Preseed kullananlar

yaaa canım benim, ben seni üzmek için söylemedim, afedersin...allaha şükür bir sıkıntım yok ama böyle son sınavlar falan derken üstüste geldi, ben bi de dısarı kusuyum ya, bunaldım sanırım...

yok şeker öylelesine seni üzlüyorum deyince ondan yazdım,sen iyi ol canım benim

allahım hala mutasyon diyo!!! özge sen beni delirtcen anacım morfoloji noldu????

anacım valla bu doktorlarda beni delirtti,kaç kişiye sordum bu morfoloji içlerinden birtanesi morfolojiden olabilir dedi,digerleri yok sayı iyi proplem yok dediler bende anlamadım vallah

bu arada kızlar ben bir hut edindim, sabah 5 bucuk deyince gözümü acıyorum, sabah ezanı okunuyor ve yatıyorum, o arada hepinizin hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatları gelsin diye dua ediyorum. rabbim kabul eder inşallah.. herkse iyi hafta sonları:)

insan dönem dönem böyle olabiliyo belki hamilelik heyecanından olabilir,geçen yıl banka sınavını kazanmıştım o mülakat sürecinde her sabah ezanda uyanıp 2 saat uyuyamıyodum

ya selma hiç ugramaz oldu nasıl acaba...

özge canım içime doğdu herhalde beni andığın:))) eymen hastaydı. onun ile ilgilendim gece gündüz. üşüttü. ve şimdi benim hastalığım başladı:KK43:( boğaz, burun felaket durumda..

geçmişi okuyamadım ama anladığım kadarı ile hepiniz iyisiniz. piskolojik depresiflikleri hepimiz yaşıyoruz bugünlerde sanırım.. havalardandır havalardan:))

özge canım bugünlerini iyi değerlendir. hamile kaldıktan sonra çok ararsın boş zamanlarını:))

kızlar ben çalışmayı özledim. aslında çalışmayı değilde sosyalliği..evde hep aynı şeyler. eymen biraz büyüsün atıcam kendimi kapılara. şu an sadece haftasonları çıkabiliyorum:KK43:( o da genelde kapalı mekanlara:KK43:(

ayşe canım hamilelik iyi gidiyor sanırım:))) sabahları kalkma huyu bende de vardı..

bak iki satır yazdırmadı sıpa. acıktı.. öpüyorum hepinizi

selma gelmişsin enerji mi gönderdim ne,nasılsın canım?valla uzun zamandır yoksun,neler yapıyosun?ogluşun nasıl?

özge canım içime doğdu herhalde beni andığın:))) eymen hastaydı. onun ile ilgilendim gece gündüz. üşüttü. ve şimdi benim hastalığım başladı:KK43:( boğaz, burun felaket durumda..

geçmişi okuyamadım ama anladığım kadarı ile hepiniz iyisiniz. piskolojik depresiflikleri hepimiz yaşıyoruz bugünlerde sanırım.. havalardandır havalardan:))

özge canım bugünlerini iyi değerlendir. hamile kaldıktan sonra çok ararsın boş zamanlarını:))

kızlar ben çalışmayı özledim. aslında çalışmayı değilde sosyalliği..evde hep aynı şeyler. eymen biraz büyüsün atıcam kendimi kapılara. şu an sadece haftasonları çıkabiliyorum:KK43:( o da genelde kapalı mekanlara:KK43:(

ayşe canım hamilelik iyi gidiyor sanırım:))) sabahları kalkma huyu bende de vardı..

bak iki satır yazdırmadı sıpa. acıktı.. öpüyorum hepinizi

ya selmacım ben sana diyodum sakın işten ayrılama diye zor valla evde vakit geçmiyor,ev gezmeleride pek bana göre degil öyle patlıyo insan ama senin bir arkadaşın var evde onla nasıl geçtigini anlamıyosundur bile
canım geçmiş olsun eymen rahasızmış,selmacım kaç aylıkoldu şimdi?

slm arkadaşlar yazılarınızı devamlı okuyodum ve üye olmak istedim bende bebek istiyorum ve bu ay hayırlısıyla preseed kullanıcam Allah hepimizin yardımcısı olsun

he he hr enerji gönderdin ve hissettim:))) eymen bugün tam 4 aylık oldu teyzesi:)) sorma bende komşu edinemededim apartmanda. hepsi ayrı alem... benim iş yeri çok uzaktı. birde doğumdan sonr iki ay izin yetmezdi. iki aylık bebeğimi bırakamazdım be özge ciğim. belki devlet sektörü olsaydı ayrılmazdım.. kayınvalideniz gazını alıp indiremedik bizim oralara. burada otursaydı belki 6 aydan sonra çalışmaya başlardım. annemde avrupa yakasında çok uzak.. annem ben bakarım diyor ama sadece haftasonları görmeye dayanamam. ne bileyim ya.. şöyle kafa dedgi bir iki arkadaş bulsam sanırım biraz daha iyi geçecek ev hayatı..

eşimde artık tek kaldım maddi olarak sıkıntı yaşamayalım diye projelere vurdu kendini. adamcığaz sabhlara kadar proje çiziyor be.. hayatın gerçekleri ile geçim sıkıntısı ile yeni tanıştı da:)))

he he hr enerji gönderdin ve hissettim:))) eymen bugün tam 4 aylık oldu teyzesi:)) sorma bende komşu edinemededim apartmanda. hepsi ayrı alem... benim iş yeri çok uzaktı. birde doğumdan sonr iki ay izin yetmezdi. iki aylık bebeğimi bırakamazdım be özge ciğim. belki devlet sektörü olsaydı ayrılmazdım.. kayınvalideniz gazını alıp indiremedik bizim oralara. burada otursaydı belki 6 aydan sonra çalışmaya başlardım. annemde avrupa yakasında çok uzak.. annem ben bakarım diyor ama sadece haftasonları görmeye dayanamam. ne bileyim ya.. şöyle kafa dedgi bir iki arkadaş bulsam sanırım biraz daha iyi geçecek ev hayatı..

eşimde artık tek kaldım maddi olarak sıkıntı yaşamayalım diye projelere vurdu kendini. adamcığaz sabhlara kadar proje çiziyor be.. hayatın gerçekleri ile geçim sıkıntısı ile yeni tanıştı da:)))

canım saglık olsun,maddi anlamda sorun yoksa bunca zaman çalışmışsın artık dinlenirsin,hem bebegini başkalarına vermek zorunda kalmazsın kendin büyütürsün,bende çalışan anne çocugu oldugum için çok iyi bilirim sıkıntılarını zor büyüdük bizde orda burda anne diye aglayarak büyüdüm ben oyüzden annemin çalışmasını hiç istemezdim ama hayat mücadelesi,çalışmanında evde olmanın da iyi ve kötü tarafları var en güzeli çocugunu sen büyütüyosun
canım valla iyi haber almak eymeni kocaman öp benim için aradada ses ver iyiyim diye öpüyorum selmacım çok

slm arkadaşlar yazılarınızı devamlı okuyodum ve üye olmak istedim bende bebek istiyorum ve bu ay hayırlısıyla preseed kullanıcam Allah hepimizin yardımcısı olsun

canım allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah preseedin işe yarar

teşk. love27 arkadaşlıklarınızda çok güzel birbirinize desteğiniz benimde kırmızılar bugün geldi yumurta takibiyle presedi kullanmayı düşünüyorum gerçi benim aldığım preseed biraz kafamı karıştırdı kutusu rengi farklı hayırlısı

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic.................................... ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.............silmek içimden gelmiyor bir türlü,kalsın biraz be
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli...................................:nazar:''KIZI'' olucak bu cadının:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:KİM ACABA?
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:

:KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.:KK6:......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27 :KK53:........................... ........ ...............18 ocak
elfem :KK55:.................................................. ....23 ocak
tayf :82:...................................................şubatta aşılama
baby78 :KK52:.................................................. ...?
toobe :KK37:.................................................. .....?
nehir1974 :18:.................................................. ?
zorxx :KK53:.................................................. ...........?
s.tugba :KK24:.................................................. ..........?
gamzelikız :KK36:.................................................. .....?
medicalsecreter :76:...............................................?
crafty :81:.................................................. .........?
callcenter :86:.................................................. ....?
eneslena :97:................................................... .....?
akıllıbıdık :21:.........................................................?
güneş88 :103:........................................................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

:KK49:YENİ YILDA BU LİSTEYİ Bİ GAYRET DOLDURALIM KIZLAAAAAAAAARRRR...HEPİNİZİN YENİ YILINI KUTLUYORUM,SAĞLIKLA, SIHHATLE, DOLU GÖBÜŞLERLE GEÇER İNŞALLAHHHH...:KK49:

Son düzenleme:
ceydaaa nasılsın?kararını vermişsin canım hadi hayırlısı inşallah güzel haberlerini alırız

ceydaaa nasılsın?kararını vermişsin canım hadi hayırlısı inşallah güzel haberlerini alırız

canım yaaaa..evet herşeye rağmen devam edicem bu sürece ..bu arada bugün seni bir ara arayayım dedim ama cumartesi olduğunu farkedince vazgeçtim belki eşin evdedir diye..rahatsız etmeyeyim şimdi dedim:26:..

yaaa canım benim, ben seni üzmek için söylemedim, afedersin...allaha şükür bir sıkıntım yok ama böyle son sınavlar falan derken üstüste geldi, ben bi de dısarı kusuyum ya, bunaldım sanırım...

canımmm inşallah bu son beklemendir gelir bebegin, duacınım durucum:)

allahım hala mutasyon diyo!!! özge sen beni delirtcen anacım morfoloji noldu????
o zamannnn gebelik oluyooooor allahın izniyle, ve sen yataga yapısık 3 ay geciriyorsun bebiş de annesine sarılıyoooor:) ceydacım cok sevindim perde olmadıgına. bi topikte yasemin vardı, o da 4 düşük yapmıstı. histeroskopide rahim duvarında bir engebe odacık görüldü, o esnada düzeltildi ve bebegi geldiiii:) darısı basına canım benim...

bu arada kızlar ben bir hut edindim, sabah 5 bucuk deyince gözümü acıyorum, sabah ezanı okunuyor ve yatıyorum, o arada hepinizin hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatları gelsin diye dua ediyorum. rabbim kabul eder inşallah.. herkse iyi hafta sonları:)

allah dualarını kabul etsin şeker..saol ..bizleri unutmadığın için.. hamiş duası kabul olurmuşşşşş sen bize kendine hep dua et şekerrr...

canım yaaaa..evet herşeye rağmen devam edicem bu sürece ..bu arada bugün seni bir ara arayayım dedim ama cumartesi olduğunu farkedince vazgeçtim belki eşin evdedir diye..rahatsız etmeyeyim şimdi dedim:26:..

ceydacımmmm
özel mesajına dün yanıt veremedim. yazdım ama dün senin üyeliğinde sıkıntımı vardı ne off görünüyordunnnn ..
şekerşeyyy nabersinnnn :)))

deryacım dün benim hesbımda aktivasyon sorunu vardı,bu yüzden akşama kadar kapalıydı....ne zaman gelicek senin kırmızılar be şeker,valla çok heyecan duydum senin adına hadi hayırlısıyla bir an önce kana da gelsin bebiş beaaa...

cetrefillim,emreye geçmişler olsun...canım anlıyorum evden işe işten eve çok sıkıcı olabiliyor ama naparsın artık bi süre buna alıştır kendini, bebek geldiğinde de yaklaşık olarak benzer bir hayat bekliyor seni ama herşeye değer be ayşem yaaa...hamilelik öncesi hassaslaşmak normaldir,tadını çıkar kız bu bile hoş bişey bence,ah canım yaaa geçicek herşey ve allahın izni ile bebişi aldığında kucağına hooop biticek gidicek hepsi...

Son düzenleme:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic.................................... ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu.............silmek içimden gelmiyor bir türlü,kalsın biraz be
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli...................................:nazar:''KIZI'' olucak bu cadının:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:KİM ACABA?
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:

:KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.:KK6:......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

love27 :KK53:........................... ........ ...............18 ocak
elfem :KK55:.................................................. ....23 ocak
tayf :82:...................................................şubatta aşılama
baby78 :KK52:.................................................. ...?
toobe :KK37:.................................................. .....?
nehir1974 :18:.................................................. ?
zorxx :KK53:.................................................. ...........?
s.tugba :KK24:.................................................. ..........24 ocaktan sonra tüp bebek
gamzelikız :KK36:.................................................. .....?
medicalsecreter :76:...............................................?
crafty :81:.................................................. .........?
callcenter :86:.................................................. ....?
eneslena :97:................................................... .....?
akıllıbıdık :21:.........................................................?
güneş88 :103:........................................................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

:KK49:YENİ YILDA BU LİSTEYİ Bİ GAYRET DOLDURALIM KIZLAAAAAAAAARRRR...HEPİNİZİN YENİ YILINI KUTLUYORUM,SAĞLIKLA, SIHHATLE, DOLU GÖBÜŞLERLE GEÇER İNŞALLAHHHH...:KK49:

deryacım dün benim hesbımda aktivasyon sorunu vardı,bu yüzden akşama kadar kapalıydı....ne zaman gelicek senin kırmızılar be şeker,valla çok heyecan duydum senin adına hadi hayırlısıyla bir an önce kana da gelsin bebiş beaaa...

wall abakalım canım bekliyorum ... bugun kasıklarımda ( sol da) acayip batmalar var.. göğüslerim de şiş şiş ama akıntı falan yok ortalıkta.. ne zaman gelcek bilmiyorummmmmm

çok gerginim ve herşeye ağlıyorum . 2 gündür muratla kavga edip duruyorum . herşeye bağırıyorummm

cetrefillim,emreye geçmişler olsun...canım anlıyorum evden işe işten eve çok sıkıcı olabiliyor ama naparsın artık bi süre buna alıştır kendini, bebek geldiğinde de yaklaşık olarak benzer bir hayat bekliyor seni ama herşeye değer be ayşem yaaa...hamilelik öncesi hassaslaşmak normaldir,tadını çıkar kız bu bile hoş bişey bence,ah canım yaaa geçicek herşey ve allahın izni ile bebişi aldığında kucağına hooop biticek gidicek hepsi...

ayşecim ceyda haklı sabret be bebişim... bekle biraz daha dayan . bebeğin gelsin geçecek bu sıkıntıların ... cicilerini giydirip hoppa dışarlara gitceksinnnn :)))

darısı başımızaaa:))

slm kızlarrr benimde preseed elime ulaştı kullanmaya başladım bile ama geçen düşük oranı fazla demiştiniz yine preseedle hamile kalan bir arkadaş vardı gelişim geriliği varmış kalp atışı yokmuş ay hem kullanıyorum hemde kafama takıldı offf buda bi şans herhalde umarım herkesin bebeklri sağlıklı uzun ömürlü olsun:97: bide beraber geln testle çok kötü ya ilk çizgi bile silik çıkıyo kullanıpta net çizgi gören oldumu acaba kızlar???:KK16:

canımmm inşallah bu son beklemendir gelir bebegin, duacınım durucum:)

o zamannnn gebelik oluyooooor allahın izniyle, ve sen yataga yapısık 3 ay geciriyorsun bebiş de annesine sarılıyoooor:) ceydacım cok sevindim perde olmadıgına. bi topikte yasemin vardı, o da 4 düşük yapmıstı. histeroskopide rahim duvarında bir engebe odacık görüldü, o esnada düzeltildi ve bebegi geldiiii:) darısı basına canım benim...

Sağol tatlım hayırlısı Allah'tan diyelim inşallah :KK16:

X