan biri de neden sen olmayasın ki...Hayırlı uğurlu olsun canım inşallah...

Sağol tatlım. Aslında hamile kalma sorunum olmamıştı ama bütün artıları değerlendirmek istiyorum. Umut oldu bu topik bana. Tekrar teşekkürler yanıtın için.

Sağol tatlım. Aslında hamile kalma sorunum olmamıştı ama bütün artıları değerlendirmek istiyorum. Umut oldu bu topik bana. Tekrar teşekkürler yanıtın için.

Ne güzel şansın daha yüksek demek ki hakkında hayırlısı olur inşallah canım

bakın linkini vereceğim sayfayı baştan aşağı inceleyin. en altta bir jelden bahsediyor. hamilelik jeli demiş ama isim vermemiş . ama tarif preseed...
bakın ..dilerseniz buradan alın... hem tr de .. ebaydaki ing derdi geldi gelmedi derdiyle uğraşmayın hem de daha uygun gg de galiba...

incelemenizi öneririm . . .

bir de ovulasyon mikroskobu satışı yapıyorlar...

kullanan oldu mu ?
:))

işte link ...

OVULASYON MİKROSKOBU + 3 GEBELİK TESTİ,OVÜLASYON GittiGidiyor.com'da #32977585

canım ilanı biraz dikkatli incelediğin zaman o jelin preseed olmadığını anlarsınız."bu jelleri almak için tıklatın"yazan yere tıklarsanız jelide görebilirsiniz ve preseedle alakası yok.

canım ilanı biraz dikkatli incelediğin zaman o jelin preseed olmadığını anlarsınız."bu jelleri almak için tıklatın"yazan yere tıklarsanız jelide görebilirsiniz ve preseedle alakası yok.
Aman bu konu çok önemli. Sağlık sonuçta. Mutlaka faturalı, garantili, onaylı, orijinal ürünler kullanmak lazım. Bir de burada okumuştum sanırım, Türkiye'den alınanlar çabuk sonuç vermemiş diye... En hassas olduğumuz konu, dikatli olmakta fayda var bence. Annem zayıflamak için şu biber hapından kullanmıştı da hastanelik oldu kadıncağız. Gittiğimiz doktor hanım "ben de kullandım onlardan ama resmi sitesinden aldım, her yerden almayın öyle" dedi. Biz şaşırdık tabi bir doktorun bu tarz şeylerle kilo vermeye çalışmasına ama sonuçta piyasada orijinali bulunup çok satan ürünlerin sahtesini de mutlaka yapıyorlar.

kızlar benım preseed 7 ocakta sıparıs verdım ebaydan 12 ocakta elıme ulastı
ılk defa kullandım, ama cok garıp bişi ya bide preseed oldugunu bildiğim için gerildim ilişkide nedense rahat olamadım :76: umarım işe yarar
benıms orun eşimde morfolojımız düşük%3

Son düzenleme:

özgecimmmm napıyosun? onlinesın ama inşallah ben yazana kadar cıkmazsın...geçmişe bakamadım kızlar, bayagı ilerlemişsiniz. bu aralar benim ofisteki pc acayip yavas ve topikleri forumları cok zor acıyor, işteyken pek giremiyorum, evde de yemek hazırlamaktan ve yemekten fırat bulamıyorum

bu arada ikili testimiz normal cıktı, çok şükür. 2 hafta sonra da cinsiyet ögrenmeye gidicez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…